Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 2:10 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

Melyik a kedvenc Key Party zenekarod?
Aliene Ma'riage 40%  40%  [ 10 ]
Noir fleurir 24%  24%  [ 6 ]
NéiL 8%  8%  [ 2 ]
Eliphas Levi 12%  12%  [ 3 ]
Crow 8%  8%  [ 2 ]
SpeedID 4%  4%  [ 1 ]
NOi'X 0%  0%  [ 0 ]
Missalina Rei 4%  4%  [ 1 ]
Total votes : 25
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 4:28 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
StabWest wrote:
(off: Ha gondolod, lehet majd reklámozni a Nippon Shoxx-t egy rockkal foglalkozó hazai honlapon. Hazai és romániai eseményekkel kapcsolatos dolgok vannak rajta. Csak meg kell értekeznem a fõszerkesztõvel - hú, de komolyan hangott xD. Persze, ez nem garancia, hogy utána már a Pecsában kell tartani a következõ bulit :wink: .)

*khm-khm* *titokzatosan röhögcsél* xD
egyébként kösz, majd ha lesz valami konkrétum szólok, meg úgyis tele lesz vele az oldal meg fórum. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 9:15 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
(hmm, mostmár aludnom kéne, mer' holnap reggel 5-kor költenek, ja, mellesleg nem leszek 2 hétig, úgyhogy byebye mindenkinek, de amint megláttam ezt a gyönyörűséget a tonberry fórumon, gondoltam vétek lenne nem megosztani Veletek...)

Deflina Ma'riage - Kuroki hana, shiroki tsubasa to kyojin no hanayome (single, 2006.08.09)
(újra-uploadolva by me, mint mindig)

Remélem jó, majd 2 hét múlva elolvasom a véleményeket, meg meg is hallgatom majd. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 17 Thu, 9:47 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
yo, köffke, hallgatom mindjárt. ^^

Nah, ahogy az mp3 topicban is írtam, felpakoltam az igért Noir fleurir cuccokat:
kuroki hana no sennenki ~shinshou - ez a 2000-ben, a drasztikus stílusváltás elött megjelent utolsó CD, ami kb összefoglal mindent amit addig csináltak és inkább gyüjteményes lemez, mint új anyag, vagyis a korábban megjelent kislemezekröl, meg egyéb random dolgokról vannak összeszedve egybe a cuccok. csak pár szám van amit korábban nem hallottam, de azok is ugyanolyan pokoli jók mint a többi (az 'Asia' gyönyörü, az 'industribe 00' pedig elsö hallásra bekerült a kedvenc Nf számaim közé.. Egyébként is pokoli jó, de Kengo háttéréneke önmagában elviszi az egészet... xD Zseniális. <3 Minöség sajna eléggé szedett-vedett, 192-töl 96 kbps-ig van minden benne, de ez olyan szinten beszerezhetetlen ritkaság, meg annyira alapmü vk témában, hogy így is abszolúte kötelezö. :bluegrin:
kuroki hana no sennenki ~ saigoshou - ez a legutolsó anyag ami megjelent tölük és sajna a yunisan alapján hiányzik róla két szám.. :\ Ez ugyebár már azután jelent meg, hogy váltottak egy jókorát stílusilag és megközelitöleg sem olyan jó, mint a fenti anyag. Noir fanatikusoknak persze kötelezö, de akik nem ismerik öket, azok ez alapján ne vonjanak le következtetéseket, inkább hallgassák a dupla CD-t. Sokat. Nagyon sokat. :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 30 Wed, 2:58 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Oh, most vettem csak észre, tettél fel Noir Fleurirt, cool! :D Mondjuk pont az előbb szedtem le pont ugyanezeket scape fórumról, haha, ott annak a hiányos albumnak van első száma is, íme: 01 - Kuroki hana


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 30 Wed, 3:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
Oh, most vettem csak észre, tettél fel Noir Fleurirt, cool! :D Mondjuk pont az elõbb szedtem le pont ugyanezeket scape fórumról, haha, ott annak a hiányos albumnak van elsõ száma is, íme: 01 - Kuroki hana

akkor az az illetö, aki oda felrakta láthatóan ugyanabból a forrásból szedte a cuccot, mert amit én leszedtem abban is ugyanúgy a kuroki hana volt az elsö szám, amit aztán a feltöltés elött ki is szedtem a többi közül, merthogy nem oda való.. az egy régebbi Nf lemezen volt, vagyis csak a szokásos kavarás van itt is, ami annyiszor elöfordul mp3ak esetében. :\
a kuroki hana no sennenki ~ saigoshou tracklistának úgy kellene kinéznie, hogyasszongya:

黒き華の千年期~最終章~
01/8/1

01.Extinction
02.Friends
03.Let's Embrace With All
04.It's 半端者
05.Shout of the Soul
06.One more One
07.Lie
08.We are Soldiers
09.Kiss of Tears

