Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 6:02 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: J-Buli Szentendrén
PostPosted: 2007 Jan 28 Sun, 11:49 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2007 Jan 28 Sun, 6:15 pm
Posts: 7
Hello!Mint gondolom sokan közületek, én is nagyon szeretem a japán zenéket.Mindefélét.Ámbár kevés szórakozóhely van, ahol ilyen zenéket játszanak.Azért gondoltam arra, hogy kéne csinálni egy bulit, akár rendszeresen.Én szentendrén tudok egy helyet, amit ingyen odaadnak, csak annyi a kitétel, hogy nem lehet semmit behozni és ott kell fogyasztani. Lényegében zenét mindenki hozhat, kérhet.
Kérdésem az hogy kit érdekelne ez a dolog?
Hány olyan ember van akit ez a dolog érdekel és milyen formában?
Ezzel egyetemben van még egy ötletem, ami talán vegyíthatő ezzel.Erről egy iwiw forum topicot is indítottam(szentendre városban), ahol az alábbi szöveg jelent meg.Jelzem ez külön ötlet volt, de ha bejön sokaknak, akkor vegyíthető a japán zenei bulival.
Idézem.:
Sziasztok!
Már régóta bennem van ez az ötlet.
Leírom mire gondoltam.
A dolog lényege az, hogy, aki szeretné úgy érezni magát, mint egy énekes a színpadon az nyugodtan elénekelhesse kedvenc dalait anélkül, hogy bárminemű énektudásra szüksége lenne!Playback, vagyis csak tátognod kell és előadni magad, úgy ahogyan szeretnéd.
Szervezünk egy helyet(már van is ötletem hogy hol és ingyen odaadják)és akit érdekel a dolog, az akár minden héten eljöhet és hoz magának számot.Csináljunk egy nagy bulit és tegyünk úgy, minha minden egyes számot egy sztár énekel a helyszínen.Kiválasztod a számodat, mi lejátszuk és csak annyi a dolgod, hogy úgy teszel, mintha te énekelnéd.A legcélszerűbb rávenni mindenkit arra, hogy veled csinálja, vagy hogy mindenki táncoljon.
Én sokat csináltam úgy otthon, egyedül, mintha én lennék az adott dal énekese és én adom elő.Gondoltam is rá, hogy megyek majd karaoke partyra és majd ott megmutatom.Csakhogy nekem nincs olyan hangom.Ezért gondoltam arra, hogy biztos vannak ezzel mások is így, és mi lenne, ha egyszer kétszer összejönnénk és egy nagy buli keretében mindenki megmutatja mennyire szeret egy számot, és mennyire szeret úgy tenni, mintha ő énekelné.Mindegy hogyan adod elő, de biztos vagyok benne, hogy élvezetes és jó buli.Ezt a nézők és az előadók is élvezik.Lényegében karaoke, csak nincs szöveg és nem kell ténylegesen énekelni.Persze nincs megtiltva.
Várom az ötleteket és hogy kit érdekel.Én tök jó bulinak tartom!!
Szóval ez a másik ötlet.
Várom a visszajelzéseket.
Buli időpontja szerintem péntek este.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 29 Mon, 12:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hello.

Hosszú évek óta vannak Pesten japán zenei bulik (a következö kora tavasszal lesz), tehát ez nem újdonság. Nomeg májusban az animecon-on is lesz megint afterparty, ahol ugyszinten japán zenék mennek majd. Persze ilyen szinpadra kiállósdi nem szokott lenni.

egyébként üdv a fórumon. ;D ha van kedved ide ird le, hogy mik a kedvenceid, honnan ismered a japan zenéket, nomeg, hogy hogy találtad meg az oldalt/forumot. :smile2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 29 Mon, 12:26 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2007 Jan 28 Sun, 6:15 pm
Posts: 7
Case wrote:
Hello.

Hosszú évek óta vannak Pesten japán zenei bulik (a következö kora tavasszal lesz), tehát ez nem újdonság. Nomeg májusban az animecon-on is lesz megint afterparty, ahol ugyszinten japán zenék mennek majd. Persze ilyen szinpadra kiállósdi nem szokott lenni.

egyébként üdv a fórumon. ;D ha van kedved ide ird le, hogy mik a kedvenceid, honnan ismered a japan zenéket, nomeg, hogy hogy találtad meg az oldalt/forumot. :smile2:


Köszönöm az üdvözlést és az információkat arról hogy már vannak ilyen bulik.Szerintem senki nem hal bele ha több ilyen van. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 29 Mon, 12:37 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
Case wrote:
Hello.

Hosszú évek óta vannak Pesten japán zenei bulik (a következö kora tavasszal lesz), tehát ez nem újdonság. Nomeg májusban az animecon-on is lesz megint afterparty, ahol ugyszinten japán zenék mennek majd.


oi~oi! *hiperventilál nagyon*
hát ez nagyon értelmes hozzászólás volt ;D

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 29 Mon, 1:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Feihung wrote:
Case wrote:
Hello.

Hosszú évek óta vannak Pesten japán zenei bulik (a következö kora tavasszal lesz), tehát ez nem újdonság. Nomeg májusban az animecon-on is lesz megint afterparty, ahol ugyszinten japán zenék mennek majd. Persze ilyen szinpadra kiállósdi nem szokott lenni.

egyébként üdv a fórumon. ;D ha van kedved ide ird le, hogy mik a kedvenceid, honnan ismered a japan zenéket, nomeg, hogy hogy találtad meg az oldalt/forumot. :smile2:


Köszönöm az üdvözlést és az információkat arról hogy már vannak ilyen bulik.Szerintem senki nem hal bele ha több ilyen van. :)


Ellenkezőleg. :lol: Ha valakit begyöpösödött agyú amerikamániások vesznek körül kifejezetten örül az ilyen kezdeményezésnek! Habár a színpadra nem fogok állni tátogni..utoljára általánosban volt ilyen...akkor már legyen normális karaoki...de japán mert nekem pölö az agyamra megy hogy mekkora divat de pont a gyökerét felejtik el a dolognak és egy árva japán zene sincs...csaaaaaaaaaaaaak japán karaokit akarok! x_X

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Feb 04 Sun, 1:29 am 
Offline
Newbie

Joined: 2007 Jan 28 Sun, 6:15 pm
Posts: 7
FIGYELEM!
A J-PARTY SZENTENDRE már februárban létre fog jönni.Készült a témában egy honlap.Aki óhajt jönni vagy érdekli a dolog ott megtalálja az információkat.A rendezvény zárt körű, az ott található "Írj ha akarsz jönni" menüben tessék jelentkezni.

Köszönjük.
A honlap címe.:
http://j-party.gportal.hu


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 180 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group