Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 11:54 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 4339 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 290  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 18 Tue, 8:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
12012 12012 12012 12012 12012 12012 12012 12012
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Bylon imádlak téged!

Remélem addigra lesz munkám, és keresek is pénzt, hogy megvehessem valamelyik albumot....

Scissor meg :( :cry2: Sírjunk együtt!

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 19 Wed, 12:26 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
Scissor meg :( :cry2: Sírjunk együtt!

Hát ugye engem rajtuk kívül igazán egy olyan "frissebb" banda se tudott megfogni, úgyhogy nagyon nem örültem a hírnek. :cry:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 19 Wed, 2:18 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Erisz wrote:
Scissor meg :( :cry2: Sírjunk együtt!

hát nem is tom... :? a 'number cut'-ok iszonyatosan ott voltak, de amikor azt az új izét (ah spider, azaz!) kellett tõlük végighallgatnom ... eeeek.
ugyhogy annyira nem sajnálom hogy má nincsenek, úgyis feltûnnek majd a tagok másik bandákban ^^"
mostanában egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány indies banda az akik bejönnek úgy télleg ;>__>

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 24 Mon, 11:17 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mjaa, kicsit élesszük újra a topicot.. bukkant valaki valami érdekesebbre mostanában a fú-de-hjaj-de-aranyos tucatbandák tengerében? :grin:
most az új Fool's és Shoxx hatására megint nekiestem az újonc vk zenekarok dolgainak, föleg persze azoknak akik nem tökugyanúgy néznek ki mint az összes többi újabb banda. Elsönek egy Sugar nevü csapatnak keresgéltem utána, de.. hmhmm... már a kinézet alapján is lehetett sejteni, hogy inkább valami Deadman szerüség lesz és tényleg, zeneileg is olyasmik, de nagyon kezdetleges verzióban és ahhh... nem jók. :\ (meg az oldalukon van két koncertrészlet és az egyikben elkezd ilyen tipikus vk aerobikot az énekes és nagyon nagyon nem passzol össze a kinézettel.. legszivesebben odamenne hozzá az ember, hogy ugyanmár, te meg mégis mi a fehét csinálsz? =__=") Nah, tehát ez nem jött be... lehet keresgélni tovább.

ellenben ez az Aurora tényleg kifejezetten jó, kár, hogy feloszlottak és egyenlöre a tagok is eltüntek.. :? csak annyi infót találtam, hogy a régebbi gitárosuk valami Feerien La Flore / フェリクレェプ nevü csapatba ment tovább, de ök is csak egy single-t adtak ki aztán oszlottak is.. o_O" Meg róluk eszembe jutott a Syvar akik hasonlók és nagyon jók, de öket is nagy hallgatás övezi, tehát fene tudja, hogy még léteznek e...? :\

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 24 Mon, 5:30 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
Aioria ha ez ugyanaz mint az aurora akkor tényleg ott vannak van valami albumjuk:Kirameyuku Shunkan és egy pár maxijuk ami nekem megvan!!! Meg Tosinn is egész jó de ők nem tom hogy most nagyon ujjak közé tartoznak e!!! Meg a Marusa sem rossz!! Meg nekem alice nine is tetszik!!! Naja nagyon ujakat méh nem halottam asszem kivéve a Kurt-ot de az nem fogott meg annyira!! egyenlőre ennyit tudok hozzá szólni a témához!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 24 Mon, 5:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
o, nem Aioria meg Aurora teeeljesen más.. :sweatdrop: Marusa-t meg most kezdem figyelmesebben meghallgatni, me' eddig a csomó letöltött, de még nem hallgatott cucc közt voltak elkavarodva. o_O/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 24 Mon, 6:07 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
jó akkor nekem az aioria tetszik!!!! van egy kis malicos filingje!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 25 Tue, 5:32 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Case wrote:
ellenben ez az Aurora tényleg kifejezetten jó, kár, hogy feloszlottak

Szép dallamokat hoztak össze, nyugis zene. Velük kapcsolatban bejött, hogy a jó külső jó zenét "takar". Csak ugye...

Chaos+System. Most egy Ben nevű srác az énekes. Kyoukához meg az van írva, hogy "voice". Már szívesen hallanék Tőlük valamit.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 27 Thu, 12:54 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Mostanában töltök mindent, amit érek, hátha találok érdekes dolgokat. Már egy ideje kerülgettem a Lolita 23q nevû bandát, de most eljutottam odáig, hogy töltök is tõlük. És óigen, nagy biztonsággal sikerült ráakadni a PLC utódzenekarára. Ízléstelen kosztümök, fiatal fiúcskák, vacak fanservice, amitõl az ember lányának nemhogy megjönne, de inkább vágtatva menekül a kedve a banda további megismerésétõl. Hát ha ebbe az irányba tolódik a visual indies, akkor inkább maradok a klasszikusoknál...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 08 Tue, 2:19 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
mjaa, kicsit élesszük újra a topicot.. bukkant valaki valami érdekesebbre mostanában a fú-de-hjaj-de-aranyos tucatbandák tengerében? :grin:
most az új Fool's és Shoxx hatására megint nekiestem az újonc vk zenekarok dolgainak, föleg persze azoknak akik nem tökugyanúgy néznek ki mint az összes többi újabb banda. Elsönek egy Sugar nevü csapatnak keresgéltem utána, de.. hmhmm... már a kinézet alapján is lehetett sejteni, hogy inkább valami Deadman szerüség lesz és tényleg, zeneileg is olyasmik, de nagyon kezdetleges verzióban és ahhh... nem jók. :\ (meg az oldalukon van két koncertrészlet és az egyikben elkezd ilyen tipikus vk aerobikot az énekes és nagyon nagyon nem passzol össze a kinézettel.. legszivesebben odamenne hozzá az ember, hogy ugyanmár, te meg mégis mi a fehét csinálsz? =__=") Nah, tehát ez nem jött be... lehet keresgélni tovább.


