Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 25 Thu, 12:03 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 920 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 01 Sat, 9:01 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
nyah akor itt egy kis frissítés ha már megcsináltam ezt a topicot xD akkor illene írnom is infókat,bocsi emberek hogy nem járok fel de nagyon lusta vok,myspace-en elértek meg msnen xD ha elértek xD lol
na szóval, akkor KEEP THE FAITH
sztem nem nagy szám,elsőre tetszett,mostmár nem... pedig nem halgattam agyon >.> na élvezzétek xD
(jin egy b*zi xD)

http://www.youtube.com/watch?v=WhU8LiHoDKE

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 04 Tue, 7:19 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
a héten a kattun új száma volt az első az oricon top 30on ^^

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 05 Wed, 12:08 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
pffff :shock: hát nem tom... sztem nem nagy szám sőt :D de mindegy ízlések és pofonok :lol:

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 07 Fri, 10:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
JHóhát nem azt kell nézni h mi a szám,hanem az előadó.Ha be vannak protezsálva akkó' sokan veszik a singléket.Ha jó ha nem.

*mitkeresek én 1 kattun topicba jézusom vízet vízet*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 08 Sat, 1:31 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 03 Tue, 10:08 pm
Posts: 286
Location: Ponyland
shadow VI II I wrote:
oh yeah duplapost, de nah.. új képek, az októberi Wink up és Potato és novemberi Myojo


....már akkor húztam a szám Jin frizurájára,amikor US-ből hazajőve egyből levágatta (esetleg erőszakkal megtépték...? ) azt a szép böszmenagy loboncát, most meg ez a hajszín?! Csalódtam. -_-

De az a KamexKoki kép az tetszik. xD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 03 Thu, 7:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Izé..
nem tudom már hová írjam ezért itt teszem meg,csak mert a KAT-TUN is részese ama élvezetnek ami a Dream boys musical.
Nah már most,sikeresen letöltöttem a 2006-ot NEM KIS FÁRADSÁGGAL.nem tom lehet van aki kapásból megtalálja, én napokig kerestem feliratos verziót és rábukkantam egy megaupload-os feltöltésre,szal ismét napokig várhattam mire lejött. XDDD

de
mivel nem láttam benne az áhított Seishun Amigot *amit Kame YamaPI bácsi nélkül egyedül bátorkodik előadni egy csodás katanas harc után, szal erről van szó http://www.youtube.com/watch?v=ALyIgcu5XT0 *
feltételezem ez a Dream boys 2004-ben van AMIT EGYSZERŰEN SEHOL SEM TALÁLOK ÉS KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE,MERT MÁR A 2006 IS PÁNIKROHAMOT VÁLTOTT KI,miután NAPOKIG kellett várni arra h lássam a folytatást *asszem vagy 8 részben volt felrakva,persze darabolva h csak a végén lehessen összerakni..*
és nem bíííííírrrooooommmmmm toovvááábbb
hetek óta keresem
sőt,lassan már egy hónapja T_T
ki fogok készülni ha nem lesz meg nekem itthon samurai kame.
meg van még egy olyan jelenet is,az is a Dreamboys musicalből amikor a pisilőkisfiús kútnál ökörködnek (olyan mint a Manneken Pis) és valamelyik állat letöri a kisfiú micsodáját és azzal szórakozik.Nagyon vicces,de az se tudom melyikből van.
nincs mellette évszám és a kinézetükből ítélve ez is a 2004-es.
tehát.
MEG VAN VALAKINEK,VAGY TUDJA HONNAN LEHET LESZEDNI??
jó,nem kiabálok.
*sszúússszzaaaaaa...relaxál..xanax-ot vesz be..*

amúgy meg belegondolva nemtom h lenne 2004-es mert a Nobuta wo produce 2005-ben debütált..

akkor meg mi eeezzz???
*hiszti*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 09 Wed, 2:26 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 10 Mon, 2:32 pm
Posts: 20
Nyugi...^^"""

Ahogy mondtad, nem a 2004esben van ez a seishun amigo, mivel 2005ös a single, meg 2004ben még nem is kapott Kame szólót a végén. Ha jól emlékszem csak a destiny-t énekelték csoportosan meg a no matter mattert...(az annyira chibi volt <3)

Ez a szamurájos cucc, ez a 2006os musical mondhatni "showtime", tehát a musical utáni részében volt, egyfajta ráadásként, mindenki énekelt mindenfélét az előadók közül, illetve ökörködtek, meg volt ez a Kame-s szamurájos rész is Subaru (K8) ellen... Ez közvetlenül a musical után volt a DVDn, de mivel Te ha jól értem a feliratos verziót töltötted le, ezért lehetséges, hogy csak magát a történetet feliratozták, ezt a részt nem, így le sem tölthetted ezt. (A musical raw file-jában benne volt ez is, vágatlanul) Szal javaslom, hogy töltsd le a feliratnélkülit, mert abba tuti benne van. ^^

