Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 17 Wed, 12:09 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 179  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 18 Wed, 10:14 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Ízelítő a

Senor Senora Senorita PVből:

Image Image

Gigpig Boogie PVből:

Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 19 Thu, 2:06 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
yaaay, jó képek, haha... XD

Ezeket én majd nagyon akarom látni, már ééérzem, már ééérzem.... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 19 Thu, 10:20 pm 
Offline
Member

Joined: 2005 May 29 Sun, 9:06 pm
Posts: 38
ááá az a bajusz, na az halálos
elég sokáig röhögtem :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 19 Thu, 10:57 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
boccs...ki a f*sz az a miyavi....gacktot lehe6t szidni..de legalább ő le tett valamit az asztalra...aztlehet fikázni...jogosan..de az vaalmi....miyavi mit csinál azonkivül h állítólag jóképű meg szexi...én beautyfools-on láttam előszür...irritált a feje..mega kappan hangja..és sütött róla a beképzeltség...és akik közületek szeretik....őket nem szeretném megsérteni....tiszteletben tartom az izlésüket.....de akkor ti magyarázzátok meg miért jó...zeneileg,,előadásmódjában...bármiben..ha simán sexy..azt elfogadom..és semmi baj nincs vele..de itt annyi tartalmas zenéért rajongtok és miyavi annyira kilóg..és ha nem így van akkor segítsetek miért nem....esküszöm érdekel..igazából kezd engem zavarni h ennyire irritál.... 'szal love meg peace....segítsetek világosítsatok fel...mert én behalok tőle...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 19 Thu, 11:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
ajjajjjj.....asszem elindítasz egy lavinát...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 12:22 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
lavinát szerintem nem indítassz, el (nem-nem arra célzok, hogy miyavinál már nincs lejjebb, nem XD)

(nem tartozom a lelkes hallgatóihoz, de van véleményem :beaten:)

a gitárzenéje engem mindig country zenére emlékeztet, s így számomra - már rossz. összeségében pop-country; engem idegesítő ütemekkel. az énekhangja (ki minek nevezi) meg végsősoron elég jellegzetes. össze nem téveszthető. ez is valami.


csak a kinézetért nem lehetne szeretni, mert idiótán néz ki. inkább az idiótaságáért szerethető. a humora nem mindenkinek jön át, engem egyszer meglegyintett az iróniája. szerintem van neki olyan. O_O s ebből a megközelítésből, már nem is olyan fájdalmas a látványa.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 6:59 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Hát, én először úgy "találkoztam" Miyavival, hogy még régebben láttam az Ashita genki ni naare pv-t (hippi csávó rohangál a mezőn aimlessly XD ) és akkor így elgondolkoztam, hogy "öö, ez lenne az a Miyavi?!" és akkor szüneteltettem egy ideig... XD ...aztán kíváncsiságból letöltöttem egy pv-t és azóta valahogy fan vagyok, haha... XD XD
Nekem az tetszik, hogy elképesztően jól tud gitározni (amit - talán egészen mostanáig - nem igazán lehetett észrevenni lemezein, max. koncertfelvételeken), úgy csinálja, mintha marha egyszerű lenne, közben meg csak nézem, hogy hol is van a keze, haha... A hangja is nagyon bejön (gonodlom ez egyéni ízlés kérdése XD ), és könnyen felismerhető.
Az, ahogy viselkedik magában lehet, hogy nekem is idegesítő lenne, mármint hogy "énénén miyavidessssu", de én szerintem, hogy úgy mondjam "van mire alapoznia"; amúgy nagyon tetszik az idiotizmusa, haha...pláne, amíg tud zenélni.
Tetszik még a zenéjében, hogy nagyon változatos, mégis minden számról fel lehet ismerni, hogy ez Miyavi... mint pl. ahogy a Malice Mizer is csinált barokk-rockon keresztül evil-discóig mindent (csak Miyavinál azért nem ilyen széles a spektrum, megmarad a gitárzenéknél).

Szóval semmi baj, különböző az emberek ízlése, én sem szeretek mindenféle zenét, pl. máig nem értem miért jó a Vidoll vagy a Nightmare...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 8:15 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
hmmm..... és ő japánban 'mekkora' előadó? csak mert valahogy úgy veszem észre hogy nem-japán "fan-területen" most nagyon divatos kezd lenni...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 8:46 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Mona wrote:
hmmm..... és õ japánban 'mekkora' elõadó?


Nekem az jött le, hogy mivel populáris dolgokat nyomat, és elég feltűnő jelenség, kezd neki igencsak szaladni a szekér kint is. Már ha az újságok címlapján való pózolás meg a kislemez-mennyiség alapján ezt meg lehet íténi.

Egyébként hogy ki miért szereti: no igen, a gitrátudása nem semmi, bár a lemezein abból mutat legkevesebbet. A hangja nem jó, sőt. De aranyos. Egyedi. Természetes. Meg az elején egyértelműen tetszett, hogy ilyen őrült (aztán a nagy arca meg a "kihaénnem" hozzáállása, ami csak később kezdte szúrni a szemem, belerondított az összképbe). Egyébként nem irritál, de nem is rajongok érte. A külsőségekről meg annyit, hogy én visszasírom a feminin visual-korszakát. Mostanában elég ízléstelen cuccokat tudnák ráadni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 12:59 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Zoska wrote:
Mona wrote:
hmmm..... és õ japánban 'mekkora' elõadó?


