Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:02 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 516  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 10 Sat, 10:40 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Ha jönne Európába a Dir en grey, biztos szerepelne pl. itt: http://www.jmusiceuropa.com/en/index.php.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 16 Fri, 4:42 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Basszus egy hétig nem voltam fennt és mennyi mindent megbeszéltetek... én mindenképpen benne vagyok a cosplayben!! :D
cool!!!!!!!!!én lehetek Toshiya :oops:
akkor meg is vagyunk, nemde? már csak az kell hogy döntsek outfit-ügyében. Tippeket akarok, különben én kis önállótlan még egy év múlva is azon fogok gondolkodni, hogy melyik ruháját varrjam meg!!!
help help help :cry2:
DeG????In europe???? ha így lesz ott a helyünk... de aszthiszem ehhez a kérdéshez én is pesszimistán állok hozzá...akkora szerencsénk az életben nem lesz... :cry: sniff sniff


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 16 Fri, 6:21 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Toshiya ruhái közül nehéz választani, mert mindegyik jó. Neked melyik tetszik a legjobban? Mert azt kéne megcsinálnod. Én is azért választottam a Myaku-s Shinya cuccot, mert az a legjobb. A többi ruhája nem is igazán tetszik :)
Toshiya-nál Myaku-s és a Mitsu to tsuba-s, Macabre tour-os, talán az Obscure-os, ezek szerintem jók. Mindig a bonyolult ruhák tetszenek... :) De inkább Tenshi mond majd neked ötleteket.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 16 Fri, 9:10 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
^^" Köszönöm a bizalmat Erisz-chan!

Megumi: Megvagyunk, ha barátnőm meg bírja valósítani azt a Kaoru-rucit, amit szeretne. És ha Kedvesemet elengedik otthonról (ha nem, elrabolom!!!!!!!!!!), mert ha nem, akkor új Die után kéne nézni, de szerintem csakmár nem :twisted: (utalva az előbbi zárójeles részre). Szóval tessék készülni!!!!!! Ez nem vicc és nem próba!!!!!! Deg cosplay lesz :angel: !
Nah igen! Hogy melyik ruha legyen. Nincs is ennél nehezebb. Én ugye azt választottam, amit meg tudok valósítani azok közül, ami tetszett. Ruha nálam egyszerű ugye, de a sminkkel hülyéskedhetek, a frizurát nem is említve. Meg kell fehér nyakkendő!
A leglátványosabb Toshiya-ruha egyértelműen a Myaku-s ruha, de azt hiszem, ha még meg is tudod varrni, akkor ott vannak a rasztatincsek :sweatdrop: . Szóval nem megyszerű! Főleg, hogy olyan harisnyanadrágot se lehet szerezni szinte sehol, csak zoknit. De amit ajállok, az a Cage-es cucc! Az valami gyönyörű!!!!!!!!!!!!! Még meg is valósítható, és a frizura se ördöngős. Amit meg nem ajállok, az a pap ruha!!!!! Különben le se bírsz magadról vakarni egész végig :P . Papruha...... kell...csinálni....fanservice.......... :smile3:
És a koncert...... Barátnőm nem tudom honnan vette, de megkérdezem tőle. Viszont pletyka, már ő is így említette, hogy az, tehát valószínű az is. Nem lesz koncert sajna :( :cry: :cry2: ! De lesz Vidoll!!!!!!!!! :love3:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 17 Sat, 1:27 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hát, tényleg ha elszabadulok.... meg kéne az a cube-os kabát, napszemüveg van, stuki is lesz, asszem legalábbis. de megteszek minden tőlem telhetőt hgoy elszabaduljak, hisz ha már mindenki megy, ne én szúrjak ki a bandával...
bár neko-chan azt mondta hogy az akabane-outfit-et akkor kéne újra latba vetni, amikor lesz a köv buli... nos akkor melyik ruha legyen? :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 17 Sat, 5:11 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Csak ráérősen Drágám! Még nem tudni, mikor lesz a következő buli :? , és ha addigra készen lesz mindenkinek jelmeze, akkor Dienak kéne lenned. Ha nem, akkor Dr. Jackal készülhet újabb operációjára ^^". Én meg Illuminati Kami style 8) ! Szóval jó munkához sok idő kell alapon tessék hajkutászni a kabátot, és mindenki másnak is készülni, és nem izgulni, megvárunk mindenkit! :wink:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 20 Tue, 7:25 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Utánanéztem a ruha ügynek. Megdöbbentem, hogy mennyibe kerülne megcsináltatni. Pedig még csak az anyag árán akadtak fel a szemeim.. :( :( :( ....Végülis ha nyáron elmennék dolgozni, akkor talán lenne is rá pénzem. (Erisz most naaagyon szomorú)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 21 Wed, 7:50 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
Utánanéztem a ruha ügynek. Megdöbbentem, hogy mennyibe kerülne megcsináltatni. Pedig még csak az anyag árán akadtak fel a szemeim.. :( :( :( ....Végülis ha nyáron elmennék dolgozni, akkor talán lenne is rá pénzem. (Erisz most naaagyon szomorú)

