Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 24 Wed, 3:10 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 133 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 10 Fri, 11:45 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Nekem tetszik a Moment. Vivienen egesz meglepodtem, valahogy mas hangra szamitottam. O ezelott miket is csinalt? (Jo, tudom, le vagyok maradva. ^^" Foleg az a nude fotoalbum resz erdekelne....szegeny Kazucicam hova keveredik.......mintha nemtudna. ^^"")
Kazu hangja meg.....most lincseljetek meg, de nekem fura....lehet, hogy csak nagyon hianyolom mellole Hidekit (Hideki mellol meg Kazut ^^"") , de amikor anno Ssh-ban enekelt egyedul akkor nem volt fura.....most vhogy maskepp enekel, ami nem rossz, csak........mas.... De halisten az eloadasmodja maradt a regi *____* Majd kiderul, ha kijon vegre egynormal album, mert egy single alapjan se lehet donteni. Bar mondom ez spec nagyon tetszik. *___*

Ja, es....*khm, khm* NATIN ALBUMOT AKAROK!!! T____T *khm, khm*....
Hat ennyi lettem volna...kosznom. ^^""


Top
 Profile  
 
 Post subject: subidubi~
PostPosted: 2003 Jan 11 Sat, 1:30 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Case wrote:
mufurc wrote:
Um, kb. (nem fordítás, csak hogy vmennyire éreztessem ^^):
Kazu: lalala, a múúlt nem tûû...
Vivian: ...niik eeel~
:shock:

Es ez miert olyan kulonleges ^^?

....még kérdezi.... HOGY LEHET íGY ELVÁLASZTANI EGY SZÓT??! ^^;;;;;;

Case wrote:
Talan VivHsu megin fotoalbumokat fog kiadni mint régen? *__*?

Ja, Kazuma meg majd fotózza XDDD (vagy beszáll... társnak... a fotókra XDD)


Neko wrote:
de amikor anno Ssh-ban enekelt egyedul akkor nem volt fura.....most vhogy maskepp enekel, ami nem rossz, csak........mas....


Jah... sz'al valahogy nem tudom elképzelni, amint ezt a számot énekli. ^^;;;

Neko wrote:
De halisten az eloadasmodja maradt a regi *____*


Ja... azóta se nõtt vibrátor a torkában... XDDD *mufi elszalad, Kazuma üldözi*


Top
 Profile  
 
 Post subject: VivHsu
PostPosted: 2003 Jan 11 Sat, 1:36 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
(Szija Neko ^o^!)
*khm* szóóóóóval... Vivian Hsu. Nos ö ugye tajvani és ott is kezdte áldásos tevékenységét, még a kilencvenes évek eleje/közepe felé. Elszöször ilyen eléggé khm-khm soft-core filmekben tünt fel, meg fotóalbumokat adott ki, de aztán hamarosan inkább az énekelgetés fele mozdult el. Jellegzetes kis kínai pop-dalocskákat énekelgetett, majd ki tudja hogy, de átkeveredett Japánba, ahol pedig a háromtagú (Viv + 2 helyi komikus) Black Biscuits-el vált roppant népszerüvé.
Aztán kb. akkoriban mikor feloszlottak jött össze Sugizo-val meg kezdett el random szoló cuccokat kiadni. Legutóbb éppen a 'Marry Me?' kislemezt lil'viv név alatt. Közben szakított Sugi-val ki tudja miért és most nagyhirtelen ennek a gyanus embernek az oldalán bukkant fel.
És itten vala néhány VivHsu kép.. szerintem eléggé ki lehet találni, hogy melyik melyik korszakból való~ ^_^"
Image


Last edited by Case on 2003 Jan 11 Sat, 2:31 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: subidubi~
PostPosted: 2003 Jan 11 Sat, 1:41 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mufurc wrote:
Case wrote:
Talan VivHsu megin fotoalbumokat fog kiadni mint régen? *__*?

Ja, Kazuma meg majd fotózza XDDD (vagy beszáll... társnak... a fotókra XDD)


-_-" *áthajt mufin egy úthengerrel*

~Szegény pici Viv~ :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 17 Fri, 3:37 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Vivhsu roxxx, van egy Black Biscuit vcd-m es az fenomenlis .... gyanus is volt hogy "olyan ismeros a kiscsaj abbol a formaciobol|"....


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2003 Jan 17 Fri, 6:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
A Morrich-on január 31-ig megtekinthetõ a Moment single borítójának fotózásáról készített aranyos kis klipecske... vagyis már akinek klipecske, merthogy a japánoknál a "broadband" úgy tûnik, legalább 50 M/s sebességet jelent, és nekem a punnyadt kis ADSL-emmel kb. diavetítés volt a dolog. (remélem valaki azért le tudja majd szedni -_-) No, sz'al mivel mufi egyrészt gondol a modemesekre, másrészt szeret screencapeket csinálni, íme:

moment_jacket_making.zip <-- screencapecskék ^^

Pár kép:
Image
Image

Kazumának nem ártana egy etikett-tanfolyam, úgy fogja szerencsétlen nõ kezét, mint valami krumplit... ^^;;; Vivian meg menjen a fenébe, 27 évesen 15-nek kinézni egyszerûen botrányos. :x;;;

