Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 1:15 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Next
Author Message
 Post subject: Miyavi
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 2:28 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Khm....Miyavi (A részletes bemutatásról mos inkább lemondok így 2:20-kor, minden fontosabb információt megtaláltok itt : http://miyavi.uw.hu/ ).Mostanában töltögetem a cuccokat tőle, sztem egész jó.Irigylésre méltó, hogy mennyire energikus és jókedvű-ez átjön elég rendesen a zenéjéből, és a klippjeiből-,arról nem is beszélve, hogy imádja a rajongóit!Kedvenc pvm a 21 seikigata koshinkyoku( ha valakinek megvan a long version, legyen má olyan kedves és ossza meg velem, meghívom egy fagyira :) )Ti mit gondoltok róla?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 4:14 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Kellett volna még egy lehetőség a "Csak show az egész" és a "homo" között.... mondjuk egy olyan, hogy "leszokhatna róla, mert szerintem már elég ciki" főleg, ha esetleg valamelyik áldozata rossz néven veszi, és megüti.... LOL *Erisz gonosz* :twisted:
Összefoglalva: én nem tartom valami jó ötletnek tőle, mert 1-2 alkalom az fanservice, de ha minden koncerten 3-szor lesmárol egy, vagy esetleg több pasit ( ez hozzávetőleges becslés fogalmam sincs milyen gyakori ez a szokása ) az már nayon fura o_O

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 9:36 am 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
egyetértek erisszel nekem van koncertem tőlle valahogy valakitől valamikor na mindegy.....szerintem is túl sokat "fanservisel" és ez néha idegesítő tud lenni!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 10:22 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Ji-chan wrote:
egyetértek erisszel nekem van koncertem tőlle valahogy valakitől valamikor na mindegy.....szerintem is túl sokat "fanservisel" és ez néha idegesítő tud lenni!!!!


Ja, hogy ez nem csak 1* fordult elő?Hmmm......hát ja....ilyenkor már megkérdőjelezhető..." :?: "....sztem valahogy a gesztusaiból is leszűrődik.
To Erisz:ugye jól látom, hogy a postod 4:14-kor került be? ...és még én panaszkodok... :x


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 11:57 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
umm.. igazából engem a fanservice nem érdekel, mert a gondjaim Miyabi-val már korábban kezdödnek és addig, hogy megnézzek egy koncertet már nem jutok el.. :sweatdrop: amit még a Dué le quartz-al csinált azt nagyon szerettem (Rodeo :heart:) és így mikor feloszlottak és Miyabi elkezdett szólózni nagyon vártam, hogy mit csinál majd, de aztán megláttam az elsö pár PVt és.. uggh. hogy az az idétlenkedés amit levágott mennyire nem jött be az egy dolog, de zeneileg sem volt benne semmi ami megfogott volna.. rosszul összepakolt, szétesö szerzemények, amikben úgy kb semmi nem volt ami meg tudta volna ragadni a figyelmem, a hangja meg.. ehh. az elsö nagylemez meg még kevésbé tetszett, ezekután már egyre kevésbé figyeltem, hogy mit csinál, inkább csak az újabb albumokat szedegettem le, hátha lesz rajtuk valami ami alapján meg tudnám változtatni a véleményem, de ez eddig nem sikerült és ennyi idö után már nem is hiszem, hogy fog.. o_O

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 12:59 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
A Dué le quartz milyen zenét nyomott?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 1:49 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Hát, ők ilyen indies visual kei voltak, nem nagyon tudom mihez/kihez hasonlítani őket... jópofa, ötletes gitárjáték, fogós basszus és dobok, és egy olyan énekhang, ami az elején "olyan rossz, hogy már jó kategória", de a végére már egész jól nyomta. ^^0 Mindegy, én nagyon szeretem őket, majd lehet, hogy teszek fel néhány mp3-at tőlük, ízelítőképpen... ^^

Oh, ja, és Miyavi rulez, hö! XD *halott ember*:beaten:

Bár igaz, hogy az első nagylemezét még végig se hallgattam, mert olyan elviselhetetlenül széteső és zajos a zene... viszont nagyon jópofa single-öket csinál, szerintem. ^^

edit:
http://www.megaupload.com/?d=M1LM1686 Néhány Dué le quartz szám... bocs, hogy Megaupload. ^^0


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Még szerencse, hogy nem azt kérdeztétek, mi a véleményem arról, hogy Miyavi csak egy ilyen szavazás kapcsán kap helyet egy japán zenei fórumon...