:( Nekem is itt a baj, hogy nincs pénz, így könnyen kivitelezhető ruhát választok. Kyonak annyi jó ruhája volt már, hogy ez menni fog. Egyik kedvencem meg is lesz. Van egy ötletem a Cage-ea ruhája megvalósításához, így most megjátszom, mert a legKyobb mégiscsak az lenne :D ! Hátha összejön!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 22 Thu, 4:34 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
szerintem az anyag a legkisebb gond!! ha valaki Pesti, vagy itt lakik a környéken, annak tudném ajánlani a Megbolondultunk nevezetű méterárú boltláncot ahol az anyag métere 190 ft-max.390-ig terjed és a nagyon gázos kínálat mellett vannak oltári jó anyagok is!!! én már egy éve onnan varrok :wink: szal ott is lehet hozzávalót találni, ha valakit érdekel csak szóljon még el is kísérem az illetőt választani, ha gondolja. :D
amúgy meg hosszas latolgatás után a myakus cucc mellett döntöttem...lassan összeáll hozzá minden:mrgreen: kiváncsi vagyok hogy sikerül.
viszont nincs még ötletem,hogy ha a köv. bulin nem lesz közös deg cosplay, akkor mi leszek... :? naj majd rögtönzök. most minden erőmet a Toshiya-cucc emészti fel majd :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 22 Thu, 4:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
myakus cucc

:heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 22 Thu, 8:27 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
megumi wrote:
myakus cucc

:heart:

Megumi! Én figyelmeztettelek ^^". Csak saját felelősségre, de a választás kitűnő! :love3:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 23 Fri, 5:50 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Myakus Toshiya :) :) Akkor már ketten vagyunk akik Myaku-s ruhát csinálnak.
Megumi hol van az az üzlet amit mondtál? Nem láttál ott lakk anyagot?
Vagyis ilyesmit :) : Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 28 Wed, 2:44 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Erisz-chan most tele vannak ezek a boltok műbőrrel meg hasonló mű-csodákkal, szóval szerintem Shin-chan rucijához most tuti találnál valamit!! :D
Van egy bolt a Blahán(moszkva felől 4,6-al jobb oldalon), aztán van egy a Wesselényi-Király utca környékén, egy a Kálvin téren, egy a Mester utcánál(McDonalds után pár kirakattal) meg még egy jópár szétszórva Pesten.Ne add fel ha az elsőben nem találsz rögtön olyat ami kell, mert valamelyik másikban tuti lesz.Ajánlanám a Blahát + a Mester utcait, ott mostanában jó a felhozatal. :wink:
És ha lát valaki keresztbe kék-fekete csíkos harisnyát az küldje a forródrótot!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 28 Wed, 7:53 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
megumi wrote:
És ha lát valaki keresztbe kék-fekete csíkos harisnyát az küldje a forródrótot!!!

Nekem van, de csak combfix, nem harisnyanadrág. Nézz szét, szerintem csak lehet valahol kapni, ha Szegeden lehetett, de a harisnyanadrág nem valószínű sajnos. Azt még Németországban is nehéz szerezni, biztos forrásból tudom.
(És ezennel felhívnám mindenki figyelmét, ha a harisnya szoban összekeveri a betűket, kijön az, hogy Shinya :lol:. )

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 29 Thu, 6:41 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Megumi köszi az infót, holnap megyek is körülnézni. :)
Én csak piros csíkos harisnyát láttam eddig, de ha látok kéket szólok. :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 516  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 210 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group