Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:07 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2091 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 140  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 13 Tue, 9:43 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
tenshi wrote:
Vidoll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :smilecolors: :multi: Lo-ban már szállásom is van, csak ki kéne valahogy jutni. Mindegy! Egyik koncertre tuti megyek, ezt nem hagyhatom ki! :angel: Ki akar még jönni?

En mindenkeppen a Lo.-ira megyek majd me' Bonn borzaszto messze van @_@/ Amit sajna elfelejtettem megkérdezni az az hogy melyik városban lesz Lo.-n belül u_u" Nem tudnál rákérdezni attól a lengyel lánytól hátha ö tudja..? (me' azé' mégse mindegy, hogy Krakow vagy mondjuk Gdansk.. @_@)

tenshi wrote:
(EoDrõl meg várjuk a közelebbi infót, hogy mikor jönnek :smile2: !)

az még sok sok idö lesz míg kiderül ^^ Csak most kezdik majd tervezgetni a nyár utáni koncertdolgokat tehát valószínüleg hónapokba telik míg bármi konkrét infó lesz. De most Haruhiko személyesen ígérte meg, tehát azért ez mindenképpen bíztató kezdet...! xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 13 Tue, 10:18 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Case wrote:
tenshi wrote:
(EoDről meg várjuk a közelebbi infót, hogy mikor jönnek :smile2: !)

az még sok sok idö lesz míg kiderül ^^ Csak most kezdik majd tervezgetni a nyár utáni koncertdolgokat tehát valószínüleg hónapokba telik míg bármi konkrét infó lesz. De most Haruhiko személyesen ígérte meg, tehát azért ez mindenképpen bíztató kezdet...! xD

Akkor legalább már én is láthatnám Őket. Sajnos, amikor errefelé jártak, japán zenei ismeretem egyenlő volt a nullával :? .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 13 Tue, 11:03 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
akkor ugyanabban a csónakban evezünk stabwest, bár még most sem mondhatom el magamról, hogy kiművelt lennék zeneügyileg, de már szépen haladok. Mekkora lenne őket látni élőben @_@ (és tényleg nincsenek ilyenkor droolez iconok), biztos hatalmas élmény

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 14 Wed, 5:46 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Július vége, Vidoll koncert?! Hát jó lenne egy olyanra menni. De ez nem is olyan egyszerű. Pénz, szállás, utazás... + szülőket meggyőzni, hogy engedjenek el.. ebből nem lesz semmi :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 14 Wed, 6:01 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Oké, majd megkérdezem Shinya-chant a Vidollról :D . Csak előtte tudni akartam infókat a magyar esedékes EoD livról, mert jönne, ha lesz ^^". És akkor legalább Haruhiko-sama személyesen igérte meg :multi: !!!!!!!!!! Ez azért már biztató, de majd meglássuk.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 May 13 Thu, 10:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
OMFG! *nagy levegö* Aki még nem olvasta a mai hír rovat bejegyzést az most most most .

Ez naaaaaagyon nagyon durva. Nem tudom mi lesz ebböl, de ez nagyon nagyon nagyon durván nagyon jó hír!!!!! xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 May 14 Fri, 12:04 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Erisz el van ájulva. Tényleg kell az a nagy levegő..................................
Meg is néztem azt a kis hivatalos oldal kezdeményét. Elképzeltem, hogy kiadogatják mindenkinek a lemezeit Európában. és hogy talán akkor valami csoda folytán DEG is ide jönne koncertezni kontinensünkre. (nyáladzós smile-t ide!)
Á, ebbe bele sem merek gondolni.
De azért nagyon örülök: :heart: :heart: :heart: :heart: :love:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 May 14 Fri, 8:03 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Lehetne hamarabb szeptember... Ez a hír nagyon felcsigázta az érdeklödésemet.
VÉGRE kezdenek rájönni, hogy Európa milyen jó piac lesz 8) Rádásul ha könnyebben elérhetövé teszik az albumokat, sokkal több ember fogja megvenni öket, még olyanok is, akik egyébként soha nem rendeltek volna Japánból VK cd-ket (lásd mondjuk én :sweatdrop: )
Kezd igazán beindulni a dolog.

