Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 22 Wed, 4:59 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 194  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 15 Thu, 11:10 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Tokyo777 wrote:
Image

ö kicsodamicsoda? :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 18 Sun, 11:58 am 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Tokyo777 wrote:
Különben ismered az ntCast TV-t? Ez egy koreai Music TV. Itt a webcím:

www.ntcast.com/tv

O__O nem ismerem...de ahogy elnézem nem is fogom...csak tölt és tölt, és mikor elvileg betöltött, előről kezdi T__T

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 19 Mon, 3:24 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Case wrote:
ö kicsodamicsoda? :?:


A hölgy egy koreai színésznö (Son Yejin). :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 19 Mon, 3:30 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
O__O nem ismerem...de ahogy elnézem nem is fogom...csak tölt és tölt, és mikor elvileg betöltött, előről kezdi T__T


Nekem bejönn, bár nem valami túl jó minöségben...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 23 Fri, 12:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hmm... azt tudja valamelyikötök, hogy Seo Taiji mit csinál mostanában...? :drop2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 24 Sat, 9:38 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
^hát...annyit tudok h Japánból épp mostanában utazott vissza Koreába, lol.....de semmi más hírem nincs-.-"

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 8:50 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
egyszer regen kb 1 eve huztam netrol 6-10 giga kpop -ot aztan az eppen nalam kolcsonbe levo dvd vesovel felvestem... na azota nemtom hol lehetnek ezek a dvd-im, egy egyuttest jegyeztem mcsak meg,

valami G.E.M.I.N.I. nemtom hogy ez az egyutes vagy a album cime, ha valaki ismerne ilyet megoszthatna velem a tudasat (nem igazi pop volt hanem R&B / rap / hiphop)


`mas`

egy ilyenbe utkoztem a het elejen : Lee Hyo Lee (tole van valakinek valami albuma ? :)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 5:36 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
AnarchoiD wrote:
egyszer regen kb 1 eve huztam netrol 6-10 giga kpop -ot aztan az eppen nalam kolcsonbe levo dvd vesovel felvestem... na azota nemtom hol lehetnek ezek a dvd-im, egy egyuttest jegyeztem mcsak meg,

valami G.E.M.I.N.I. nemtom hogy ez az egyutes vagy a album cime, ha valaki ismerne ilyet megoszthatna velem a tudasat (nem igazi pop volt hanem R&B / rap / hiphop)


`mas`

egy ilyenbe utkoztem a het elejen : Lee Hyo Lee (tole van valakinek valami albuma ? :)


G.E.M.I.N.I. nevü koreai együttest nem ismerek, de valoszinüleg Da Xing Di jobban kiismeri magat.
Az egyetlen ami most eszembe jut a Geminivel kapcsolatban, az Tasha albuma, aminek Gemini a cime es 2002-ben jelent meg. Föleg azert mert Tasha hiphop/rap zenet csinal. Persze lehet hogy rossz vonaton vagyok, de most hirtelen tenyleg csak ez jutott eszembe a Gemini szoval kapcsolatban.

Ami Lee Hyori-t illeti, nekem megvan az elsö (es eddig egyetlen) nagylemeze mp3 formatumban. Több helyen is le lehet tölteni, pl. a solid07 weboldalan. Nem rossz vegülis az album, van 2-3 jo szam rajta. De azert remelem a következö nagylemeze jobb lesz...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 5:39 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Ha minden igaz marciusban megjelenik a Baby Vox 7. nagylemeze. Az album amerikaban is meg fog jelenni, es ez miatt amerikai elöadokkal is kooperalnak. Az is lehetseges hogy angolul fognak enekelni...?! :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 6:33 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Tokyo777 wrote:
AnarchoiD wrote:
egyszer regen kb 1 eve huztam netrol 6-10 giga kpop -ot aztan az eppen nalam kolcsonbe levo dvd vesovel felvestem... na azota nemtom hol lehetnek ezek a dvd-im, egy egyuttest jegyeztem mcsak meg,

valami G.E.M.I.N.I. nemtom hogy ez az egyutes vagy a album cime, ha valaki ismerne ilyet megoszthatna velem a tudasat (nem igazi pop volt hanem R&B / rap / hiphop)


`mas`

egy ilyenbe utkoztem a het elejen : Lee Hyo Lee (tole van valakinek valami albuma ? :)


