Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:37 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Kedvencek
PostPosted: 2004 Jan 15 Thu, 10:32 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nos ez személyes kíváncsiságom, úgyhogy szerkeztettem egy ilyen témát ^^". Kinek mi a nagy kedvenc? Mi az a dal/dalok/album/albumok, amit éppen mostanság unos-untalan hallgat? Mi az az album, ami megváltoztatta életét? Melyik koncertvideót sikítozta végig a képernyő előtt ülve? Melyik PVn akad ki újra és újra pozitív értelemben? És melyik kedvenc zenészénél érzi azt, hogy már azért is megérte élni, hogy egyszer láthatta? Kiket tart a visual/j-rock legnagyobb személyiségeinek? Vagy épp személyes nagy kedvencei kicsodák és miért?
Szóval ezen "csatornán" lehet levezetni az épp aktuális nyálatokat 8) .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 15 Thu, 10:39 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
és ide szigorúan csak jrock cuccokat lehet írni? mert bizony meglehetősen rögös talaj ez még számomra. De ha mindenféleképpen azt kell írni, akkor még a Dir en grey-re szavazok, Vulgar album, RED..[em] szám eddig ami a legjobban megfogott

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 15 Thu, 10:54 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Sajnos ez itt csak annak a helye, de sebaj, mert az első japán zenei élmény is ugyanúgy jöhet ide :D . De Te még ugye csak ezt hallottad, de van ott még sok jó dolog, és kapsz is még sokminden szépet kis adagokban 8) .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 15 Thu, 11:00 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
mondjuk az egész album nagyon bejön, mint mondottam volt, de ez volt az első szám amit tőlük hallottam, és hihetetlenül megfogott...már csak tudnom kéne a szövegét, meg a fordítást is látni kéne, csak nyitná meg azt a honlapot....

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 16 Fri, 3:25 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hmm.. jó kérdés..
Umm.. ugye nekem japán témában ez elsö nagy kedvencek föleg a techno körökböl kerültek ki még a kilencvenes évek közepén, a legfontosabb album akkorról meg a Flare (Ken Ishii kisérletibb, elsösorban Japánban megjelenö dolgaihoz használt neve) Re-Grip címü remixlemeze volt, amin a japán elektronikus zenék legérdekesebb figurái müködtek közre. Már az ezelött hallott japcsi cuccoknál is feltünt, hogy általában jóval kisérletezöbb kedvvel nyúlnak hozzá a zenékhez mint mások, de ez az album volt amitöl dobtam egy hátast... tele van félelmetesen jól eltalált, végtelenül innovatív darabokkal és nagyon jó kiindulási pont volt a témában történö további kutakodáshoz.
Pop dolgok közül az elsö ami nagyon megfogott az a Puffy 'Puffy de Rhumba' címü furcsa kis darabja volt, de tölük a többi szám annyira nagyon-nagyon nem tetszett néhány kivételtöl eltekintve, meg a többi akkoriban hallott JPop cuccból is csak egy-kettö jött be úgy igazán, nomeg ekkoriban futottam bele az elsö JRock számokba amiknek hatására a pop jóidöre igencsak háttérbe szorult.. ^^
Ekkorról számokat tekintve az abszolút kedvenc a kasou és shinshoku ~lose control~ volt a Larukutól (PVk tekintetében ezek még mindig verhetetlenek nálam) plusz még olyanok mint Luna Sea-Rosier és 1999, Deg-Zan és Mask, meg egyes Laputa és Pierrot cuccok, úgy általában meg a Shazna volt a favorit. ^__^
Ez tartott addig míg meg nem szereztem a Buck-Tick 'kurutta taiyo' albumát és azóta ugye az a lemez, meg úgy általában ök a favoritok.
V-kei indies dolgokkal az Aliene Ma'riage elsö két iker-albumával kezdtem az ismerkedést és ök meg a másik nagy Key Party csapat a Noir fleurir voltak a kedvencek, aztán meg ugye jött a kein 'mourou no mi' kislemeze ami mai napig tartja nálam a valaha megjelent legzseniálisabb indies-visual kiadvány címet. :heart:
Pop albumok közül a globe 'Relation' albuma és az Ajico 'Show' címü dupla koncertlemeze az ami számomra utólérhetetlenül a legjobb. Hiphop téren K Dub Shine és DJ Oasis, RnB elöadók közül meg Double a favorit.
Röviden ennyi. :sweatdrop: (jó, még sorolhatnám a végtelenségig, de gondolom már ennyi is unalmas volt... :beee: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 16 Fri, 3:30 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
dehogy volt unalmas, csak kár hogy a kötőszavakat értettem csak, és csupán három név csengett ismerősen (főleg Ken Ishi, akinek egyik videóklippjétől még mindig be vagyok zizzenve :smile3: ) de érdekes eszmefuttatás volt