Nekem az jött le, hogy mivel populáris dolgokat nyomat, és elég feltűnő jelenség, kezd neki igencsak szaladni a szekér kint is. Már ha az újságok címlapján való pózolás meg a kislemez-mennyiség alapján ezt meg lehet íténi.

a visual szintéren belül az egyik legismertebb, de szélesebb körben szinte tökismeretlen. a vk szintér eléggé elszeparáltan müködik és az utóbbi egypár évben már nem volt jellemzö az mint a 90es években, hogy egy idö után a nagyobb nevek bekerülnek a köztudatba.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 20 Fri, 5:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Én szívesebben nézek egy magabiztos előadót, mint valakit, aki görbe háttal besunnyog a színpadra és halkan elnézést kér, amiért most elpöntyögne valamit. Engem cseppet sem irritál, hogy jónak tartja magát, hiszen valóban jó: remélem senki nem vitatja a gitártudását, a szövegei sokfélék, költőiek és képesek érzelmeket kelteni a hallgatóban, a megjelenése folyton változik, ami számomra szintén pozitívum, a zenéje dinamikus és egyedi.


Last edited by D on 2006 Jan 29 Sun, 8:43 pm, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 24 Tue, 3:02 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Gigpig Boogie PV:
STOMP STOMP CLAP!!!

(nagyon jó minőség, de a lejátszásához szükség van erre (VLC media player) /*legalábbis az általam használt lejátszók közül ez volt hajlandó lejátszani*/

Senor Senora Senorita PV:
"Shall we dance?"


BEGIN SPOILER


A Gigpig nagyon rock&roll! 8) Úgy szeretem benne a "stomp stomp clap" részt! Kár, hogy csak egyszer van...bár így ráfoghatom, hogy azért nézem meg annyiszor a pv-t :lol:

Senor Senora Senorita: Miyavi egy dobozkában??? :shock: Mennyit kerestél ezzel, hogy eladtad az ötletet, Jigsaw? :lol: Szegény pici Miyavi...micsoda barbár az a nő :lol:
És az igazság pillanata: *fangirlök tágra nyílt szemmel lélegzet-visszafojtva figyelnek* csak majdnem-csók :P *vagyis hát itt nincsenek is fangirlök...legalábbis aki bevallaná :P *

END SPOILER


Last edited by D on 2006 Jan 29 Sun, 8:43 pm, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 24 Tue, 5:41 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
D wrote:
Gigpig Boogie PV:
STOMP STOMP CLAP!!!

(nagyon jó minőség, de a lejátszásához szükség van erre (VLC media player) /*legalábbis az általam használt lejátszók közül ez volt hajlandó lejátszani*/

Senor Senora Senorita PV:
"Shall we dance?"


BEGIN SPOILER

A Gigpig nagyon rock&roll! 8) Úgy szeretem benne a "stomp stomp clap" részt! Kár, hogy csak egyszer van...bár így ráfoghatom, hogy azért nézem meg annyiszor a pv-t :lol:

Senor Senora Senorita: Miyavi egy dobozkában??? :shock: Mennyit kerestél ezzel, hogy eladtad az ötletet, Jigsaw? :lol: Szegény pici Miyavi...micsoda barbár az a nő :lol:
És az igazság pillanata: *fangirlök tágra nyílt szemmel lélegzet-visszafojtva figyelnek* csak majdnem-csók :P *vagyis hát itt nincsenek is fangirlök...legalábbis aki bevallaná :P *

END SPOILER


Váááá, nagyon köszi!!! Úristen, mióta meg akarom már nézni ezeket, hahaha... mégeccer kösziköszi! ^.^ *tölti, ha beledöglik is* XD (majd MSN-en küldök meglepit cserébe, ha fenn leszel :wink: )

hahaha, doboz, hmmm, ismerőőőős... :lol: ...hogy mennyit kerestem vele? Emlékszel, még amikor meséltem arról a Miyavis álmomról?... :twisted:

És Gigpig rákenról!!! XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 24 Tue, 6:17 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Jigsaw wrote:
...hogy mennyit kerestem vele? Emlékszel, még amikor meséltem arról a Miyavis álmomról?...


Aaaahhhh...és én nem tudok rajzolni!!! *hiszti* Bááár...legközelebb említsd meg, hogy mi nyaggatunk folyton, hogy rajzolj, sőőőőt, a vonatjegyeket is én rendelem (poszt-traumatikus stressz szindrómát megvető bátorsággal) szóval nekünk is jár a fizetségből!!! De mivel Szabi úgyse kéri, én átvállalom az övét! :idea:

Várj csak, míg majd látod is a PVket! Hihetetlen, de a BEGIN SPOILER vámpír-Miyavi valamilyen kifürkészhetetlen bájjal képes pillanatok alatt elfeledtetni a bajusz-dolgot...sőt, valahogy tök jó! :lol:

A gigpig-es arckifejezései meg egyszerűen hihetetlenül klasszak! :wink:
END SPOILER


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 31 Tue, 6:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
nah....most őszíntén....létezik az Oresamához angol sub????kösziii


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 179  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group