Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 12:05 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1468 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Next

Mivel foglalatoskodjon Takanori?
szólózzon! (T.M.Revolution) 25%  25%  [ 9 ]
bandázzon! (abingdon boys school) 61%  61%  [ 22 ]
smink! tupir! retro! (Luis~Mary) 3%  3%  [ 1 ]
nyugdíj! 11%  11%  [ 4 ]
Total votes : 36
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 6:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Haha, először úgy olvastam, hogy TV-ben láttam, és már épp akartam megkérdezni, hogy mert voltál kinn Japánban? :D Bár gondolom a dolog nem lenne ellenedre... Nekem eddig a legjobban a HOT LIMIT, a Frei, a High Pressure meg a Heart of Sword tetszik, de Mona szerint erőltetni kell, és akkor a többi is tetszeni fog. :oops: Hehe, ez mondjuk vicces.

Jigsaw: ugyan, nyugodtan írjál ide, mi is azért szeretjük, mert olyan vérciki, hogy azt már nem lehet figyelmen kívül hagyni. :smile2: Persze részemről ott van mellette az is, hogy tényleg vannak jó számai, mármint amik nekem bejönnek, meg maga Takanori is szimpatikus a kis vigyori pofikájával meg a hajtűdobáló stílusával, de engem aztán abszolut nem zavar, ha idejössz néha és teszel 1-2 szaftos megjegyzést, nem esszük olyan forrón a kását. :twisted: /A tejes dolog csak vicc volt...nem akartalak elijeszteni :poke:/

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 7:00 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Haha, majd ha működik a youtube, akkor megkeresem Nektek azt a video-t, ahol TM meginterjúvolja a Buck-Tick tagjait valami tv-műsorban. xD Először szakét kér nekik, mert azt mondja, hogy úgy néz ki a hely, mint valami klub, aztán mindenféle hülye kérdéseket tesz fel, ebből én csak annyit fogtam fel, hogy idétlenül vigyorog és kb. olyan, mintha kicsit túl sok koffein száguldozna az ereiben, pláne Buck-Tickék mellett, akik kb. ilyenek mindez alatt: (-__- ) haha. xD
És szegény mindig amikor kérdez valamit, akkor így zavartan pillantgatnak felé, hogy "ööö...kiafrancvagy, engem kérdeztél az előbb?" XD XD XD ...nagyon vicces fejek vannak abban az interjúban mindkét fél részéről. xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 7:04 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
^loool az naon gáz xD nekem az a véleményem h az egész b-t fejében ugyanaz jár: "mi a f*szt keresünk itt?!" kivéve -természetesen- imait akinek a feje alapján inkább "mi a f*szt keres EZ itt?!!!* :D naon kellemes kis beszélgetés...meghitt légkör...XD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 7:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
jaja... én ugyanilyet látam..de ott a larukut interjúvolja meg épp... azok is WTF fejjel ülnek ott

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 7:07 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Mona wrote:
jaja... én ugyanilyet látam..de ott a larukut interjúvolja meg épp... azok is WTF fejjel ülnek ott


hamisítatlan t.m.r-effekt :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 7:13 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Én se a Larukusat, se a BT-eset nem láttam, bár mindkettőt megnézném (szóval ha vannak linkek... :) ), én konkrétan olyat láttam, hogy Gacktot interjúvolja meg, és ott teljesen jól elvoltak, Takanori nem tudott olyan huncut kérdést feltenni, hogy arra Gackt besokalljon. Végig röhögcséltek. Ők ketten valszeg 1 lelkivilág.... legalábbis hasonló...:oops:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 8:04 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Na, amíg a youtube meg nem javul: vicces képösszeállítás a mondottam interjúból. xD

Image
(érdemes megfigyelni, milyen scary módon passzol a második sor első két képe, illetve a harmadik sor érdekes mozgássorozatát) :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 8:31 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
mira wrote:
Én se a Larukusat, se a BT-eset nem láttam, bár mindkettőt megnézném (szóval ha vannak linkek... :) ), én konkrétan olyat láttam, hogy Gacktot interjúvolja meg, és ott teljesen jól elvoltak, Takanori nem tudott olyan huncut kérdést feltenni, hogy arra Gackt besokalljon. Végig röhögcséltek. Ők ketten valszeg 1 lelkivilág.... legalábbis hasonló...:oops:


most beszart a youtube (hivatalosabban épp upgradeelik) ha megy akkor jönnek a linkek..

