Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 12:17 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next
Author Message
 Post subject: Álomnapló
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 12:30 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én elég ritkán szoktam olyanokat álmodni, amiben Japán, vagy japán zenészek szerepelnek :( Ezért kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel :drop2:

Ha sikerül(t) olyat álmodni, amiben bármilyen jrocker/egyéb felbukkan, és hajlandóak vagytok közkinccsé tenni, itt megtehetitek.


:sleeping:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 12:35 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Akkor el is kezdeném... :smile1:

Ez egy elég régi álom, ezért sajnos nem tudom részletesen felidézni, pedig nagyon szórakoztató volt. Ébredés után egész nap vigyorogtam :mrgreen:

Álmomban korcsolyázni voltam a Larukuvel a Pólus Centerben. :drop2: Egy jelenetre tudok visszaemlékezni:
Yukihiroval álltunk a palánknál, ő a jégen, én a pályán kívül, és a fejünket fogva néztük, mit müvel a maradék három. Tetsu és Hyde nagyon jól korcsolyáztak, és Kent is elcsalták, azzal, hogy megtanítják öt is. Ezzel szemben gonosz vigyorral taszigálták Kent fel-alá a pályán. Ken a karjaival kalimpált a levegöben, visított (!) :sweatdrop: , és a lendülettöl hajtva tehetetlenül száguldozott a jégen, ahogy a másik kettö meglökte, de szemmel láthatóan mindannyian nagyon élvezték a játékot, és sokat nevettünk.


:sleeping:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 1:31 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Nem lesz túl hosszú történet, mert elég ködösen maradt meg. Az volt a lényege, hogy Hyde egy fellépésen hegedűlt és egy The Cult dalt énekelt. Érdekes, de ritkán álmodok jrock/visual kei emberkékről, pedig elég szépen elfoglalták helyüket a Winampomon (és a szívemben :) ).

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 5:34 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Dec 01 Mon, 8:30 pm
Posts: 31
Location: heart: Nagoya - body: here...
Hú én borzasztó sokszor álmodok zenészekröl, nem tudom miért... :P
Sajnos legtöbbször nem emlékszem sok mindenre, de egy párat megpróbálok felidézni.

Az egyik álmomban gimis voltam, és az összes Penicillin tag osztálytársam volt. XD Chisato ült az elöttem lévö padban, és folyton böködtem a hátát, hogy adja tovább a szerelmes levelemet Gishonak. De sajnos felébredtem, mire választ kaptam volna...

Egy másikban éppen szülni készültem ( :shock: na ez mit jelent?!), de nem tudom ki volt az apuka... |||| Az biztos, hogy nem Hakuei, de ö volt velem a kórházban. Ahogy toltak be a mütöbe, megkérdezte töle az orvos, tudja-e hogyan segítsen nekem. Mire Hakuei: "Persze!", és mutatni kezdte, hogyan kell lélegeznem ("fu fu fu fu"). XDDD

Egyszer azt is álmodtam, hogy Miyavi mindenáron randizni akar velem (persze kikosaraztam), de mivel ki nem állhatom szegényt, fogalmam sincs, mit keresett a fejemben.

