Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:00 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2091 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 140  Next
Author Message
PostPosted: 2004 Feb 01 Sun, 1:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Nos. Bár már volt egy téma, ami Miyavival kezdődött, inkább kezdjük egy újat. Főleg, hogy nem csak róla lenne szó, hanem bárki más előadóról, aki hajlandó Japánon kívül fellépni.
Ez a hír az Anime Central honlapjáról való:
Quote:
Miyavi's U.S. debut concert tour!
Be sure to come and see Japan's hottest rock star's first debut appearance in the U.S.! Former member of Due le Quartz, Miyavi has now sparked an unbelievable solo career. Miyavi's wide range of music encompasses hard rock to acoustic. His instant popularity has placed him on the cover of Shoxx, the premiere visual and hard rock magazine, several times.


Meg máshová is megy...

Mit szóltok? Hozzá, vagy bárki máshoz?

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 01 Sun, 7:57 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:shock: Oh Istenem! De még szerencse, hogy Amerikába megy, mert oda nem tudok és legfőképp nem is akarok menni! Jönnenek nála jobb előadók, és ne Amerikába, hanem ide Európába!!!!!! Valahova Magyarországtól ne olyan messzire ^^". Ha már kívánni lehet, akkor legyen így! Mondanám, hogy jöjjenek Mo-ra, dehát az nagyravágyás lenne már ^^". Mondjuk Franciország okés, de inkább akkor már menjenek Németorszába. Nem hiszem, hogy ez beköbvetkezne, de álmodozni lehet! És akkor már legalább a Vidoll jöjjön vagy a Moi dix mois, mert ők tuti jók lehetnek élőben :D (másokra már gondolni se merek, mert a puszta gondolattól is rosszul lennék, annyira jó lenne). Na jó! Nem álmodozok itt nyáladzva :drop2: ....
Egyébként egy oldalon én is olvasgattam:
Quote:
It's possible that some Japanese bands may come to Europe this year. As you know, Blood will have a concert in France somewhen this year. After that the plan to visit Germany. I am the person responsible for Germany. We are a small group of people from all over Europe who try to bring Japanese music to our part of the world. It is the "JRock Europe Project". Back to the Bands, Mana also seems to be interested. After Paris, Berlin would possibly be his next aim. But we need 500 people who go to the Live in France, otherwise nothing will happen. Plastic Tree and Pierrot are the next bands. Some people already are in contact with them. One of them will maybe come to Europe when Mana is successful! As soon as I get more information I will inform you!

egnirys (January 8, 2004)

Hát nem igen tudok hinni a dologban, de nem lenne rossz.....
Egyébként innen vagy az infó: http://www.blue-neurose.de/mainpage.htm

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 02 Mon, 9:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Quote:
Japan's hottest rock star

xDDDDD

*khm*

Jaja, Miyabi az egy, meg ugye szintén valami con-okon lép fel mostanság a siralmas TMRevolution is, nomeg Nana Katase Utóbbi az egyetlen akit meg is néznék, de öt sem egy animecon-on... Szerintem ez az egész tendencia, hogy animéken keresztül akarják eladni a jpop/jrock zenéket nagyon, nagyon nem jó ötlet.. Ott vonaglani a 200+ kilós hamburgerzabáló digicharat cosplayerek elött, akiknek semmi fogalma nincs arról, hogy ki a fene van a szinpadon, de a koncert után rögtön ök lesznek a legeslegnagyobb rajongók... blahh.
Különben elvileg nem csak Miyabi megy oda, hanem majd mások is, csak azt még hivatalosan nem jelentették be.
Nomindegy... amerika... :drop:

Akkor már sokkal szimpatikusabb amivel a franciák próbálkoznak, habár ugye a Blood igencsak kétes minöségü zenét játszik, de ami mindenképpen pozitív, az az, hogy az ugye egy kis klubban lesz, és olyan közönségnek akik már alapból ismerték a zenekart.
és akko' térjünk rá a másik részre... ^^

tenshi wrote:
Quote:
It's possible that some Japanese bands may come to Europe this year. As you know, Blood will have a concert in France somewhen this year. After that the plan to visit Germany. I am the person responsible for Germany. We are a small group of people from all over Europe who try to bring Japanese music to our part of the world. It is the "JRock Europe Project". Back to the Bands, Mana also seems to be interested. After Paris, Berlin would possibly be his next aim. But we need 500 people who go to the Live in France, otherwise nothing will happen. Plastic Tree and Pierrot are the next bands. Some people already are in contact with them. One of them will maybe come to Europe when Mana is successful! As soon as I get more information I will inform you!

egnirys (January 8, 2004)

Hát nem igen tudok hinni a dologban, de nem lenne rossz.....
Egyébként innen vagy az infó: http://www.blue-neurose.de/mainpage.htm

No, ez abszolút nem valami alaptalan pletyka, hanem azok akik a Blood-ot is szervezték tényleg egyeztetnek Mana-val, csak az a probléma, hogy úgy 3-4 min. 500 fös koncert kellene ahhoz Európában, hogy el is jöjjenek, me' egyrészt drágák (és Mana egy kissebbfajta hadsereget akar hozni...) meg most egy koncertért nem fognak ideutazni.
A francia résszel nem is lenne baj, mert ök tényleg komolyan állnak hozzá az egészhez és meg tudnának szervezni egy koncertet, csak a többi országban nincsenek sajna ilyenek, ez az egnirys is lelkes meg minden, de fogalma nincs, hogy a koncertszervezés az hogyan is megy... Tehát imho ezen fog bukni a dolog. Meg szerintem nem M10M-el kellene kezdeni, hanem kisebb csapatokkal...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 02 Tue, 10:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ummm... ajánlom mindenkinek figyelmébe a mai update témához kapcsolódó részét... ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 03 Wed, 6:39 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:cry: És én nem mehetek, pedig Kisaki-sama és Yui-sama!!!!!!!! :cry2: Ezt még emésztenem kell....... :(

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 04 Thu, 10:46 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Most hallottam egy pletykát egy esetleges lengyelországi Vidoll koncertről :!: :!: :!: Ki mit tud ezügyben :shock: ? (Oda mennék, ha beledöglök is.....)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 17 Wed, 7:41 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Miyabi... *sniff* Miyabi megse megy......

