Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:18 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1862 posts ]  Go to page Previous  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 125  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 07 Wed, 9:54 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 May 24 Thu, 6:17 pm
Posts: 809
Jigsaw wrote:


xDDDDDDDDDDDDDDDD
Ahhh, nem egyértelmű, hogy az e volt vagy sem :lol: :lol:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 08 Thu, 2:03 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Azt láttátok egyébként, hogy az idei francia koncert hol lesz? O_O Mert nekem elöször csak helyszín neve lett gyanús (Orléans, Château de la Charbonnière), szóval utánakerestem és.. hábazz, ez tényleg egy kastély. :shock: Szóval a flyeren (alább) az a háttér nem csak dísznek van ott, hanem annak a kertjében lesz a koncert. :heart: :drool: Ez mennyire jó már? Meg hát basszus, azért nem kicsit szívesen mennék el oda. *___* Fancam videó biztos lesz onnan majd egy csomó (szabadtéren nem tudják majd úgysem kontrollálni a dolgot), de remélem ebböl DVD is lesz majd idövel, mert ezt látni keeeell.

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 08 Thu, 4:22 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
De jó *-*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 13 Tue, 9:03 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
No, kezd kialakulni, hogy mi-hogy lesz és úgy néz ki, mi a 15:10-es, Keletiből induló vonattal megyünk (korábban ugye a mondocon miatt nem tudunk indulni). Szóval akinek kedve van, az csatlakozhat. :D Ez a vonat hatra ér ki, onnan kb 25 perc metró és öt perc gyaloglás a klub, szóval a nyolcas kezdésig lazán odaérünk.

Jaj, és a koncert után majd lehetne csinálni valami nagy csoportképet a hazai, kiutazós különítményről. :pinky2: (azért nem előtte, mert akkor gondolom senki nem adja majd fel a sorban elfoglalt helyét egy fotóért xD). Egyébként egyelőre nem igazán pörög int a jegyeladás, ami mondjuk az eléggé kicsit osztrák vk színtér ismeretében anyira nem meglepő... de így legalább nem kell azon aggódni, hogy átszoknak oda a zenekarok. xD

És a kinti plakát:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Last edited by Case on 2011 Oct 05 Wed, 5:16 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 20 Tue, 2:16 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Sep 20 Mon, 4:59 am
Posts: 47
Lehet kissé idióta kérdés, de inkább itt most megkérdezem időben és leszek szőke nő, minthogy majd kint Bécsben ne tudjak bemenni a koncertre :oops:
Az internetes jegy igaz csak simán az az egyszerű papír, amit e-mailben küldtek rendelési számmal meg vevőinformációval és azt kell kinyomtatni? Mellékletet nem küldtek, úgyhogy az gondolom nincs. És ezt a papírlapocskát valami külön jegypénztárnál be kell mutatni koncert előtt vagy ez csak a bemenetelre vonatkozik? (tavaly itthon valami pecsételgetés volt az ilyen típusú jegyekre)
Ha valakinek rajtam kívül van ilyen típusú jegye és kicsit okosabb nálam, megköszönném, ha válaszolna.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 20 Tue, 9:52 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Case wrote:
No, kezd kialakulni, hogy mi-hogy lesz és úgy néz ki, mi a 15:10-es, Keletiből induló vonattal megyünk (korábban ugye a mondocon miatt nem tudunk indulni). Szóval akinek kedve van, az csatlakozhat. :D Ez a vonat hatra ér ki, onnan kb 25 perc metró és öt perc gyaloglás a klub, szóval a nyolcas kezdésig lazán odaérünk.

Jaj, és a koncert után majd lehetne csinálni valami nagy csoportképet a hazai, kiutazós különítményről. :pinyk2: (azért nem előtte, mert akkor gondolom senki nem adja majd fel a sorban elfoglalt helyét egy fotóért xD). Egyébként egyelőre nem igazán pörög int a jegyeladás, ami mondjuk az eléggé kicsit osztrák vk színtér ismeretében anyira nem meglepő... de így legalább nem kell azon aggódni, hogy átszoknak oda a zenekarok. xD

Most azt néztem, hogy elvileg ugyanekkor busz is megy ki Bécsbe, és azzal jóval olcsóbban ki lehet jutni. Ha jól látom, busszal oda-vissza 3800,-, míg vonattal csak oda Hegyeshalomig a teljes árú jegy 3480,-. Ezen nem gondolkodtatok?