azok a live klippek tényleg elég kiábrándítóak, főleg ahogy a Dry Flower-ben énekel (?) a pasi, olyan stílusban, mintha ál-Makoként egy ál-Doris Kara no Tegamit próbálna előadni búgó hangon, hiába. de láttunk már gyenge live videót amúgy pompás zenekaroktól. ^^;;


és...
a Mental Sketch Modified singeljüket sokadszorra ( kábé harmardnapja) hallgatom, és bejön. ^^

persze, pont olyanok, mintha merry go round, gullet, és deadman rajongó új zenészeket összeraknál. xD dehát, legalább jók a mintaképek. jók ők is, ha nincs kéznél a deadman cédéd. xD,


amit utoljára írt Zoska, azon meg jókat szórakoztam. az indies végítelete. xD így utóbbi időben, mindenkin kiütött az elégedetlenség, asszem. még jó, hogy van nekem KuRt! :heart: és Kra, bár ők nem olyan újak.

meg a Moll'e node tetszett meg...O.o, mert zúznak


meg...most szereztem némi 73Shiki-t http://www.73shiki.com/ és... valaki felvilágosíthatna, mi ez a Birthday Special? összefügg-e a Wedding Road című dalukban köszöntő kórussal....és miért vannak esküvői rendezőnek? öltözve. xD *confused*

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 09 Wed, 7:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Babylon és Metronome rajongóknak! xD

Misa és Takuma, Kikasa-val ( volt- Figure tag) a metronome-os Yuuichirou szülinapi koncertjén játszottak egy session bandben, két Babylon dalt, talán a Gekijou-t és Garyou-t, és /most kapaszkodj meg/ két Metronome dalt is. Valamint, Yuuichirou lesz a support dobos a Babylon november 22.-ei oneman-jén, és 29.-én ( ami Toki last-liveja).

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 10 Thu, 7:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
az új Undercode bandák egyikében felbukkan 3 ex- Sugar Folkful tag!!! éljen! ( ugye, kis sírás volt, mikor feloszlottak)

és a Key Partys Moll'e Node-ba megérkeztek az új tagok. ^^
http://www.mollenode.com/
. wrote:
Random note- the new drummer, Hikari, was in DEZART up until they stopped activities in Sept. Most fans know DEZART as the band of gothloli model Riku.


miért zavar engem ez a GLB-modell? xD

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 10 Thu, 8:47 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
az új Undercode bandák egyikében felbukkan 3 ex- Sugar Folkful tag!!! éljen! ( ugye, kis sírás volt, mikor feloszlottak)

és a Key Partys Moll'e Node-ba megérkeztek az új tagok. ^^
http://www.mollenode.com/
. wrote:
Random note- the new drummer, Hikari, was in DEZART up until they stopped activities in Sept. Most fans know DEZART as the band of gothloli model Riku.


miért zavar engem ez a GLB-modell? xD

ahh, az új UnderCode bandákról pobt azután olvastam, hogy befejeztema hírrovat frissítést :? Nyahh, mindegy, majd legközelebb.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 15 Tue, 12:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
fúfúfúúú XD,


kezem ügyébe került kis zene az exist†trace-től. /szubjektív hasonlítgatás: az egyik dal régi DespairsRay-ként hat. nem is igazán tudtam zene alapján megállapítani, hogy mennyire régi bandáról lehet szó. aztán megtaláltam őket itt:

http://www.visunavi.com/artist/preview.php?id=713

a profilra nézve külsőleg tényleg DespairsRay/12012 irány.
és a vokál nagyon jó szerintem. ^^ ( ez nem mindig magától értetődő, ugye? ._.)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 20 Sun, 4:42 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Csak nézegettem a sooooooook visual-kei megnevezés alatt szereplő bandák sokaságát....
...és ezt találtam:
Áááá Kisaki-nak kevés zenekara volt, vagyis kevés zenekarnak volt a tagja eddig:
Levia → LAYBIAL → SHEY≠DE → GARDEN → De=prive→ STELLA MARIA → Ruby(サポート) → 廃人黒薔薇族 → La:Sadie's → MIRAGE → Syndrome → Phantasmagoria
Kisaki Project-et ki is hagyták. Talán nem felelt meg a "zenekar" követelménynek... gondolom, mert csak egyedül Kisaki volt az állandó tag.

....neeed to sleeeeeeep....

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4339 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 290  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 246 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group