_________________
Fuxx'n JAP are insane but it's a secret
They also are pet dog and so you are
3, 2, 1, GO~(^o^)ノ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 7:04 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nyah, ez jó kis téma :twisted: , én ugyanis rengetegszer álmodok visual bácsikkal hála Istennek! Akkor egy pár, ami eszembe jut.
Álmaim első áldozata első visual szerelmem, Klaha volt. Csupán azt álmodtam, hogy együtt járunk, és épp valami parkban sétálgatunk nagyban ölelkezve, amíg a többi Malice tag meg nem érkezik, és jókat el nem beszélgetünk velük.
Kami-samaval azt álmodtam, hogy egy családi ünnepségen megjelent, mint egy hihetetlen távoli japán rokonom ^^".
Még a Maliceból Közivel álmodtam rengetegszer (japán zenészek közül vele a legtöbbször), de nem írhatom le, mert *khm*...... háááááát...... censored :P . A többiek meg nézték is egyszer 0_o......
A másik rekorder (ugyanannyi álom, mint Közi-samaval) a kis Kyo-chan. Vele már voltam nála otthon az ágyában, ahol ropi ettünk ^^" (nem is szeretem a ropit!), aztán csináltunk mást is *khm* , censored :D , Toshiya meg ránknyitott, és jókat mosolygott. Csak ne ébredtem volna fel akkor, mikor még érdekesebb kezdett lenni a dolog!!!!!!!! :x Meg elvittem randizni is egyszer egy buliba, ahol valami bunkó beszólt neki, én meg leütöttem gondolván, hogy én vagyok a férfi, hisz ő mennyivel alacsonyabb :D .
Toshiyaval való álmaim se igen elmesélnivalók, ismét censored. :twisted: Ez azt hiszem érthető lévén szó a nagy szerelmemről :love3: .
Ami még nagyon weird volt, az az volt, hogy épp mentem Dir en grey koncertre, hogy meglátogassam a férjemet, Shinyat :shock: . És még 6 hónapos terhes is voltam az első gyerekünkkel.... :? Azt az álmot a mai napig nem igen értem, hogy most miért.....
Hirtelen ennyi jutott eszembe, sokat el is felejtettem már sajnos. De egyik álmom se igen egyszerű, mert elég nagy szexuális tartalommal rendelkeznek...... :P

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 10:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
pervert.. o_o/

Gishokitty wrote:
Egyszer azt is álmodtam, hogy Miyavi mindenáron randizni akar velem

rémálom? :smile3:

ummm.. nekem semmi olyan különlegesebb álmom nem volt ilyesmi témában, csak asszem valami koncerteken voltam valamikor, de már elfelejtettem min.. o_O"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Hyde
PostPosted: 2004 Feb 22 Sun, 10:32 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Na még egy régebbi álom eszembe jutott. :smile3:
Hyde feleségül vette a valóságban amúgy már rég házas unokanövéremet, és én voltam a koszorúslány :drop2: Aztán még arra emlékszem, hogy két gyerekük volt, egy fiú és egy lány, és egyszer nekem kellett vigyázni rájuk (brrrr), amikor Haidoék elmentek operába, apuka meg a lelkemre kötötte, hogy ne engedjem a kölköket tévézni :sweatdrop: :smile3:


:sleeping:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 22 Sun, 12:54 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Nya, hat en sajnos nagyon ritkan almodok jrokkerekkel, de amikor igen, akkor az olyan is.... :roll:

Meg nagyonnagyon regen almodtam a kovetkezot: romantikus naplemente, en Haidoval ucsorgok a tengerparton.... egy oriasi.... SAJTBAN. Ilyen nagy lukas, ementali sajt. Sz'al, ott ultunk, es beszelgettunk az elet nagy dolgairol (asszem Kenrol es Yukirol is, de nem emlekszem igazan), amig meg nem jelent Tetsu, aki elhivta Haidot horgaszni.

....um, ah majd vki alomfejto kielemzi, nekem is szoljatok. o_O
________
Professional Indemnity Insurance Forums


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:21 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 23 Mon, 8:42 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
pervert.. o_o/

Jóvanna!!!!!!! :beee:

Egyébként nem írtam még egyet! Pár hónapja történt csak, hogy azt álmodtam, hogy elaludtam a koliban (a valóságban is), és amikor felkeltem, teljesen át volt rendezve a szoba olyan két évtizeddel ezelőtti stílusú dolgokkal. Én meg nagyot néztem, mikor berontott Amiyade-chan, hogy ne aludjak annyit, mert elkésünk a koncertről. Gyorsan összekaptuk magunkat, és elmentünk X-Japan koncertre, ami valami hihetetlen kis clubban volt, és úgy volt berendezve az egész, mint egy középkori kínzókamra. Én nagyon Hide-saman legeltettem a szemeim, amíg meg nem jelent Yoshiki-sama hosszú hullámos hajával, félmesztelen, a másfeles bőrgatyájában, kiláncolva egy falhoz. Majd Toshi-sama bejelentette, hogy kiválasztanak valakit a közönségből, aki azt csinál Yoshikivel, amit akar. És persze Ami-chant hívták fel, aki majd meghalt, én meg hevesen biztattam ^^". De fel is ébredtem ebben a percben. :x
Ezt is lehet aztán analizálni :twisted: !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject: Gackt - ma éjjel :)))
PostPosted: 2004 Feb 28 Sat, 3:48 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Majd' elfelejtettem... (MUHAHAHA! Nincs olyan szerencsétek! :twisted: )