.............istenem, pedig annyira probalom, de megse tudok ugy tenni, mint aki sajnalja. ^^;;;;;; Pedig meg csak nem is vagyok amcsi...
________
Marijuana medical


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:23 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 17 Wed, 10:44 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Ugyan, csak megfogadta Ghisokitty tanácsát, és biztos láthatatlanember lesz ^_^""""

eeegyébként Case-san... most nézem csak...
mi bajod a hamburgerzabáló 200 kilós dejiko-cosplayerekkel? >_>
*Dejiko-fan KICK*

"Bokutachiwa Dejikochannofan _desu_!!!"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 17 Wed, 11:59 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:multi: :smile3: :turn-l: :rainbowafro: :angel: :bday: Hmmmmm...... Vagy nem így kéne sírni? :lol: Arra azért kíváncsi lennettem volna, hogy a 200 kilós Digicharat cosplayerek hogy csinálnak Miyaviból Miyavi pósztert 8) !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 12:55 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jaja... valahogy nagyon nem tudom a dolgot sajnálni... xDD~
Egyébként nekem a különbejáratú tippem a lemondás mögötti okra az, hogy Miyabi megnézte azt az iszonyatos Ohayocon-os Blood videót és látta, hogy mennyira siralmas az egész, meg milyen a közönség... :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 09 Fri, 7:44 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Valaki!!!!!!!!!! Pletyka németországban tartandó Deg koncerről!!!!!!!!!!!!! Mit tudtok?????????

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 11 Sun, 1:12 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
tenshi wrote:
Valaki!!!!!!!!!! Pletyka n?metorsz?gban tartand? Deg koncerr?l!!!!!!!!!!!!! Mit tudtok?????????

Hat, en Deg-ben nem vagyok bennfentes, de szerintem ez csak pletyka... Marmint, en meg nem hallottam rola (jo, ez nem jelent semmit ^^;; ), es amugyis, miert pont Nemeto? O_o Sztem ok eloszor Amerikaba akarnanak menni... nomindegy, sz'al enszerintem pletyi. ^^;;

Viszont mindenki kedvenc egyuttese, a Psycho le Cemu fellep Amerikaban, az A-konon!!1 Go PLC! (oda... oda valok o_o)
________
Greece cooking


Last edited by mufurc on 2011 Mar 17 Thu, 1:31 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 11 Sun, 7:28 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Áh, amerikába ugyse mennek ^^". Toshiya éhen halna, mert útálja az ottani kaját, és így nem tudná folyton tömni az arcát :lol: . Szóval nem szeretik Amerikát, Németországot meg igen (csak Die hogy utazik haza annyi sörrel, amit ott venne :D ?). De szerintem is csak pletyka. Az élet ennyire nem lehet szép.......

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 12 Mon, 8:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nah, visszaértem :beee:
Folyamatosan jönnek majd az updatek, meg koncertbeszámolók, elöre csak annyi, hogy a Blood koncert messze jobb volt mint amit remélni mertem (csak azok a francia vizsüel zenekarok ne lettek volna... @_@/) és majd próbálok holnap felrakni pár képet elözetesnek, aztán igyekszem gyorsan megírni a részletes beszámolót.
(nomeg persze Eve Of Destiny is jó volt nagyon, de velük kapcsolatban nem is voltak semmilyen elözetes aggályok.. :smile3: és Közi most épen szöke ^^")
Különben ez a Deg No.-ban dolog nem tünik túlzottan meggyözönek számomra (honnan származik a hír egyébként?) habár nemrégiben nyilatkoztak valamelyik újságban olyat, hogy tervezik, hogy majd mennek külfödre koncertezni (elvileg az úgy hangzott, hogy "Braziliába és talán Európába" xD) de amig nincs semmi megbízható info addig szerintem reménykedni is felesleges.
Es hamár a megbízható infoknal tartunk.... olvasson mindenki hír-rovatot! :mrgreen:
(az a Lengyelország lehetne különben Budapest is, ha a francia föszervezö nem lenne olyan szétzuhant alak amilyen.. o_O/ Mindegy, végülis Lo. sincs messze, hacsak nem valameyik északi városban lesz.. o_o" Namindegymajdlegközelebb. Most már megvannak a megfelelö kontaktok, tehát tessék fertözni visuallal sok embert, hogy legyen elég közönség és akkor ki tudja mit hoz a jövö xD~)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 12 Mon, 9:44 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Vidoll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :smilecolors: :multi: Lo-ban már szállásom is van, csak ki kéne valahogy jutni. Mindegy! Egyik koncertre tuti megyek, ezt nem hagyhatom ki! :angel: Ki akar még jönni?
(EoDről meg várjuk a közelebbi infót, hogy mikor jönnek :smile2: !)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2091 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 140  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group