Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 29 Fri, 12:04 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 10739 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 716  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 10:43 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Jaj de kár hogy én nem tudok jönni... pedig én is ott szeretnék (akarooooook) lenni. :cry2: :cry2:
De azért remélem hogy legalább lesz egy beszámoló itt a partyról illetve lesznek képek. ;)
Remélhetöleg mufurc hamar egészséges lesz. Jobbulást kívánok neki.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 12:05 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Beszámoló biztos lesz, képek meg.. még nem tudom, de majd meglátjuk.. :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 1:34 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
mufinak jobbulást! Hallgasson sok Siam Shade-et! Káros mellékhatások nélküli gyógyszer :) !
Case, Neked sok sikert az előadáshoz :) !

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 2:24 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Képeket neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! :mad: Nem akarom tudni, hogy hogy nézek ki bulikban, mert igen súlyos szokott lenni a széttáncoltam-magam ábrázatom. Mondjuk alapból csúnya vagyok, tehát nem is várhatnék el jobbat :lol:.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 23 Sun, 7:55 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Szerintem ez a szombati party eszméleteln jó volt, úgyhogy köszönetet mondani/gratulálni szeretnék mindenkinek, aki hozzájárult a jó hangulathoz!!! Magunknak is, de főleg Case-kunnak, aki 6 :!: órán keresztül DJ-skedett. Remélem lesznek jó képek is rólunk :D A megelőző J-Rock előadás is tök érdekes volt, az itt levő ismertetőhöz képest is volt benne egy csomó újdonság. A klipek meg :love2: , Basieren akkorát néztem, hogy félrecsúszott a kontaktlencsém :sweatdrop: (de most komolyan)

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 23 Sun, 8:48 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Hihetetlenül fáj a lábam még mindig ^^", és ismét széttáncoltam az agyam! Igen színes volt a zenei paletta, ami külön tetszett :D . És ha már cosplayeltem, jó volt az a két szám, amire tudtam koreográfiát előadni kisebb nagyobb sikerrel (még gyakorolnom kell!!!!!!!!), meg ott volt a táncnál még a leesik-a-szemüvegem probléma is. Az est sztárja pedig teljesen a Hide-baba volt (kell nekem is egy olyan!!!!!) ^^", még táncolt is velünk a kis drága a lemoned I SCREAM-re. Arigato a sok Hide dalért, eszméletlen jól esett! Olyan kár, hogy nincs gyakrabban buli :cry: .
Ami pedig Case DJ teljesítményét illeti, na itt megmutathatta, és borzalmasan jó is csinálta. Sokféle zene, nagyon táncolható és pattogós, no meg sok csemege és érdekesség. Kár hogy pihennem kellet, de a hülye cosplayer meg is érdemli, hogyha ennyi ruhát vesz fel :P .
És szeretnék csatlakozni Ninth barátom véleményéhez: Case ezért a buliért valami díjat érdemelne! Mivel csak neki sikerült elérnie, hogy a táncolók 80-90%-a nő, akik egymásnak esnek, leteperik egymást, gruppenben fetrengenek a földön és kíméletlen nyomják a fansevicet. Yuuri live mondhatni :lol: ! És mindeközben német turisták fotózzák őket digiféynképezővel vagy mobiltelefonnal (nekik is egy látvány lehettünk!). Ha épp nem egymást fotózzák ugye ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 24 Mon, 10:02 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Az összes eddigi buli közül ez a szombati volt a legjobb. Vagy 5 órát táncoltam... (majdnem folyamatosan) Pillanatnyilag nagyon utálom a lépcsőket, izomláz miatt :sweatdrop:
Fantasztikusan jól szórakoztam. A zenét illetőleg volt minden, amit szeretek, sok Gackt, Siam Shade, Hide és X :love2: Az általam nem ismert számok is jórészt tetszettek, ami meg nem annyira, az legalább fun volt :mrgreen: Egyedül a kalapálós-fűrészelős noise nem volt túl kellemes, de akkor legalább pihentem. Azt viszont nem tudom, Case mikor pihent... ha egyáltalán szüksége volt rá :drop2:

tenshi wrote:
Kár hogy pihennem kellet, de a hülye cosplayer meg is érdemli, hogyha ennyi ruhát vesz fel :P .


Jah, csodálkoztam is, hogy bírod, mert elég melegnek tűnt az a ruházat - ami egyébként naaagyon jó lett, gratulálok hozzá! 8)

A fényképektől eléggé félek. Tudtommal rólam 1 készült, amint épp egy széken döglök, mint hulla, kezemben egy ásványvizes üveggel :sweatdrop:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 24 Mon, 12:49 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
^^" Köszönöm szépen! Már az utcán utánnam szóltak, mikor mentünk bulira, hogy milyen ronda vagyok, és itt már gondoltam, hogy sikeres lesz a dolog. De amikor meg lett kérdezve, hogy most én itt a fórumon magamról raktam be képet, na akkor végleg virult a fejem :D . Bár szerintem Kyo sokkal szebb nálam, így ez neki nagy sértés lett volna, de ugye nem hallotta, hogy összekeverték velem :P . Nekem meg bók volt! Ki ne akarna 160 centis kis aszexuális valami lenni :lol: !!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 24 Mon, 3:49 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Már nagyon kiváncsi vagyok a képekre. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 25 Tue, 8:25 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Inkább volt rock a party, mint pop. Ennek megfelelően jobb híján erőteljesen söröztem :D . Lányok, sikítsatok...... :lol: !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 25 Tue, 9:24 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Pedig ez rockabb szokott lenni, most nagyon pop volt, de sebaj! Hallgatni jo azt is, no meg kell ilyen is olykor :D . Ez igy volt remek!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 25 Tue, 10:06 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Jaja, fantasztikus party volt :smile2: Jobb szerintem így szombaton, mint pénteken, nem gondoljátok? Nem úgy kell odamenni, mint a mosott szar.

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 26 Wed, 1:52 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Nov 26 Wed, 1:43 pm
Posts: 8
Gondoltam, ideje, hogy én is regisztráljam itt magam, és beírjak :)
Szerintem is fantasztikus buli volt - imába foglaljuk Case-kun nevét ;) És alig várjuk a következőt :D

Ide is beírom azért... Case-kun plíz írd meg, mik voltak sorban a Conos klipek!!! Sankyuu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 26 Wed, 2:39 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ehh.. örülök, hogy mindenkinek így tetszett a party. :smile3:

darklight: otthon a gépemen kallódik a lista valahol (most éppen nem otthon vagyok ^^), elvileg holnapra fent lesz a beszámoló az oldalon és abban benne lesz majd az is. :smile1:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 29 Sat, 10:07 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Igeen, varjuk a kovetkezot..... borzasztoan sajnalom, hogy nem voltam ott, baromi jo lehetett >_>;;; eddig ennek a legszimpatikusabb a setlistje... Na, mindenesetre gracc!
________
Make A Vaporizer


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:11 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 10739 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 716  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group