Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 26 Fri, 12:16 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2461 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 165  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 2:31 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Ji-chan wrote:
ohohohooooo akkor én tegnap láttalak épp monával táncisztál a szinbadon és nem akartam zavarni az idilt :P!!! upsz bocsi az offokért om folyt...


Idil??? :shock: :oops: És én észre sem vettem, hogy idil van...ilyen az én formám... :lol:
Én is észrevettelek téged, de olyan pörgös és khöm *próbálja legyőzni kisebbségi érzését* menő voltál, hogy nem mertem odamenni és sziázni...mint az animeconon... :lol:
Ezt eljátszottam Zearlot-tal is...O-chan hívta oda,hogy itt az a gyökér aki nem mert megszólítani.... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
off vége...
On. Ancafe nem is volt a bulin!!!! Pedig azért lett volna aki tombol rá!!! *jelentkezik*

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 2:35 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
hááát sajnálatos módon kimaradt de mit vársz 3és fél órától????a DJ se tudják meghosszabítani az időt vagy csodát tenni .....ohhh köszi a bókot... :oops: :oops: :oops: :oops: .....hozzám nyugodtan oda lehet jönni nem fogok senknek se leharapni semmit.... :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 2:40 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Ji-chan wrote:
hááát sajnálatos módon kimaradt de mit vársz 3és fél órától????a DJ se tudják meghosszabítani az időt vagy csodát tenni .....ohhh köszi a bókot... :oops: :oops: :oops: :oops: .....hozzám nyugodtan oda lehet jönni nem fogok senknek se leharapni semmit.... :twisted:


Ezzel a szmájlival a végén hihető is volt... :lol:
Na azért volt ott pár szám, amire simán ki lehetett volna cserélni egy pörgös és vidámítóan idióta számot.... mert volt olyan szám, amire csak egy tucatnyi emberke táncolt. És elég sok tuctuc volt,pedig én jrockbulira mentem...

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 2:56 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
igen végre egy kis ujjitás is volt nem végig a lenyűt számok!! nekem tetszett...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Ji-chan wrote:
igen végre egy kis ujjitás is volt nem végig a lenyűt számok!! nekem tetszett...


nem nagyon voltam jrockbulin...ha ilyen mindegyik, meg kell hogy szokjam...láttam olyanokat is, akik az egészet végiguncsizták...azt hiszem ők inkább a gótikusakat szeretik...én sem bántam volna min. egy moi dix mois-t....a beast of blood a fél fogamra sem volt elég.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:23 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
de mit vársz nem volt idő!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:33 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Ji-chan wrote:
de mit vársz nem volt idő!!!!!!!!


Az igaz.... :shock: :oops:
Tudod mit? Akkor időt várok!!! :lol: :lol:
Bárcsak lenne nemsokára még egy buli! Tök szar, hogy egy csomó emberrel már megint csak itt lehet beszélgetni, talizni, bulizni.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:46 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Kry-chan wrote:
On. Ancafe nem is volt a bulin!!!! Pedig azért lett volna aki tombol rá!!! *jelentkezik*


Egyetértek. Én most kaptam tőlük pár albumot és azokat hallgatom egy rakás más mellett.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:50 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Andro wrote:
Kry-chan wrote:
On. Ancafe nem is volt a bulin!!!! Pedig azért lett volna aki tombol rá!!! *jelentkezik*


Egyetértek. Én most kaptam tőlük pár albumot és azokat hallgatom egy rakás más mellett.


Van egy két szám, amire olyan klassz seggrázós idiótán lehet tombolni...lávülávü... monjuk így is jó volt...miket kaptál még?

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:53 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
ugylátom még mindig nem fogták egyesek a lényeget nem volt idő!!!!!!! szokott lenni...(kezd ideges lenni...... :oops: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 3:59 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Egyesek befogták! Gomenasai! :lol:
Tudom az idő...tombolok majd otthon...és várok a köv.-re... :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 4:00 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Kry-chan wrote:
Andro wrote:
Kry-chan wrote:
On. Ancafe nem is volt a bulin!!!! Pedig azért lett volna aki tombol rá!!! *jelentkezik*


Egyetértek. Én most kaptam tõlük pár albumot és azokat hallgatom egy rakás más mellett.


Van egy két szám, amire olyan klassz seggrázós idiótán lehet tombolni...lávülávü... monjuk így is jó volt...miket kaptál még?


Hát 3 DVD-nyi zenét. Van közte D, Dispairs Ray, Gazette, Euthanasie, Jeanne D'arc, Orange Range, Miyavi, Gackt (pedig őt nem is szeretem), X-Japan, Alice nine, meg még egy rakást amiről nem is hallottam. A fura hogy én csak AnCafe-t, Gazette-t, Euthanasie-t és Dispairs Ray-t kértem, de barátnőm írt még ki mást is. Ő se tudta mit, mert 60 DVD-nyi zenéje van, abból válogatott. Én meg nem tudtam mire kér cserébe 3 DVD-t. De legalább van mit hallgatnom, meg ismerkednem egy rakás együttessel/énekessel.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 4:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Andro wrote:
Kry-chan wrote:
Andro wrote:
Kry-chan wrote:
On. Ancafe nem is volt a bulin!!!! Pedig azért lett volna aki tombol rá!!! *jelentkezik*


Egyetértek. Én most kaptam tőlük pár albumot és azokat hallgatom egy rakás más mellett.


Van egy két szám, amire olyan klassz seggrázós idiótán lehet tombolni...lávülávü... monjuk így is jó volt...miket kaptál még?


Hát 3 DVD-nyi zenét. Van közte D, Dispairs Ray, Gazette, Euthanasie, Jeanne D'arc, Orange Range, Miyavi, Gackt (pedig őt nem is szeretem), X-Japan, Alice nine, meg még egy rakást amiről nem is hallottam. A fura hogy én csak AnCafe-t, Gazette-t, Euthanasie-t és Dispairs Ray-t kértem, de barátnőm írt még ki mást is. Ő se tudta mit, mert 60 DVD-nyi zenéje van, abból válogatott. Én meg nem tudtam mire kér cserébe 3 DVD-t. De legalább van mit hallgatnom, meg ismerkednem egy rakás együttessel/énekessel.


Ez tök jó módszer! Régebben én is így kezdtem! De ez a fórum megváltozotatta az életem!!(udvarlás Case-nek) :roll: :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 5:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ji-chan wrote:
.....hozzám nyugodtan oda lehet jönni nem fogok senknek se leharapni semmit.... :twisted:


Ezt azért tanusíthatom!^^ Nem is tudom mááár... 2005 dec 3.ai Nippon Shoxx óta akartam beszélni Ji-vel de végül 2006 szept 2.án sikerült!^^ De nekem volt egy előnyöm, h meséltek róla!(meg más emberkékről is(ezért ismertem nagyjából mindenkit :oops: ) én viszont pofátlan voltam és a TESCO-tól kezdve valahogy nem is akartam leszállni róla!^^ :oops:
Na jó! Nem nyalizok, de tényleg kedvelem!^^ Ji-chan Cool and Hyper!^0^


On:
Egy hölgy ismerősöm szeretné cosplayelni Mikut!o_O esetleg valaki segítene, h melyik ruhát érdemes cosplayelni, és tudna képeket mutatni?^^""

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 20 Wed, 5:14 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Szerintem is mert net hiányában nem tudok tölteni.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2461 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 165  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group