Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:43 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 195 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Oct 19 Fri, 3:46 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Na hát szerencsésen haza érkeztünk.
Amm... igazából ugye ez nem csak GM koncert volt hanem RICE is, de annak a kitaglalását majd Kane-chanra hagyom ő a szakértől.

Hát, hát... meglepő volt és mérhetetlenül örömteli. Megelő azért, mert én fogtam magam és megszámoltam hányan voltunk a bulin... 45en hozzávetőleg. Iszonyatk evés ember jött el, ellenben nagyoncsaládias votl ahangulat és így minimálisra csökketn a különböző kegytárgyakért folytatott random közelharcok száma XD! Nekem sikerült Raitól egy zsír új GM pengetőt szerezni amin az őn eve van, illetve a legelején amikor bevonultak minden tag a közönség elé hintett egy-egy mű feketerőzsát és nekem sikrült minimális vér árán elmarnom az új doboshoz tartozót. (Kiderült h az új dobos lány, így le akalappal előtte mert elég súlyos témákat nyomott és állta a sarad derekasan.)
A műsor kb ugyan az votl mint itt, talán a ksi technikai hiba nélkül rövidebb is. De mindenképpen megérte ellátogatni. Kane majd szolgáltatja aképeket és a videokat.
Egy kis személyes dolog... Felismertek bennünket. Először Shi-no integetett a színpadról Kanénak, majd az aláírásnál is felismerte, valamint rajta keresett engem is és miután a sok otaku eltúnt sikerült is pár szót váltani vele és Rai-jal. Teljesen hihetetlen volt. Elméletileg valami olyasmit pedzegetett Shi-no h jövőre szeretnének visszalátogatni és már idén is jöttek volna... de sajnos a felét nem értettem annak amit mondott.
Ja hát előre is elnézést, de beharangoztam magunkat (KNS) nekik és Shi-no és Rai is kérték h írjak nekik PMet a MySpacejükre, szóval talán valami ebbe az irányba is elindul... de ez még messze van és már OFF XD!

Kár lett volna kihagyni!!!!!! (A többit majd Kane^^)

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Oct 19 Fri, 5:35 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
kösz a beszámolót. ^^ és minidg ledöbbent, hogy Bécsben mennyire pang ez az egész vk dolog. o_O

O-chan wrote:
Elméletileg valami olyasmit pedzegetett Shi-no h jövõre szeretnének visszalátogatni és már idén is jöttek volna... de sajnos a felét nem értettem annak amit mondott.

Jaja, már az itteni koncert után beszéltünk róla, hogy majd jöjjenek újra valamikor, és mikor kezdték tervezni ezt a turnét, megint megkeresett a turnészervezöjük, de mondtam neki, hogy ez egy kicsit most még túl közel lenne az elözö koncerthez és mivel mondta, hogy jövöre jönnek amúgyis, ezért megbeszéltük, hogy majd akkor visszatérünk a témára. nomeg az elözö Gram-Maria anyagi bukása után kicsit el is bizonytalanodtam a koncertekkel kapcsolatban és semmibe nem akartam belevágni (nem beszélve arról, hogy most még költségesebb lett volna a dolog a két zenekar miatt. x_x), míg le nem fut a Gothika. De az ugye nagyon jól sült el, meg nagyon sokan voltunk, tehát jövöre már remélem beindulnak kicsit a dolgok, visszajön G-M, meg Gothika is, meg még ki tudja ki más... tervek már vannak. :grin:

Rice beszámolót meg akkor várjuk. ^_^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Oct 19 Fri, 5:39 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Case wrote:
kösz a beszámolót. ^^ és minidg ledöbbent, hogy Bécsben mennyire pang ez az egész vk dolog. o_O

O-chan wrote:
Elméletileg valami olyasmit pedzegetett Shi-no h jövőre szeretnének visszalátogatni és már idén is jöttek volna... de sajnos a felét nem értettem annak amit mondott.

Jaja, már az itteni koncert után beszéltünk róla, hogy majd jöjjenek újra valamikor, és mikor kezdték tervezni ezt a turnét, megint megkeresett a turnészervezöjük, de mondtam neki, hogy ez egy kicsit most még túl közel lenne az elözö koncerthez és mivel mondta, hogy jövöre jönnek amúgyis, ezért megbeszéltük, hogy majd akkor visszatérünk a témára. nomeg az elözö Gram-Maria anyagi bukása után kicsit el is bizonytalanodtam a koncertekkel kapcsolatban és semmibe nem akartam belevágni (nem beszélve arról, hogy most még költségesebb lett volna a dolog a két zenekar miatt. x_x), míg le nem fut a Gothika. De az ugye nagyon jól sült el, meg nagyon sokan voltunk, tehát jövöre már remélem beindulnak kicsit a dolgok, visszajön G-M, meg Gothika is, meg még ki tudja ki más... tervek már vannak. :grin:

Rice beszámolót meg akkor várjuk. ^_^


Nem kicsit csodálkoztam el én is mivel a BLOODon mikor a hely még Monasteri volt rengetegen voltak. Itt meg ugye 2 banda lépett fel szóval érdekes...
Énnagyon várom őket ide hihetetlen közvetlenek sé édesek votlak! És nagyon remélem h ha ők is benne vannak és megoldható az akis plusz is belefér a szervezésbe
:wink:

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 29 Tue, 10:37 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nevetségesen elkésve ugyan, de felpakoltam a G-M beszámolót/rémmesét az áprilisi koncertröl. ^^ különösen ajánlott mindenkinek, aki azt hiszi, hogy koncertet szervezgetni az hjaj-de-móka és hjaj-de-egyszerü dolog. :beaten:

a hetekben lesz még pár régesrégi beszámoló, köztük még régebbiek is, mint ez.. ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 29 Tue, 10:46 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Jó lett a beszámoló, Case!! Ezt volt eddig a legérdekesebb olvasni nekem, habár sajnállak is a benne leírtak miatt. :beaten:

Várom már a Gothika beszámolót, volt a koncert előtt valami nagyon jó elektrós-hörgős-tuctuc szám, ami nagyon tetszett, remélem lesz setlist az elő/utó zenékről!!! :greengrin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 29 Tue, 11:01 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Én is magamévá tettem a beszámoló tartalmát. Szerintem is jól sikerült, eseménydús, s csakúgy, mint Jigsaw, én sem irigyellek a problémák miatt... !_!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 29 Tue, 11:21 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
...valld, be h ha csak a fele simán ment volna, untad volna a rendezvényt!
am nekem így is élmény volt (nem is köbörögtem emlékeim szerint o.o )

de ja... lehet őket máskor.. pláne vasnap.. pláne a red hellben nem érdemes felléptetni.. úgy áprilisban

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 30 Wed, 8:55 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Case wrote:
nevetségesen elkésve ugyan, de felpakoltam a G-M beszámolót/rémmesét az áprilisi koncertröl. ^^


Minden tiszteletem maximálisan a tiéd, amiért képes voltál helytállni ilyen lehetetlen körülmények között is, és sikerült úgy lezavarni a koncertet, hogy a sok bonyodalomból a közönség nem érzékelt szinte semmit. Nagyon érdekes beszámoló volt, és remélem, hogy a jövöben azért elkerülnek majd az ilyesfajta kellemetlenségek, és nem lesz részed többet hasonló negatív élményekben. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 02 Sat, 7:52 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Na... a MIXIn láttam h Rai (aki mellesleg a nagy kedvencem) már csak ex tag... T_T

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 02 Sat, 7:57 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
O-chan wrote:
Na... a MIXIn láttam h Rai (aki mellesleg a nagy kedvencem) már csak ex tag... T_T

mivel feloszlotttak január végén. :?

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 02 Sat, 11:19 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Ez komoly? Én ezt most hallom először és szomorúan konstatálom h egyre többet ér a dedikált CDm. :cry:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 02 Sat, 1:53 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Case wrote:
O-chan wrote:
Na... a MIXIn láttam h Rai (aki mellesleg a nagy kedvencem) már csak ex tag... T_T

mivel feloszlotttak január végén. :?


XDDDDDDDD...
mármint elnézést de ez az év már csak ilyen. Hát sajnos ezt nem tudtam. Azért ez nagyon szomorú. TT_TT

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 03 Sun, 1:39 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
O-chan wrote:
XDDDDDDDD...
mármint elnézést de ez az év már csak ilyen. Hát sajnos ezt nem tudtam. Azért ez nagyon szomorú. TT_TT

shi-no-nak már van valami új zenekara, de áprilisig esélyes, hogy a nevükön (A.Q.U.A.) nem fog semmi kiderülni róluk.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 03 Sun, 4:32 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Case wrote:
O-chan wrote:
XDDDDDDDD...
mármint elnézést de ez az év már csak ilyen. Hát sajnos ezt nem tudtam. Azért ez nagyon szomorú. TT_TT

shi-no-nak már van valami új zenekara, de áprilisig esélyes, hogy a nevükön (A.Q.U.A.) nem fog semmi kiderülni róluk.


Na akkor félig megnyugodtam. Kíváncsileszek rá... *vár türelmesen*

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 03 Sun, 8:56 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Kíváncsian várom mit hoznak össze. Ha maradnak ebben a VK metálos irányzatban akkor tuti jó lesz. Nem szeretnék még egy tingli-tangli együttest :?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 195 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 141 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group