Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 13 Mon, 4:53 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 485 posts ]  Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 10:35 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
Ezek szerint akkor tényleg többen voltak mint LM.C-n? Nekem úgy tűnt hogy kevesebben, bár lehet azért mert most nem a korlátoknál álltam hanem lent.

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 10:59 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
Még most is csak magamat tudom ismételni, hogy eszméletlen volt az egész! *3* ♥
Igen, az az egy hátulütője volt a dolognak, hogy keményen kellett szuggerálnom Kamijo száját, mert néha-néha tényleg nem hallottam ki rendesen melyik sornál tart a dalban. Egész végig ott pattogtam jobb oldalon, elég közel a hangfalakhoz, így párszor összemosódtak a hangok. Viszont ez nem volt mérhető ahhoz a reakcióhoz, mikor feljöttek a srácok a színpadra... az a sikoltozás! O.o= Brutálisan zsongott percekig a fejem, de szerencsére idővel hozzászoktam a radikális hangokhoz. Ezt leszámítva örülök, hogy ilyen cselesen választottam ki a helyet, mert konci felénél a kb. harmadik sorból átverekedtem magam még előrébb. Még azt is tökéletesen láttam, hogyan patakzik Hizaki arcáról a verejték. Ja és persze azért is volt tökéletes ez a pozíció, mert ugyebár a srácok mozgolódtak a színpadon, szal én is kaptam egy kevés Teru-t és Kamijo-t premier plánban! *3* ♥

(a fordítást pedig szívesen! ^3^)

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 11:29 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Én nagyon örülök a sok pozitív visszajelzésnek a zenekar részéről, LM.C-nél is ugyanezt mondtam.
Jó lenne ha mostantól állandóvá válnának a hasonló kaliberű zenekarok nálunk is, lenne akiket megnéznék (DEG, MUCC, Giru pl.)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 11:39 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
az utolsónál leestem a székről
nade aruuuuuuu~ titkos fan vagy te, mindig is tudtam!! xD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 11:43 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
Igen, én is rózsaszín ködfelhőbe veszve lebegnék a föld felett, ha egyre több kedves együttes tűzné ki állomásának Magyarországot. Tudnék én is szép kis listát összeállítani, kiknek hörögném ki a lelkemet koncerten. *3*

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 11:56 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
pszabi wrote:
az utolsónál leestem a székről
nade aruuuuuuu~ titkos fan vagy te, mindig is tudtam!! xD


x'D Igen, így van. Mégha az újabb cuccaikat folyton csak szidom és nem is szoktam hallgatni, ez nem jelenti azt h ne látnám őket szívesen Budapesten.
Valamikor imádtam őket.
Arról nem is beszélve h igény is lenne rá szerintem, legalábbis az ismeretségi körömben.

Mondjuk nekem egy hazai Dir en grey koncert a nem titkolt életcélom évek óta 8-)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 11:59 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Aru wrote:
Mondjuk nekem egy hazai Dir en grey koncert a nem titkolt életcélom évek óta 8-)

de csak ha coupling koncert ayumi hamasakival!! :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 12:03 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
X'D Inkább Kumikuu-val, tekintve h Ayumi-t nem szeressem :beaten:
Viccet félretéve, az új album európai turnéján nem bánnám ha elvetődnének erre is.
Remélem, Kamijo és Teru továbbadják nekik az igét h milyen jó volt itt nálunk.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 12:19 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
Most olvastam Teru blogját... annyira nem áhítozott Párizsról, mint Budapestről, vagyis én úgy hiszem. *o* ♥ *legszebb öröm a káröröm xD*

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 14 Wed, 6:58 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 21 Mon, 5:56 pm
Posts: 90
Location: Balotaszállás
Sziasztoook!^^
ŐŐŐRÜLTEN JÓÓÓ VOOOOLT!!!! Én is blogoltam a véleményem, nincs erőm sokadszorra leírni, talán annyit, amennyit máshova is írtam:
Sikoly-hiszti: jó voltak percek, amikor én is elgondolkodtam, hogy mekkora az átlag értelmiszint, de messze nem volt olyan durva szerintem, mint ahogy néhányan beállítják, a Versailles láthatóan élvezte a durva ovációt, mi több, többször biztatták, szerintem túl van spilázva, az hogy egyesek nem hallottak, nem a disznótort megszégyenítő hangorkán miatt volt teljes egészében, hanem koncert-menedszer-úr zseniális szaktudása tehetett róla nagyrészt, mint Ji-chan beszámolójából kiderült (ismétlem: ez nem azt jelenti, hogy nem szeretném pofánvágni azt, aki Kamijot visítva fengörcsölt bele a Serenade-be, satöbbi, de amennyire egyesek kibuktak, szerintem nem volt kemény).
Casenek és Jinek ezer hála és köszönet, a vízért, a st-nek nyújtott segítségért, mindenért, nagyon aranyosak és segítőkészek voltatok, kösziii! *ölelés mindkettőjüknek* Külön köszi, hogy elmondtátok, mennyire örültek az ajándékainknak....
Láttam írták páran, hogy ötletesek, köszi, igyekeztem, illetve igyekeztünk olyasmit kitalálni, ami illik hozzájuk, de enyém inkább az ötlet, a többieké a dizi (kivéve torta), sok meló volt, a szervezés, a bejuttatás, a külföldieknek nyújtott rengeteg segítség, de mindent megért az utolsó percig, mert a magyar rajongói közösség a többi fan közt is jó és nagy visszhangot vert, az, hogy ráadásul még a Versailles is ennyire megszeretett minket, külön boldogság...
Imádtak minket, Hizaki el sem akart menni... <333


