Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:14 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Nov 21 Wed, 10:25 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hát asszem nem nézek utána ennek a sorozatnak. xD A photobook ellenben valami gyönyörüséges. :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Nov 23 Fri, 7:15 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Kikerult az official facebook-ra a Damage PV makingje egy remix feldolgozassal. A remix kicsit erdekes... de a PV nagyon jol nez ki, ez a sotet smink nagyon baro *.* A ruha is bejovos, szokatlan es vadoc, foleg a sarga-fekete valtozat :) A full pv elvileg dec.5en kerul ki a netre. Holnaptol meg indul a dome tour!

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Nov 28 Wed, 12:09 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a remix nekem baromira bejön (jobban mint az eredeti), meg a videó is korrekt, mondjuk amennyire ebböl látszik, megint csak a Namie + co. táncikált tipusú cucc lesz. :sweatdrop:

az új promóképén meg hát... kinéz 18-nak. maximum. :grin:
Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Nov 28 Wed, 12:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Case wrote:
az új promóképén meg hát... kinéz 18-nak. maximum. :grin:


Jóaz! Annál nem is kell több. :ĐĐ

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 03 Mon, 5:05 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Ugy esett, hogy azok utan, hogy nem vettem jegyet annak idejen nyaron a dome tour-ra, mar total lemondtam arrol, hogy elmehetek ra, de csutortok este eszrevettem, hogy a ticket pia meg arul hatulra jegyeket... :shock: Kicsit vacilaltam, mert meg sose vettem ilyen hirtelen (raadasul dome-ba balcony jegyet), de egyszer van 20. evfordulo, es az okinawai is elmaradt.........

Ugyhogy megis ott voltam Osakaban, a dec.1-i koncerten! *_______*

Hjahj... Namieeeeeeeeeeee *O*! Gyonyoruen enekel eloben. A DVD felvetelekrol mar lehetett tudni, hogy jo eloben is, de igy valahogy meg jobban atjott, hogy total profi, es a kisujjabol kiraz egy ilyen dom koncertet. A hangja abszolut stabil volt, kul es hahh *.* Mivel a setlist olyan volt, amilyen, kicsit kevesebbet tancolt ezen a live-on, mint altalaban szokott, cserebe viszont kevesbe faradt le a sok szam utan. Es en meg ennyit mosolyogni se lattam egy koncertjen se, szoval ez most nagyon szokatlan es kulonleges volt ^^.

A balcony jegy erdekes volt amugy. Mar voltam itt a Kyocera dome-ban egy Laruku koncerten tavaly, akkor standing jegy volt, kicsit oldalvast, de nem volt olyan rossz. Most a 8. (!) emeletre szolt a jegy, ezek paholy ulesek gyakorlatilag. Hat az tuti, hogy ilyen helyen meg sosem voltam... egy VIP szoban keresztul lehet odajutni, es latni az egesz domot. Raadasul 8. emeleti magassagbol... *.* hat durva volt. Mivel az egeszet be lehetett latni, tokeletes ralatas volt a kivetitokre, a szinpad egeszere es a kifutora is. Kicsit aggodtam a kihangositas miatt, de tokeletes volt (a tavalyi Larukus sokkal rosszabb volt, folyton visszhangzott - itt ez szerencsere alig volt tapasztalhato). Az egyetlen amit bantam, hogy a tancot nem lehetett atlatni olyan messzirol, na meg Namie arcat is csak kivetitorol lattam, de en igy is orultem, hogy ott lehettem *^^*. Oriasi ballonok logtak a dom mennyezeterol, gyakorlatilag egy vonalban voltunk veluk, es lattuk ahogy a koncert vegen a lufik beteritik a kozonseget, hat nagyon hangulatos volt *.*. Az osszes tuzijatekot/tuzoszlopot, flitterszorast, stb. is lattuk teljes egeszeben. Foleg a pirotechnikas reszek voltak durvan jok (a Damage-nel, kyaa *o*).

