Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 5:17 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 966 posts ]  Go to page Previous  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 14 Fri, 4:03 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
valami gebasz van a gépemmel, segítsen valaki :?
tegnapelőtt a windows telepített frissítéseket, utána tegnap bekapcsoltam délután, de semmi baja nem volt azt leszámítva, hogy nem windows aero témán volt, de ezt némi nyomkodással megoldottam. tegnap este bekapcsoltam a gépemet megint, de akkor már nagyon lassú volt normál módban, és nem is jött be semmi a bejelentkezés után, csak a kurzor a nagy feketeségben. ezután csökkentett módban indítottam, futtattam rajta víruskeresést, de nem talált semmit, letöröltem a tegnapelőtti frissítést, és újraindítottam, megint normál módban futott a windows, de újra lassú volt, egy tíz percnyi fagyás meg hasonlók után kiírta, hogy a GfxUI hibát észlelt, ezért leáll. rákerestem, mi lehet az, mmegtaláltam, hogy az Intel Graphics drivere, frissítettem a drivert, majd újraindítottam a windowst, de először kaptam az arcomba egy kékhalált, aztán meg egyszerűen annyira lassú volt, hogy most visszajöttem csökkentett módba. :/

valaki tudja, mi lehet vele? ha nem muszáj, nem szeretném újratenni a windowst .__."

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 14 Fri, 6:36 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2011 Jan 01 Sat, 3:59 pm
Posts: 27
Location: Eger
Windows 7 512mb. memórián elfut, én 1gigával használtam, tökéletesen müködött :D
A 27 mb/sec letöltési sebesség elég jó, nekem 5megás, és nekem bőven megfelel :D

Jut eszembe, van valakinek tapasztalata Windows mobile frissítéshez?
Omniám van, windows mobile 6.1-el, és pár helyen olvastam, hogy 6.5 még elmegy rajta gond nélkül. valaki? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 14 Fri, 6:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
[Sakura.] wrote:
valami gebasz van a gépemmel, segítsen valaki :?
...

valaki tudja, mi lehet vele? ha nem muszáj, nem szeretném újratenni a windowst .__."

De, sajnos muszáj lesz újrahúzni... legalábbis a hátam mögött lévő IT-s párom ezt mondta.

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 20 Thu, 6:33 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Image

Ez wtf már ? o_O
Hogy van az, hogy újonnan a Megaupload-ról egyszerűen nem tudok tölteni, mert még egy kis szar 30 megás file-t is egy óra alatt akar leszedni? ,,i,

A leggyorsabb chello-s net van itt, minden más (mediafire, 4shared, rapidshare, etc.) működik normálisan / gyorsan.. D:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 22 Sat, 3:20 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
Karen: köszi, most még valahogy ki tudom cselezni, mert muszáj használnom a gépem, de aztán akkor elviszem szervizbe. :/

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Feb 23 Wed, 12:30 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
http://www.letsgodigital.org/en/24807/s ... by-folder/

ezaz lesz az eu-ban is *o*

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Feb 23 Wed, 2:31 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
^azt hittem először, h mint a corby ez is érintőkijelzős! o.O
Mondjuk lemerném fogadni, h az európai samsung változat közel sem fog annyit tudni, mint a koreai anycall. :/

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Feb 23 Wed, 5:05 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nem nem hálisten!!! akkor nem kellene ha tapicskolós lenne :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 17 Sun, 6:55 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
fúú beírom ide is :)
na szal buta telefont akarok majd nemsokára venni
igen, nem okosat xD azt minek. igazából kezd tönkremenni a telefonom, és nem nagyon van most "tuti" a piacon, ami nekem tetszene, szal veszek egy olcsót és legalább kipróbálom a qwertyt is egyúttal (okosok esetén am is vagy az lesz, vagy tipitapi)

a nokia c3 és a samsung ch@t 335 közt filózom.
van valakinek tapasztalata ezzel a két készülékkel kapcs?
vagy egyéb (de azért a tárgyhoz kapcsolódó :pinky2:) észrevétel? :)
ha megírná thx meg minden :sheep:

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 18 Mon, 7:46 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 26 Sun, 10:14 pm
Posts: 146
Location: Budapest
pszabi wrote:
a nokia c3 és a samsung ch@t 335 közt filózom.
van valakinek tapasztalata ezzel a két készülékkel kapcs?
vagy egyéb (de azért a tárgyhoz kapcsolódó :pinky2:) észrevétel? :)
ha megírná thx meg minden :sheep:


Én Samsung telefonban nagyon csalódtam, ugyan nem ez a típusom volt, de egy év után már nem tudtam rendesen használni (nem fogadott és indíott hívásokat amikor éppen kedve tartotta)... Szerintem Nokiával nem lehet hibázni, én elővettem a durván 6-8 éves telómat, és semmi baja :)))
Nem tudom ez neked mennyire hasznos mondjuk o_O
XDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 18 Mon, 8:36 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
én is a nokia felé hajlok
mondjuk nekem volt már samsungom és lekopogom az bírta a strapát, de valahogy a nokia a tuti, nekem is ez a véleményem
szal köszi :D megerősítettél

