Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 09 Thu, 10:04 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 485 posts ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 11:17 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
Annyira nem értek az elektromos kütyükhöz, de tényleg durva lett volna, ha az eszközök bezavarják a hangcuccokat... így is egyszer beszaggatott Kamijo mikrofonja, és egy pillanatig szenvedett vele. >.<

Aw, istenkém, mennyire barátságos, kis kedves emberkék! És igen, végigülték a meet-et, és igen a legutolsó százvalahanyadik emberkére is rámosolyogtak, és kezet fogtak. *o* ♥

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 11:58 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 May 13 Thu, 11:04 am
Posts: 277
Location: On the Devil's Parade
Case wrote:
Beszámoló, képekkel, rövid kis interjúval, megmindennel elöbb a Mondóban lesz, 'oszt utána majd itt is

Csak olyan soká? T_T Na de nem baj kivárjuk *.*

Én még nem írkáltam élménybeszámolót, de körülbelül csak azt tudnám elmondani amit midnenki >.< Annyiban megspékelve az egészet, hogy konci reggelén kb annyira be voltunk punnyadva Frukika-ékkal, hogy kb el se akartunk menni, meg úgy az egész világ ellenünk volt XD Vonatpótló busszal szenvedtünk olyan helyen ahol még életünkben nem jártunk, kétszer pocsékba ment a punnyadós kómát elűzni hivatott kávé, eltévedtünk a Népligetben és hasonló nyalánkságok.
De aztán mindent ezerszeresen kaptunk vissza **.**
Az afteren meg köszönet a sok Despiért, Diruért és régiGiruért ♥ (és remélem legközelebb is lesz pl OZ is annak ellenére hogy kb megint üres volt a tánctér mikor ment... T_T *megfigyelte, hogy ők legtöbbször akkor is partiztak odabent, mikor alig voltak fent páran* :/)

_________________
Image
Deviantart


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 12:14 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
Case wrote:
Nomeg külön kösz a street team-nek.


Bocs a hülye kérdésért, de mi az a street team? ^^"

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 12:39 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Apr 02 Fri, 9:19 pm
Posts: 350
Location: EUphoria
Köszi a blogfordításokat Frukika és Sza!:)
A szervezéshez gratulálok, amennyit én láttam belőle, profi volt!:)
Még mindig a koncert hatása alatt vagyok, folyton vigyorgok, anyám tegnap azt hitte, rajta szórakozom olyan jól.:D

_________________
Imagesquiby


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 1:06 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 21 Mon, 5:56 pm
Posts: 90
Location: Balotaszállás
vadooc wrote:
Case wrote:
Nomeg külön kösz a street team-nek.


Bocs a hülye kérdésért, de mi az a street team? ^^"

A st hivatalos rajongói közösség. A dolgunk az, hogy népszerűsítsük őket, ha új cd jön ki, terjesszük, hogy lesz ilyen, meg ilyenek. Mi szoktunk flyert osztogatni róluk rendezvényeken. Aztán meséljük nekik, hogy mit csináltunk. Tartjuk a menedzserükkel a kapcsolatot. Tőlünk kapták a poharakat, a piákat és a tortát (amit mi csináltunk az utolsó rózsáig). Folyamatosan infókat osztottunk meg a konciról a rajongókkal, meg flyereztünk, meg külföldieket informáltunk, szedegettünk össze meg ilyenek. Sehol máshol nem lendült bele ennyire a st de megérte, mert a külföldieknél ennek hatására most Hungary-luv van...XD Mondjuk szerintünk ez alap és meglepett minket, hogy a többi st nem segített a rajongóknak, mivel ez is egyfajta kötelesség, de mindegy. A st dolgait leginkább így lehetne összefoglalni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 1:40 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
És Shio csak a leg"emlékezetesebb" pecheket említette. xD Ott volt még ugye a fekete szerkó+36 °C-kombó. Plusz a csodás acélbaki hátulütői *még mindig bibis a sarka xD*
Áh a Népliget... el van átkozva xD Mondjuk ez is valami elfuserált elven működhet (aka: mikor kéne egy lélek sincs a közelben power xD) A legbrutálisabb az volt, amikor megkérdeztünk pár embert, hogy: "Bocsi, merre van a Diesel club?" És "őshonos" pestiek létére, akik a Népligetben kempeltek(!) nem tudták megmondani. De még a Planetáriumról sem voltak halvány sejtéseik sem. xD Úgyhogy mi csináltunk magunknak egy egynapos programot, az is biztos xD

A st-nek meg köszönet, és továbbra is ilyen kemény munkát, s ne hagyjon alább a lelkesedés! >3< ♥

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 1:50 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
Serawond wrote:
A st hivatalos rajongói közösség. A dolgunk az, hogy népszerűsítsük őket, ha új cd jön ki, terjesszük, hogy lesz ilyen, meg ilyenek.


