Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:19 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 274 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next
Author Message
 Post subject: Deluhi
PostPosted: 2009 Jul 06 Mon, 10:50 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
Első topic nyitásom^^*izgul* :oops: remélem jól láttam, és tényleg nincsen ilyen topic még
hát akkor Deluhi^^ Ki ismeri? Ki szereti? Kedvenc számok? Tag?
Egyébként még eléggé friss bandácska, ha jól tudom 2008-ban alakultak(:
A tagok:
Ének: Juri
Gitár: Leda
Basszusgitár: Aggy
Dobok: Sujk
Bővebb infókat találhattok róluk a hivatalos oldalukon: www.deluhi.com és a myspace-ükön: http://www.myspace.com/deluhi
Nekem személy szerint nincsen kedvenc számom. Eddig mind nagyon jól el lett találva. Az elején kicsit ellenszenveztem ezzel a hörgéses vadabb hangzással, de aztán bővebben utánuk néztem, és bizony nagyon dallamos számaik vannak, igazán fülbemászó. És jól komponálják a vadabb hörgős részeket, a kellemes énekkel^^ Én csak ajánlani tudom mindenkinek :)
És akkor a végére egy kép:
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 06 Mon, 10:57 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ismerem és imádom!!! :D

Kedvenc tag: alap hogy Leda!! 8-)
Kedvenc dal: ...túl sok van (igazából mindegyik ugyanúgy tetszik). Inkább azt mondom, a remixeiket rühellem. :beaten:

És jön az új kislemezük augusztus 5-én!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 06 Mon, 10:59 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
igeeen *w* egy nappal a szülinapom után^^nagyon kináncsi vagyok már rá(:
óh és én kedvenc tag.. hm.. az elején Leda volt.. de aztán.. Aggy lett^^ Az az ember.. *__* <3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 12:58 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 12 Thu, 11:06 pm
Posts: 761
Location: hátad mögött csak meg ne fordulj~
bvúúúú~ Deluhi~
én is szeretem a számaikat, főleg a Rebel sicks, Shadow six, Freedom, No salvation, Orion once again, meg a többit is XDű

kedvenc tag úgy igazából nincs, mert annyira nemismerem őket, de nagyon Leda felé hajlok XD *ezis Nashi a te hibád, hogy mutogattál itt nekem blogos képeket XD*

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 8:10 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 Oct 10 Wed, 4:39 pm
Posts: 892
új kislemez *-*

_________________
sign_by_Me
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 9:20 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2009 May 25 Mon, 3:54 pm
Posts: 123
Hm...Én még annyira nem ismerem őket, csak olvsatam egy két infot róluk, de majd mindenképpen belehallgatok, hogy milyen zenét játszanak.... :pinky:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 10:53 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Hihetetlenül imádom én is őket!!Rég nem találkoztam (nah jó nem olyan rég XD) ilyen bandával akik ennyire megfogtak volna!Minden számuk fantasztikus,nemigen tudnék kiemelni 1-1 kedvencet...max talán úgy,hogy az i-podomban a Rebel: Sicks, Shadow: Six-et hallgattam a legtöbbször XD
Kedvenc tagom nekem is Aggy *.*
miyoko wrote:
Aggy lett^^ Az az ember.. *__* <3

És a számból vetted ki a szót :P
Az új kislemezt pedig már alig várom *.*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:06 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
én is pontosan úgy vagyok velük, hogy minden számuk nagyon tetszik. És ez azért nagy szó.. főleg, hogy nem is vagyok egyedül ezzel^^ Szóval csak így tovább a srácoknak^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:25 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Hátööö. Őszintén bevallom, lila segédfogalmam nem volt ennek az együttesnek se a zenéjéről, se a kinézetéről, mindig hallottam a nevüket, meg fel lettem világosítva, hogy bulikban is szokott tőlük lemenni pár szám. Mondom, biztos. o_O De most már érdekelt, mire fel a nagy felhajtás, miért van oda ezekért mindenki? Meghallgattam youtube-on egy számot, és továbbra sem értem. XDDDD Tizenkettő egytucat, nekem unalmas. Én azt gondoltam, hogy ez valami grandiózus, különleges valami, hogy mindenki így isteníti őket. o_o" Szóval azt hiszem, nem fogom nyomon követni a zenei pályafutásukat.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:32 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
legalább utána néztél :) furcsa is lenne, ha mindenkinek ugyanaz jönne be.. bár furcsa, hogy az elején engem is tök hidegen hagyott.. nem is értem, hogy szerettem meg őket ennyire.. emlékszem még az utolsó ns-en is mikor volt az új számuk (a s[K]ape-goat ) még az is tök hidegen hagyott.. Aztán.. én nem tudom.. Túl fülbemászóak a számaik nekem.. azt hiszem o.o"
Egyébként valaki véletlenül nem tudja mennyi idősek itt a tagok?.. Kíváncsi lennék nagyon, de sehol semmi infó, nem mintha életbevágó lenne.. csak kíváncsi vagyok :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:34 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Én az istentelenül jó gitárok miatt bírom őket. 8-) Tetszik, hogy a hagyományosabb heavy metalos témákat (meg néha durvábbakat is) keverik egy sterilebb, modern-VK-s hangzásvilággal. No meg az énekes hangját is bírom. :) Dehát ahogy felettem is mondták, ízlések és pofonok. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:36 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
Fuh ja Juri hangja valami nagyon szép. Nálam ez annyira meghatározó mikor elkezdek valamit hallgatni.. Hogy az hihetetlen.. Egy csomó zenét az énekes hangja miatt nem bírok hosszú távon hallgatni...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:37 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
miyoko wrote:
s[K]ape-goat


Pont azt néztem meg az előbb. ^^ Bajom nincsen velük, csak engem hidegen hagyott a zene, mondjuk ez valószínűleg azért van, mert nagyon nem bírom már az ilyen tipikus vk dolgokat. Ti szeressétek őket, én meg majd szeretek mást, jól van ez így. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 11:40 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
Jude wrote:
miyoko wrote:
s[K]ape-goat


Pont azt néztem meg az előbb. ^^
gondoltam :) nekem ez a szám elsőre annyira nem jött be.. mondjuk még mindig nem a legkedvesebb számomra, de szívesen hallgatom(:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 07 Tue, 12:22 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Feb 10 Sun, 4:52 pm
Posts: 25
Location: Budapest
*.* DELUHI:P Grat az első Topic nyitásodhoz,jó döntés volt:D
Nekem jelenleg ők a kedvenc bandám, imádom a zenéjüket, Juri hangját és 3 kedvenc számom van eddig: a Hybrid Truth,Living Dead,Baby Play
nagyon sok VK banda van amik hasonlítanak egymásra és semmi extra nincs bennük,de vhogy a DELUHI engem is megfogott elsőre...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 274 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 203 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group