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 16 Fri, 4:30 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Hmmm... anno, mikor egy haveromtól (k3y, aki ismeri) kaptam egy jpop cd-t. Két banda fogott meg onnan nagyonnagyon,
Az egyik a Judy and Mary volt, 3 számmal (Sobakasu, Lolita-a-go-go,
meeeeg a Music fighter). A másik meg az X-Japan (róluk mondjuk jó keveset tudok még mindig, van kábé 20-30 mp3-am ömlesztve, és azokkal elvagyok).
Aztán innen-onnan, főleg admin-samanktól sikerült beszerezni jó sok mp3-at, meg videót tőlük (mármint JaM-éktól), és szívembe zártam ezt a tsöppet eléggé borult bandát :D
A Go!Go!7188-at most a con-on ismertem meg, és hasonló stílusuk miatt szerettem meg (azon meg nem csodálkoztam, amikor kiderült h anno JaM-fanok voltak ^^")

Jelenlegi másik nagy kedvcem a Laruku (JaM-mal együtt holtversenyben első helyet birtokolják kicsi szívemben :love: ). Tőlük is arról a cd-ről hallgattam számot először, de csak később kedveltem meg őket (1 db Heaven's Drive volt azon a cd-n csak ;_;) Szerencsére Mufurc akkortájt kezdett rajongani értük, tőle kaptam soksok stuffot (meg azt a bizonyos első képet róluk amin volt egy szőke és egy vörös(pörköltszaft-szín(narancssárga na ^,^)) hajú bige (mufi nagyon bizonygatta akkor, h az Haido, és Tetsu). Most meg várom naggyon az új albumukat (és a híreket, h fiú-e vagy lány az a gyerek :drop: )

Jelenleg ezek.

Szeretem még a Sads-t, Plastic Tree-t, jó borult a Guruguru zenéje. Luna Sea-től, SSh-tól, és Malice Mizertől is van pár kedvenc számom csak őket még nem ismerem túlságosan (maximum 1-2-3 albumjuk van meg :/ )
Hallgatgatok még Two-mix-et, amíg nem ment tönkre az a cd-m Suzuki Amit is hallgattam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 16 Fri, 7:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
__Ultimate favorite groups:

Laruku. :love3: Forever and ever. (De legalabbis amig el nem kezdenek osztrak nepdalokat feldolgozni.) Tudnam magyarazni, hogy miert, es hogyan, meg minden, de hosszu meg uncsi lenne... A lenyeg az, hogy pont jo pillanatban jottek, valami csodalatos dolgot adtak, meghoditottak a szivemet, es azota is vidaman ott ucsorognek. ^^

Siam Shade, detto. Lehet, hogy nem a legfigyelemfelkeltobb tarsasag (nem visualek, nincs semmi hudeextravagans vonasuk, stb), lehet, hogy nem ok voltak a vilagon a legeredetibb es legzsenialisabb egyuttes, de a nagyon jo zenejuk, a nyitottsaguk, az, ahogy hozzaalltak a zeneleshez, meg ugy altalaban mindenhez, esatobbi (Hideki-angyalkat ugye ne is emlitsuk) egy lenyugozo mixet alkot (szamomra legalabbis)... Es asszem mondhatom, hogy a Larukuvel egyutt ok voltak azok, akik ha az eletemet nem is valtoztattak meg, de rengeteget "segitettek" nekem. *csoppcsoppnyaltenger*

__Na, hogy ezen tul vagyunk..... huh. Kedvenc szemelyisegek.

Kiyoharu. Uh.... minek magyarazni. A fazon orult, kiszamithatatlan es zsenialis. ^^;;

