Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 6:29 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 173  Next
Author Message
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 17 Wed, 10:10 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Case wrote:
A videó jó lett, de a szám csak többszöri meghallgatás után tetszett.

e.: Ide Ayaka - Kiete Nakunare, Yuugure: http://videa.hu/videok/zene/ia-kny-jpop-pv-1zS2gVC4vPxLkEOx

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 19 Fri, 8:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Most, hogy néztem az új Kis-My-Ft2 szám részletet megint eszembe jutott: Miért vannak ezek a fiúk így elkülönítve? Van három srác akiket állandóan nyomatnak, és van négy, akik szinte csak statiszták.

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 19 Fri, 9:51 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nem tudom, őket annyira nem figyeltem így tagszinten, de hát van még pár ilyen banda... meg vannak ahol azt kivánnád, hogy bárcsak így lenne. :'D (a SMAP-ben van az a híresen rossz hangú tag, aki vagy húsz éve következetesen vágja haza a kevés olyan számukat is, ami különben jó lenne. xD)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 19 Fri, 11:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Igen, a Kis-My-Ft2 sajna ilyen... :| Emlékszem, mikor anno még a KAT-TUNnál siránkoztunk, hogy jaj, Kamét meg Jint nyomatják csak, mi lesz így a többi négy sráccal?! XD De a Kis-My-Ft2 mindennek a teteje, Kitayama, Fujigaya meg Tamamori visznek mindent, a többiek meg gyakorlatilag háttértáncosok... Ami már csak azért is gáz, mert elvileg ugyanolyan teljes jogú tagok, mint a másik három, nincs kihirdetve, hogy na ők csak táncolnak... Újabban a Sexy Zone is ilyen, a két legifjabbat eléggé háttérbe nyomták, amit bevallom, nem is annyira bánok, amúgy is csak Kikuchi meg Nakajima tud ott valamit. :beaten: (Lehet, hogy rossz rajongó vagyok, de gyakorlatilag egyedül ennek a két embernek köszönhető, hogy szeretem azt a bandát. :'D) A Kis-My-Ft2-ról még annyit, hogy Kitayamának meg Fujigayának igen szép a hangja, szóval lehet, hogy azért is vannak ők elöl a csinos pofijukon kívül, Tamamori viszont szerintem tagadhatatlanul a feltűnően szép arca miatt a harmadik frontember. :lol:

SMAP - Case, kíváncsi vagyok, melyik tagról beszélsz, mert bizony, azért egyiknek sincs ott olyan jó hangja, bár gyanítom, hogy Katori Shingoról lehet szó. :beaten: :lol: (Én a Sexy Zone-ban kívánom azt, hogy Shori egyáltalán ne énekeljen, szerencsétlen srácnak egyszerűen semmi, de semmi hangja nincs. :'DDD Mondjuk hála istennek nem is nagyon erőltetik. :lol:)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 20 Sat, 8:26 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Szerintem nem ettől rossz rajongó valaki. :D Te csak nem vagy elvakult.
Durvák ezek a rajongók:http://aramatheydidnt.livejournal.com/4936857.html
Azt hittem van valami oka, hogy így elnyomják azt a pár tagot, de akkor nem. Ez csak akkor fog visszaütni, ha ne adj isten a felkapottabb fiúk közül csinál valamelyik valamit, és távozni kényszerül. Hogy viszik tovább a csapatot a kevésbé ismert arcok?

