Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 23 Tue, 7:00 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 13 Sun, 11:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
azt hiszem rátaláltam a kedvenc PV-mre. meg vagyok zavarodva tőle, annyira hogy pierrot-ként akartam beloginolni. ^^"
Akinek mondd esetleg vmit az hogy Pierrot: Yuuyami Suicide (Not on Air version) ....ugyeugye? Aki nem látta még, annak meg nem lőném le a poénokat.... (fanservice fanservice fanservice ) :love2: :love2: :love2: =L (nővérkék!!!, yaoi!!!, nemnormális Kirito!!!)

ha már témánál vagyok...

Dir en grey: Tsumi no batsu -mert az első japán videók között volt amit kaptam, és nagyon a szívemhez nőtt. ^^
Buck-Tick: Die - amíg a dal önmagában nem fogott meg, le sem esett a Die tartalma, de a klipptől majdnem elbőgöm magam.
Merry: Violet harenchi ^^"
Plastic Tree: akármelyik álomszerű képivilágú PV-jüket mondhatnám, de most a Zetsubou no oka-t nevezném meg Ryuutaro totálisan letargikus félmosolya miatt amit felvillant benne. ^^"""

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 2:24 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Eddig nem láttam túl sok PV-t, de amik eljutottak hozzám, azok közül néhány szerintem örökre, de legalábbis hosszabb időre toplistás marad.
Az abszolút kedvenc: DEG: [KR]cube - Ez volt az első eset, amikor egy olyan klip tetszett meg, és szerettette meg az alapdalt is, aminél a számot nem szerettem.
Dué le Quartz: Rodeo - Imádom, hogy olyan, mint egy drogos halu. Pörgős, és valahogy mindig elkap tőle a buli-feeling. :headbang:
Laruku: Lose Controll PV - Csak egyszerűen szép, és kész.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 11:31 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
Megumi neked megvan a cali-gari - maguro pv-je?

(azok a halfejek XD)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 12:38 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Locdog_Mc wrote:
Megumi neked megvan a cali-gari - maguro pv-je?

(azok a halfejek XD)

de meg ám... an-channak hála XDDDD
kuon rulez azzal a boával a nyakában :laugh: :laugh: :laugh:
na meg igen a halfejek.... fura volt, me először amikor megnéztem azt mondtam, hogy soha többet. aztán rá két hétre már ugy voltam vele, hogy szinte minden nap lement egyszer-kétszer a pv :beee: mert az ember rájön előbb vagy utóbb, hogy a cali=gari az jó :grin:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 3:47 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:love2: lejött a Shena Ringo féle la salle de bain PV csoda és -....... húúú de nem találok szavakat.... brutál jól meg lett csinálva a klipp, a maga félhomályos paszteles színvilágával mag az a sok kis repkedő csilli cucc :smile2: egyszerűen zseniális .... amikor először néztem hirtelen olyan Final Fantasy feelingem volt, mert egy-két beállításnál télleg úgy néz ki, mintha Ringo-chan csak CG effekt lenne.Meg ez a szimfónikus zenekar féle feldolgozás .... *luv* :drop2: megyek és megnézem mégeccer ....

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 6:56 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:? moooooo, Case-kun nem tod véletlen, hogy a Shena Ringo - kuki[STEM] PV-ben középtájt azok a jelenetek valami filmből vannak vagy azt a PV-hez csinálták??

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 7:39 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
:? moooooo

:moo:

megumi wrote:
Case-kun nem tod véletlen, hogy a Shena Ringo - kuki[STEM] PV-ben középtájt azok a jelenetek valami filmből vannak vagy azt a PV-hez csinálták??

van egy kb. félórás filmecske, ami a kislemezzel együtt jelent meg DVDn, abból vannak a jelenetek (és megvan, és azt kezdtük el nézni mikor néztünk eccer sok-sok Shena PVt, csak aztán inkább gyorsan lecseréltem valami koncertfelvételekre, mert azon csak bealudtunk volna :sweatdrop:)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 20 Sun, 9:01 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
megumi wrote:
:? moooooo