A koncert setlistje buntetett... nagyon durva volt. Persze sok-sok kedvenc partiszamom kimaradt, de ez most egy kulonleges 20th anniversary live volt, szoval ertheto, hogy a kozonseg sok regit beszavazott (mert hogy 30 szambol 20-at a kozonseg szavazott meg facebook-on). Tuti, hogy ilyeneket nem fog tobbszor enekelni, vagy legalabbis nem surun. :) A klasszikusoknal kulonosen aranyos arcot vagott, mint aki kicsit szegyenlos, hogy ilyet kell enekelnie, aww ^^ Akit erdekel, es le akar ajulni a total nem mindennapi setlisten, annak link: http://www.livefans.jp/events/102025 (itt klikk a piros linkre es kiadja a listat).

Ja, es meg valami: en eddig meg sose voltam olyan koncerten, ahol ultek az emberek. (Meg Sakamoto Maaya koncertjet is mindenki vegig allta, tapsoltak, pattogtak az emberek). Ez a koncert ilyen szempontbol kisebb sokk volt... Nyilvan a lenti helyeken ment a tombolas, es az oke (legkozelebb majd probalok oda jegyet venni xD), de ahol most en voltam 80%-ban csak ultek es bamultak. Hat szoval... Ez egy 20. evfordulos live... ha mar nem allnak fel es nem tombolnak, legalabb elvarhato lenne, hogy TAPSOLJANAK... de nem. Beultek mintha moziban lennenek, es csak neztek. Hat... elkepeszto. Persze tisztelet a kivetelnek, de akkor is... o.O (En a magam reszerol vegig tomboltam es marha jol ereztem magamat meg innen hatulrol is, waai ^^ Mondjuk eleve el se tudom kepzelni, hogy kepes valaki Namie fele szamokat vegigulni egyhuzamban, ha egyszer a party songok ennyire jok...)

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 04 Tue, 11:19 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
(*o*)! A japcsi koncertközönség az jah, tud fura lenni, de egyébként iszonyat jónak hangzik. :drool: Akarok én is Namie-t élöben!! xD (mondjuk a Can You Celebrate-el engem ki lehet kergetni a világból, node évfordulós koncerten kétségtelen, hogy nem maradhat ki)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 06 Thu, 9:44 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Namie regi balladait (meg a Can You-t) en se nagyon kedvelem, de ez igy most tok szep volt. Fukuokaban allitolag sirt a szam alatt, pedig nem szokott soha. Mondjuk nem csodalom, 15 eve allt ugyanazon a szinpadon, es azota jo sok minden tortent. 20 ev ilyen meloban nagy dolog, foleg ugy, hogy meg mindig tarol. Az idei mobilos letoltesek kozott peldaul a Love Story no.1-kent kerult ki (raadasul 3 fele kategoriaban is).

http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20121 ... -bark-musi

Eees! Kint a Damage pv-je meg a remix is. A remix nagyon kul, nagyon bejon! Az elozetesbol nem tunt ennyire jonak, de egybe meghallgatva nagyon nice az osszevagas. Es a pv is rocks. *o* Itt a reklamja:

http://www.youtube.com/watch?v=57mb4fz1y58

Es egy kis nosztalgia: http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... SUI7WNc9YA
Ezt most igy elnezve tenyleg elkepeszto, hogy a domban elenekelte az Aishite masukatto-t meg a Try me-t... :D Igazi tortenelem.

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 06 Thu, 10:37 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jaja, PV itt is, thx to MichiruR kisasszony! :greengrin2: és nagyon cool lett, meg a számot is kifejezetten megszerettem mostanra. :sweatdrop: Meg a remix is!! Végre megint kiadott valami jót is a kezei közül az 80kidz.