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 21 Wed, 2:57 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2011 Apr 21 Thu, 11:01 pm
Posts: 83
JollyR wrote:
Case wrote:
No, kezd kialakulni, hogy mi-hogy lesz és úgy néz ki, mi a 15:10-es, Keletiből induló vonattal megyünk (korábban ugye a mondocon miatt nem tudunk indulni). Szóval akinek kedve van, az csatlakozhat. :D Ez a vonat hatra ér ki, onnan kb 25 perc metró és öt perc gyaloglás a klub, szóval a nyolcas kezdésig lazán odaérünk.

Jaj, és a koncert után majd lehetne csinálni valami nagy csoportképet a hazai, kiutazós különítményről. :pinyk2: (azért nem előtte, mert akkor gondolom senki nem adja majd fel a sorban elfoglalt helyét egy fotóért xD). Egyébként egyelőre nem igazán pörög int a jegyeladás, ami mondjuk az eléggé kicsit osztrák vk színtér ismeretében anyira nem meglepő... de így legalább nem kell azon aggódni, hogy átszoknak oda a zenekarok. xD

Most azt néztem, hogy elvileg ugyanekkor busz is megy ki Bécsbe, és azzal jóval olcsóbban ki lehet jutni. Ha jól látom, busszal oda-vissza 3800,-, míg vonattal csak oda Hegyeshalomig a teljes árú jegy 3480,-. Ezen nem gondolkodtatok?


Tudnál linket adni erről a buszról ? vagy, hogy hol találok róla több infót ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 21 Wed, 3:56 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Gaara wrote:
JollyR wrote:
Case wrote:
No, kezd kialakulni, hogy mi-hogy lesz és úgy néz ki, mi a 15:10-es, Keletibõl induló vonattal megyünk (korábban ugye a mondocon miatt nem tudunk indulni). Szóval akinek kedve van, az csatlakozhat. :D Ez a vonat hatra ér ki, onnan kb 25 perc metró és öt perc gyaloglás a klub, szóval a nyolcas kezdésig lazán odaérünk.

Jaj, és a koncert után majd lehetne csinálni valami nagy csoportképet a hazai, kiutazós különítményrõl. :pinyk2: (azért nem elõtte, mert akkor gondolom senki nem adja majd fel a sorban elfoglalt helyét egy fotóért xD). Egyébként egyelõre nem igazán pörög int a jegyeladás, ami mondjuk az eléggé kicsit osztrák vk színtér ismeretében anyira nem meglepõ... de így legalább nem kell azon aggódni, hogy átszoknak oda a zenekarok. xD

Most azt néztem, hogy elvileg ugyanekkor busz is megy ki Bécsbe, és azzal jóval olcsóbban ki lehet jutni. Ha jól látom, busszal oda-vissza 3800,-, míg vonattal csak oda Hegyeshalomig a teljes árú jegy 3480,-. Ezen nem gondolkodtatok?


Tudnál linket adni errõl a buszról ? vagy, hogy hol találok róla több infót ?

Ezt az oldalt találtam:
eljutás, közlekedés Bécsbe(n)
és az eljutás résznél ott van a link a buszokhoz, de linkelem ide is:
Orange

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Sep 24 Sat, 5:08 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
KaiRen wrote:
Lehet kissé idióta kérdés, de inkább itt most megkérdezem időben és leszek szőke nő, minthogy majd kint Bécsben ne tudjak bemenni a koncertre :oops:
Az internetes jegy igaz csak simán az az egyszerű papír, amit e-mailben küldtek rendelési számmal meg vevőinformációval és azt kell kinyomtatni? Mellékletet nem küldtek, úgyhogy az gondolom nincs. És ezt a papírlapocskát valami külön jegypénztárnál be kell mutatni koncert előtt vagy ez csak a bemenetelre vonatkozik? (tavaly itthon valami pecsételgetés volt az ilyen típusú jegyekre)
Ha valakinek rajtam kívül van ilyen típusú jegye és kicsit okosabb nálam, megköszönném, ha válaszolna.
Időközben én is rendeltem ilyet valakinek és tényleg csak egy szimpla email, nem pdf-es csatolmány, ahogy általában szokott lenni az onlne jegyeknél.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 03 Mon, 9:51 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 May 24 Thu, 6:17 pm
Posts: 809
Case wrote:
Azt láttátok egyébként, hogy az idei francia koncert hol lesz? O_O Mert nekem elöször csak helyszín neve lett gyanús (Orléans, Château de la Charbonničre), szóval utánakerestem és.. hábazz, ez tényleg egy kastély. :shock: Szóval a flyeren (alább) az a háttér nem csak dísznek van ott, hanem annak a kertjében lesz a koncert. :heart: :drool: Ez mennyire jó már? Meg hát basszus, azért nem kicsit szívesen mennék el oda. *___* Fancam videó biztos lesz onnan majd egy csomó (szabadtéren nem tudják majd úgysem kontrollálni a dolgot), de remélem ebböl DVD is lesz majd idövel, mert ezt látni keeeell.

