Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 19 Sun, 11:44 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 194  Next
Author Message
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:07 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
(drama verzsön folyt köv szerintem majd új albummal fog kijönni, ha már ebbe is cirka 4 számot sűrítettek bele... aztán meg ki tudja xD)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:12 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 16 Fri, 11:52 pm
Posts: 492
Location: Angyalokföldje
Nem tudom mi lesz azzal a videóval! Mondjuk ha figyelembe vesszük, hogy a teaser dalok közül is mennyi lógás van még, simán lehet, hogy várnak még vele pár évet (hónapotxD). Én mondjuk azért sajnálnám, ha nem jönne ki, mert kíváncsi lennék a sztori végére is.

Wáá, hát igen, fehér BTS fiúk vannak és az a durva, hogy még sem tudom elképzelni, hogy angyalka mi voltukból öltöztek fehérbe. xD
Engem már nagyon érdekel az új klip is, bár úgy láttam sokan ikszelik, mert "nehogymáááár", és "remélem csak a teaser videónak ilyen a zenéje", de hát ők sem pöröghetnek végig, mondanám én, ők meg tuti nem ezt csinálják, szóval várós!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Ha már teaser dalok, én a Time Controlt várom epedve. :lol: A Baby Don't Cry-t, a Black Pearlt meg a My Lady-t megkaptuk végre, itt lenne az ideje a Time Controlnak is!!! :drool: (Csak aztán jobb legyen, mint az eredeti. :'D Mondjuk jó, szeretem ezt a dalt, de az a borzasztó akcentusú japán nyelvű rap eléggé belerondít.)

Engem is nagyon lázba hoz BTS-ék visszatérése, az utóbbi időkben nagyon megkedveltem őket. :D Úgy érzem, jó lesz az új dal. Nem kéne sokaknak előre temetniük, én minden jóra számítok. :D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:21 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
meg úgy egyébként miért nem csinálnak klipet az album összes dalához? hát annyira egyértelmű nem? :D de a black pearl nálam is várós (de lassan már a teaser-ekből is kijön egy történet... hát nem aprózzák el, az biztos)


Last edited by shadow VI II I on 2013 Sep 02 Mon, 11:27 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
De tényleg, miért a Growl-hoz csinálnak hatvan különböző klipet, miért nem csinálnak akkor már inkább még egy-két másik egyéb sikeresebb nótához? Én pl megnéznék egy Let Out The Beast vagy egy Black Pearl klipet. :D De a Baby Don't Cry-ból is szépeket lehetne kihozni szerintem.

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 16 Fri, 11:52 pm
Posts: 492
Location: Angyalokföldje
shadow VI II I wrote:
meg úgy egyébként miért nem csinálnak klipet az album összes dalához?

Tök jó fej vagy? :D Aludni még alhatnak a fiúk? xDDD Mondjuk a 3,4,6-hez elég csak egy vidámos montázsos valamit összerakniuk. :D

Alcsi wrote:
(Csak aztán jobb legyen, mint az eredeti. :'D)

Wáááá, wzt nem is hallottam, és ki is nyomtam.
Hááát ööö, A bleack Pearlt és a Heartattacket várom én, meg a Metalt is, meg ami nekem nagy fájdalmam, mert olyan biztos nem lesz, de Bleack PEarl instrumental!!! *__* Királyság lenne, max a main vokált beletenném, és ennyi. Hjaaaj...

YOSSSH!!! Ez az, csak pozitívan! Úgy nem szeretem a sok károgós madarat.(-.-')

Hát öööh, valószínűleg azért mert a Growllal már 11. alkalommal nyertek.^^''

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:34 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
tőlem alhatnak egyébként... bár biztos a könyökükön jön ki egyébként, hogy egy számot is legalább négy változatban vesznek fel.. egyszer mindenki énekel koreait, meg kínait, ez kettő... aztán külön van még egy exo k meg egy exo m.... szar lehet már ugyanazt, ennyiszer.. vagy a kínait csak az m énekli? vagy hogy van? na mindegy, akkor is legalább három változat


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Engem amúgy egy icipicit zavar, hogy most összevonták a két csapatot, örök szívfájdalmam, hogy Chen, Xiumin meg Lay alig érvényesülnek. .__. Mondjuk jó, Chen még mindig rengeteg részt kap az összevont dalokban pl Xiuminhoz képest. Imádom Chen hangját, ő a kedvencem. :D Xiuminnál meg mindig azt érzem, hogy nincs igazán alkalma megmutatni, hogy mit tud.