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 9:48 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
Serawond wrote:
Sziasztoook!^^
Sikoly-hiszti: jó voltak percek, amikor én is elgondolkodtam, hogy mekkora az átlag értelmiszint, de messze nem volt olyan durva szerintem, mint ahogy néhányan beállítják, a Versailles láthatóan élvezte a durva ovációt, mi több, többször biztatták, szerintem túl van spilázva, az hogy egyesek nem hallottak, nem a disznótort megszégyenítő hangorkán miatt volt teljes egészében, hanem koncert-menedszer-úr zseniális szaktudása tehetett róla nagyrészt, mint Ji-chan beszámolójából kiderült (ismétlem: ez nem azt jelenti, hogy nem szeretném pofánvágni azt, aki Kamijot visítva fengörcsölt bele a Serenade-be, satöbbi, de amennyire egyesek kibuktak, szerintem nem volt kemény).


Igazából nem érted hogy én mit mondok. Nekem az a lényeg hogy halljam, ezt kétfajta módon lehetett volna elérni (ott ahol álltam):
1. szólni a japcsi úrnak hogy csináljon már valamit.
2. a rajongók visszább veszik a sikoltozás hangerejét.

Szerintem te is egyetértesz abban hogy az 1. lehetőség ki van lőve, így marad a második. Nem azt mondtam hogy a rajongók annyira sipákoltak mindig hogy nem lehetett tőlük hallani, hanem azt hogy mivel rossz volt a hangosítás ezért egy kicsit visszább vehették volna a sikítozást. Tudom hogy nem fair hogy a rajongók "javítsák ki" más hibáját, de az sem lett volna megoldás hogy akik nem hallják hátrébb az éneket azok előre tolakodjanak.

Mondjuk ettől függetlenül nekem igen nagy élmény volt a koncert, bár sajnálom hogy a barátnőm az utolsó pillanatokban mondta le és így egyedül mehettem el. :(

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 10:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nohátszóval. xD

Azért... fura érzés ez az egész, túlleni valamin, amin több mint egy éve dolgozik az ember (ugye eredetileg tavaly összel lett volna a koncert és arra az ajánlat valamikor áprilisfele futott be, szóval simán megvan az egy év. o_o), de szerencsére minden a lehetö legjobban sikerült szóval van öröm, meg boldogság, meg happy-happy-sunshine, megminden. :grin:

'oszt amik felmerültek kérdések, megstb: a sikitozás engem speciel nem zavart (jó, amikor befutott a zenekar és mi terelgettük el a tömeget a fénytechnikussal és párcentiröl kaptuk, belehasítva a park csendjébe, az meredek volt. xD), igaz, én csak távolabbról hallottam, mert az egész koncert alatt keringtem össze-vissza a terem körül, meg valószinüleg a hangosítás problémáit is ezért nem érzékeltem, mert hátrábbról, vagy oldalról néztem a koncertet (már amikor a sok rohangászás közben kicsit be tudtam menni a terembe. xD) és ott nekem nem tünt fel, hogy gond lett volna.

Beszámoló, képekkel, rövid kis interjúval, megmindennel elöbb a Mondóban lesz, 'oszt utána majd itt is (persze nem ugyanaz lesz a kettö, mert tökmást lehet egy újságba, mint egy weboldalra ^^).
A lényeg, hogy baromi nagy élmény volt az egész, hogy ezt így sikerült összehozni, hogy egy csomó mindenkinek aki eljött, ez amolyan valóra vált álom volt, meg nemkicsit nekem is, mert hát végülis valahol ezért vágtunk bele ebbe az egészbe még 2002-ben amikor beindult az oldal, meg aztán a bulik és a kis koncertek. Szóval baromira örülök, hogy ennyire sokan voltunk (650+, de pontosan szerintem sose fogom tudni kiszámolni xD), hogy ennyire pozitívak voltak a visszajelzések a közönség és a zenekar részéröl is, nomeg hogy (föleg ahhoz képest, hogy ez volt az elsö ilyen kaliberü cucc amit csináltunk) minden gördülékenyen és szinte teljesen problémamentesen ment, ami apró gondok meg felmerültek menetközben (me' ilyenek úgyis mindig, mindenhol vannak) azokat sikerült gyorsan megoldani. és hatalmas köszönet mindenkinek aki segített bármiben, mindenekelött persze Ji, aki a szervezés egy jókora részét intézte, plusz mindneki más aki ott helyben segített. <3