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 May 14 Fri, 12:56 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nah, miután a visnyogást befejeztem, így megpróbálok itt is reagálni. Nehezen megy :D . Szótlan vagyok :) . Az öröm óriási, csak jöjjön el a szeptember. :smile3: :heart: :turn-l: :multi: :angel: :smilecolors: :angel: :multi: :turn-l: :heart: :smile3:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 26 Thu, 9:26 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Lenne egy költői kérdésem: Ki gondolja úgy, hogy tesz majd egy kirándulást Berlinbe október 30-án? Mert ha minden jól alakul, akkor mehetek :D ! És persze, jó lenne együtt, ha többen leszünk.
Csak az bizgat, hogy lehet e tudni, hogy az EoD és a +DéspairsRay+ egyszerre lép e majd fel, vagy lehet e majd mindkettőt látni? Jó lenne, ha mindkettő összejönne, ha már egyszer kiutazik odáig az ember ^_^.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 26 Thu, 10:42 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
tenshi wrote:
Lenne egy költõi kérdésem: Ki gondolja úgy, hogy tesz majd egy kirándulást Berlinbe október 30-án? Mert ha minden jól alakul, akkor mehetek :D ! És persze, jó lenne együtt, ha többen leszünk.
Csak az bizgat, hogy lehet e tudni, hogy az EoD és a +DéspairsRay+ egyszerre lép e majd fel, vagy lehet e majd mindkettõt látni? Jó lenne, ha mindkettõ összejönne, ha már egyszer kiutazik odáig az ember ^_^.

sajna pont egyidöben lesz a kettö. (ez mondjuk EoDnak speciel jó, mert lesz végre egy koncertjük ami garantáltan fangirl mentes lesz. szerencsére Kazu oda megy, tehát lesz aki beszámoljon róla. ^^)
és elvileg én megyek. azon múlik még, hogy a szept 30-i bécsi Psychic TV koncert mennyire végez ki anyagilag, meg, hogy sikerül-e találni valami olcsó utazási lehetöséget. :sweatdrop:
Különben idöközben kiderült, hogy +Desp+ megy Párizsba is, de az ugye messzebb van, drágább (sokkal) és különbözö okok miatt nagyon elegem van a francia visual fanokból. =_= Vagyis még ha sooook pénzem lenne akkor is inkább Berlin lenne most... ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 26 Thu, 11:46 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Kár, hogy egy időben lesznek :cry: , de végül úgyis most a +DéspairsRay+ a fő, mert EoDn már voltam kétszer. Én vonattal terveztem menni (Apa szerintem azt az utat már nem vállalná az előzőből okulva xD ^^"), már megnéztem a menetrendet, csak azt kéne tudni, hogy mennyibe kerül ^^". Meg hogy a szállás hogy és mint. Meg hogy akarunk e aludni egyátalán, ilyesmi ^^". Remélem marad pénz a felújjítások után, mert nekem attól függ az egész út.
Hehe, és így legalább együtt lehet elegünk a német visual rajongókból. Valami azt súgja nekem, hogy velük sem fogok szimpatizálni ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 27 Fri, 9:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Én is úgy terveztem (gondoltam), hogy megnézném a Despairs Ray koncertet. Pénzem elvileg van rá, ha elötte nem költöm el hülyeségekre....
De én ugye egyedül nem merek menni (eltéved, csak angolul beszél, és fél egyedül)
Akkor ha már biztos, hogy ki jön, akkor megbeszélhetnénk az utazást, a koncertet, és a szállást (már ha még maradnánk 1 napot).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 27 Fri, 9:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Erisz wrote:
De én ugye egyedül nem merek menni (eltéved, csak angolul beszél, és fél egyedül)

ehheh ^^" Berlinben szerencsere szinte mindenki beszel angolul, viszont az igaz, hogy a klub elegge kiesö helyen van, ahova én se indulnék neki térkép nélkül az biztos. o_O Szállást meg remélhetöleg meg tudom oldani ingyen. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 28 Sat, 4:39 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
WA~AI!!! Akar menni!!!!!! :multi:
szerintem nekem is lesz rá pénzem. csak le kellene fixálni mindent (utazás, program, szállás estleg) márcsak hogy anyumat meg tudjam nyugtatni, hogy nem fogok elveszni :D na meg a dolog anyagi vonzata miatt is aggodott. mind1, addig sporolunk :wink:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2091 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 140  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group