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:45 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
ááááááá Xiumin *__* egen elég aránytalan a szövegosztás... részemről bízom benne, hogy lesznek valami alcsoportok (mint mondjuk a super juniorban is), és akkor mindenki megmutathatja magát egy kicsivel jobban


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:51 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 16 Fri, 11:52 pm
Posts: 492
Location: Angyalokföldje
Két változat van, legalábbis a klipeket nézve, de a Wolfnak és a Growlnak is volt 2x2 hangfelvétele volt. :DD De most azért mind a két csapat "szívatva van", vagy hét szerintem a koreai oldal, mert ugye mennek a kínai műsorokba is! *.*

Alcsi!:
Ehhe... x'DDD Öhm...:$ Egyébként nem olyan vészes ám, hogy együtt promótálnak, én legalábbis nagyon örülök, mert még jobban látszik, hogy mennyire együtt van a csapat, hogy milyen jó barátok, nekem ez hiányozott a Mama/History érából, igaz akkor még nem hallgattam/figyeltem őket, de igyekszem pótolni magam.
Xiumin nem, de csak elég meghallgatnod a kínai verziót és máris ott van!*___* Meg szerintem ő ki fogja még nőni magát.^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:56 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
(de a kínai változatok mindig olyan susogósak :P)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 02 Mon, 11:59 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Én is el tudnám képzelni, hogy lesznek még EXO alcsapatok. :D Sosem lehet tudni.

Ja, ebből a szempontból valóban jó, hogy együtt vannak, kiválóan össze tudnak szokni és jó barátok lehetnek. :) Csak hát elég nehéz 12 emberre szétosztani egy dalt, pláne úgy, hogy kitűnjön az egyes tagok erőssége is. :o (Bár igaz, Super Junioréknál sikerült valahogy 13-ra is. :'DDDD)
Xiumint meg úgy szeretném, ha tényleg ki tudná nőni magát, nagyon kedvelem. :)

Fura módon a lassabb számaikat általában kínai verzióban, a gyorsabbakat meg koreaiban szeretem jobban. XDDD Kivétel a What Is Love. :D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 03 Tue, 12:03 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 16 Fri, 11:52 pm
Posts: 492
Location: Angyalokföldje
shadow VI II I wrote:
(de a kínai változatok mindig olyan susogósak :P)

Wááááááá, ne viccelj!!! Az a legjobb benne!!! *_______________* Maaaaúúúúú, Xiu sussssogásaaa!! hjaaaaj... nah jó hagyjuk(_ _;)


Alcsi wrote:
(Bár igaz, Super Junioréknál sikerült valahogy 13-ra is. :'DDDD)

Jó, deegyenlőre csak maradjanak kettőbe osztva, igaz a Eunhyuk-Taemin-Kai trió már meg van, szóval bármi lehet.

Pont a Sujura gondoltam egyébként, hogy náluk is mennyire jól megoldották, itt is biztosan így lesz.
Hát, Xiu...igen, igen...^^ Nos szóval mivel a fiúk is tudják milyen magas és tiszta a vokálja, úgyhogy a tanárok is biztos és akkor feltételezem ezt ki is fogják használni nála!;))

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 03 Tue, 12:12 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Valahogy az EXO-ba jól egybegyűjtötték az ilyen szép, tiszta, magas hangú srácokat... :D Chen, Baekhyun, Xiumin... :D De ha már susogás, én Chen r-jét bírom a legjobban a kínai dalokban. :D Én is valahogy így tudom kimondani a kínai r-t, valószínűleg azért. XDDD

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kpop
PostPosted: 2013 Sep 03 Tue, 12:26 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 16 Fri, 11:52 pm
Posts: 492
Location: Angyalokföldje
Igenigen, szerintem Baekhyun inkább kicsit mélyebb, úgyhogy én D.O mellé sorolnám.^^ Háhááá, Chen "r"-jét én még nem is figyeltem. :D
De nagyon egyébként, amit bizonyítanak is az Immortal Songok, igaz? *___* Hát amit ott művelnek ezek a fiúk, az valami lehetetlen csoda! :heart: :heart: :heart:
Nah jó nem nyáladzom tovább. :DD Nagyon tehetséges kisfarkasok.^.^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 194  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group