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 01 Sun, 12:55 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Apr 02 Fri, 9:19 pm
Posts: 350
Location: EUphoria
Pszabi! Úgy 5 hete kaptam Nokia C3-at, a Samsunggal nincs tapasztalatom. Valami fórumon láttam, milyen gondok vannak a C3-nál, de nekem az ott leírtak közül egyik se volt. Néha befagy, de nem vészes. Egyszer szívatott meg csúnyán, és fél napomba telt rájönni a probléma megoldására. Nem tudott csatlakozni se az itthoni wifire, se a t-mobile wap-ra. Az újraindítás helyrerakta. Apám azt mondja, a BlackBerry is eljátssza ezt időnként, ő az aksit szokta kiszedni ilyenkor.
Azt nem tudom, megéri-e Mo-on venni, az enyém angol az Orange-tól van sim-kártyával, itthon sokkal drágábban láttam a bizományiban.

Megvan a fórum. Onnan idézek.
Ez:

Quote:
A menüben még be is állítható, hogy internetre csatlakozásnál a telefon megkérdezze, mobilhálózatot vagy WLAN-t használjon. Igen ám, csak hogy a telefon ezt nem veszi figyelembe. A böngésző és az Ovi áruháznál tényleg felteszi a kérdést, ám mindenhol máshol szó nélkül a mobilinternetre csatlakozik. Nekem van előfizetésem erre, de akinek nincs, annál csúnya meglepetést okozhat a számlában. Átállítani meg nem is lehet, az egyes programokban nincs ilyen opció.

nálam sosem fordult elő (lekopogom, mert az tényleg nagyon csúnya meglepetés lett volna....). Az én telóm mindig megkérdezi melyik hálózatot óhajtom használni.

Edit:
Nekem is volna egy kérdésem, a telókhoz abszolút nem értek, és nem bírok rájönni, mi kellene, hogy a kanjik helyett ne kockákat lássak? Kerestem de nem igazán bírok rájönni honnan és mit kéne leszednem (már ha egyáltalán) ahhoz, h. működjön. A telóboltban se tudtak segíteni. (az alap telós nyelvi beállításoknál vagy mi a neve csak angol, német, holland és asszem bolgár van).

_________________
Imagesquiby


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 01 Sun, 1:35 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
köszi!!! :) közben összeesett a régim szal ez lett (nokia c3 gold)
annyira nem volt sok (persze olcsó sem) 35ezer 2 gigás memókártyával és 2 éves garral (és gyári nokia!)

btw az volt a gáz csak a samsunggal h wifire nem tudtam felcsatlakoztatni :D
teszteltem t-mobile boltban

am én is iszonyat elégedett vok vele. nekem nem fagy, egyszer indult újra, de jogosan, ott én voltam a béna.

a wifivel szenvedtem. én is rákérdeztetem és mellette a mobilnetnél kivettem a szolgáltatót xD szal ha akarna se tudna kapcsolódni. mellesleg ez a wifis cucc lazán nem akart működni. mármint az igen, de a fájlletöltés nem. szal nem tudtam leszedni a kijelölt fájlokat. de berágtam xD 20 percig dumáltam a nokia szervízzel. lövésük nem volt. össze-vissza állítottunk mindent és végül megoldódott. szal azóta epic és működik és luv!

am leszedtem rá a bolt browsert az opera mellé: google verseny kampányát pl azzal simán tudom csekkolni. olyankor is működik full oldalakkal, amikor az opera már inkább nem.

gyors. ezt szeretem
meg van rá yellow version pikachu játék xD (najó leszedtem rá term. már a viridian forestben vagyok)

ami förtelmes az a fényképező, de ezt már előtte is tudtam
illetve 1-2 kódolt wifit én sem tudok megnyitni (szal ahová nem a kulcs kell, hanem mittomén, pl az egyetemit, ahol fel kell csatlakozni és a bejelentkező oldalon van a login/pw)

summa summárum. kb egy hetes és eddig full luv :)

viszont téged kérdezhetlek, ha elakadok vmivel? :pinky2: mert ez az első nokiám szal szokom még rendesen azt, hogy mi hol van

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 01 Sun, 1:54 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Apr 02 Fri, 9:19 pm
Posts: 350
Location: EUphoria
Persze, kérdezhetsz, csak tudjak is válaszolni. :D
Az elmúlt 8 évben csak nokiám volt, a családtagokéval együtt vagy 10-féle ment át a kezemen, de ez... Eleinte sokat fogtam a fejem, mi hol, merre. :D

Kódolt wifikkel nem volt dolgunk, sajna elképzelésem sincs, hogy lehet velük zöld ágra vergődni.

_________________
Imagesquiby


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 10 Tue, 5:56 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Mivel / hogyan tudok audio cd-t rippelni ? -_-
Foobar-ral próbálkoztam, de mikor convert-álni akarja, valami Command-line encoder-t akart (aszondja' please locate lame.exe o_O), audiograbber nem ismeri a kanjit, valami másik progi trial volt csak, Nero move meg egyszerűen kínai T_T

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 966 posts ]  Go to page Previous  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 150 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group