G.E.M.I.N.I. nevü koreai együttest nem ismerek, de valoszinüleg Da Xing Di jobban kiismeri magat.
Az egyetlen ami most eszembe jut a Geminivel kapcsolatban, az Tasha albuma, aminek Gemini a cime es 2002-ben jelent meg. Föleg azert mert Tasha hiphop/rap zenet csinal. Persze lehet hogy rossz vonaton vagyok, de most hirtelen tenyleg csak ez jutott eszembe a Gemini szoval kapcsolatban.


nekem se ugrik be semmi már a gemini-ről..főleg nem egy együttes o.O
úgyhogy szerintem elég valószintű, h T albuma volt az...persze nem 100%

erm...HyoLee-val kapcsoltaban..hát ha zene érdekel akkor inkább még a FinKL albumokat keresd (4 tagú lány csapat, Hyorival), ha viszont nem normális zene kell hanem inkább "dekoratív kikapcsolódás", ajánlom bármelyik Hyori performance-t...nagyon szép, csak hangja nyista... (uh...ez rossz májú volt :sweatdrop: )

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 6:35 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Case wrote:
Hmm... azt tudja valamelyikötök, hogy Seo Taiji mit csinál mostanában...? :drop2:


nyah, találtam egy hírecskét:

Quote:
Seotaiji will hold a concert starting 2/4 which will feat. Korn and Fear Factory
tickets sold out in 10 minutes of sale, there is expected to be 70,000 people in
the Seoul Chamsil Stadium. Lee Jung hyun, yoon do hyun band, 1tym, god,
cherry filter, and more celebs are to be in the concert as audience...


szívesen ülnék én abban az audienceben...mondjuk...erm...Danny és JinHwan között XDDD

jah, és állítólag január 27-én kéne megjelenie az új albumnak...ami ugyebár...két nap- o.O

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Last edited by Da Xing Di on 2004 Jan 25 Sun, 6:44 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 25 Sun, 6:43 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Tokyo777 wrote:
Ha minden igaz marciusban megjelenik a Baby Vox 7. nagylemeze. Az album amerikaban is meg fog jelenni, es ez miatt amerikai elöadokkal is kooperalnak. Az is lehetseges hogy angolul fognak enekelni...?! :shock:


hallottam róla...állítólag full angol albumot akarnak kiadni az USAban...és volt szó valami feat. Tupec-ről is...(amit nem tudom hogy oldanának meg...hisz szegénykém már halott....RIP)
de erről lementettem egy kis videót amiből bizti kiderülne...csakhogy nem tudom megnézni-.-

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 26 Mon, 1:13 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Egy probat vegulis meger, tudna valaki linket mondani 1-2 Tasha szamra vagy albumra ? :) vagy valami mas modot a beszerzesre ?

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 26 Mon, 2:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Da Xing Di wrote:
Quote:
Seotaiji will hold a concert starting 2/4 which will feat. Korn and Fear Factory
tickets sold out in 10 minutes of sale, there is expected to be 70,000 people in
the Seoul Chamsil Stadium. Lee Jung hyun, yoon do hyun band, 1tym, god,
cherry filter, and more celebs are to be in the concert as audience...


szívesen ülnék én abban az audienceben...mondjuk...erm...Danny és JinHwan között XDDD

jah, és állítólag január 27-én kéne megjelenie az új albumnak...ami ugyebár...két nap- o.O

Hoppa... akkor megéreztem, hogy mikor kell kérdezni.. xD *khm* Ha esetleg valaki látja felbukkanni azt az albumot majd valahol, az majd ugye szól nekem..? :smile3:
Az a koncert meg a Korn-al meg FF-el... nah, most biztos örül Taiji feje nagyon, hogy a kedvenceivel játszhat együtt.. :sweatdrop:
Remélem az új album is lesz annyira jó mint az utóbbi pár évben megjelent dolgai.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 31 Sat, 10:32 am 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
AnarchoiD wrote:
Egy probat vegulis meger, tudna valaki linket mondani 1-2 Tasha szamra vagy albumra ? :) vagy valami mas modot a beszerzesre ?


ehh....bárhol is keresem nem sikerült megtalálni egyik T albumot se lementhet? állapotban-.-"

viszont ha valakit érdekel a Baby VOX-os dolog, hogy mi is lesz és hogy is lesz annak ajánlom a kpopper.com oldalt, mert ott két hosszabb cikk is foglalkozik a hírrel meg a klip forgatással...
jah és persze fent van egy két szám SeoTaiji új albumáról is azon az oldalon, úgyhogy mindenképp ajánlom mindenkinek^^

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 194  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group