A Can You Celebrate-es sírás meg annyira nem újdonság, a Kohaku-n annak idején az éves szünete elött meg után is elbögte. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 06 Thu, 1:36 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Megnéztem már, hogy mit énekel Namie dalszöveg angol részeiben...
ÉS tudtam, hogy igazából nem azt énekli, hogy Break out of my shelf ! :beaten:
xD


Azokat meg büntetném, akik fapofával ülnek egy ilyen koncerten. Gondolom csak azért voltak ott, mert Amuro Namie és az egy nagy név, úgyhogy mennnyünk már el, ha már megvettük a jegyet. :Đ
Ja meg vannak azok, akik azért ülnek fapofával mert a többiek is. Na, azokat is büntetném!
Bezzeg az idolfanok! XD

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2012 Dec 07 Fri, 4:28 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Case wrote:
A Can You Celebrate-es sírás meg annyira nem újdonság, a Kohaku-n annak idején az éves szünete elött meg után is elbögte. xD


Na ja, de akkor azert maganeletileg is volt ra oka ^^" azota meg gyakorlatilag nem volt domban se koncertje, es eltelt ugye 15 ev, ami alatt egyszer se sirt a kozonseg elott (Kohakut meg eleve skippeli ugye). Szoval en megertem, ha ez a teny mar onmagaban meghatja, hogy ugyanazon a szinpadon allhat, ahol 15 evvel ezelott, arrol nem beszelve, hogy mennyi minden szemelyes dolog is kotheti ezekhez a szamokhoz. Gondolom nem veletlenul nem szokta oket eloadni egyebkent.

Meg az is erdekes, hogy ilyen total retro szamokat beszavazott a kozonseg, mint a Super Monkey's-os szamok meg a Komuros cuccok. Szamitottam ra, hogy lesz valamennyi, de hogy gyakorlatilag az osszes, az meglepett. A maradek szinte mind az uj albumarol volt, a Style, Queen of HipPop-os, Playes-Best Fictionos szamok kozul pedig gyakorlatilag semmi se, csak a Baby don't cry, a Say the word meg a New Look. Ami azt jelenti, hogy a kozonseg egyertelmuen kicsikarta, hogy olyat enekeljen, amit amugy logikusan sosem tenne mar ^^". De ez jo lehetoseg volt, hogy hallhassunk olyan szamokat tole ujra eloben, amikre amugy tenyleg keves esely lett volna. Szoval yay ^O^! Alig varom a DVD kiadast :pinky2: :heart:

Ja, es jovore indul az Asia Tour, Taiwan, Szingapur es Hong Kong! :Fade-color

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jan 11 Fri, 4:29 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
BUEK! Kozben bejelentettek a 20th Anniversary BEST dom koncert dvd-jet, ami ket extra cd-vel jon ki (a koncert hangfelvetele). Most az evfordulokra ugy latszik mindenki live cd-ket ad ki, a Laruku is most adott ki ilyet eloszor, es Namienek is ez az elso ilyen. A felvetel elvileg pont az az osakai koncert amin en is voltam, de remeljuk nem az vagta aki a WOWOW-os adast, mert az elegge izgalmas szerkesztes volt...

Es egy erdekes lista is kikerult az official site-ra, a szavazas vegeredmenyevel. Nagyon meglepo szerintem, bar erthetoen csak a fun meg a nosztalgia kedveert szavaztak annyian a nagyon regi szamokra, de azert meg igy is vannak benne kicsit "hehh?" dolgok.

