Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 7:43 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1578 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 106  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Nov 05 Fri, 12:15 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
nnna, én most fordított irányból közelítem meg a topicot...
http://mytaiji.com/
Videogallery szekció. Kérdem: ez az , aminek látszik? A sok koreai kriszkraszkokra kattintva, 100, vagy többszáz megás valamiket (videókat)lehet letölteni. Ahol van pár kép, ott sejthetõ , hogy mit töltessz le. Valamint a Heffy End és a Live Wire címekbõl is lehet következtetni. Szóval, asszem kincsesbánya ez, de annyira nagy, hogy hozzá se merek kezdeni.

Azért óvatoskodom, mer' korlátozott a netem. Ha vki , Seo Taiji fan, sikerrel járt ezzel az oldallal, jelezze... ^^


huhh... de rég nem láttam ilyet... @_@ régeben a net tele volt ilyesmi koreai oldalakkal, ahol sok-sok-sok száz gigányi cucc volt fent, de aztán megszüntek sajna szépen sorban.. de úgy látszik mégsem.. :heart:
Hmm.. majd utána keresek, hogy ebböl mi az ami megvan már, aztán nekiesek leszedni a többit, oszt' majd adom. ^^/

Ahh, Taiji~! :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Nov 05 Fri, 12:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
bylon wrote:
nnna, én most fordított irányból közelítem meg a topicot...
http://mytaiji.com/
Videogallery szekció. Kérdem: ez az , aminek látszik? A sok koreai kriszkraszkokra kattintva, 100, vagy többszáz megás valamiket (videókat)lehet letölteni. Ahol van pár kép, ott sejthető , hogy mit töltessz le. Valamint a Heffy End és a Live Wire címekből is lehet következtetni. Szóval, asszem kincsesbánya ez, de annyira nagy, hogy hozzá se merek kezdeni.

Azért óvatoskodom, mer' korlátozott a netem. Ha vki , Seo Taiji fan, sikerrel járt ezzel az oldallal, jelezze... ^^


huhh... de rég nem láttam ilyet... @_@ régeben a net tele volt ilyesmi koreai oldalakkal, ahol sok-sok-sok száz gigányi cucc volt fent, de aztán megszüntek sajna szépen sorban.. de úgy látszik mégsem.. :heart:
Hmm.. majd utána keresek, hogy ebböl mi az ami megvan már, aztán nekiesek leszedni a többit, oszt' majd adom. ^^/

Ahh, Taiji~! :heart:


:trampoline: :love3: :heart: :love: :headphone:

ugye érthető vagyok? köszi, ez nagyon jó hír! Aztán, ajánlhatsz is közülük ezt-azt ( ha sikerült megfejteni, hogy melyik mi), és letöltetem. ( A többit meg elkérem :kitty: :smile3: )
Amúgy még ezt találtam: http://hk.geocities.com/taiji_plus/
infó (!!), képek, reklámfilm... :smile2:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 17 Fri, 12:45 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
naszóval. 2 és fél óra kell egy 100 megás klipp letöltéséhez. aztán .exe fájl lévén kitömörítendő. frankón nem jelennek meg a tömtörítő műveletkor karakterek-lévén koreai krikszkrassz-, hanem ???? ?? ?? . De a négy kérdőjel kitömtöríti! ^^;;;;
( és jejeejjjejjj megérte szenvedni vele! Taiji rocks!)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 04 Tue, 7:15 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Jul 24 Thu, 10:24 am
Posts: 10
Hi!

Tudja valaki, hogy a GITS: SAC -ban lévő Inner Universe szám potosan milyen zenei (al)kategóriába esik? És ha hasonló számok érdekelnek, akkor milyen előadók számai után kell érdeklődnöm?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 05 Wed, 11:52 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Pharaoh wrote:
Hi!

Tudja valaki, hogy a GITS: SAC -ban lévő Inner Universe szám potosan milyen zenei (al)kategóriába esik? És ha hasonló számok érdekelnek, akkor milyen előadók számai után kell érdeklődnöm?