*kép*


Egy álom válik valóra :heart:
Pontosabban hat... :heart:
És egy végképp összetörik...

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 10 Mon, 9:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Aki volt koncerten írjon majd beszámolót! Kíváncsi vagyok!! :D

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 10 Mon, 9:13 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
A tegnapi bécsi koncert setlistje - aztán akik ott voltak, majd megerősítik, hogy télleg ezek voltak-e. xD

01. Prelude (intro)
02. Masquerade
03. Judicial Noir
04. Flowery
05. Thanatos
06. Destiny -The Lovers-
07. Love Will Be Born Again
08. Desert Apple
09. Threshold
10. Dry Ice Scream!! (Remove Silence)
11. Glowing Butterfly
12. Vampire
13. The Red Carpet Day
-ENCORE 1-
14. Remember Forever
15. Philia
-ENCORE 2-
16. The Revenant Choir
17. The Theme of Holy Grail

(Huhh, most látom, jól le vagyok maradva velük...jó, ha kb. 3-4 dalt ismerek ezek közül. XDDD)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 11 Tue, 6:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Többnyire a Holy Grail albumról játszották a dalokat. :D
Nekem tetszik az az album, bár én is késve hallgattam meg. :lol:

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 11 Tue, 8:04 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Huhhm tracklistát nem tudom, sose voltam jó számcímekben, de szerintem stimmel. Koncert meg baromi jó volt, kb mint Pesten: látványos showműsor, tele lelkesedéssel, meg azzal az imádnivalóan komlyanvehetetlen pozőrködéssel, ami a védjegyük. Elegáns mozdulatok, világitós gicsrózsák és egyéb csodák. Szóval hibátlan volt és habár jóideig lassan fogytak a jegyek, de az uccsó 1-2 hétben beindultak a dolgok és majdnem teltház lett, kb 400 emberrel. Amibnek nagyjából 10%-a volt magyar. xD (a végén sikerült összehozni a tervezett csoportképet az itteniekkel és habár akkorra már páran elmentek, még azon is 28-an voltak, szóval összesen tényleg olyan negyven körül lehettünk) Az első sorban, két osztrák csajt leszámítva (akiket szintén ismertem réges-régről xD) gyakorlatilag szintén mindenki magyar volt és a koncert végefele három zászló is kikötött a színpadon, amikért szintén a hazai különítmény felelt. :grin: Az egyiknek ráadásul az alapja is pirosfehérzöld volt, szóval vicces volt, amikor búcsuzkodtak, hogy thank you vienna és közben lóbálták a magyar trikolort. :sweatdrop:

A koncert utáni bóklászás a városban mondjuk kemény volt, de a maga módján szórakoztató és persze megint sikerült belefutni egybe a számomra már-már Bécs kabalaállatainak számító patkányik közül, ráadásul kb az Opera előtt, szóval abszolúte a belvárosban o_O (nem értem miért van ott annyi, itthon kb soha nem látni egyet se).


És itt van pár nagyon profi fotó a koncertről.

edit: jah, és valami eszméletlen volt a merch kinálat. xD a szokásos dolgok (póló, pulcsi, táska, poszter, CD) mellett volt többek közt ugye a világítós rózsa, nomeg övcsat, nyaklánc (vagymi xD), meg... sminkesdobozka. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Oct 11 Tue, 8:42 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Case wrote:
Az egyiknek ráadásul az alapja is pirosfehérzöld volt, szóval vicces volt, amikor búcsuzkodtak, hogy thank you vienna és közben lóbálták a magyar trikolort. :sweatdrop:

LOL, ezt megnéztem volna. xDDDDDDD


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1862 posts ]  Go to page Previous  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 125  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 202 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group