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 30 Wed, 3:13 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Haha, oké, értem... xD
Kár, hogy nem "szervezettebbek" az ilyen rare mp3 cuccok tracklistái... :|


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 01 Sun, 12:06 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ha valaki még nem tudta volna levadászni: Deflina Ma'riage - 13 ~Thirteen Game~ (single)
Szerintem nagyon királyul sikerült, nekem kicsit jobban tetszik, mint az első, bár annak is megvan a sajátosan beteg hangulata. :grin: Itt nagyon bejön a Shidemushi, nagyon elmebeteg dal... xD ...a második az olyan standard-jóféle VK, és végre van megint Kyoka-sikoly (ha jól hallom). :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 18 Thu, 10:38 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
Fellépõk a Hold Your Key 2007 rendezvényen (február 17, Holiday Shinjuku)

hjaj, ezen én is siránkoztam egy sort. v__v, mondjuk az elözö ilyenröl annak idején találtam valami beszámolót ami szerint az eléggé low-budget-re, meg összedobottra sikeredett, de akkor is... már önmagában a Deflina koncert nagyon cool lenne. <3 hjaj.

(egyébként nemrég raktak fel egy régebbi Aliene koncertvideót tonberry-re, ha valaki eddig lemaradt róla, akko' nagyon érdemes pótolni <3)

edit: oh-ooo! most látom, hogy youtube-on van pár részlet a HYK2005-böl...! o___O!!

edit2: kicsit fura az egész a régi cool kösztümök nélkül, de ettöl függetlenül teljesen korrekt kis koncert lehetett.

edit3!: na jó, mármint a Deflower rész jó... Aliene, meg Eliphas Levi a részletek alapján má' annyira nem volt azé' rendben.. o_O

edit4!!: Kyouka fejest urgik a semmibe, majd nyom nélkül eltünik! @___@"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 18 Thu, 1:08 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ohh, igen, Aliene live-ot leszedtem én is, de még nem volt alkalmam megnézni a sok tanulás mellett~ >__>;

Jajj, ha az a 2005-ös Hold Your Key az amire én gondolok, akkor ööö hát igen, nem volt valami nagy húha (megvolt egy fél éve a teljes, de mivel mind a vizuál, mind az audio kritikán aluli volt, letöröltem xD).

Szegény Kyouka meg LOL. :laugh: *együttérzően szétröhögi a fejét* xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 28 Sat, 10:25 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
(Na, itt is legyen máá' valami. XD)

LOL, mittaláltam youtube-on: Speed-iD - MC / Evil Moon Rising / Black Out Ripper (live)

Dupla WTF, mer' live in Germany 2000-ben (??? XD), és support bass: Kengo. :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 28 Sat, 10:36 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
(Na, itt is legyen máá' valami. XD)

LOL, mittaláltam youtube-on: Speed-iD - MC / Evil Moon Rising / Black Out Ripper (live)

Dupla WTF, mer' live in Germany 2000-ben (??? XD), és support bass: Kengo. :D :D :D

Jaja, voltak németeknél.. máig nem tudom, miért és mit kerestek ott, meg persze többéves fáziskéséssel tudtam csak meg én is. v___v,,

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 22 Sun, 9:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
A Cure aktuális számának tartalomjegyzékéböl...!!! :wow:

Quote:
◆DEFLOWER◆
90年代後半からビジュアルシーンに新しい形を創っていったKEY PARTY。そのKEY PARTYに所属していたのがDEFLOWER(後のNoir fleurir)。今回は結成当初のヴォーカルを担当していた靖(現THOGO<12488>)に、その時代のありとあらゆる話を聞いた。現在は自身の憧れであったプロレスラー・大仁田厚と「KI××ANDCRY」というバンドを結成。インディーズで1から始めようという新しい気持ちで「夢は必ず叶う」と実証した一人だ。

Elképzelésem sincs, hogy ez mi a fenét jelent, de... Key Party! Deflower! Noir fleurir!!! :heart: :heart: :heart: :pinky2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 22 Sun, 9:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Bábelhallal próbáltam lefordítani,de ahogyan így este 10kó sikerült félálomba',semmi érdekes xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 22 Sun, 9:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
áhh, nekem is elsö dolgom volt ráuszitani egy forditógépet, de csak a szokásos értelmezhetetlen szövegkupac lett az eredménye. xD (de legalább most már tudom milyen újságot kérjek magamnak Münkkenböl *o*)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 22 Sun, 9:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Case wrote:
áhh, nekem is elsö dolgom volt ráuszitani egy forditógépet, de csak a szokásos értelmezhetetlen szövegkupac lett az eredménye. xD (de legalább most már tudom milyen újságot kérjek magamnak Münkkenböl *o*)

Igen,tényleg,ezért utálom is mind,de sajnos ez a legdrasztikusabb és egyben legjobb megoldás is xDD
Émmeg szkennekre leszek majadan kíváncsi. :D
*és ebbe a topicba biza nemis szavaztam még,megy egy szaavzat Noir fleurir-re,bár még nemtuti :D *


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group