Sugizo. Akarhol van, akarmilyen zenet csinal epp, Sugi papa egy Jelenseg. ^__^;;

hyde... minden hulye pozorkodesevel egyutt. :drop2: Egyreszt mert csodalatos hangja van, masreszt o irja az altalam eddig olvasott legeslegszebb dalszovegeket, harmadreszt meg most is az egyik leggyonyorubb ember, akit valaha lattam. :sweatdrop:

Lucifer. Mert... oo... mert. ^^;;

__Ilyen random favoritok:

Sophia - Material. A Sophia kulonleges helyet foglal el a szivemben, egyreszt a zenejuk (ami ugye vagy nagyon rulz, vagy nagyon "eeeh" ^^; ), masreszt Mitsuru miatt (azok a dalszovegek *_*). A Material album az, ami imho a legjobban "osszefoglalja" a Sophia lenyeget - zeneileg talan nem annyira kiserletezo, mint a tobbi albumuk, de (talan epp ezert ^^;; ) majd' minden dal egeszen remek, es zenebol es a szovegbol arado emberseg es overall hangulat egeszen kulonlegesse teszi az albumot. ^^ (eztet mostan jol megaszontam)

B'z - Itsuka no Merry Christmas, ami az egyik legszebb es legszomorubb karacsonyi dal. *sniff*

Lucifer - Do you remember the Rosegarden... Umm... ez az album valahogy ugy erint meg, ahogy mas nem nagyon. Visszafogottabb, es kevesbe angsty, mint a Fictionos "Lucifer to iu na no oningyou"... inkabb melankolikus, es uh... gyonyoru es kesz. Nem nagyon tudnam elmondani, miert. ^^;;

Cocco - Rapunzel. Umm... sok idobe telt, amig ra tudtam erezni Coccora, de ez az album, ez nagyon ott van. Az elso es eddig egyetlen album, amin bogtem. :oops:

Plastic Tree - Glider. Ezt hallgatom mostanaban folyton. ^_^;; A Plastic Treevel jo ideig ilyen "szeretem oket, meg nem is" viszonyban voltam, de a Traumerei album vegleg atbillentett a "me = fan" oldalra.

Ummm.... meg van meg csomo minden mas, de ez most igy nagyon hosszu mar amugy is, ugyhogy asszem maradjunk ennyiben. ^_^;;


