Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 18 Thu, 10:30 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 449 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 05 Wed, 8:05 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2007 Apr 15 Sun, 8:36 pm
Posts: 11
Location: Újpest
VÉGRE valahol lehet erről az albumról beszélni.

Most a Super Love Song megy, ami valahogy rohadtul nem olyan, mint ahogy azt a címe sugallja o_O; Értem ezt pozitívan, eddig ez a kedvenc számom erről. Klasszik jó B'z feelinget ad még a Junjou Action és a Kuroi seishun. A Hometown Boys' March pedig annyira aranyos, karaokéban pont az ilyen számokat jó énekelni ^^ Tetszik még az Ore to omae no atarashii kisetsu és a Boku ni wa kimi ga iru. A többit még szokom.

Kicsit fura tőlük, hogy most ennyi számot pakoltak fel egyszerre.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 05 Wed, 10:05 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
pszabi wrote:
én meg fogom hallgatni az albumot csak a hangulat legyen meg :D meg az idõ!


Nagyon-nagyon helyes! A kedvenc video-s topic-ba is linkeltem par videot. Erdemes oket megnezni!!

Gensou wrote:
VÉGRE valahol lehet errõl az albumról beszélni.

Most a Super Love Song megy, ami valahogy rohadtul nem olyan, mint ahogy azt a címe sugallja o_O; Értem ezt pozitívan, eddig ez a kedvenc számom errõl. Klasszik jó B'z feelinget ad még a Junjou Action és a Kuroi seishun. A Hometown Boys' March pedig annyira aranyos, karaokéban pont az ilyen számokat jó énekelni ^^ Tetszik még az Ore to omae no atarashii kisetsu és a Boku ni wa kimi ga iru. A többit még szokom.

Kicsit fura tõlük, hogy most ennyi számot pakoltak fel egyszerre.


Yeeees! Vegre egy B'z kedvelo, mar nem is vagyok olyan maganyos itt :smile2:

Action-rol nekem Friction, Koubou meg Warui Yume a kedvencem eddig, de Super Love Song is nagyon jo tenyleg csak hat azt mar agyon hallgattuk, miota kijott a PV ^^ Ja meg Perfect Life is <3. Nagyon tetszik a PV-je, szeirntem jol sikerult.
Mikor eloszor hallgattam az albumot kisse zavart a Junjou ACTION- es a SLS kozotti "atfedes". Ok, hogy nem hosszu de akkor is.. :drop:
No de ezen tultettem magam a masodik hallgatasnal es mar tetszik az egesz album!! Most is jo sokfele zenet sikerult rapakolni. Tenyleg nem keves a 17 szam, de szerintem nem is sok. Pont jo igy 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 05 Wed, 10:46 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2007 Apr 15 Sun, 8:36 pm
Posts: 11
Location: Újpest
Nekem nagyon bejönnek a JA és SLS-féle számokat tőlük (Shodo, Surfin' 3000GTR, etc.), akár tonnaszámra is, dallam + gyors ütemek a gyengém =)

Igen, így belegondolva jobb is ez a kis újítás ennyi számmal. Kicsit mindegyik megkurtítva, de többféle stílus. (Ez vajon Tak volt, vagy egy ügyes Manager san?...) Az ezelőtti albumoknál mindig úgy voltam vele, hogy az első fele végig tetszett, a másodikból meg egy-kettő. A topik nyitója, Kinu pont azokat szereti általában, amiket én nem u__u


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 06 Thu, 1:23 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Oszinten szolva en koncerteket neztem eloszor es a valogatasokat hallgattam csak jodarabig. Csak azutan kezdtem magam beleasni az albumokba es nem is ismerem meg mindet teljesen. Az a "baj", ha megtetszik vmi, akkor hajlamos vagyok azt hallgatni ujra meg ujra... Eddig Monster egyertelmuen kedvenc, aztan Action, Survive, Loose, 7th Blues... (nem feltetlenul ebben a sorrendben). tehat meg folyamatban van a teljes megismeres. Mondjuk ennyi anyagnal nem egyszeru 8)
Nekem tobbnyire a rock-os cuccok jonnek be meg a blues-os vonulatuk (Amedare Blues :heart:), de igazaibol, a mufaj nem igazan erdekel csak tetszen. (meghat en mar vmikor a 80-as evek vegen elveszitettem a fonalat a mufajokkal kapcsolatban es nincs is energiam kovetni. Ha tetszik, felolem barhogy nevezhetik...)

TMG mar regebben is nagyn tetszett (koncerttekl egyutt <3). Meg Tak Hana abuma is. Inaba albumokat is csak par honapja hallgatok, de nagyon bejottek azok is (es megint csak a koncert az ami nagyon megfogott ^^)

Mindenkitol elnezest, hogy enniyt szovegelek, eddig csak otthon rajongtunk (a napi torna mostansag 80%-ban B'z szamokra tortenik es elneveztuk live gym-nek... nagyon fun xD *komplett idiota*), jo, hogy mar itt a forumon is lehet :sweatdrop:

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 06 Thu, 7:03 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2007 Apr 15 Sun, 8:36 pm
Posts: 11
Location: Újpest
Hát, azért B'z a topik sztem, hogy itt rajongjunk >.>

Én is koncertszerűséggel kezdtem, barátnőm megjött Japánból és mutatott videón egy karácsonyi szuperkoncertet, ahol rengetegen felléptek, többek között a B'z is (az Atsuki kodou no hate ni-t és a Mou ichido kisushitakatta-t adták elő). Meg akkortájt jelent meg a Big Machine, arról a Yasei no Energy tetszett először igazán (a klip is nagyon jó volt! matektanár Koushi ftw!) =) Ah, good times...

