Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 12 Sun, 7:11 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 786 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 05 Thu, 5:17 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Image
Image

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 05 Thu, 8:28 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
tenshi wrote:
De ott Klaha-sama hadonászásai a vezénylőpálcával és Közi-sama szivarozása *doolez* fogott meg..... :love2:


Nekem a goth-lufi Yuki háta mögött a kedvencem, meg a nagyszemű kislány. :] (bár attól 1x frászt kaptam a Con-on - meg úgy ált. a kliptől...) @_@


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 05 Thu, 10:37 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
StabWest: Arigatooooooooooooo!!!!!!!!!! *megpróbálja feltürülni magát a képernyő elöl ^^"*

Hmmm... Eszembe jutott valami! Kinek melyik a kedvenc kinézete a Malice tagoknál? Nálam:
Gackt: Illuminati!!!!! Iszonyat sexy és coolos 8) .
Klaha: Nehéz-nehéz, de talán a Shiroi-s ruha, vagy a Gardenias. Valahogy az illett hozzá a legjobban ^^". A B.o.b.-ban is iszonyat coolos, de az szerintem nem annyira ő. Öltözködni viszont mindig is tudott kétségen kívül :D !
Mana: A legnehezebb választás, mert hihetetlen jó divatérzékkel, és maximálisan fotogén megjelenéssel ellátott nénibácsiról van szó. És mivel a Moi dix moist nem írhatom, így marad a N.p.s. N.g.s. live klippes kinézete (nem a nővérkeruha, hanem a katonaruha katanával a kezében). Tudom, hogy furcsa, de ez van ^^".... No me hűen maradva Mana általánosabb értékeihez, Gardenia. De ott mindenki gyönyörű!!!!!!
Közi: A félig leborotvált fej és fűző kiszerelés rulez! :D De még ott van ugye a Bara no hikegi filmbeli kinézete *droolez*, no meg a lehengerlően szép Gardenia kinézet. És külön ötös az Illuminatis bőrtangájára, amivel sok kellemes percet okozott nekem *sikít & droolez*......
Yu~ki: Gardenia és Beast of blood abszolult (Gardenia inkább). De Drakulaként is aratott!!!!!! Yu~ki-sama kawaiiiiiiiiiii!!!!
Kami: Illuminati a nyerő! És az a mosoly a klippben minden pénzt megér! De a Bel air PVben is ő volt az isten ^^"!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 05 Thu, 10:58 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Hmmm... Kedvenc kinézet... Nehéz kérdés...
Nekem inkább a romantikusabb szerelések jönnek be (kivéve, amikor nem :) ).
Gackt: Gekka no Yasoukyoku-ben
Klaha: A Bara no konrei-ben :love2: . De jó a Shiroi hada ni....-ban is (koncerten), vagy a Gensou rakuen-ben (koncerten), vagy a :) ...
Mana: Hm... Illuminati-ban (egy TV-fellépésen, amikor olyan titkárnős :) ), vagy a "gekkás" ruházatban...
Közi: Az a "bohóc" jelmez jópofa :) ...
Yu~ki: Shiroi hada ni...-ban 8) .
Kami: "Napoleonként" 8) .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 10 Tue, 12:45 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
huh.. ez nehéz.. o_o

Nezzukcsak...

Klaha: a kócos Beast Of Blood Klaha xD
Gackt: egyertelmuen a blood-wing Gackt cucc, második helyen meg a gekka-s ruha.
Yu~ki: Bel Air! :mrgreen:
Kami: az Illuminati-s latex s/m cucc, a náci-szerü sapkával és szögecses maszkkal.
Közi: hmm.. a felborotvált fejü bara ni irodorareta koncert cucc, meg ahogy azon az új UV fotozásos kinézett. ^_^
Mana: nem tudom. egyszerüen túl nagy a választék.. ^^ De mindenképpen valameyik goth-loli Mana kinézet. :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 1:51 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
bocs, ez egy kicsit szakít az eddig írtakkal, de van egy kérdésem: hogy lehet beleszeretni egy albumba annyira mint a bara no seidou? mármint minden számot szeretni rajta, mert egy nagyszerű egészet alkotnak. de kiváltképp a Mayonaka ni kawashita yakusoku ami nagyon kellemes hangzású, de a többi is csodajóóó

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 5:22 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Locdog_Mc wrote:
bocs, ez egy kicsit szakít az eddig írtakkal, de van egy kérdésem: hogy lehet beleszeretni egy albumba annyira mint a bara no seidou? mármint minden számot szeretni rajta, mert egy nagyszerű egészet alkotnak. de kiváltképp a Mayonaka ni kawashita yakusoku ami nagyon kellemes hangzású, de a többi is csodajóóó


Akinek bejön, az könnyen beleszeret. ^___^ (...Klahába :twisted: )

Kedvenc kinézetek? Mmmmm....... lássuk csak:

Mana: A Voyage koncerten volt nagyon szép, illetve a Bara no Konrei filmben.
Közi: Bara no Konrei film megintcsak^^
Yu-ki: A változtatosság kedvéért Bara no Konrei film (bocsi, dehát ott tényleg nagyon bejöttek^^)
Klaha: Err. izé, a Bara no Konrei filmben :sweatdrop: *mira a Klahás jeleneteknél szivecske alakú szemeket meresztgetett* :love2:
Kami: A Bel Air filmben. A haját úgy szerettem volna megsimizni. :love:
Gackt: Ő csak szépül és szépul, úgyhogy minden kétséget kizáróan most a legjobb. :heart:

*me levonta a konzekvenciát, miszerint jó ötlet volt filmeket forgatniuk, ha másért nem is, de a nyálelválasztásunk egészséges működésének elősegítése érdekében* Arigatoo gozaimasu :smile2:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 6:43 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
bocs, ez egy kicsit szakít az eddig írtakkal, de van egy kérdésem: hogy lehet beleszeretni egy albumba annyira mint a bara no seidou? mármint minden számot szeretni rajta, mert egy nagyszerű egészet alkotnak. de kiváltképp a Mayonaka ni kawashita yakusoku ami nagyon kellemes hangzású, de a többi is csodajóóó

Nézd így: Először hallgatni filmmel vagy nélküle. Nekem filmmel együtt sikeresett először aztán :arrow: :Fade-color :angel: :multi: :idol: :master: :love3: :love:
Röviden ennyi :sweatdrop: !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 6:53 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Valaki hallott már valamit Klaha új minialbumáról? Shinya barátosnémnek már megvan, és szerinte elég Malice jellegű, de neki nem tetszett. Ha valaki tud valamit, ossza meg velem, mert megöl a kíváncsiság!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 8:02 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
csak tényleg az hogy iszonyatosan tetszik, és nem tudom azt megcsinálni, hogy csupán egyszer hallgassam meg, nagyon szép mindegyik szám dallama, és szabályosan megbabonázza az embert, muszáj végighallgatnia többször is. és a film csak segít hozzá, persze nem annak nézésével kell kezdeni, de ha utána hallgatja meg az ember az albumot, akkor még mellé jelenetek is beugranak, és így még élvezetesebb :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 9:36 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Végre még egy bara no seido fan ^^". Ezzel a perverziómmal már kezdtem itt egyedül érezni magam :D .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 9:57 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
érdekes, én azt nem értem hogy azt az albumot hogy lehet nem szeretni ... aki szereti az igényes, szépen kidolgozott melódiákat, és van hajlama komoly zene irányába, azoknak ez kötelező darab :)

de a témához is hozzászólok. hogy ki mikor nézett ki jól... hát nehéz, elsősorban mana-fan lennék én is, így elsősorban rá kívánok koncentrállni, róla rossz kép nincs :) egyik legjobbak tán amikor beast of blood-os öltözékben van a boltban :D az nagyon ütött :) Klaha-nak meg nagyon tetszik a kabátja, ami a BoB klippben van rajta :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 10:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Locdog_Mc wrote:
?rdekes, ?n azt nem ?rtem hogy azt az albumot hogy lehet nem szeretni ... aki szereti az ig?nyes, sz?pen kidolgozott mel?di?kat, ?s van hajlama komoly zene ir?ny?ba, azoknak ez k?telez? darab :)

Hat nemt'om, en szeretem a komolyzenet meg az igenyes, szepen kidolgozott melodiakat, de azt az albumot verunalmasnak talalom.... ^^;;; Van par szep dal rajta (koztuk az egyik legkedvencebb dalom a MM-tol), de azert valljuk be, Mana nem egy Beethoven/Brahms/Wagner/esatobbi... ^^;;
________
MEDICAL MARIJUANA CARD


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:19 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 10:42 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
persze hogy nem egy wagner, de nem is erről szól a dolog, egyszerűen csak szép dolgokat sikerült összehozni, nagyon jó kis muzsika, a film alá is jól szolgált, (némi nightwish behatást érzek azért rajta) de azt azért nem mondanám hogy "rém unalmas" mert azért sok jelzővel lehet illetni ezt az albumot, de pont az unalmas nem igaz rá. de persze mindenkinek szíve joga szeretni/nem szeretni, és persze ízlések és pofonok :)
nekem tetszik, de persze elfogadom az ellenkező véleményt is :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 11:45 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
hát pedig szerintem is igencsak uncsi egy lemez.. ^^ külön-külön még elvagyok a rajta levö számok többségével, de egyben az egészt végighallgatni... o_o túlzottan egybeolvad az egész és számomra nem elég jó ahhoz, hogy fent tudja tartani az érdeklödésem. (jó, mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy én úgy általában a komolyzenét nagyon nem szeretem)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 786 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group