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 17 Sat, 3:00 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Úgy illet volna, hogy én kezdjem az ömlengést, de órafelvételem volt, úgyhogy most pótolnám, hátha jobb kedvem lesz tőle :( !
Az egész japán zenei dologhoz érdekes volt, míg eljutottam. Először kedves Michi barátosném mutogatta lelkesen, hogy van valami japán rock CDje, valami X-Japantől. Meghallgattam, tetszett, de aztán ennyibe maradt. Meg még véletlen kezére jutott L'arc en ciel Honey live és valami más hardrock banda, akiket jól el is felejtettem, hogy kicsodák, megszerezték az első vizuális élményt. Bár akkor még nem gondoltam volna, hogy a Laruku milyen élményeket fog nekem szerezni később, de rögtön rámozdultam a kereszt alaku mikrofonálványra :drop2: .
Aztán pár évvel később édes Onii-chanom mutataott be nekem egy japán visual bandát, akik jól felforgatták kezdő goth lelki világomat. A Malice Mizer volt az! Képeik látványától majd lefordultam onnan, ahol épp ültem. És mindennek betetőzéseként Beast of blood PV, aminél ismét valami ájulat közeli állapotba kerültem. De sajna rögtön elfelejtettem a banda nevét, aztán valahogy mégis rájuk találtam interneten, mert nem hagyott nyugodni a dolog. Aztán képgyűjtések, és vad nyáladzás Klaha-samara, de sehol semmi zene vagy videó. Végül megtörtént, hogy meg tudtam nézni a Bara no hikegit, ami után Közi-sama iránti rajongásom is rendesen fellángolt. Majd végül Illuminati PV, ami az életemet forgattam fel mondhatni, és véglegesen megszeretette velem Kami-samat, ami szeretet a mai napig is heves. Onnantól már nem érdekelt semmi más, csak a japán zene. Először Malice ment a fülembe éjjel nappal, majd Luna sea. Éreztem, hogy nincs visszaút! És az első visual buli is igen nagy hatást gyakorolt rám, bár akkor még nem igen simertem semmi mást ezeken kívül.
Aztán történt egyszer, hogy valaki felhívta a figyelmemet, hogy ugyan ha már Illuminati a nagy kedvenc, akkor kéne ismerkednem Dir en greyjel is. Dehát én és a dög, az egy vicces történet. Nagyon kezdőként szintén Michi-chan mutatta be nekem őket, hogy Kaoru meg Toshiya milyen jól néznek ki. Meg mutatott egy dalt, hogy a zenéjük szépségük ellenére mennyire rossz :sweatdrop: . Ez volt a Garden, és nekem szimpi volt, de ennyi. Később már Maliceosként kaptam kölcsön egy CDt Kagero-chantól, amiről át akartam venni egy Malice videót, de szétnéztem, még mi van rajta, viszont ő külön figyelmeztetett, hogy a Dir en gry Filth PVjét a CDn nem nézzem meg, mert borzalmas.Természetesen megnéztem. Hát mit ne mondjak, teljesen rosszul voltam tőlük, hgy ez undorító és iszonyat rossz, és ismét elfelejtettem őket egy jó időre. De Case-chan jóvoltából megismerhettem őket jobban, kezdve rögtön a Raison D'etre, Myaku, Mask és ZAN PVvel. Ott olvadoztam a gyönyörűségtől, és teszem azt a mai napig videóklippjeik nagy többségére. Zeneileg kaptam ugye Gauzet és Missat tőlük, amitől elsőre a falat kapartam, hogy milyen borzalmas. Viszont mindenféle kisklippek és interjúk elolvasása után arra a következtetésre jutottam: Imádom azt a bandát, mert hihetetlenül jó fejek, tehát a zenéjüket is meg kell szeretnem. És leültem, és addig hallgattam, amíg nem tetszett ^^". Drasztikus volt, de 3./4. meghallgatásra már annyira megtetszett, hogy az egészségtelen. Viszont iszonyodtam a banda e időszak utáni képeitől, hogy az most mi akarna lenni, meg rájuk se akartam ismerni..... De úgy gondoltam, hogy fejet ugrok, és kértem a tööbi dolgaikat is. És ismét megkaptam a Dir en greyhez való hozzáállást: megmutatom, hogy lásd milyen rossz. És láttam a Child prey PVt. A zene rabul ejtett rögtön! És szerencsére minden más cuccukat is nagyon megszerettem. Viszont a Gauze a mai napig az abszolult megingathatatlanul kedvenc visual major albumom, ami ismét felforgató hatással volt rám, de nagyon kedvelem az ilyet ^^". A Missa pedig hihetetlen, arra nincsenek szavak. Csak hallgatom és libabőrös vagyok mindenütt. Ami pedig az új dolgaikat illeti, azok is remekek, csak már mások nagyon műfajilag. No meg az imageük se semmi változáson ment keresztül elvesztve az eleinte jellemző eleganciát, megy a shokkerkedés. Ezt nem kell komolyan venni, mert aki már látta koncertvideóikat, az tudja, hogy ők se veszik magukat túl komolyan ^^". És eddig csak ők érték el, hogy sírjak egy poénkodós fanclub videón a pár perces koncertbevágások miatt, amik egy kicsit se voltak meghatóak, de nálam eltörött a mécses nagyon. :oops: Ők mai napig is a kedvenceim anélkül, hogy ennek különösebb oka lenne. Ez már mondhatni szeretet, és annak nincs oka. szóval így lesz valakinek olyan együttes a kedvence, ami egy kivétellel úgy kap emberektől, hogy: megmutatom milyen rossz :sweatdrop: .
Aztán még nagy felforgatóm volt Hide-sama!!!!!!! A mai napi is elképzelhetetlen számomra, hogy léteznek a Földön esetleg olyan emberek, akik nem szeretik őt (ezt a Degnél hihetetlen egyszerű volt elképelni, főleg Kyonál :lol: ). Amiket az X-Japanben művelt a színpadon néha, már attól is kivoltam, de szólóműveiben magyon eltalálta az ízlésemet. Szilveszterkor a szokásos himnusz helyett nagy fülhallgatóval a Beauty & Stupidot hallgattam például. Szóval gondolom ez jól kifejezi, hogy mit jelent számomra a zenéje.
