Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 13 Mon, 7:36 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 889 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 13 Tue, 10:13 am 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Mar 09 Thu, 9:08 pm
Posts: 146
Partnerenek meg leszerződtetik a 190cm magas Tomoyasu Hotei-t, mi? :P :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 13 Tue, 12:35 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Szabi wrote:
Partnerenek meg leszerződtetik a 190cm magas Tomoyasu Hotei-t, mi? :P :twisted:

Hotei bácsi reklámjai óta már azt is tudjuk, hogy kell a megfelelően kiemelkedő testmagassághoz sok-sok konzervkávét inni (illetőleg futni utána, nem árt a jó kondi). :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 13 Tue, 6:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
egy igazi j-music insider

Ezt a Nel nevű srácot mindennél jobban irigylem.

link: http://japlish.jp

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 19 Mon, 11:47 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
alap japán zenék és ezekkel kapcsolatos kérdések megválaszolására gyógyír a következő link :)


akik nem kezelik jól a jószándékú de kicsit durva és lekezelő jelzéseket azok inkább ide kattintsanak :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 01 Sat, 11:08 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Mona wrote:
de igazából ha valaki tehetsége és rengeteget képzi magát illetve gyakorol akkor ha el akar érni valamit az napi 14 óra kemény munka és teljes elkötelezettség (ez nagyon pontosan és vérkomolyan lefordítva: nincs szerelem nincs család nincs hobbi nincs semmi... csak a stúdió négy fala az énektanár zongoraterme) amit egy olyan közegben töltsz el amire nincs példa. Buta, erkölcstelen, végletekig trágár..sok esetben perverz kétszínű emberek közt. (nem akarom ragozni azt hogy 2 éven kersztül a hozzám intézet mondatok 90 százléka hazugság volt vagy egyéb hátsó szándékkal variáló megjegyzés volt....


Érthető, hogy eleged lett belőle. Mindig lehet hallani, hogy "az egy kemény világ" meg ilyesmiket, de persze alig valaki mondja el, hogy mi a kemény benne, mert tény, hogy nem könnyű rengeteget dolgozni, de az elhivatottak képesek rá; viszont ha olyan közeg vesz körül, amilyet leírtál, akkor hamar felmerülhet a kérdés az emberben, hogy miért is csinálja az egészet.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 01 Sat, 11:35 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
D wrote:
Mona wrote:
de igazából ha valaki tehetsége és rengeteget képzi magát illetve gyakorol akkor ha el akar érni valamit az napi 14 óra kemény munka és teljes elkötelezettség (ez nagyon pontosan és vérkomolyan lefordítva: nincs szerelem nincs család nincs hobbi nincs semmi... csak a stúdió négy fala az énektanár zongoraterme) amit egy olyan közegben töltsz el amire nincs példa. Buta, erkölcstelen, végletekig trágár..sok esetben perverz kétszínű emberek közt. (nem akarom ragozni azt hogy 2 éven kersztül a hozzám intézet mondatok 90 százléka hazugság volt vagy egyéb hátsó szándékkal variáló megjegyzés volt....


Érthető, hogy eleged lett belőle. Mindig lehet hallani, hogy "az egy kemény világ" meg ilyesmiket, de persze alig valaki mondja el, hogy mi a kemény benne, mert tény, hogy nem könnyű rengeteget dolgozni, de az elhivatottak képesek rá; viszont ha olyan közeg vesz körül, amilyet leírtál, akkor hamar felmerülhet a kérdés az emberben, hogy miért is csinálja az egészet.


és lehet hogy hülyén hangzik de az egyik legdurvább hogy nagyon buta (primitív és tanulatlan) emberek vesznek körül. Ami mondjuk érthető egy mai médiasztárnak nem kell egyetemim végzettség. ha meg már sokat keres akkor szintén nem motiválja semmi hogy ne kényelmesedjen el.
Ezért maguk körül is mindenkit hülyének néznek.. amikor néha megkérdeztük mikorra tervezik az album mejelentetést mindig mondták hogy 1-2 hónap. Én mondtam hogy értelmes emberek vagyunk és ha azt mondja kb fél év akkor sincs baj.. nem lohad a lelkesedésünk és legalább tényleg látjuk a jövőt. Konrétan nem hitték el hogy én ezt komolyan mondhatom ezért mosolyogtak és azt modták "1-2 hónap"... bahhh


EDIT: amúgy hgy csupa negatívumokat írtam szeretném hozzátenni hogy nem csömörlöttem meg annyira a dologtól meg nem is vagyok haragos avgy kiábrándult..csak sajna nem vagyok az a kaliberű ember aki beleillik ebbe a világba. Szal ne gondoloja senki hogy sértődötten festek mindent még sötétebbre... volt sok jó solog is de nagyjából mégis a "szar" dominált (a gityósunknak pl tetszett a dolog... ö most a pál tominak a segéd-producere)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 17 Mon, 12:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Na megtaláltam a módját hogy hogyan kiméljek meg mindenkit ezentúl az agymenéseimtől itt a fórumon. Elkezdtem blogolni. Azért írom ide mert sok japán-zenei vonatkozása lesz. Semmi extra dologra ne számítsatok. Egyrészt nem ez lesz a fő téma másrészt vannak itt bőven akik jobban benne vanank a J-music aktualitásaiban meg úgy egyáltalán...

