Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:09 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1243 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Next
Author Message
PostPosted: 2004 Nov 29 Mon, 4:11 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Ha szeretnéd megosztani, hogy milyen remek oldalt találtál, ide linkelheted! Olyan oldalakra gondolám, amik használatához nem kell extra fájlcserélős progi, és *legális*. Tudjátok, töröld 24 óra múlva, és vedd meg az albumot! :wink: :angel:

http://visual-kei.org/dvd/
közös mp3 gyűjtemény ! plussz külön xper, jtoro stb. oldalakon frissülő albumok és klippek-
(néha nagyon lassú, vagy üres a link! de próba szerencse, sok jó dolgot szereztem innen:) )

http://student.shcc.edu.hk/~s991209/
klippek! ( argh, épp leszedte Sugizo Rest in peace klippjét mielőtt letöltöttem volna! Argh! )





Ha a wbmesternek vmi kifogása van a topic ellen, szóljon!

_________________
<3


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2004 Nov 29 Mon, 5:21 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Ha a webmesternek vmi kifogása van a topic ellen, szóljon!

nincs :beee:
azt a Sugizo PVt meg akkor majd valamikor felrakom, csak most a Madeth cuccokal majdnem betelt az ftp ^^"

(egyébként kiváncsi vagyok, hogy van e a világon bárki aki ezt a 24 órás csacskaságot komolyanveszi... xD)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2004 Nov 29 Mon, 9:43 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Case wrote:
(egyébként kiváncsi vagyok, hogy van e a világon bárki aki ezt a 24 órás csacskaságot komolyanveszi... xD)


Perszeeeeee~
hiszen csak úgy legális... :kitty: hogy lehet ilyet kérdezni :stupid:
:bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen: :bluegrin: :mrgreen:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 20 Mon, 9:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
KAGEROU és INUGAMI CIRCUS DAN

sok zene! S.O.K.

:smilecolors:

_________________
<3


Last edited by bylon on 2004 Dec 20 Mon, 9:23 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 20 Mon, 9:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
DIEDIEDIEDIEDIE HAPPYFUNTIME ^^"

:chainsaw:

többnyire nagyon ummm...és ehehhh videók. kivéve amik épp nem. :stupid:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 20 Mon, 9:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:

aaaaaahh...!! ez a design valami zseniális :heart: (soundofjapan is valami ilyesmi lenne, ha nem kellene fenttartani azt a látszatot, hogy ez egy komoly oldal... xD)
*khm*
persze ez igazából nem látszat, mert ez tényleg komoly oldal!! :artist:
*khm*
meg, meg, meg, meg.. nem is tudtam, hogy van PV a Baby Startdust-hoz... az egyik kedvencem TMGE-töl. *tölt*

(meg kiváncsi vagyok, hogy ez a mirai az a mirai-e akit én ismerek máshonnan.. az is pontosan ilyen elmebeteg... de az szerintem nem töltene föl semmi visual/majdnem-visual cuccot, tehát fenetuggya... o_O)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 20 Mon, 10:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
bylon wrote:

aaaaaahh...!! ez a design valami zseniális :heart: (soundofjapan is valami ilyesmi lenne, ha nem kellene fenttartani azt a látszatot, hogy ez egy komoly oldal... xD)
*khm*
persze ez igazából nem látszat, mert ez tényleg komoly oldal!! :artist:
*khm*
meg, meg, meg, meg.. nem is tudtam, hogy van PV a Baby Startdust-hoz... az egyik kedvencem TMGE-töl. *tölt*

(meg kiváncsi vagyok, hogy ez a mirai az a mirai-e akit én ismerek máshonnan.. az is pontosan ilyen elmebeteg... de az szerintem nem töltene föl semmi visual/majdnem-visual cuccot, tehát fenetuggya... o_O)





Yupppiieee! Újdonság Case-nek! 8)

Ez a Mirai asszem amerikai csaj.