Más különösebb felforgatói az életemnek még nem voltak, de biztosan lesznek, hisz sok esélyest látok. Emiatt a többi együttesről nem is nagyon írnék, akiket szeretek, mert már így is sokat írtam ehhez a kis témához. És nagyon mást nem tudnék írni, minthogy imádom a Larukut, a Nookickyt, a Buck-Ticket, a Merryt, a Vidollt, a Scissort, stb. (mert még nagyon sok többi is van) De ez nem lenne fer azokkal, akiket még nem ismerek. Az egész japán zenei szintér színes és csodálatos, de még nem ismerem eléggé. Segít az idő (és Case-chan ^.^) :D !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 17 Sat, 4:30 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Miután már leírtam, hogy ki számomra a legnagyobb egyén mind közt, már nem is nagyon taglalnám. Hide-sama óriási fazon. Bárhogy is nézett ki, sütött róla a lahengerlő személyisége. Hide rulez 4ever!!!!!!!!
Számomra egy hihetetlen személy Kyo is (ezért most lehet ide lőni nyugodtan, szívesen elviselem :D ). Komplikált és problémás egy személy, akit feltételek nélkül imádok. Engem spec. szórakoztat. Shokkerkedik ezerrel, erőlködik, hogy soha többé egy fangirl se mondja, hogy Kyo-san kawaii, de eszméletlen nem jön össze neki, ezért minél inkább próbálkozik. Ördögi kör! Pedig csak olyannak maradt volna, mint a Missa idején. Az akkori liveok látványánál én csak annyit szóltam hozzá: ez egy állat. Na ott nem volt kawaii nekem, csupán a tökéletes visual énekes. Ha úgy elém kerülne, első dolgom lenne megkérni a kezét (amire ő persze leharapná az enyémet ^^"). Ma meg jót nevetgélek azon, hogy mit talált már ki megint ^^". Pedig állítólag nem is érdekli, hogy mások mit gondolnak róla (csak ne azt, hogy kawaii mi?).... És végül megemlíteném nagyszerű dalszöveg írói képességét, amivel nem mindig él (bizinyos dalszövegek szerintem valami heves éjszakai italozás termékei lehetnek, mint a banda neve is). De ott a Kiri to mayu, 304 goushitsu, Mazohyst of decadence, Akuro no oka, Macabre, Embryo, stb. Szeressem nagyon!!!!! Warumono-chan 4ever!!!!!!!!!!!! ^^" (még mindig lehet ide lőni ^-^)
Na és akkor hálátlan feladatomként megemlítem a nagy személyiségek közé Manat. Én nem kedvelem, de elismerem, hogy hihetetlen hatású emberke, és végtelenül tehetséges. Milyen is lenne a cosplayer összejövetel egy-egy Mana nélkül ^^.... Bár én jobban kedvelem mostani kinézetét sokkal, azért eddigi divatdiktátorsága figyelemre méltó. És nagyon is imádnivalóak a japán gothic lollita lánykák :D .
Sokan mások meg már lettek is említve. Részemről ennyi marad egyenlőre ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 17 Sat, 5:07 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Akkor legvégére a felsorolás-szerű dolgok:
A PVk már most, vagy valamikor egy másik témánál lettek említve, így most csak még a Deg Cage PVt említeném, ami hihetetlenül jó!!! Akarok én is egy kényszerzubbonyt! És még ott a 304 goushitsu, ami talán az abszolult kedvenc videóklippem úgy általában. És külön öröm, hogy itt, és a Raison D'etre videójában a lányok is gyönyörűek a fiúk mellett. Már ezért is megéri megnézni ^^".
Videó, amit sikítozva ültem végig: Dir en grey Macabre DVD, és az első fanclub videó. Ilyen sajna még nem volt sok, de pozitívan látom ebben is a jövőt 8) .
"Személyes kedvenc": Mivel ilyen minden bandából van, így csak a leghatalmasabbat mondom, aki mind fölött áll: Toshiya!!!!!!!!!!! :D Csak azért, mert miután az első galériát megláttam róla, ahol épp az első képen egy papruhában díszelgett a többiek oldalán, rögtön szerelmes lettem belé. Azóta a közel 700 kép után, amit eddig róla gyűjtöttem, elmondhatom: Már azért érdemes volt élni, hogy őt láthattam az életem során még így ilyen nagy távolból is.
És dalok, amiket mostanság megállás nélkül tudok hallgatni. Valahogy minden előadótól egy ilyen dal van, ami tényleg örökzöld, vagy jó az lehet.
Malice Mizer: Illuminati ^^"
Gackt: Vanilla
Eve of destiny: Nervous and innocense
Dir en grey: Raison D'etre
Buck-Tick: Limbo
Hide: Beauty & Stupid
Laruku: Taste of love
Velvet eden: Sad mask
X-Japan: WeekEnd
Nookicky: Resume
Laputa: Programized Heaven (bár mostanság kezdek rákapni az ízére a banda zenéjének ^^")
+DéspairsRay+: Gothic
Merry: Yellow girl
Vidoll: Mommy X Daddy
Gullet: Cult
Endorphine: Tsumi to batsu
Baiser: Psychoballet
Scissor: NISE
Mostanság ennyi, de ez mindig bővül ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 20 Thu, 5:51 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
A japán google-os dologról jutott eszembe, hogy meg kéne nézni, kire hány találatot ad ki a kereső, csakúgy érdekességképpen. (Ebbe a topik-ba ez remélem belefér). Megjegyzem, ez nem biztos, hogy arányban áll azzal, hogy kire hányszor keresnek rá, csakis azt mutatja, hogy kábé hány oldalon említik az adott előadót. Szóval néhány random eredmény by googleizer Hungary. :hippy: (zárójelben a magyar oldalakra vonatkozó találatok)