A "Love Story" szammal meg Namie elnyert egy dijat, mint a legtobbet letoltott szam 2012-ben. Gratu neki :)

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jan 11 Fri, 5:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
MaKo wrote:
A felvetel elvileg pont az az osakai koncert amin en is voltam, de remeljuk nem az vagta aki a WOWOW-os adast, mert az elegge izgalmas szerkesztes volt...
Már pár más elöadónál is volt ilyen (mármint, hogy lement tv-ben, aztán kijött DVD-n is) és ilyenkor a tévés verzió általában ilyen gyorsan összedobott, kb. élö közvetités szerü cucc, amit a DVD-re vágnak meg normálisan, szóval reménykedjünk, hogy itt is ez lesz a helyzet. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jan 27 Sun, 4:26 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Nos, nem birtam magammal es elorendeltem a 20th Anniversary BEST dvd-t :3 (2.27-en jon ki). A hirek szerint ujra vagjak (szerencsere), es lehet, hogy nem csak az oszakai felvetelek lesznek benne, hanem masik varosbol is (bar elegge ketertelmuen fogalmaztak, szoval nem tudom pontosan).

Az mindenesetre tovabbra is wow, hogy a tavalyi dvd eladasi chartokon a LiveStyle 2011es dvd-je benne van a top10ben (osszesitve, nem csak zenei dvd-k kozt is), raadasul az album listarol is csak azert csuszott ki, mert a piacot elarasztottak az ev masodik feleben a best-ek, igy "csak" 11. lett a listan az Uncontrolled. Viszont igy is o az egyetlen aki szolo es idaig jutott, mindenki mas egyuttes/group.

Raadasul a 2013-at is meloval kezdi, mar ki is jott az official FB-on egy sample az uj szamarol (Big Boys Cry - Namie szamainak cimet szeressuk, hoho :D). https://soundcloud.com/user181893391/big-boys-cry
Kivancsi vagyok, single lesz-e, es ha igen, rateszik-e a masik ket szamot (Beautiful, Damage).

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jan 29 Tue, 10:18 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ennyi alapján jó lesz ez. <3

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Feb 28 Thu, 10:10 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Visszatertem Namie infokkal :3

Eloszor is lezajlott - elsopro mediai visszhanggal es sikerrel - a ket taiwani koncert. Raadasul Namie meglepte a taiwani fanokat az uj szamaval is, ami rogton be is kerult a tv hiradoba :D

http://tw.news.yahoo.com/video/%E5%AE%8 ... 00711.html

Imadom a fuvolat es azt a konnyed tavaszi hangulatot a szamban, a koreografia pedig szuper cuki, remelem lesz pv hamarosan, meg ha a single korongra nem is kerul most ra. A kislemez amugy 3.6-an jelenik meg, egy napja pedig a Dome dvd is megjelent (nana, hogy oricon daily no.1 :grin: ).

Ami a dvd-t illeti, nem kell szerintem mondanom, hogy iszonyat jo, szerencsere a szerkesztes is teljesen oke, Namie pedig kyaa *_* Jo tudni, hogy ezen a felvetelen en is ott sikitozom valahol a hatso sorban, meg ha nem is latszom xD Az egyetlen amit sajnaltam, hogy direkt ki lett vagva a One Piece anime pv belole, ami a Fight together kozben volt kivetitve. Ez egy specko anime pv volt, amiben a One Piece karakterek egyutt partiznak Namievel (aki szinten meg volt rajzolva One Piece stilusban), hat fergeteges volt xD. Gondolom a vetitesi jogok, stb. miatt nem engedelyeztek, hogy rakeruljon utolag a dvd-re, de azert nagyon kar erte. Jo lenne ezt valahogy utolag (merch vagy valami) megorokiteni azert... *.*

Par napon belul elvileg jon az FC magazin, remelem lesznek backstage kepek az Asian Tour-rol, meg hatha valami infomorzsa is a kovetkezo japan turnerol... *.*

Ja, es kihagytam, de a live CD is nagyon szepen van megcsinalva. Az osszes atvezeto zenet, stb. is benne hagytak, feelinges es pont jo helyen valasztottak kette a szamokat (a ket korongra). Nem tartottam eddig olyan nagy szam extranak ezt a live CD-t, de azert megiscsak a rajongok altal megszavazott BEST korong, ugyhogy nagyon klassz kis cucc ez :3

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 111 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group