Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 19 Fri, 8:38 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2461 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 165  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 1:01 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
ez olyan ééédes kééép!!!!
Image

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 1:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
waaaaaahhh én Terukit rabolnám el és tartanám meg házi"állatkának" :lol: ha már így belejöttünk^^ haha
nekem neeeeem tetszik az új album :( mármint minden számban van valami naggyon jó,de mégsem annyira jó ez a lemez mind a 10's collection vagy a Sikisai moment -.- de azért még próbálkozom vele^^ amekkora an cafe fan voltam...bitti csak a mostani YamaPi(télleg ismeri vki???) meg Gazette mánia hozza ki belőlem ezt -.- pl...miyaviból nagggyon idegesítő most -.-" haha
jajj de viszont azt sajnálom a mostani lemezről(an cafe-nem árt témánál maradni^^) hogy nincs rajta olyan langyi lassú szám ... pedig a rinne no tsumi meg a pearingu...meg odoru meruhen tokei(erre nem vonatkozik a langyi kifejezésXD) nagyon cééépek :oops:

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Niikura Kaoru wrote:
waaaaaahhh én Terukit rabolnám el és tartanám meg házi"állatkának" :lol: ha már így belejöttünk^^ haha
nekem neeeeem tetszik az új album :( mármint minden számban van valami naggyon jó,de mégsem annyira jó ez a lemez mind a 10's collection vagy a Sikisai moment -.- de azért még próbálkozom vele^^ amekkora an cafe fan voltam...bitti csak a mostani YamaPi(télleg ismeri vki???) meg Gazette mánia hozza ki belőlem ezt -.- pl...miyaviból nagggyon idegesítő most -.-" haha
jajj de viszont azt sajnálom a mostani lemezről(an cafe-nem árt témánál maradni^^) hogy nincs rajta olyan langyi lassú szám ... pedig a rinne no tsumi meg a pearingu...meg odoru meruhen tokei(erre nem vonatkozik a langyi kifejezésXD) nagyon cééépek :oops:



Öhm.... sztem nagyon klassz lett... de én nem vagyok akkora fan... csak mikor rámjön... most épp rajtam van..(bárcsak Miku-chan lenne *ábrándozik, majd visszatér a témához* )tehát...YAMAPISZERELMEM!!!Az ég áljon meg te lány!! Hát ismered???? :lol: :lol:
Szerelmem... szívem icipici szexis szájú csücske... a Nobuta film dögös főhőse....igen...off vége..
A rinne no tsume tényleg klassz a többit nem ismerem... de most majd rákeresek... az én fülem hülye de úgy hallom, hogy Miku-chan sokkal szebben énekel, mint az első számaiban... először azért szedtem le AnCafe-t mert poénos volt ahogy énekelt....most már sokkal jobb...ügyi.. :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:10 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Niikura Kaoru wrote:
YamaPi(télleg ismeri vki???)


Én láttam a Nobuta wo Produce-ban és nemrég kezdtem a Kurosagit, abban is ő a főszereplő, és a Kurosagi opening PV-jét is láttam, Daite Senorita, jó kis opening! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
D wrote:
Niikura Kaoru wrote:
YamaPi(télleg ismeri vki???)


Én láttam a Nobuta wo Produce-ban és nemrég kezdtem a Kurosagit, abban is ő a főszereplő, és a Kurosagi opening PV-jét is láttam, Daite Senorita, jó kis opening! :)


A Kurosagiban nem láttam, de a Nobutába beleszerettem! Már a történetbe...is.... a srácok sem rosszak... a Daite Senorita az nem a Nobuta klip-je? Vagy keverem?? :shock:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:17 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
na most csinálom a topicot Jpopban nézzétek meg XD lesz pár kép is^^ haha
de ne itt Yamazzunk mert ez an cafe!!!topic -.-
off

hát nekem is mindig változik amugy h most alice nine most gazette most an cafe msot yamapi :) szal...
haha

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
jó az izlésed! Én most művelődök.. a többieknél alapnak számítókat próbálgatom....(monának hála van malicem-em)... mucc....kiyoharu....ilyenek..amiket felsoroltál, örök kedvencek! :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:20 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Kry-chan wrote:
A Kurosagiban nem láttam, de a Nobutába beleszerettem! Már a történetbe...is.... a srácok sem rosszak... a Daite Senorita az nem a Nobuta klip-je? Vagy keverem?? :shock:


A Nobuta-openingre hirtelen nem emlékszem, az is az a malacos volt, mint az ending? :?: De a Daite Senorita tuti a Kurosagi opening, mert én előtte nem láttam YamaPi PV-t, emiatt néztem meg.