Nomeg külön kösz a street team-nek. :grin: Rengeteget segítettek ök is, promóban is, a külföldiekkel a kapcsolattartásban, hogy adták nekik az infókat, hogy összegyüjtötték öket, megminden. <3
A streetteam-es ajándékokat pedig két részben kapta meg a zenekar (hogy még véletlen se egyszerre igyák meg az összes piát xD), az italok egy részét már elözö nap vacsi után, a másikat (gravírpoharak+maradék pia) pedig odavittük a klubba még mielött elmentünk a zenekarért és elrendezgettem öket az egyik kis asztalon a backstageben.. aztán mikor befutottak Teru és Masashi szúrta ki öket elöször és azonnal elkezdték fotózni a cuccokat mobilokkal. xD A tortát meg ugye késöbb, külön vittem be, azt meg Kamijo támadta me mobillal, hogy "sugoooi! *clik! click!*" és külön melléírta infónak a telefonba, hogy a streetteamtöl van a cucc. :greengrin2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 10:12 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 21 Mon, 5:56 pm
Posts: 90
Location: Balotaszállás
A második verzió is kábé annyira volt megoldhatatlan, azért hatszáz sikongató lánynak megmagyarázni, hogy rossz a hangtechnika, en visíts, finoman szólva lehetetlen, túlkapások meg mint mondtam, vannak, elismerem, de ez kikerülhetetlen. De mondjuk tényleg az a lényeg, hogy végső soron jól érezted magad. :) Így, úgy, amúgy, jó volt na! :D
Amúgy láttam, hogy volt, aki fényképezett és nem éppen sajtós volt, szívből remélem, hogy magyar nem volt köztük.... nem voltak sokan hála istennek, ami miatt kifejezetten boldog voltam, de ettől függetlenül is cikinek tartom, de komolyan, külön kérve vannak húszezer soron és annyi nincs bennük, hogy a kedvenc bandájukért megtegyék, hogy nem.. nem hiszem el, hogy nekik is élmény objektíven keresztül nézni a koncertet.

Ajjj, Case, ezerszer is újra, nagyon szívesen, szólj, ha kellünk! *megölelgeti* Hihetetlenül boldogok voltunk mi is, hogy sikerült mindenféle kötelességünknek eleget tenni, végül is a dolgunk is, de élmény az ilyen meló! X333 De ez tényleg a legkevesebb volt, végülis ez a legkevesebb, amit egy st megtehet, arról nem is beszélve, hogy inkább mi köszönjük, mert igen, ez valóra vált álom volt, csodálatos munkát végeztetek! X333 És tényleg külön örülünk, hogy gördülékenyen ment minden, szinte hihetetlen! ^o^
Anoo... nagyon féltem, hogy inkább akadályozunk téged, meg bocsánatot akartam kérni, hogy amúgyis volt ezer dolgod, mi meg még pluszban ugráltattunk, meg plusz megoldandó nehézségeket varrtunk a nyakadba, bár végső soron minden prímán ment, azért szeretnék elnézést kérni, és megköszönni azt, hogy a st is számíthatott rátok Jivel! ^^


Last edited by Serawond on 2010 Jul 15 Thu, 10:20 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 10:17 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
objektíven keresztül koncertet nézni tökjó élmény. xD *fanatikus koncertfotómániás* :pinky2: a fotózgatás meg jah, voltak páran, de szerencsére semmi vészes, ennyi simán még tolerálható, meg látszik azért, hogy megvolt az eredménye, hogy online, helyben, meg szóban is kértük, hogy ne. valamelyik korábbi koncertjükön ment állítólag nagyon durván a dolog, ott kicsit ki is akadt a zenekar.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jul 15 Thu, 10:25 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 21 Mon, 5:56 pm
Posts: 90
Location: Balotaszállás
Na persze, ezt jó embernek írtam... XDXDXD Amúgy igen, mondom, én is kifejezetten elégedett voltam, hogy alig volt ilyen, de azért volt, és na... azon akadtam ki amúgy, hogy lj-n is kiírtam, hogy mik a koncert maximália élvezetének feltételei, ehhez képest közülük se sikerült mindenkinek megérteni... (persze mit vártam, mikor beírtam postba, hogy nincs autogrammozás, csak kézrázás, köszi a koncit szépek vagytok szupik vagytok és tovalibbenés, ehhez képest MINDEN EGYES POSTBAN megkérdezték, hogy akkor lehet majd autogrammot is kérni meeten, ugye? *,*)

.......


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 485 posts ]  Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group