Ha lenne egy rejtett gomb a soundofjapan-on, ami átváltja a designt ? 8) Mintha leoltanák a villanyt. :evilbat:

***
közben letöltöttem a baby stardust-ot, és nagyon jóóó! a zene is bejön, és ééédes az a csajsziiiii! :D

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 20 Mon, 11:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Ez a Mirai asszem amerikai csaj.
***
közben letöltöttem a baby stardust-ot, és nagyon jóóó! a zene is bejön, és ééédes az a csajsziiiii! :D

a másik mirai is.. hmm. majd megkérdezem töle legközelebb. o_O

meg közben én is lekaptam Baby Stardust-ot, csak eddig Infernal Affars2-t néztem (ami jobb volt mint mások véleményei alapján vártam... yey for offtopicness.. xD~) De TMGE általában rulez. :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 24 Fri, 1:08 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nyaaaaaaff! bezárt (remélhetöleg csak ideiglenesen) a messze legnagyobb japán zenei bittorrent oldal... @_@ ott gyakorlatilag mindent meg lehetett találni a toplistás cuccoktól, a random indie dolgokon át a visual-ig, meg az egyetlen hely volt a kezelhetetlen winmx-et leszámítva, ahol lehetett találni régi JPop cuccokat, meg enkát. Fogalmam sincs honnan lesznek meg mostantól a jpop újdonságok.. :shock: (nem akarok visszamenni irc-zni!! aaaaaah!)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 26 Sun, 10:21 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
emberek, a http://visual-kei.org/dvd/ oldalon csak engem nem enged be sehova, vagy ez kollektív probléma? Attól tartok előbbi :cry2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 26 Sun, 11:33 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
★☆★artist: beat crusaders/captain hedgehog i mean rip slyme

ez nagyon poén nekem kb 2 hete megvan tök vicces az egészzzz!!!!! Case kelllllllllll az mp3!!!!!!!!!!!!

http://aisuru.peirene.net/

elméletileg ez is jó de még nem jöttem rá hogy kell használni!!!! :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 28 Tue, 7:47 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
bányásztam még töltős oldalt , van rajta mindenféle, igaz nem túl nagy de ígéretes oldal.
van fenn mp3, meg pár PV, nekem úgy tünt popból több...
gondolom a mi visual-gurunk már nem sok hasznát veszi, de hátha találtok fennt valamit. 8)
pillanatnyilag Luna Sea, DeG, Laruku + Hyde 666 album vann fennt. és pop cuccok...meg Gackt... :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 29 Wed, 11:59 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Nyaaaaaaaaah,találtam MÉG letöltős oldalakat, most az én drága bylonom helyett is szorgoskodok :smile2: virtuális puszi+ölelés bylonnak :love3:
na, itt van egy mp3 rotation site, ahol igaz hogy csak 10 mp3 van fennt, de azt legalább hetente cserélik. :arrow: http://occultproposal.glt.pl/

a horizononpedig az introduction szerint főleg indies cucc lesz. Egyenlőre a decemberi adag van fennt, néhány karácsonyi csodával, mint pl Kuroyume-től a "Merry X'mas, I love You" (:love3:), vagy a Vidolltól a Hitorikiri no Chrixxmass...

Még egy fincsi oldal, broken carousel néven, vegyes felhozatallal(nekem spec a layout is teccett...)

Éééééééééééééés végül némi j/c/kpop, meg volt fennt egy két hip-hop szám is...nem ismerem ki magam ebben, szal azt se tudom megmondani mennyire lesz hasznos nektek ez az oldal.

na jó keresgélést! :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 01 Sat, 3:24 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
megumi wrote:
bányásztam még töltős oldalt
pillanatnyilag Luna Sea, DeG, Laruku + Hyde 666 album vann fennt. és pop cuccok...meg Gackt... :sweatdrop:


aaa! remegő ujjakkal az egéren tölti a Luna Sea-t ! VÉGRE! ( csak ne kéne mindent kizippelni, úgy unom, :sleepy: ). Naszóval arigatóóóó a Luna Sea-ért! Meg az oldal profilja, hogy "első japán zenei megállód"~ és tényleg alapművek vannak fenn! ^^" [Laruku-tól is épp a Dune hiiányzott, majd azt is letölti...de most Luna Sea!!!!]


A visual-kei/dvd -ről pedig én tudok tölteni...persze sok a dead link...és iszonyú lassú mostanság ott minden .

SeoTaiji :arrow: iszonyú lassúúúúúú :bad-words:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 01 Sat, 1:22 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
hát engem egyáltalán nem enged be dvd-re :cry2: :cry2: :cry2:
nem tom milyen gáz lehet a géppel, mert a filesharing progikkal se tok tölteni, szóval inkább megyek és keresek még letöltös oldalt, meg imádkozok, hogy rakják vissza a bittorent site-ot... :|

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1243 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 210 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group