Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 18 Sat, 7:37 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 01 Fri, 12:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Sanako wrote:
Akira, ebben a topicban tényleg csak én beszélgetek magammal :lol:


Na azért ez nem teljesen igaz, azért én is járok erre nagy ritkán, illetve Doll. Bár ő meg mostanában tényleg jó ritkán. :D
Nem mintha vigasztaló lenne, hogy elszoktam olvasni, amit írsz, csak hát általában nem tudok hozzászólni, mert a kicsiket én nem nagyon ismerem, meg annyira nem is érdekelnek. Valahogy egy érdekeset nem találtam még köztük, akire azt mondanám, hogy na ez megérdemelné, hogy debütáljon.
Itt a fiatalokra gondolok, nem Toma-ra, meg az idősebbekre, akik ennyi idősen szerencsétlenek még mindig juniorok. Ez leírva és rém viccesen hangzik. 24 éves junior. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 01 Fri, 3:10 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Szegény Toma X'D Tényleg viccesen hangzik... és a HSJ már akkor senpai lehetne neki mer debütáltak? XDDD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 13 Wed, 12:45 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
A mai nap felfedezése.. megvan aza SC amiből a Hasshis gf van az aláírásomban *-*
*SC maraton vasalás közben XD*


közbe megnétem a 2007.11.04-et meg a 10.04-et.. nagyon durva h a novemberibe HS JUMP van az októberibe emg még HS 7 meg Ya-ya-yah O_O így simán egy hónap alatt.... még volt Taiyou meg minden X'D és pont a Team volt a téma..

a Nekketsu junior leaguba Takki & Tsubasa számoakt kellett felismerni... Kawai Fumito nagyon fan, az tuti XDDD és most egyszer Yuya is játszott, úgyhogy kivételsen Hikaru llen szurkoltam xD mondjuk tök átverés volt mert egyet mondott, a Kisekit és nem fogadták el mert h az Takki solo xD
Jááj, és pont egymás mellett ül Daiki, Yuya mint HS7 meg Hikaru, Yabu mint Ya-ya-yah XD ááá akkor még ki gondolta vola h egyszer majd HS BEST lesznek...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 21 Thu, 3:45 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
a SC cuccok jöhetnek ide? XD ideillenek egyáltalán? XD

a lényeg h nyáá megvan h szepteberben mik lessznek *o*




7/9

Theme: 仲間 (Nakama) FRIEND
Hosts: Koyama & Nakamaru
Guest: Takaki Yuya & BAD

Opening song: "WA ni natte odorou" (V6)
Friend Medley

BAD sings "Aishiteru"
ABC & Yamashita Shoon sings "HIGHER! FLY!"

BAD, Takaki Yuya and Johnny's Jr sings a "Shounentai Medley"

Anata ni otegami kakimashou: BAD members

Nekketsu Jr League is "Autumn Physical Fitness Quiz"
Members is:

Dream Bombers: Fujigaya Taisuke, Yokoo Wataru, Igoo Akun, Camu Cade & Nozawa Yuuki.

Jounetsu Rainbows: Kitayama Hiromitsu, Tsukada Ryoichi, Yonemura Daijiro, Nikaido Takashi & Sanada Yuuma

Kansai Jr ni Q

. . . . . . . . . .

14/9

Theme: 恋 (Koi) Love
Hosts: Koyama & Nakamaru
Guest: Hey!Say!BEST

Hey!Say!BEST sings a medley which includes a new song "Spicy" erre nagyon kíváncsi vagyok *o*

HeiSei Post is joined by H!S!BEST
Apparently they will have a showdown in arm-wrestling

Koi medley includes:
"Chou" (V6), "Koiuta" (T&T), "Yorokobi no Uta" (KAT-TUN), "One Love" (Arashi) & "Eien ni" (Kinki Kids)

Nekketsu Jr League is "Mr. Jr Championship"
Members is:

Dream Bombers: Totsuka Shota, Goseki Koichi, Fujiie Kazuyori & Miyata Toshiya

Jounetsu Rainbows: Kawai Fumito, Yamashita Shoon, Tamamori Yuta, Senga Kento

Kis-my-ft2 sings a new song "海賊" (could be read as "Kaizoku" (Pirate) but I read here it could also be read as "Jolly Roger" so we'll have to wait and see)

Butoukan sings "Now and Forever"
Hashimoto, Nozawa and Sanada sings "INTO MINE"
Question? sings "Beautiful Mind"


körbevisítoztam a házat kb XDD erre megéri várniiiii *o*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 30 Sat, 3:11 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Furthermore, Hashimoto Ryosuke will join A.B.C. and the group will then be called A.B.C.-Z. Whether this will be a permanent arrangement or just temporary is yet to be confirmed.


ííí *o* ez még nem 100% igaz, emtudom h megerősített-e, de ha igaz akkor WoW O_O akor gratulálok Hasshinaaaak.. plusz csoda h őt se baszták ki annak ellenére h kétoldalas cikk jelent emg róla meg egy csajról a Bubkában... xD ő is VIP? XD


olvastam még több infót erről, úgy tűnik tényleg igaz xD eldobom az agyam XDD írták egyik helyen, h Hasshi várhat a debütre, ABC viszont tuti nem, tehát fura őket így összerani o.O
http://www.heysayheisei.com/?p=1645
de itt tökjól leírta...

