Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:19 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Szerinted melyik együttes az,ami esetleg fellépne itt a Szigeten 2007-ben?
Poll ended at 2009 Aug 28 Fri, 3:51 am
The Gazette 26%  26%  [ 8 ]
Dir en Grey 32%  32%  [ 10 ]
Despairs Ray 29%  29%  [ 9 ]
Merry 13%  13%  [ 4 ]
Total votes : 31
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:58 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Aug 07 Mon, 12:30 pm
Posts: 332
Location: Budakeszi
Case wrote:
nincs mit tenni.. ha így haladunk még 1-2 év és lesz balázspali / ryuichi kawamura duett. :shock:



Juj. :shock:

_________________
A banneremet Chimaera készítette. Domo Arigatou!!!!
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:58 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Amiyade wrote:
márpedig ez elkerülhetetlen, ha azt akarjuk, h nekünk jo legyen és ne kelljen külhonba menni a kedvenceinkért. ld. A+ hatása a magyar animésekre. :?
Ne is mondd x___x
Case: LOL!!!! : DDDDDDDDDDDDD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 11:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Nanami wrote:
Mona wrote:
amúgy számos olyan zenekar meg előadó van akiket csak egyszer-kétszer kéne mutogatni nagy nyilvánosság elött. Szerintem Gackt pont olyan hogyha valami slágerparádé médiatámadással begyűrűzne a víván egy perc alatt kihalna ez a legyőzhetetlen rNb meg Emo láz. Valaki időt pénzt nem kímélve nyomná a japcsi populárisabb cuccokat akkor lazán vinnék a prímet.

Ez egyrészt tök jó lenne, másrészt meg engem rövid időn belül kikergetne a világból oylan szinten, hogy remetének mennék. Egyrészt jó lenne, hogy elérhetőbbek lennének a japán cuccosok (és végre megszűnne a számomra már hóttunalmas és sosem szeretett emo meg rnb-láz), jönnének ide koncertezni a kedvenceim, másrészt viszont ha elképzelem, hogy teljes lelki nyugalomban sétálok az utcán, és szembejön velem egy csapat vihogó 11 éves osharelány/fiú... tejóég x___x
Úgyhogy most nem tudom eldönteni, hogy örülök-e vagy sajnálom-e, hogy ez egyelőre teljes képtelenség... XD


Nem jó ez a hozzáállás..attól függetlenül hogy én is úgy gondolkodom mint Te. Én is falramászom amikor nekem már komoly zenei és tartalmi tapasztaltom van egy zenei stílussal meg előadóval kapcsolatban és jönnek a hülye tinik és minden komolya ismeretanyag nélkül mindenféle hülyeséget beszélnek és rajonganak az álltalam is kedvelt bandákért.

pl: "jajj de szeretem a dir en grey-t látszik rajtuk a kedvenc bandám, a tokio hotel hatása"

de basszus mi is mondtunk hasonló baromságokat ebben a koraban... és végül eljutottunk a megvilágosodás felé. Az más kérdés hogy ebben a tini korban hatalmas mitöbb sértően lenéző meggyőződésből beszélnek baromságokat....dehát engem sem lehetett meggyőzni 14 évesen hogy marilyn manson nem az új megváltó (szomorú de igaz :) ) .... szóval ez egy szükséges rossz ..... ahhoz hogy később egy jobb zenerajongó generáció nője ki magát.

Erre a kedvenc példám a Linkin Park. Megőrültem már a tudattól is hogy léteznek, de legalább szokja a fiatal a rekesztett éneket az ordítozást a torzítottg gitárt..és amikor találkozik a slipknottal nem riad meg a dologtól...képes lesz megemészteni a hallottakat (nekem naaagyon rég pl a sepultura roots albumának összes száma teljesen egyformának tünt)... ezek után meg már edzett lesz ahoz hogy a slipknotnál kevésbé mainstreamebb zenéket hallgasson és megismerje az igazi jó zenéket. Ez egy folyamat ami sajnos átível az egész ifjúságon.

Ettől függetlenül én is azonnal láncfűrésszel rontanék az általad megálmodott vihogó 11 éves osharelány/fiú csapatra :) de ez még mindig jobb mint Case balázs puli futurista víziója. De ez az egyetlen járható út. Sajana a kora tinédzser korosztály az ami azonanl rábukik a zenére..aztán a saját lázadását képzeli bele mindennbe az meg sajnos természetes. De ez a legjobb járható út... mi meg majd valahogy kibírjuk ép ésszel :D

EDIT: az elírásokat javítottam...nagyjából :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 05 Fri, 12:20 am 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Mona wrote:
*hosszú és értelmes, élvezetes post amit nincs kedvem bennehagyni mert széthúzza a képet XD*

Persze, igazad van, lehetnék egy kicsit toleránsabb a keslánokkal és kesfeúkkal, mert ugye természetes folyamat, a zenében keresett lázadás, illetve a rokksztárok istenítése a tinikor velejárója, (bár hozzáteszem, nekem ez valahogy teljesen kimaradt, lehet, hogy ezért vagyok ilyen deformált jellem o__O)... alapvetően toleráns vagyok, de valahogy mindigis nevetségesnek tartottam ezt az egészet, amit a kiskamaszok művelnek csapatosan (vagy ami még irritálóbb, hogyha valaki a szobája sötétjének magányában műveli egyedül, és közben a társadalom kitaszítottjának érzi magát... jajj!! XD)... szóval kénytelenek leszünk elviselni, hogy ha egyszer megállíthatatlanul beáramlik a nemzetközi vérkeringésbe a sok Japánból importált banda, akkor feltűnnek a 12 éves rajongók (hacsak nem vesszük elő a láncfűrészt... XD).. ennyi idegességet talán megér a dolog. : )

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 1:42 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
GAH nem feladni emberek nyomás és szavazás^^
Nagyon nagyon kellenek idén jó bandák ide Mo-ra. Nem csak a ... amerikai meg mittudom én mien bandák hanem az igazán jóóóóóó bandák LOL ^^

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 6:47 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
vicces, épp tennap is szavaztam nagyiméknál (^^)"

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 10:42 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
az se rossz xD én összevissza nyomogatok mindent^^ mucc mucc kra kra alice antikku meg diru (-.-)" akkor méééég gackt miyavi meg satöbbi LOL XD höhö :twisted:

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 11:00 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Nem tudom mennyire véglegesek a programok a szigeten, de legalább már egy japán lesz! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 11:45 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Doll wrote:
Nem tudom mennyire véglegesek a programok a szigeten, de legalább már egy japán lesz! XDD


namiaszösz
...rá szavazott vki?

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 10 Tue, 1:02 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
pszabi wrote:
Doll wrote:
Nem tudom mennyire véglegesek a programok a szigeten, de legalább már egy japán lesz! XDD


namiaszösz
...rá szavazott vki?

nem hiszem, de ö már annyit járkál ide, hogy akár ide is költözhetne. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 12 Thu, 11:55 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2006 Oct 13 Fri, 5:44 pm
Posts: 33
8) igen ebben van valami


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 209 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group