Utóbbi kutas jelenet is azt hiszem a 2004esben van benn. (Bár azt naggggyon régen láttam és épphogy csak rémlik vmi kút, úgyhogy lehetséges, hogy tévedek...)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 11 Fri, 4:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
SZERETLEEEEEKKK

Köszönöm szépen.
.
.
.
sok minden eszembe jutott csak nem akartam ész nélkül töltögetni.
tehát akkor a 2006-os raw-ja.illetve a vége.
meg a 2004-es.
*.*
arra nem emléxel honnan töltötted?^^"
azt írták h még hiányzik egy kis rész a végéből (a 2006-osnak) csak ez nem illett vhogy ide.Mármint h Subaru itt karddal vagdalkozik meg ilyenek..látvány XDD
Még 1x kösziiii!! :idol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 12 Sat, 4:54 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Eehh 2004-es? Láttam én azt?
Hogy mit csináltak a kútnál? Ezek Kame-ék voltak? Ne már. Basszus ezt meg kell néznem...

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 12 Sat, 5:28 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Hogy miért nem mentettem el a linket? XDD
nah mind1,ráértem és közel 20 perc alatt sikerült megtalálnom h miről is beszéltem XD (a kutas)
http://www.youtube.com/watch?v=kbMJm-5n ... re=related
(mentségemre szóljon h a cím nem nagyon árulja el h 2004-es.a feltöltés időpontja sem XD)

és még egy kis Jin <333

Húú de szeretném én ezt itthonra!!!*egyenlőre kínai a felirat* XDD
http://www.youtube.com/watch?v=Gu4eC8e6 ... re=related
(ugye h azt mondja h BITCH? :angel: *neem pimp,mint a felirat szerint* rosszfiúsjinazigaziii)
valaki csak feliratozza már a végét is angolul.. csak türelem.. és kitartás.. *legfőbb jellemzőim XD*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 16 Wed, 12:52 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 10 Mon, 2:32 pm
Posts: 20
Salvage: Szivesen. ^^ Bocsi, de már fogalmam sincs, hogy első körben honnan töltöttem, sztem vmilyen koreai clubbox oldalról (XD) de aztán Erisz-chan volt olyan édes és odaadta a dvdripet ami sokkal jobb minőségű, azt ő töltötte, talán jpopsukiról? Azt hiszem, de Erisz légyszives erősíts meg, te tudod honnan töltötted. XD
Ha végképp nem találod akkor szivesen átmásolom Neked. Bár nincs rajta felirat. ^^" (ha egyszer lesz tengernyi időm, csinálok hozzá nyáron...xD)

Egyébként azon a spanyolos Subaru vs szamuráj Kame jeleneten én is pislogtam először hogy WTF mi van Subaru-n, de hát a jelenet...*O*
*nyááál* Utána meg Jin hozta a formáját a Ha-ha közben "táncügyileg". :DD~

Erisz: 2004-es poén. XDDDDDDD (míg a 2006os inkább nyáááál...) (remélem kiadják a 2007est is *.*) Chibi kat-tun van a 2004-ben és Takkival ökörködnek, az a kutas annyira LOL volt. Majd kölcsönadom ha kéred. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 18 Fri, 3:52 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Na utánanéztem, hogy én honnan töltöttem. és igen jpopsukiról.
Tadam!!
De majdnem 9 giga, mert ugye 2 lemezes ^^

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 18 Fri, 6:11 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Hu,köszi! :D

ideje felszabadítani némi helyet a gépen XD
amúgy meg nem lenne egyszerűbb jegyet venni a 2008-asra? megnézi az ember élőben és akkor nincs ilyen probléma h ez vagy az kimaradt... :lol: 8)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 20 Sun, 1:34 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Salvage wrote:
Hu,köszi! :D

ideje felszabadítani némi helyet a gépen XD
amúgy meg nem lenne egyszerűbb jegyet venni a 2008-asra? megnézi az ember élőben és akkor nincs ilyen probléma h ez vagy az kimaradt... :lol: 8)


Hát ha annyi pénzem lenne, hogy kimenjek Japánba megnézni őket, akkor igen egyszerűbb lenne. xD
De nincs pénzem, így marad a letöltés, és akkor legalább többször is megnézhetem :grin:

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 21 Mon, 8:30 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 10 Mon, 2:32 pm
Posts: 20
Erisz wrote:
és akkor legalább többször is megnézhetem :grin:


....deshou? XDDDDDDDD


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 920 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group