Ismered ezt az oldalt? Az "It's Showtime!!" játékban B'z-es, a "Here I Am"-ben meg Inaba Koushi-s dalok címét kell kitalálni egy rövid részletből. Az utóbbi elég könnyű (fenn vagyok valahol elöl a toplistán is), de az előbbi... uhhh. De hát tudod.

_________________
炎がのんだの あたしの髪の毛を
あたしの両手を あたしのひとみを
あたしのからだはひとつかみの灰
冷たい風にさらわれていった灰


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 06 Thu, 8:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Gensou wrote:
Ismered ezt az oldalt? Az "It's Showtime!!" játékban B'z-es, a "Here I Am"-ben meg Inaba Koushi-s dalok címét kell kitalálni egy rövid részletbõl. Az utóbbi elég könnyû (fenn vagyok valahol elöl a toplistán is), de az elõbbi... uhhh. De hát tudod.


Igen talalkoztam mar az oldallal, de akkor meg nem "mertem" belevagni. Nem tudom hany szamuk lehet de szerintem 250 korul...
Most sem vagyok tul eselyes szerintem de azert majd kiprobalom, max jokat mulatunk rajta^^

Yasei no Energy PV nekemi is tetszik. Asszem sosem lett volna belolem az ami (amrmint szakmamat tekintve), ha ilyen matektanarom, van.... :)

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 5:13 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
2008.02.20-an uj Live DVD!
Mondjuk nem vmi ujdonsag (Live Network 2006. 09), de lagalabb jo es van rajta Amadare Blues :heart: Remelem azert kiadnak jovore megegy DVD-t a 2008 turnerol is, elvegre lesz 20. evfordulo vagy mi a szosz.. meg egyebkent is ^^ *almodozik*

Ja es a 2008-as Live Gym zeneszei:
Drums: Shane Gaalaas
Bass: Barry Sparks
Guitar & Vocal: Ohta Shinichiro
Keyboards: Takanobu Masuda

Image

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Last edited by Djinn on 2007 Dec 28 Fri, 12:18 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 6:04 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
o_o; másfél éves konci?? és mit lehet róla tudni? ^^
úértem tracklist van véletlen?

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 6:44 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Persze hogy van^^

1.ALL-OUT ATTACK
2.juice
3.Pierrot
4.Netemo Sametemo
5.Yuruginai mono hitotsu
6.Real Thing Shakes
7.DEVIL
8.Brighter Day
9.TAK'S SOLO
10.Amadare Blues
11.HOME(E.Style)
12.MONSTER
13.Shodou
14.Ai No Bakudan
15.LOVE PHANTOM
16.Girigiri chop
17.SPLASH!
18.RUN

Egyebkent ez ugyanaz a koncert ami letoltheto tobbek kozott Jpopsukirol is. Egy kisebb helyen kb 1500 emebr elott leptek fel. (Legalabbis szerintemn ugyanaz a koncert, de lehet tevedek...)
Hogy most ujravagtak vagy egy az egyben ugyanaz csak emberibb minosegban azt nem tudom.
Szerintem nagyon jo kis koncert orulok, hogy kiadjak. Csak epp nem ertem miert pont most.
Itt van par reszlet (sajnos a minoseg nem az igazi -_-):

ALL-OUT ATTACK
Amadare Blues
Monster
Love Phantom
Shodo

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 6:49 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
húha lesznek itt azért szépséget! o_O/

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 6:53 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
pszabi wrote:
húha lesznek itt azért szépséget! o_O/

:?:

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 6:56 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nem negatívan értettem! csak azt hittem .. szal másfél éves konci, h lerágott csontokat fogok hallani/látni, de pl pierotra, monsterre, devilre nem is emléxem h live-ban volt-e már alkalmam megnézni
noha annyira nem vok benne azért b'zben ^^

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 27 Thu, 7:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Jah, ertem. (Nem fogtam mi az a "szépséget" >.<)

Hat ujdonsag olyan szempontbol nem lesz, hogy ezek a szamok mind elo lettek adva Monster Live-on, ami ki is lett adva (Monster's Garage DVD). Mondjuk nem meglepo, asszem kozvetlen azutan volt ez a koncert, hogy annak a turnenek vege lett.
De hat az olyan fanatikusoknak mint en mar a minoseg miatt is megerei...

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 03 Thu, 3:42 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Ez nagyon nem uj cikk, majdnem fel eves, de en most talaltam. Van benne szo az uj albumrol is (Szerintem nem az Action-rol, hanem a kov albumrol, legalabbis remelem XD), ugyhgy itt oromkodok... :boogie:
23 szam? Nem sok az egy kicist? Dupla album lesz megint vagy mi? o.o
http://www.gibson.com/jp-jp/AllAccessV2/Features/

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 03 Thu, 3:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Djinn wrote:
Ez nagyon nem uj cikk, majdnem fel eves, de en most talaltam. Van benne szo az uj albumrol is (Szerintem nem az Action-rol, hanem a kov albumrol, legalabbis remelem), ugyhgy itt oromkodok... :boogie:
23 szam? Nem sok az egy kicist? Dupla album lesz megint vagy mi? o.o
http://www.gibson.com/jp-jp/AllAccessV2/Features/

Nem lehet,hogy best?? Bár nem értek annyira B'z-hez,mert összevissz megvan egy best tőlük... :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 449 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group