:moo:

ehhhhh.... :drop:

Case wrote:
van egy kb. félórás filmecske, ami a kislemezzel együtt jelent meg DVDn, abból vannak a jelenetek (és megvan, és azt kezdtük el nézni mikor néztünk eccer sok-sok Shena PVt, csak aztán inkább gyorsan lecseréltem valami koncertfelvételekre, mert azon csak bealudtunk volna :sweatdrop:)

mik vannak .... ez nem dereng... :? hm, mindegy majd akkor azt is kukkantsuk meg ^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 21 Mon, 2:41 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Zoska wrote:
Az abszolút kedvenc: DEG: [KR]cube
:heart: Nekem is az egyik nagy nagy kedvenc Deg PV! ^.^

Nah, de ami most rulez, az a Buck-Tick: Romance PV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miután lejött, szerintem ötször megnéztük ^^". De leírhatatlanul gyönyörűnek találom, a zenét is, szóval kötelező darab. És Atchan tényleg évről évre fiatalodik, és évről évre jobban kezd megőrülni xD. Ahogy ebben a klippben szerepel, az hihetetlen, főleg mikor mosolyog ^_^. A többieket meg szokás szerint eldugják valamerre sajnos. Disznóság! De klipp még ettől sem veszt semmit a fényéből, vagy sötétségéből :P . Remélem többen le tudtátok tölteni, *összehúzza magát picire* nekem fél perc alatt lejött ^^". Akinem nem sikerült, tessék beszerezni!!!!!!!! De ha sikerül valahonnancsavarhúzót szereznem, akkor viszem a vinyót hétvégén soksokminden jóval rajta (nem csak Warp day, de hogy mi még, az titok xD).

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 21 Mon, 5:16 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
tenshi wrote:
De ha sikerül valahonnancsavarhúzót szereznem, akkor viszem a vinyót hétvégén soksokminden jóval rajta (nem csak Warp day, de hogy mi még, az titok xD).

:shock: valaki !! gyorsan adjon an-channak egy csavarhúzót!!!!!! vagy várj, bedigitalizálok egyet és elküldöm msn-en :beee:
me nagyon kiváncsi :puppydogeyes:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 21 Mon, 9:16 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
adnék ha találkoznánk ^^"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 21 Mon, 10:30 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
tenshi wrote:
Remélem többen le tudtátok tölteni, *összehúzza magát picire* nekem fél perc alatt lejött ^^". Akinem nem sikerült, tessék beszerezni!!!!!!!!

azóta felpakoltam requestbe, tehát már szerencsére nem probléma letölteni :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 21 Mon, 11:38 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
tenshi wrote:
Remélem többen le tudtátok tölteni, *összehúzza magát picire* nekem fél perc alatt lejött ^^". Akinem nem sikerült, tessék beszerezni!!!!!!!!

azóta felpakoltam requestbe, tehát már szerencsére nem probléma letölteni :sweatdrop:

Go mindenki go! xD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 24 Thu, 10:12 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
okéééééééééééééééééé~ azt hiszem a metronome- isshukan PV orvosilag ajánlott napi 3x bevételre XDDD
ez a pv elsőre nagyon ilyen :eek2: volt, de az a sok marhaság amit művelnek ( nyilvános fürdőben, a kockás elejű ruhájában Sharaku ül a kádban XD ) ...szóval az ember egy idő után függő lesz ..... *megy vissza nézni :grin: *

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 24 Thu, 10:44 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
okéééééééééééééééééé~ azt hiszem a metronome- isshukan PV orvosilag ajánlott napi 3x bevételre XDDD
ez a pv elsőre nagyon ilyen :eek2: volt, de az a sok marhaság amit művelnek ( nyilvános fürdőben, a kockás elejű ruhájában Sharaku ül a kádban XD ) ...szóval az ember egy idő után függő lesz ..... *megy vissza nézni :grin: *

hát nem tudom.... :sweatdrop: én egyszer megnéztem, oszt' félreraktam, hogy majd ezt akkor valami fáradtabb pillanatokban újra... :shock:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group