Huhh, ez azért durva. Nem is tudtam hogy nálunk is van ilyen. :)
Hát akkor csak így tovább és sok sikert/kitartást!

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 3:02 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2007 Apr 15 Sun, 11:21 pm
Posts: 7
nekem csak egy hülye kérdésem lesz.... nem találtatok véletlen egy német nyelvű telefont? Dushi barátom elhagyta valahol a dieselben, és a dieselesek majdhogynem elküldték a retekbe amikor tőlük megkérdezte.....

_________________
~~loo~~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 7:19 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Case wrote:
aztán mikor befutottak Teru és Masashi szúrta ki öket elöször és azonnal elkezdték fotózni a cuccokat mobilokkal. xD A tortát meg ugye késöbb, külön vittem be, azt meg Kamijo támadta me mobillal, hogy "sugoooi! *clik! click!*" és külön melléírta infónak a telefonba, hogy a streetteamtöl van a cucc. :greengrin2:

Tipikus japánok! XD

Annyira jó olvasni, hogy jól érezték magukat, meg tetszett nekik is a koncert, meg amiket kaptak, meg ilyenek. Ilyenkor úgy örül az ember lánya. =D
Csak egy kérdés: Masashi is kapott akkor poharat? Mert Teru azt írta, h. mindannyian kaptak.
És csak hogy az előttem írtakat ismételjem, nagy-nagy köszönet mindenkinek, aki közreműködött abban, hogy eljöjjön a zenekar, és jól érezze magát, meg hogy mi is jól érezzük magunkat! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 16 Fri, 1:42 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 12 Thu, 11:06 pm
Posts: 761
Location: hátad mögött csak meg ne fordulj~
JollyR wrote:
Csak egy kérdés: Masashi is kapott akkor poharat? Mert Teru azt írta, h. mindannyian kaptak.


Igen, kapott ő is ^^ sőt, managernéni Mayumi is XD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 16 Fri, 9:55 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
^ Jé, még a néni a menedzser? O_O
Nagyon le vagyok maradva... Nem úgy volt, h. miután átmentek a Warnerhez, utána már nem ő lesz?

Akkor tök jó, biztos örültek neki mindketten. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 16 Fri, 12:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Örülök, hogy tetszettek nekik az ajándékok! És még jobban annak, h részt vehettem Kamijo tortájának a készítésében is. Büszke vagyok arra, h ST tag vagyok és segíthettem szórólapozni, tortázni és külföldieket beszerezni. :D

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 16 Fri, 9:29 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Jan 02 Wed, 10:59 pm
Posts: 62
Location: A világ közepe, Mama!
Case wrote:
objektíven keresztül koncertet nézni tökjó élmény. xD *fanatikus koncertfotómániás*


Ez a rész nálam is megvolt, és igyekeztem ki is tenni magamért, ha már megkaptam a lehetőséget :)
Készült is sok-sok kép, első átnézésre azt mondanám, hogy relative elég sok felvállalható lett (Kb. 80-90 véleményem szerint), de ezek közül sok a hasonló...
Azt sajnáltam, hogy a "fotósárokban" még ott volt az a másik 2 egyén, lévén egyikük nem is fotózott, ahogy láttam, a másik esetében pedig... Kétlem, hogy egy full kompakt gép vissza tudott volna hozni bármit is. Ellenben hála nekik annyira helyzetet, szöget én sem változtathattam... :(
De mindegy, így is nagyon élveztem, képes lettem volna az egész koncertet fáradhatatlanul végigfotózni.
Arról nem is beszélve, hogy egy-két beállított képet is szivesen csináltam volna, kár, hogy mennem kellett már :(

Ettől független remélem lesz még lehetőség jelen lenni koncertjükön, nagyon jó volt, elismerésem!

És a kérdés Case felé: 1-2 kép teasernek megengedett, hogy kikerüljön? :)

_________________
"Az ember bármit képes elhinni. Vagy azért, mert azt akarja, hogy igaz legyen, vagy azért, mert attól fél, hogy igaz lehet."


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 16 Fri, 11:54 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
Jude wrote:
Ji-chan wrote:
A másik aki azért puffog mert egyes személyeknek itt-ott megjelenhettek... annyira nem érdekel..!! Majd ha ő is 6-8 kg vizeket akar cipelgetni szóljon!!


Már megint kinek rí a szája, hogy nem elég VIP? Nyaljon jobban... XDDD Egyébként meg igen, aki ingyen ment be, az dolgozott is. Én is. Ennyi a történet.

Erről van szó. Énis segítettem mégse nyavalygok, hogy kérem a jegy árát: D
Nem segíteni jöttem a koncertre hanem a koncert miatt jöttem, és segítettem.

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 17 Sat, 4:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Jah, ha Despa-ra kell valami segítség, akkor én szívesen vállalom, mert a koncert nem igazán érdekel. És ha nem kellek, akkor nem is megyek szerintem.

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 485 posts ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group