Gackt: 613.000 (368)
L-Arc-en-Ciel: 331.000 [mondjuk nem egészen hiteles, mert franciául értelme is van] (228)
Utada-Hikaru: 256.000 (234)
Ayumi-Hamasaki: 227.000 (346)
X-Japan: 247.000 (185)
Dir-en-Grey: 151.000 (1140)
Malice-Mizer: 105.000 (450)
Morning-Musume: 93.300 (599)
Miyavi: 91.200 (122)
Buck-Tick: 53.900 (165)
Vidoll: 12.900 (122)
Inaba-Koshi: 4.480 (4)
Despairs-Ray: 3.650 (7)

Ilyeneket sajnos, hogy B'z meg Hyde eleve nem lehet mérni, mert ötszázmillió más dolgot is kidob (jó, igazából csak két- illetve nyolcmilliót). De ők még biztos jó helyen lennének.

Viszont durva, hogy a Diru-ra mennyi magyar találat jött ki a többihez képest. Sok a magyar fan :kitty:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 20 Thu, 7:12 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
mira wrote:
Buck-Tick: 53.900 (165)

:headbang:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 25 Fri, 3:07 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
bocsi, hogy ide írom, de egy olyan topic sincs, ahova lehetne ezt írni (elég szomorú, gyorsan hozzáteszem ^^" ) , de valaki tudna adni linket, ahhonnét onmyouza gitár kottákat lehet letölteni (guitar tab gy.k.) ^^"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 28 Tue, 9:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Mostanában belekóstoltam, a Halcaliba, a Suitei shoujoba, és az ancaféba..mivel már félek topicot nyitni az ilyen kevésbé ismert bandáknak, mióta a yg topicba nem írt casen és rajtam kívül senki ^^"
szóval a Halcalit setsunáék ajánlották, és az electric sensei be is jött...meg a híres strawberry chips :) is tetszett, de amúgy egykét számon kívül nem lesznek a favoritjaim...
a suitei shoujot a csajok miatt hallgatom/nézem...hehe így kell kis költségvetésű nézhető klippet gyártani...hehe
az Ancafé jópofa kis zene (bou kétségbeejtő és megtévesztő... :shock: )....szal tetszett de nincsenek úgy összerakva sztem a számok...olyan izé...de jó izé^^""

az én jelenlegi kedvencek listám :

numero uno :deg, numero dos:laruku...és Hyde szoloban, numero tres:Metronome....de lassan kúszik egyre feljebb a Plastic tree 8) ott van még az élvonalba a Merry, és Kiyoharu is

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 211 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group