úgyis valszeg magamnak írok, de nembaj :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 30 Sat, 7:00 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Onodera Ikki meg Morita Myuto juniorok láthatóak ezen a scanen~

Image

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 10:08 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
ÍÍí ~~ Most néztem videót, hivatalosan bejelentették a Summaryn h Hasshi tényleg csatlakozik az ABC-hez és ABC-Z lesznek XD de azért gáz h ő 15 és magasabb mindenkinél 3 centivel kb :lol: :beaten: áll mellette Tottsu és tökéletesen látszik h mennyivel kisebb XD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 10:25 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
nem mintha nagyon el akarnék menni most már summary-re, de azért még mindig szarul érint, h még ha akarnék se tudnék elmenni...

és ezzel most nem akarok senkit sem elkeseríteni(pedig fogok), de Ayumi mesélte, h Summary-re csak a fanclub tagok mehetnek el és minden fanclub tag további 4 nem fanclub tagot hívhat magával.
Szal ha vlki el akar menni, az előbb szerezzen be egy tagságot vagy egy olyan barátnőt, aki fanclub tag.

tényleg vlki látott már vlmiféle adatot, h mennyi lehet egy fanclub tagság? o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:13 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Doll wrote:
tényleg vlki látott már vlmiféle adatot, h mennyi lehet egy fanclub tagság? o.O


hát 5000 yen/év/banda, illetve ami van ilyen cuccom azon még ez van. XD

amúgy ez a 4 nem fanclub tagos cuccot sem tudom, hogy így van-e igazándiból ezt is csak úgy olvastam valahol régebben. De hogy mennyi igaz belőle, azt passzolom :/ Meg amúgy is, ha árulnak csak úgy randomra jegyet akkor kb max 1-2 óra alatt tuti elfogyna.

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:25 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Nemhiszem h ez a fanclubos igaz, mert LJ-n olvastam két finn csaj beszámolójá akik simán megvették a jegyet és elmentek és nem fanclub tagok XD Meg ebayen emg ilyen cuccokon lehetett licitálni a jegyekre, szal ha tényleg annyira fanclub only lenne akkor ilyne nem lenne... több communityben voltak hrdetések is h uccsó pillanatban eladó jegy pl...

az a két csaj írta h külön helyre keleltt menni a goodsokért, és h ott álltak sorban csomót, meg h nem készültek mindenféle olvasnivalóval a tbb óra várakozásra X'D voltak képek is a sorról... hát szép O_O

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:27 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Sanako wrote:
Nemhiszem h ez a fanclubos igaz, mert LJ-n olvastam két finn csaj beszámolójá akik simán megvették a jegyet és elmentek és nem fanclub tagok XD Meg ebayen emg ilyen cuccokon lehetett licitálni a jegyekre, szal ha tényleg annyira fanclub only lenne akkor ilyne nem lenne... több communityben voltak hrdetések is h uccsó pillanatban eladó jegy pl...


persze mert a fanclub tagok eladják a jegyeiket XD Tudják, a külföldieknek nehezebb dolguk van, ezért fogják felpakolják ebayre/yahoo auction-re és úgy adják el. Cseles. XD Meg különben is bajban lennének, ha ez így "kiderülne" ezért szokták a neveiket kitakarni a képről.

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:37 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Ayumi wrote:
Sanako wrote:
Nemhiszem h ez a fanclubos igaz, mert LJ-n olvastam két finn csaj beszámolójá akik simán megvették a jegyet és elmentek és nem fanclub tagok XD Meg ebayen emg ilyen cuccokon lehetett licitálni a jegyekre, szal ha tényleg annyira fanclub only lenne akkor ilyne nem lenne... több communityben voltak hrdetések is h uccsó pillanatban eladó jegy pl...


persze mert a fanclub tagok eladják a jegyeiket XD Tudják, a külföldieknek nehezebb dolguk van, ezért fogják felpakolják ebayre/yahoo auction-re és úgy adják el. Cseles. XD Meg különben is bajban lennének, ha ez így "kiderülne" ezért szokták a neveiket kitakarni a képrõl.
hm XDD nemér XD

tényleg, a fanclub tagoknak miben jó? ezen kívül, h Summaryre mehetnek... kapnak vmi fanclub only cuccokat? vagy mik az előnyei?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:41 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
yup, szoktak kapni valamit XD Nem is tudom, hogy mi az, képek benne szöveg a fiúkról külön külön és kb ennyi (legalábbis a KAT-TUNnak iylen van, mert 1-2 be lett szkennelve). Legalábbis, gondolom, hogy az az. XD
Meg azt is hallottam, hogy koncertre a jegyet sorsolják és úgy derül ki, hgy ki hova ül. o_o

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 11:57 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Ayumi wrote:
yup, szoktak kapni valamit XD Nem is tudom, hogy mi az, képek benne szöveg a fiúkról külön külön és kb ennyi (legalábbis a KAT-TUNnak iylen van, mert 1-2 be lett szkennelve). Legalábbis, gondolom, hogy az az. XD
Meg azt is hallottam, hogy koncertre a jegyet sorsolják és úgy derül ki, hgy ki hova ül. o_o
o_O hát ez érdekes X'DD
de végülis 5000 yen/évért ha kintvan az ember akkor tök megéri XDD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 07 Sun, 12:03 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Várjál XD az 5000yen/év csak a tagság. Attól függetlenül a jegyért kell fizetni mindenféleképpen, mert úgy sok üzlet nem lenne benne :/ Illetve de, csak kevesebb kest kapna a tata. Legalábbis szerintem~

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group