Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 6:44 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1716 posts ]  Go to page Previous  1 ... 111, 112, 113, 114, 115
Author Message
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2013 Jan 09 Wed, 12:23 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
örülök, hogy tetszett, én mikor decemberben kiszúrtam a plakátját meg megláttam a címét, éreztem, hogy ez rossz nem lehet. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2013 Jan 09 Wed, 2:53 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
örülök, hogy tetszett, én mikor decemberben kiszúrtam a plakátját meg megláttam a címét, éreztem, hogy ez rossz nem lehet. :sweatdrop:


Ma este mi is betárazzuk, nagy nehezen megtaláltam a "videoktékában" is. Mondjuk ennek köszönhetően csúszik, Haruki: Norwegian Woods filmadaptációja holnapra :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2013 Jan 18 Fri, 11:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Na, a Renta Neko baromira tetszett, a Norvég Erdőről itt lehet egy összecsapott kritikát olvasni : http://frekvencia.tumblr.com/post/40458 ... nt-a-vilag :) sorry elfelejtettem, hogyan kell linket gyártani xD

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2013 Jan 31 Thu, 11:40 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
God's Left Hand, Devil's Right Hand - Uhh. Ez is egy olyan film volt ami évek óta itt pihent a gépen, pedig kiváncsi voltam rá nagyon, de hát... bárcsak pihent volna tovább a végtelenségig. O_O Pedig egy csomó minden szólt mellette: Shûsuke Kaneko rendezte (Gamera trilógia <3), Kazuo Umezu mangából készült és szerepelt benne a Tetsuós Tomorowo Taguchi. De ezek ellenére valami borzalom volt az egész. Borzalmas, low budget effektek, rettenetes színészi játék (főleg a gyerekszereplők voltak rémesek) és ami végleg hazavágta az egészet: teljesen értelmetlen, sztorinak csak nagy jóindulattal nevezhető valami. Pedig az alapszori nem is lenne rossz. Van egy sorozatgyilkos (Taguchi), aki a gyilkosságairól mesekönyvet készít a rossz lába miatt ágyhoz kötött kislányának. Meg van egy fiú, aki a film elején telepatikus kapcsolatban van az egyik áldozattal... vagy várjunk csak. Nem, mert később következetesen azt mondják, hogy a kislánnyal. De akkor miért sérül meg ő is az első gyilkosságnál? Ami után kómába kerül és csak egy utcán talált, piros telefonon át tud beszélni a nővérével..? Aki elmegy megkeresni a gyilkost, de követik a rendőrök, akik... honnan is tudják, hogy hol van? O_o és ha azt hitted, hogy már eléggé össze vagy kavarodva, akkor az uccsó fél órában kb. minden egyes jelenet ellentmond egymásnak logikailag, meg úgy általában, nem akarsz mást, csak, hogy végetérjen már ez az egész. :shock:
Ez így kb. 2/10 pontos, de lehet inkább 1/10. :'D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2013 Nov 06 Wed, 10:10 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2013 Sep 22 Sun, 9:59 am
Posts: 9
Ha még valaki nem látta a 2008-as Love Exposure-t akkor azt csak ajánlani tudom, de ha jól emlékszem 4 órás szóval rá kell készülni :"D bár nem nagyon éreztem rajta, hogy ennyi lenne.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ázsiai filmek
PostPosted: 2014 Oct 07 Tue, 9:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
yo! van esetleg valakinek meghívója asiattorentsre? nagyon kéne. láv.

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1716 posts ]  Go to page Previous  1 ... 111, 112, 113, 114, 115

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group