ööööö... hát fene tudja. az eleje ilyen trance-szerüség, aztán mikor bejön az ének. hmhmhm. hasonló japán cucc most így nem ugrik be semmi, de ugye Enya dolgai relatíve hasonlóak, meg föleg a Clannad lemezei ugrottak be nagyon.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 02 Fri, 12:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Megígértem egy japán srácnak, hogy küldök neki magyar zenét (valami olyasmire gondoltam, ami igényes, és nem a rádió-színvonalra, de gondolom ez egyértelmû). Csakhogy az a helyzet, hogy nagy általánosságban fogalmam sincs, hogy mit lenne érdemes elküldeni, mert nem nagyon vagyok otthon a magyar popban, hiphopban, vagy hasonlókban. Rock-téren még csak-csak kitalálok valamit, de a többirõl tippeket kérnék, hogy mit volna érdemes megkeresni. Nagyon hálás lennék, ha valaki egy-egy számot rögtön fel is pakolna YouSendIt-re.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 02 Fri, 4:04 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Zoska wrote:
Megígértem egy japán srácnak, hogy küldök neki magyar zenét (valami olyasmire gondoltam, ami igényes, és nem a rádió-színvonalra, de gondolom ez egyértelmû). Csakhogy az a helyzet, hogy nagy általánosságban fogalmam sincs, hogy mit lenne érdemes elküldeni, mert nem nagyon vagyok otthon a magyar popban, hiphopban, vagy hasonlókban. Rock-téren még csak-csak kitalálok valamit, de a többirõl tippeket kérnék, hogy mit volna érdemes megkeresni. Nagyon hálás lennék, ha valaki egy-egy számot rögtön fel is pakolna YouSendIt-re.

hmmm... magyar zenékben nem nagyon vagyok otthon, de:
Colorstar! Meg hasonló (experimentális rock, vagy mifene) vonalon Másfél és Korai öröm is.
hardcore-ból Velvet Stab, hiphop-ból meg Bankos. Utóbbi kettötöl vannak cuccok online, majd este elökeresem a linket. ^^

meg gondolom bylonnak majd még lesznek plusz tippjei. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 02 Fri, 10:25 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nah, az igért linkek:
Velvet Stab (flash-be építve kint van föoldalon 3 szám)
Bankos (föleg a Ki Mit Tud (Higany RMX)) Ez a lemez különben nem csak hazai szinten üt mindent müfajon belül, hanem úgy általában a legjobb hip-hop albumok közt van amit valaha hallottam.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 03 Sat, 12:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
méghogy bylon.... ? :?

Rémember, Neo , Heaven Street Seven nem lehet rossz választás. meg Anima Sound System. Zagar. ( kapásból ők jutnak eszembe, nektek nem? ^^") . és Ákos? ^^'

ha veszek Rémember albumot, ( meg Hiperkarmát) lesz mp3. koncerten baromi jók, azt tudom. ^^


http://www.remember.hu az egy perces Aliendirge sample elég meggyőző, annak aki kiváncsi. indie-rock. nah, érik az albumvétel egyre jobban.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 05 Mon, 9:36 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Bocsánat az off-ért, de Bylon avatara rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject: utazás
PostPosted: 2006 Mar 31 Fri, 8:08 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Ha valamelyikőtök vagy valamelyikőtök ismerőse tudna ajánlani elérhető árú szállást Tokióban (szeptemberre), az legyen kedves vegye fel velem a kapcsolatot! Nagyon köszi mindenkinek! :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 09 Tue, 12:39 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
van valakinek, olyan, hogy South Park season 8 és 9 (angolul, divx v. xvid verzióban)? ha igen, akkor kéremszépen. ;D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 09 Tue, 7:08 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
http://download.yousendit.com/C7DECBE145222B5B

Vagy ha pont az volt a cél hogy ne kelljen töltögetni akkor majd megoldjuk máshogy.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 09 Tue, 1:40 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
http://download.yousendit.com/C7DECBE145222B5B

Vagy ha pont az volt a cél hogy ne kelljen töltögetni akkor majd megoldjuk máshogy.

oh-ooo! köszke, majd este nekiugrok. ;D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 14 Sun, 8:49 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jul 14 Thu, 9:08 pm
Posts: 50
Location: 333- halfway to Hell ^-,-^ --->
:!: Yo minna! :!:
kicsit más a téma: most conon véletlen összecseréltem a felsőmet valakivel! :oops:
fekete, kötött, zipzáras pulcsiról van szó, aminek a szélein(nyak, ujj, alja) kb egy centis piros csíkok vannak...
kérem, h akinek feltűnt, h nem a sajátja van nála, szóljon, és visszacseréljük!! :roll:
itt elérhettek: asuka_starry@freemail.hu
vagy:30/6252521
előre is köszi^^"" :idol:
jah, és ezer bocsi attól, akitól véletlen elhoztam!!! :oops:

_________________
"God's busy... Can I help you?"


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1578 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 106  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 147 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group