*utánanéz Nobuta zenéknek*

EDIT:
Ja igen! Az a Shuuji to Akirától (amit erre az alkalomra alakított Kamenashi Kazuya és YamaPi) a Seishun Amigo volt!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:31 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
na kész van :lol: 8) :oops:

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 2:37 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Tényleg! Seishhun to amigo!!! Meg is van valahol a faternál a gépen... imádom azt a számot... a daite meg rájöttem azért ismerős, mert megvan az a YamaPi single... meg van egy-két News albumom is.....a teljes diszkográfiát leszedtem, de annyira nem vagyok pop-os, hogy meg is hallgassam mindet.... :lol:

Akkor most átstartolok a "szomszédba" képet mutatni... :lol:

on: Miku-chan az ágyamba... most....lehetőleg ruha nélkül... nagy kérés????

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 7:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
bylon wrote:
Kry-chan, imádnivaló ez a mostani aláírás-od. XD (wheeee~ kislááány) O.x

imádnivaló..? O_O" hjaj bylon, asszem túl sok linzert ettél. xD


akkor azt mondom, hogy delejező. @.@ és kétségbeejtő. és természetesen cuki. ^_^ (és off topic AnCaféban. ha emlékeim nem csalnak az aláírásban található FÉRFI vmi volt Panic Channel tagokból verbuválódott zenekarban van. *okos*

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 8:16 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2006 Oct 11 Wed, 2:43 pm
Posts: 41
bylon wrote:
(és off topic AnCaféban. ha emlékeim nem csalnak az aláírásban található FÉRFI vmi volt Panic Channel tagokból verbuválódott zenekarban van. *okos*


ha Kry-chan aláirására gondolsz ,ő az Aile-ből Yue(volt amig ki nem lépett)..ő volt a Panic channelben? O_o


ON:sztem rohadt jó az új An cafe lemez,Miku sokkal jobban énekel (eleinte én is csak azért hallgattam An cafét mert olyan vicces hangja volt :D )az összes szám jó rajta,nagyon is! és van rajta langyi lassú szám is,ráadásul az a kedvencem!!Meguri Aeta Kiseki ( a tizedik) tessék meghallgatni :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 10:37 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Aug 07 Mon, 2:51 pm
Posts: 1212
Location: Nyappyland
na hát az új lemezről a véleményem h baromi jó!!!!!!!!!
imádom egytől egyig a számokat.
és MIKUt eleinte is cukinak tartottam és most is annak tartom.A hangja meg mindig bejött ugyancsak;)
YAmaPről annyit h miatta keztem el popzenét hallgatni(nameg Glay miatt )
és láttam a Stand up-ban,a Kurosagiban a Nobutában és mostanában a Dragon Zakurát nézem és imádom.Az összes számát,klippjét.Az egész csávót.
és MIku ruhanélkül nekem is köll.
De YamaPt jobban szeretem mint Mikut,de ez nem jelenti azt h enmszeretem MIkut mert imádom:P

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 08 Fri, 10:57 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Aug 07 Mon, 2:51 pm
Posts: 1212
Location: Nyappyland
ÉS BOLDOG SZÜLINAPOT TERUKINAK!!!!!
:new-bday:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 09 Sat, 12:13 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Mar 17 Fri, 7:46 pm
Posts: 1141
Location: egyszer itt, egyszer ott
Megkésve bár, de.... Boldog Szülinapot Terukinak~ ! :smile2: :multi: :love3:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2461 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 165  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group