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 9:21 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
TMR interjúja a Buck-Tick zenekarral a Popjam c. műsorban xD
(plusz a végén eljátssza a B-T a Romance-et)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:03 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Jigsaw wrote:
TMR interjúja a Buck-Tick zenekarral a Popjam c. műsorban xD
(plusz a végén eljátssza a B-T a Romance-et)


Köszi^^ Hát ez nagyon súlyos. xDD Buck-Tick-ék elég furcsa szemeket meresztgettek. D: Szegény kiscsávó meg próbált szórakoztató lenni, még az "eldőlök a nevetéstől, olyan vicces itt mindenki" c. műsort is eljátszotta. :D

Ezen a felvételen az is látszott, hogy 4-sejtes embrió állapota óta sikerült neki csontokkal együtt legalább 40 kilót magára szednie. Lehet, hogy furcsán érezném magam mellette (bálna-effekt^^), pedig nem is vagyok kövér. De ez mondjuk Hyde-al való találkozáskor sem lenne másképp (és mily szerencse, hogy az SEM fenyeget, mint ahogy ez SEM :? ).

Egyébként csak kíváncsiságból kérdem: ki szavazott a legutóbbi 3 alkalommal? Mert jelenleg van 5 igenünk és 3 nemünk.
Igen: Én, Mona, pszabi (?), és még....?
Nem: Jigsaw, Case, de ki a harmadik?

Ez a zene teljesen addikítv >O< Ha nem jön át valaki és kapcsolja ki most azonnal, holnapra asszem a fülemen fog kijönni. :wow:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:23 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
mira wrote:
Egyébként csak kíváncsiságból kérdem: ki szavazott a legutóbbi 3 alkalommal? Mert jelenleg van 5 igenünk és 3 nemünk.
Igen: Én, Mona, pszabi (?), és még....?
Nem: Jigsaw, Case, de ki a harmadik?

Ez a zene teljesen addikítv >O< Ha nem jön át valaki és kapcsolja ki most azonnal, holnapra asszem a fülemen fog kijönni. :wow:


éljen a titkos szavazás, ne? :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 1:30 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
pszabi wrote:
mira wrote:
Egyébként csak kíváncsiságból kérdem: ki szavazott a legutóbbi 3 alkalommal? Mert jelenleg van 5 igenünk és 3 nemünk.
Igen: Én, Mona, pszabi (?), és még....?
Nem: Jigsaw, Case, de ki a harmadik?

Ez a zene teljesen addikítv >O< Ha nem jön át valaki és kapcsolja ki most azonnal, holnapra asszem a fülemen fog kijönni. :wow:


éljen a titkos szavazás, ne? :D


Hát ha nem árulja el magát, aki volt, akkor valóban titkos marad. :D Egyébként lehet ám, hogy valakinek dinamikus IP-címe van és többször is tud szavazni. (Már ha ez egyáltalán ilyen alapon megy...) De nekem pl. nem dinamikus (bár az lenne...), szóval biztos nem én voltam. :P

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 1:35 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
mira wrote:
pszabi wrote:
mira wrote:
Egyébként csak kíváncsiságból kérdem: ki szavazott a legutóbbi 3 alkalommal? Mert jelenleg van 5 igenünk és 3 nemünk.
Igen: Én, Mona, pszabi (?), és még....?
Nem: Jigsaw, Case, de ki a harmadik?

Ez a zene teljesen addikítv >O< Ha nem jön át valaki és kapcsolja ki most azonnal, holnapra asszem a fülemen fog kijönni. :wow:


éljen a titkos szavazás, ne? :D


Hát ha nem árulja el magát, aki volt, akkor valóban titkos marad. :D Egyébként lehet ám, hogy valakinek dinamikus IP-címe van és többször is tud szavazni. (Már ha ez egyáltalán ilyen alapon megy...) De nekem pl. nem dinamikus (bár az lenne...), szóval biztos nem én voltam. :P


jajj... dehogy... simán név szerint megy:D jó is lenne... ugyanazzal a névvel mindig másnak nézne a szerver..pl engem nekem dinamikus az ip-m ha jól tudom

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 2:41 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Mona wrote:
jajj... dehogy... simán név szerint megy:D jó is lenne... ugyanazzal a névvel mindig másnak nézne a szerver..pl engem nekem dinamikus az ip-m ha jól tudom


Tényleg.... :oops:

LNben most néztem meg a burning xmas, ignited, vestige, white breath, wild rush és a zips klipjét és mind1ik nagyon :heart:. Mondjuk talán a Zips nem annyira jó, mármint maga a zene, meg egyébként se vagyok nagy Gundam rajongó, de azért nem rossz az se.

Tiszta fangirl lettem. :angel2:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 3:22 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
mira wrote:
Igen: Én, Mona, pszabi (?), és még....?

Aszem én voltam a névtelen merénylő... 8)

És vestige PV szerintem is :heart: (a többit nem ismerem...még)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1468 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 124 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group