Életemben másodjára sikerült gacktosat álmodni :smile2: (Majd az elsöt is közzéteszem, csak azt szerkeszteni kell, mert hosszú :smile3: )

Koncerten voltam, de nem nézöként. Valószínüleg a stábhoz tartozhattam, mert a színpad jobb széléröl (a színpadon lévöknek jobbról, és a színpadon kívülröl) figyeltem az eseményeket. Amikor az álom kezdödött épp a Mirror közepén tartottak, utána következett a Vanilla. Vanilla közben egyszer csak besétál Chacha nöi ruhába öltözve :shock: Hosszú sötét szoknya, hosszúujjú nyakban szorosan záródó felső és egy randa fekete paróka :shocked!: A paróka miatt úgy besokkoltam, hogy nem tudtam levenni róla a szemem. Szemmel láthatóan mühaj volt, katasztrofális frizurába rendezve: jobb oldalon fülmagasságban összefogva, aztán befonva, a fonat kb. mellmagasságig lógott. Borzalmasan nézett ki, de Chacha szemmel láthatóan nem bánta, mert nagyon vigyorgott... :drop2: :drop2: :drop2:



:sleeping:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 30 Fri, 1:01 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Nekem elég fura álmom volt. Egy személyben voltam Hakuei és önmagam. Valami városrészben üldöztek és állandóan menekülni kellett. Beszaladtam egy pályaudvarra. Itt most csak én voltam. Lefeküdtem a földre. Félig alvó állapotban láttam Hakueit és Kiyoshit. Hakuei mondta Kiyoshinak, hogy engem is vigyenek magukkal. Az üldözők miatt azonban, gyorsan elrobogtak. Számomra folytatódott a rohanás a városban.
Kellett tegnap Machine koncertet nézni...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jul 25 Sun, 1:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Sajnos én is keveset álmodok j-rockerekkel... de volt néhány. Pl. mikor vmi osztálykiránduláson voltam és 1 tóparton voltunk. ücsörögtünk néhányan a stégen, mikor hátra néztam az X-t láttam felénk közeledni. Ők leálltak beszélgetni az osztálytársaimmal ( :?: ) én megyek feléjük, kinyújtom a kezem Yoshiki felé, ő lassan fordul felém, már magjdnem hozzáértem mikor felébredtem. :dead: :bad-words: :grrr: :angry:
Máskor + Kaoru volt ott + az indián csávó a Farkasok szövetsége c. filmből, akit megöltek a gyilkos pillangók és őt akartuk megbosszulni. Nem emlékszem már rá, csak ahogy megyünk vhova Kaoru fogja a kezem és bíztatóan mosolyog rám. :love:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 08 Sat, 11:50 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Halihó! regisztráltam... tudom, bár ne tettem volna....

viszon van nekem is egy... nem is... két j-rockos álmom

No.1
nemrég álmodtam, nincs egy hete
SSh last live Junji fenomenális szólója... Junjun dobol-dobol aztán vhogy gitár kerül a kezébe... mellette terem Kei a Baroque-ból és a háttérben tashi nagy beleéléssel énekli a Rusty Nail-t

No.2
Laruku koncert... no security... ott állunk páran a színpad mellett... egy hatalmas medencében.... mert az egész nézőtér medence és Hydeék ott sétálgatnak el mellettünk és rám mosolyognak

Na ezeket fejtse meg valaki...

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 12:02 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Üdv Natsu!

tökjó, h felhoztad ezt a forumot, mert így eszembe jutott egy pár nappal ezelőtti álmom : Kagero koncerten voltunk Ausztriában, és odajött hozzánk Atsushi Sakurai...

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 12:57 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Szívesen... :D amúgy rákerestem Penicillinre ... egyetértek ... én is böködtem volna Chisato-t, hogy adja oda a leveleket Gisho-nak.. :wink: :wink:

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group