(Ja, és saját magam megnyugtatására: "aaano tokii gaaa toomareBA ii no ni" ^^;;;; Csak Kazuma-kun jó szokása szerint valami érthetetlen nyelven beszél ^^;; )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 18 Sat, 3:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ez a szám, valami borzasztó :shock:
Ebbol a hulye flash-es lejatszobol meg képtelenség kibogaraszni a video-filet :bad-words:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 18 Sat, 10:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Case wrote:
Ebbol a hulye flash-es lejatszobol meg k?ptelens?g kibogaraszni a video-filet :bad-words:


Ja, hogy menn?nek a fen?be.... :snipersmile: <-- "sni-pahh, sni-paahh" *mufi liheg a mikrofonba a la Hideki*
________
Toyota hilux specifications


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 3:19 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 24 Fri, 11:44 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Case! Nem is borzaszto! Hat jo.....lehetne jobb is.....Dehat megmondta, hogy popposodni akar..hat csinalja. :| Majd meglatjuk mi lesz belole.

Ja, amugy koszi az infokat Viv-rol. :D De azeeeert...Nem lesz ennek jo vege...Kazumat osszezarni egy "ilyennel"...en mar az eskuvot latom. ^^""
"Darling, Honey" Hogy lehet ilyen cime egy szamnak???!!!! O_o

Bar mostmar inkabb Junji munkajara vagyok kivancsi nagyon, mert abbol tenyleg nem hallottam meg semmit.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 25 Sat, 2:19 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Neko wrote:
Case! Nem is borzaszto! Hat jo.....lehetne jobb is.....Dehat megmondta, hogy popposodni akar..hat csinalja. :| Majd meglatjuk mi lesz belole.


Hát... az a baj, hogy nem õ csinálja a zenét, hanem az a Dobashi-fazon... Mert amit a szólókoncerten csinált, az azért fényévekkel jobb volt ennél, és az saját zene volt. A moment nem rossz, de anime-zene... sz'al, azok között tényleg tökjó, de... (Hoshi ni negai wo-t akarok hallani!!)

Neko wrote:
Kazumat osszezarni egy "ilyennel"...en mar az eskuvot latom. ^^"" "Darling, Honey" Hogy lehet ilyen cime egy szamnak???!!!! O_o


"Én: "Darling"... õ: "Honey"..." *mufi leesik a székrõl a röhögéstõl* Kazuma and Vivi sitting in a tree... K-I-S-S-I-N-G!! :lol: Istenem no, dúl a raburabu. VAGY pedig nagyon jó színészek... XD

Neko wrote:
Bar mostmar inkabb Junji munkajara vagyok kivancsi nagyon, mert abbol tenyleg nem hallottam meg semmit.


Hát, majd febr. 19-én (? jól emlékszem?) kiderül...


Top
 Profile  
 
 Post subject: friss?l?s~
PostPosted: 2003 Jan 27 Mon, 6:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Jan. 31-t?l a Moment PV-je lesz majd l?that? a Morrich-on.

Nya~ ^^
________
Triumph bonneville t140


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 3:20 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: ja, ?s...
PostPosted: 2003 Jan 29 Wed, 7:25 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Az Amuse vide?-oldal?n is ott figyel a Moment PV-je azok sz?m?ra, akiknek esetleg nem T3-as kapcsolatuk van. :/

A Moment egy?bk?nt jelenleg a 3. az Oriconon. :shock:

Kazuma-kun meg jelentem, k?sz?tgeti a sz?l?album?t... hajr?, hajr?. Ideje volt. :)
________
Montana Dispensaries


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 3:21 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 05 Wed, 12:46 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Urmm.. a moment PV megvan már valamelyikteknek vagy probaljam megszerezni?


Top
 Profile  
 
 Post subject: moment PV
PostPosted: 2003 Mar 05 Wed, 1:11 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Case wrote:
Urmm.. a moment PV megvan már valamelyikteknek vagy probaljam megszerezni?


Már megvan. Kéred? :D

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 05 Wed, 1:50 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 08 Wed, 1:57 pm
Posts: 39
Location: Columbus, Ohio
Seiya is jelentkezik lincselésre. Nekem határozottan tetszik Moment... sőt... a Darling Honey az abszolút kedvencem a single-n. :twisted:
Nah, most komolyan. Akármit is gondoltok, szerintem jó. Igaz, nem egy SSh, de azt hiszem, nem is azt vártunk. Annak vége. :| Ez van. Ezt kell szeretni. Én úgy vagyok vele, hogy nem mindenkinek jön be a dolog, miután kilépett/feloszlott/kiszakadt egy jól menő bandából (vegyük pl. S.O.A.P. --> nekem speciel egyáltalán nem tetszik az album, de ez határozottan, és kizárólag a saját véleményem, mert tudom pld., hogy Mufinak tetszik, sőt másfelől is hallottam pozitív véleményt.)
Ha pedig Kazuma hagyja magát - egyesek szerint - így elvezetni a saját stílusától, akkor meg is érdemli, bármi történik vele zene terén.

_________________
- Seiya

"Anyway the world is born again"
by L'Arc-en-Ciel


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 133 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group