Ha én végignézek egy Miyavi-koncertet, a legkevésbé sem az marad meg utána bennem, hogy mennyit fanservice-elt, hanem hogy milyen klassz show-t csinált, hogyan vonta be a közönséget, a maximumot adta (és az az ő esetében naaaagyon sok! :lol: ), valamint az, mennyire színes egyéniség, született "rocksztár" 8) (Az meg hogy valakinek tetszik-e a zenéje, egyéni ízlés kérdése...mindenesetre már régen feltűnt, milyen elutasító vele szemben a "mi kis közösségünk"...és nem értem, miért.)

Jigsaw, kösz, hogy tettél fel Dué le Quartz-ot! Először örültem, hogy "Igeen, megauploadon van, de nekem nem kell leszednem :P ...", de túl kíváncsi vagyok rá, hogy melyik számokat választottad...Úgy látszik nem kerülhetem el a megauploadot :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
D wrote:
Még szerencse, hogy nem azt kérdeztétek, mi a véleményem arról, hogy Miyavi csak egy ilyen szavazás kapcsán kap helyet egy japán zenei fórumon...
Ha én végignézek egy Miyavi-koncertet, a legkevésbé sem az marad meg utána bennem, hogy mennyit fanservice-elt, hanem hogy milyen klassz show-t csinált, hogyan vonta be a közönséget, a maximumot adta


A topicot (és ezzel együtt a szavazást)én nyitottam.Az a kérdés talán jobban tetszett volna, hogy: "Neked is tetszik Miyavi zenéje?Igen, vagy nem?"Ez a topic nem Miyavi tiszteletére lett nyitva, hanem a mi véleményeinknek Miyaviról!Az én jogomban volt eldönteni, hogy Miyavi zenéjéről kérdezek, vagy arról, hogy van-e piercing a pöcsében...Ezeket a dolgokat azért árulja el/ csinálja a színpadon, hogy beszéljünk róla(reklámnak is hívhatjuk)Amúgy nekem is tetszik a zenéje, ahogy írtam is..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Tokubei wrote:
A topicot (és ezzel együtt a szavazást)én nyitottam.Az a kérdés talán jobban tetszett volna, hogy: "Neked is tetszik Miyavi zenéje?Igen, vagy nem?"Ez a topic nem Miyavi tiszteletére lett nyitva, hanem a mi véleményeinknek Miyaviról!Az én jogomban volt eldönteni, hogy Miyavi zenéjéről kérdezek, vagy arról, hogy van-e piercing a pöcsében...


Ahogy írtam, az általad kiírt szavazás apropóján (amihez természetesen jogod van, és ezt nem tagadjuk el tőled...) merült fel bennem a kérdés, mennyire helyénvaló az, hogy "Miyavi /* itt jön a hangsúlyos rész -> */ csak /* <- ez volt a hangsúlyos rész */ egy ilyen szavazás kapcsán kap helyet egy japán zenei fórumon..."

A később kifejtett gondolataimat arról, amit ezidáig megfigyeltem a fórumon és a jrockot kedvelők táborában Magyarországon (pontosabban azok között, akikkel eddig találkoztam), felesleges személyed (vagy az általad létrehozott szavazós topic) elleni támadásként értelmezned...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Oks....ezt ne ragozzuk tovább!Peace! :rainbowafro:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:51 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Amúgy sztem nem kell annyira túlragozni, hiszen a topic címe "Miyavi", nem pedig "OMG, és amikor Miyavi smacizott azzal a...", és különben is, ki se töltöttem a szavazást, hö! XD

Amúgy új Miyavi single januárban, yay! :trampoline:
Van már nem-túl-jó minőségű rádiós felvétele a címadónak, érdekel valakit? Nagyon teccik. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Jigsaw wrote:
Amúgy sztem nem kell annyira túlragozni, hiszen a topic címe "Miyavi", nem pedig "OMG, és amikor Miyavi smacizott azzal a...", és különben is, ki se töltöttem a szavazást, hö! XD

Amúgy új Miyavi single januárban, yay! :trampoline:
Van már nem-túl-jó minőségű rádiós felvétele a címadónak, érdekel valakit? Nagyon teccik. :)


Engem érdekel!Amúgy láttátok az Oresamát?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 7:56 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Oké, mindjárt töltöm föl, pici fájl... ^^

Hát, megvan, de az utolsó 16-17 percet még mindig nem láttam, felirat híján beleuntam, de addig nagyon jópofa volt, Miyavi nagyon jól játssza saját magát, hahaha... XD

edit: Senor Senora Senorita (radio rip) 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 8:02 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Jigsaw wrote:
Oké, mindjárt töltöm föl, pici fájl... ^^


Tedd föl a Gigpig Boogie-t is, OK? :) Az is klasssssssssz! 8)


*látta az Oresama-t* Érthető (és élvezhető) volt felirat nélkül is, de biztos sok apróságról lemaradtam a felirat hiánya miatt...Szóval ha valakinek van hozzá felirata, nehogy ám eltitkolja! :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group