Most még nincs fenn szinte semmi.. inkább csak próbálgatok linkelni képpekkel basz*kszom. Egy-két jappó bandát mutattam de de olyan stílusban mint amikor a L'art pour L'art társulat diát vetített...

építő jellegű kritikákat várok szeretettel... illetve olvassa akit érdekel mert különben minek írom :D majd próbálok érdekes lenni meg minden ;)


EDIT: szertnék télleg valami jó blogot csinálni..és ehhez SZÜKSÉGEM van visszajelzésekre.. ha szar akkor azért.. Szal akiből bármit is kivált legyen egy kicsit aktív mert különben tök értelmetlen a dolog .. azért írom ide (és nyilván sok köze nincs a soundof..hoz) mert itt vagyok leginkább jelen a neten (na ez milyen szar fogalmazás :) ) szal komment komment

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 20 Sun, 10:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Annó ezt a topicot "általános értekezés a japán zenéről é ami mögötte van" címszóval nyitottam de azóta (és ez is leginkább nekem köszönhető mert egy exibícionista grafomán fasz vagyok :D ) megtörtem a szabályt és igazából bármi ami a mi közöségünkel kapcsolatos gondolat az ide íródik.

Na most csak aggódalmamat szeretném kifejezni a mai tüzijáték alatt keregedett vihar miatt. számos katasztrófát okozott főleg Budapesten... sokan meghaltak stb... Remélem az itt megfordulók közül mindenki épségben van és nem történt baleset...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 20 Sun, 11:31 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
Annó ezt a topicot "általános értekezés a japán zenérõl é ami mögötte van" címszóval nyitottam de azóta (és ez is leginkább nekem köszönhetõ mert egy exibícionista grafomán fasz vagyok :D ) megtörtem a szabályt és igazából bármi ami a mi közöségünkel kapcsolatos gondolat az ide íródik.

Na most csak aggódalmamat szeretném kifejezni a mai tüzijáték alatt keregedett vihar miatt. számos katasztrófát okozott fõleg Budapesten... sokan meghaltak stb... Remélem az itt megfordulók közül mindenki épségben van és nem történt baleset...

én meghaltam! biza! :dead:
(egybként majdnem, pont arrafele voltunk -vigadótér-, ahol a legdurvább dolgok történtek. o_O)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 20 Sun, 11:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
néztem a híradót, nagyon parának tünt, én is remélem, hogy veletek nem történt semmi komoly o_o filmbeillő... ://

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 21 Mon, 12:17 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
pf.. ja eléggé komoly ott a dolog...rem minden rendben van most már... sok hírt nem közölnek egy ideje

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 21 Mon, 6:21 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Chimaera wrote:
néztem a híradót, nagyon parának tünt, én is remélem, hogy veletek nem történt semmi komoly o_o filmbeillõ... ://

abszolut.. a vigadó téren tényleg olyan volt a helyzet mint valami katasztrofafilmben. mikor mindenki meglodult az utcak felé, atgazolva pultokon, ettermi teraszokon, ahol repkedtek szana szejjel az étkészletek és félbehagyott vacsorák, mikozben rengetegen sikitoznak meg uvoltoznek, es faágak hullanak a nyakadba (mint utolag kiderult az egyik fa méterekre dölt ki onnan ahol elmentunk kifele, bokáig vízben gázolva) és baromira kellett figyelned, hogy nehogy fellokjon valaki, mikozben alig lattadd, hogy merre mész, mert olyan volt az esö mintha vizesés alatt állnál. A hangulatot jellemezte az a jelenet, amikor egy oszlop mellett kuporgó nö nyakába csimpaszkodó 5-6 éves kölök üvöltötte rettegve, hogy 'Aaaaaaaa! Meghalooooooook!' Tiszta apokalipszis hangulat.
Aztán a térröl kikeveredve már nem volt para, mert lehetett jönni a párhuzamos utcákon, ahol már nem volt nagy nyomakodás (mert mindenki a befelé igyekezett a metró, megstb fele) csak az esö zuhogott továbbra is, meg vigyáztunk, hogy távol maradjunk a fáktól és épületektöl. Meg olyan szinten áztam el, hogy a táskám alján levö a pénztárcában is állt a víz.. hát felejthetetlen egy élmény volt az biztos. O_o/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 21 Mon, 6:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
jézusom, tényleg ilyen üvöltözős pánik volt? O_O uhh.

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 21 Mon, 6:33 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
2006.08.21., hétfő -i bejegyzés..asszem még ez van legfelül az első bekezdés után lehet jó kis beszámolót olvasni a tüzijátékról.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 21 Mon, 6:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
2006.08.21., hétfõ -i bejegyzés..asszem még ez van legfelül az elsõ bekezdés után lehet jó kis beszámolót olvasni a tüzijátékról.

hjaj, a köcsögblog. :dead:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 889 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group