SMAP - Kinek van ott olyan rossz hangja? Katori Shingo legalább vicces figura. :D

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 20 Sat, 11:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Szegény lány nem tudja még, hogy az idolok csakis a rajongók igényeinek kielégítése céljából léteznek... Nincs magánéletük, nincs saját akaratuk, nincsenek vágyaik, teljes egészében a rajongók tulajdonai. :pinky2: Most már tudja, hogy mert a Kisumai tagjainak jelenlétében lenni nő létére?! :arrogant: (Abbahagyom. :beaten:)

Á, én úgy vettem észre, hogy a Johnny's-os fiúk addig vannak igazából ilyen veszélyben, akik még kiskorúak. Amíg húszévesek nem lesznek, minden hülyeség miatt kivághatják őket, utána viszont már tényleg nagyon nagy bűnt kell elkövetni, pláne ha egy híresebb banda tagjáról van szó... Akasaka Akira anno drogozott, kiderült: kirúgták és még börtönbe is került. Most Jint viszont "csak" megbüntették a titkos házassága miatt, de nem rúgták ki. Bár elég szigorú volt a büntetése, ha jól emlékszem... A SMAP-os Inagaki Gorot egyszer megállították talán gyorshajtásért, a pasas reakciója pedig az volt, hogy megütötte a rendőrnőt és menekülni próbált... :eek2: Gondolom eléggé lejárathatta a dolog, de a karrierje érintetlen maradt. És hogy egy viccesebb esetet is említsek, a szintén SMAP-os Kusanagi Tsuyoshi pár éve részegen, meztelenül táncikált egy parkban az éjszaka közepén, a kiérkező rendőrökkel pedig közölte, hogy hagyják békén, ő így tökéletesen jól érzi magát. :lol: (Az esetet a magyar hírportálok is megírták! :'DDDDDD) És tudtommal minden büntetés nélkül megúszta... Szóval én nem félek attól, hogy a Kisumaiból bárki is véglegesen távozna valami incidens folytán, de ha mégis, akkor még mindig marad kettő srác, akik elvihetik a bandát. :)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Jul 20 Sat, 11:22 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Na igen addig ilyen gáz a soruk amíg fiatalok, addig kell vigyázni. Mondjuk utána már hiába is próbálnák bárkinek beadni, hogy egy húszonéves fiú soha nem próbált cigizni, nőzni és amúgy egy szent. XD
Ezekben a SMAP-os sztorikban az a jó, hogy mindegyikre emlékszem, főleg a meztelenül táncikálósra, a zenéjükre már kevésbé. XD

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 04 Sun, 4:03 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2011 Jul 21 Thu, 9:34 pm
Posts: 693
Location: Csanytelek(Szögedhöz közel)
Új Scandal PV Kagen no Tsuki https://www.youtube.com/watch?v=26Rsc8v2FcM Egész érdekes a hangzása,de nem vészes :D

_________________
Image Image

last.fm / facebook / Scandal Heaven


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 05 Mon, 8:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Ez most tetszik, Mami énekelhetne többet. ^^

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 06 Tue, 10:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nekem is bejön, mondjuk utóbbi időben egész sok olyan cuccot csináltak, ami tetszett, szóval.. igazából nekem ez az újabb, zeneileg kicsit kiszámíthatatlanabb Scandal jobban bejön mint a régi. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 07 Wed, 1:40 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2011 Jul 21 Thu, 9:34 pm
Posts: 693
Location: Csanytelek(Szögedhöz közel)
Igen,amikor debütáltak,elég kiforratlan volt a stílusuk,egy volt a sok pop-rock banda közül.Most meg így pár év elteltével meglett a stílusuk,na ez a Scandal :D A régi se vóót azé olyan rossz :beaten:

_________________
Image Image

last.fm / facebook / Scandal Heaven


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 08 Thu, 11:09 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nem volt rossz, egyáltalán, csak az azért hosszabb távon kissé egysíkú volt, amit akkor csináltak. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Aug 29 Thu, 12:20 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
az új Jasmine album!

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 22 Sun, 6:54 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
HYNA után végre megint találtam valami jóféle J-popot! :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 22 Sun, 9:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Ez tényleg jónak tűnik, mikor debütálnak? :D A Facebookjuk viszont most kicsit megijesztett...
Quote:
Over 100 GANGURO GAL members belong to this unit!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nem akarok akadékoskodni, de ez nekem kicsit soknak tűnik. :beaten:

És tényleg, Hynával mi van? Soha nem tér már vissza? :(

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 173  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 178 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group