Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 18 Thu, 11:25 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1031 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 18 Tue, 9:20 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Pharaoh wrote:
Az európai maxijai nem mások mint összeollózott számok ez eddigi remixekból


Ja értem. Akkor nem egy nagy újítás :D

Pharaoh wrote:
Hogy tettél be 80x80-nál nagyobb képet avatarnak?


Nekem simán elfogadta:)

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 10:35 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Köszi mindenkinek a címekért!!! :fadein:
Kérdés: merre van a Marco Polo club? Ha sikerül, én Miskolcról jönnék, azaz hogy lehet a Keleti-ből eljutni oda?
Az Ayumi témához: szerintem ahhoz nagyon sok mani kellene, hogy megfelelően beadják az európai népnek. Kérdés, hogy ennyit belefeccölnének-e a kiadónál?! :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 11:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
gabrovano wrote:
Kérdés: merre van a Marco Polo club? Ha sikerül, én Miskolcról jönnék, azaz hogy lehet a Keleti-bõl eljutni oda?


A Blaha Lujza tértöl kell menni az Astoria felé a Rákóczi úton és a 3. utca jobbra és ott az elsö saroknál.
Image
Van ott egy olyan, hogy Marco Polo Hostel és amellett van a klub lejárata. :D
A Blaha meg egy metro megálló a Keletitöl, tehát ott lehet lenni nagyon gyorsan ^^ Es ugye ott 22.00-tól kezdödik a buli. 8) Az animecon-ra is jönnél vagy csak a Marco Polo-ba?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 1:18 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
gabrovano wrote:
Az Ayumi témához: szerintem ahhoz nagyon sok mani kellene, hogy megfelelően beadják az európai népnek. Kérdés, hogy ennyit belefeccölnének-e a kiadónál?! :?:


Azt hiszem igazad van. Na ja, ha nincs más akkor végülis jók a trance-maxik is. :D

Különben most hogy a partyról van szó, mindjárt megkérdezném hogy nincs esetleg az tervezve hogy vidéken is legyenek ilyen bulik? Budapest jó hely, de nekem föleg Pécs és környéke ill. Kaposvár jobb lenne a logisztika miatt. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 2:22 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Az animecon-ra is jönnél vagy csak a Marco Polo-ba?[/quote]

Most, hogy nézem az animecon programját, asszem' a JRock előadás érdekelne (sőt!). Hát a Cházár A. utca merre vagyon? Mivel vidékbűl gyünnék :smile3: van lehetőség lepakolni a motyót valahová a Marco Polo-ban (pl. ruhatár)? A közönség milyen? Átlag Bélát nem nézik ki a helyi erők? :2gunfire:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 2:27 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Azt hiszem igazad van. Na ja, ha nincs más akkor végülis jók a trance-maxik is. :D

Különben most hogy a partyról van szó, mindjárt megkérdezném hogy nincs esetleg az tervezve hogy vidéken is legyenek ilyen bulik? Budapest jó hely, de nekem föleg Pécs és környéke ill. Kaposvár jobb lenne a logisztika miatt. :D[/quote]

Ja. Én pl. nem vagyok oda a techno / trance és hasonszőrű zenéknek, de Ayumi trance mixei nagyon bejönnek.
Nem tudom, hogy milyen az éjjeli élet Pécsett vagy Kaposváron, az én városomban viszont elég qla. Itt nem adnék sok esélyt egy JPop / JRock eseménynek.....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 6:14 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Vidéki happening szerintem évtizedekig nem várható ^^". Csak a szegedi meetből ítélve mondanám, hogy pl. itt az emberek anime/manga témában teljesen jók, de a zenei dolgoktól minden logikus magyarázat nélkül elzárkóznak :cry: . Ez duhítő, mert rengeteg jóból maradnak ki, de ez az ő saját hülyeségük. Mindez azért is izé, mert anime zenékért ugye oda vannak, amit igen gyakran csinálnak mindenféle jó együttesek, és még se :argh: . Én nem tudom felétek mi a helyzet, de felénk ez van. És még ha mindenkit érdekelne is a japán zene, akkor is csak nagyon kevesek lennénk egy bulihoz. No meg a pesti bulikon se én járok fel Pestre csak egyedül kifejezetten a buli miatt. Jó lesz az a Budapest, maradjon csak így ^^"!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 11:44 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
gabrovano wrote:
Nem tudom, hogy milyen az éjjeli élet Pécsett vagy Kaposváron, az én városomban viszont elég qla. Itt nem adnék sok esélyt egy JPop / JRock eseménynek.....


Hát hogy õszinte legyek azt hiszem sajnos Pécsett sem lenne elsõre túl nagy sikere a dolognak...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 1:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
gabrovano wrote:
Az animecon-ra is jönnél vagy csak a Marco Polo-ba?


Most, hogy nézem az animecon programját, asszem' a JRock elõadás érdekelne (sõt!). Hát a Cházár A. utca merre vagyon? Mivel vidékbûl gyünnék :smile3: van lehetõség lepakolni a motyót valahová a Marco Polo-ban (pl. ruhatár)? A közönség milyen? Átlag Bélát nem nézik ki a helyi erõk? :2gunfire:[/quote]
Hmm.. a Chazar A. utca a Varosliget mellett van, még én sem voltam ott. ^^
Marco Polo meg nagyon nyugis kis klub es altalaban van ruhatár, ha meg nincs, akko' a szinpadra meg hasonlo helyekre szoktak pakolni az emberek.. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 1:26 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Nem is úgy gondoltam, hogy bunyó vagy ilyesmi, hanem milyen stílusú emberek járnak oda. Mármint festett, kosztümös arcok vagy farmer-T-shirt-kabát típusúak? Egyébként én bárkivel jól tudom érezni magam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 1:48 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Elmondhatom, hogy mindkettő: festettek és beöltözöttek, mint én ^^". Meg teljesen normál kinézetűek legszebb bulizós ruháikban. Van ott minden, és nem néznek ki semmit, nem kell izgulni!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 2:25 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
tenshi wrote:
Elmondhatom, hogy mindkettő: festettek és beöltözöttek, mint én ^^". Meg teljesen normál kinézetűek legszebb bulizós ruháikban. Van ott minden, és nem néznek ki semmit, nem kell izgulni!


Akkor jó, most már 8) vagyok. Na asszem' elkezdem nézegetni a vasúti menetrendet.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 12:16 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Mi pedig szeretettel várunk ^^"!!!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 21 Fri, 8:19 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
tenshi wrote:
Mi pedig szeretettel várunk ^^"!!!!!!!!!


De drágák vagytok :angel: ! Köszönöm, köszönöm :D !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 26 Wed, 2:32 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Pharaoh wrote:
Ha elöbb jól "beetetik" a népet a maxi Cd-kel lehet, hogy még a végén jól fog szerepelni.

Ép ma láttam, hogy haver válogatás CD-jén rajta van egy szám az Ayu M-böl. Mikor megemlítettem neki, hogy Ayu-nak albumai is vannak eléggé meglepödött és egyböl meg is kért, hogy hozzam el neki mindet. Pedig még szerintem Ayu teljes nevét sem tudja.

Jaja, németeknék legtöbben azt hiszik pl. hogy Ayu valami DJ.. :sweatdrop: Különben elvileg az M elvileg 2. lett a német dance-toplistákon, ami azért nem semmi.. o_O! Bécsben meg nem találtam sehol a kislemezeket, tehát marad a rendelés.. :?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1031 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group