Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 20 Sat, 2:48 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 11 Fri, 12:52 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Jepp Shena nagyon jóóóóóóóóó :love3:
Case!!! majd igényt tartanék a Shena PV-kre, amiket nem tudtam letölteni , jó? :grin: ha nem baj ^˛^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 11 Fri, 8:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Jepp Shena nagyon jóóóóóóóóó :love3:
Case!!! majd igényt tartanék a Shena PV-kre, amiket nem tudtam letölteni , jó? :grin: ha nem baj ^˛^

perszehogynetermészetesen :grin:
majd összepakolok sooooooooook Shena cuccost :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 11 Fri, 8:57 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
megumi wrote:
Jepp Shena nagyon jóóóóóóóóó :love3:
Case!!! majd igényt tartanék a Shena PV-kre, amiket nem tudtam letölteni , jó? :grin: ha nem baj ^˛^

perszehogynetermészetesen :grin:
majd összepakolok sooooooooook Shena cuccost :heart:

:oops: öhm.... milyen hiperaktiv itt valaki ^^"...... azért köszi ^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 13 Sun, 3:07 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Mucc : roji ura boku to kimi e *imádat* (arigato Meguminak, hogy lehetővé tette! ^.^)
a dal eddig nekem live videón volt meg. a PV-n az eredeti dal nagy fokkal jobban odab*ss. hát még a látvány, Tatsuro mester!
annyi düh van benne! jól odavág! ha megnézem én is jól odavágok! huhh


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 13 Sun, 9:01 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
bylon wrote:
Mucc : roji ura boku to kimi e *imádat* (arigato Meguminak, hogy lehetõvé tette! ^.^)
a dal eddig nekem live videón volt meg. a PV-n az eredeti dal nagy fokkal jobban odab*ss. hát még a látvány, Tatsuro mester!
annyi düh van benne! jól odavág! ha megnézem én is jól odavágok! huhh

:grin: éreztem hogy tetszeni fog :grin: most még folyamatban egy-kettő MUCC pv töltése....szóval majd írok még ki azt is neked ^^
Tatsuro meg..... ja, nagyon ott van 8) de hogy Yukke-nak milyen kis kawaii bemozdulásai vannak a háttérben :beee: me meg őt figyelte :oops:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 13 Sun, 2:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
megumi wrote:
bylon wrote:
Mucc : roji ura boku to kimi e *imádat* (arigato Meguminak, hogy lehetővé tette! ^.^)
a dal eddig nekem live videón volt meg. a PV-n az eredeti dal nagy fokkal jobban odab*ss. hát még a látvány, Tatsuro mester!
annyi düh van benne! jól odavág! ha megnézem én is jól odavágok! huhh

:grin: éreztem hogy tetszeni fog :grin: most még folyamatban egy-kettő MUCC pv töltése....szóval majd írok még ki azt is neked ^^
Tatsuro meg..... ja, nagyon ott van 8) de hogy Yukke-nak milyen kis kawaii bemozdulásai vannak a háttérben :beee: me meg őt figyelte :oops:


:grin: naigen, Yukke! :luv: (direkt nem akartam ugyan lelőni minden fordulatot a klippben, de nem állhatom meg, hogy ne idolizáljam a kisfiú szereplőt (nagy része van az "annyi düh van benne" és az "odavág" feelingekben! he's good!)) :grin:

oh, Tatsuro 'zombi' pedig elég ha csak áll és néz, és kész vagyok. ''D:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 18 Fri, 11:21 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Case wrote:
perszehogynetermészetesen :grin:
majd összepakolok sooooooooook Shena cuccost :heart:


nekem is... :puppydogeyes: :puppydogeyes: :puppydogeyes:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 07 Thu, 2:58 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Most töltöttem le a Mucc Ware Arubeki Basho című PV-jét, és nagyontetsziiik! Nincs benne semmi extra, de azért a sárban zenélős-fetrengős :stupid: :laugh: :drop2: részek miatt már megérte megnézni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 07 Thu, 10:28 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Zoska wrote:
Most töltöttem le a Mucc Ware Arubeki Basho című PV-jét, és nagyontetsziiik! Nincs benne semmi extra, de azért a sárban zenélős-fetrengős :stupid: :laugh: :drop2: részek miatt már megérte megnézni.

igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!! az a PV úgy ahogy van rulz, nagyon tetszik :grin:
monnyuk én mostanában az összes MUCC dologgal így vagyok :sweatdrop: ....... tatsurooooooo :heart:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 11 Mon, 4:36 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2004 Mar 18 Thu, 11:56 am
Posts: 7
Tudom hogy már nagyon nagyon régen nem írtam, sőőőt van egy olyan érzésem hogy márnem is emlékeztek rám, de csak azért foglalom most itt egy kicsit a helyet, hogy megmondjam hogy MUCC az egyik legjobb zenekar a világon, és hogy minden olyan embert akinek megvannak a pv-k tőlük mérhetetlenül irigyelek... (huh ez egy nagyon szép körmondat lett :) ) Na bye megint egy jó ideig... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 11 Mon, 7:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
ayu-chan wrote:
Tudom hogy már nagyon nagyon régen nem írtam, sőőőt van egy olyan érzésem hogy márnem is emlékeztek rám, de csak azért foglalom most itt egy kicsit a helyet, hogy megmondjam hogy MUCC az egyik legjobb zenekar a világon, és hogy minden olyan embert akinek megvannak a pv-k tőlük mérhetetlenül irigyelek... (huh ez egy nagyon szép körmondat lett :) ) Na bye megint egy jó ideig... :D


szia! igen a MUCC az nagyon :heart: . most épp teljesen mucc napom van, homura uta album rulz! <33; *meg épp tölti a többit*. a PV-ket illetően, az irigységet könnyeden átalakíthatjuk pvbirtoklássá, ha nem tűnsz el megint olyan sok időre :smile2:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 12 Tue, 5:17 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hát kodou pv nem nagy kaland szerintem, az utóbbi deg pv-k alapján azt is lehetne mondani hogy szokásos, mint a fotózásuk is volt ^^" ugyanolyan "sokatmondó" és felépítésű mint pl saku is volt. Nincs a pv-vel semmi gond, de azért hol van ez egy KR cube-hoz vagy egy Aint afraid-hez képest, nem is beszélve más régebbi dolgaikról

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Apr 18 Mon, 1:30 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2004 Mar 18 Thu, 11:56 am
Posts: 7
bylon: Azt nagyon nagyon nagyon megköszönném... :master: MERT Muccért most odáig meg vissza vagyok kb tízszer, de komolyan, mert amit csinálnak és ahogy csinálják az egyszerűen nagyon jó! Vagy nem?? Tehát nagyon örülnék ha valahogy el tudnád nekem juttatni a dolgokat. Csak mond hogy hogyan...

Ígérem megpróbálok nem eltünni de hát nem igazán tudok én beleszolni a nagyok dolgába... (hisz kevés infókkal rendelkezek mivel se netem és nem is akad mostanában bárki aki felvilágosíthatna a Japán zenei világ alakulásáról, mert aki eddig infokat adott elköltözött, tehát... ) ezért vagyok kicsi ^_^""

Előre is köszi mindent!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 May 04 Wed, 9:01 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:love: hhhhhhhhhah...... találtam új luvluv PV-t magamnak a hétre... : SID-Ajisai. Kis bjútiful fehérhátteres-rózsaszinködös-indás-virágos-pillangós csoda, ami ilyen ocsmány időben teljesen jót tesz az ember lelkének :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 May 08 Sun, 11:11 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
megumi wrote:
:love: hhhhhhhhhah...... találtam új luvluv PV-t magamnak a hétre... : SID-Ajisai. Kis bjútiful fehérhátteres-rózsaszinködös-indás-virágos-pillangós csoda, ami ilyen ocsmány időben teljesen jót tesz az ember lelkének :smile2:


8D nem hiszem el, milyen jó apropó! épp Sid PV-ről akartam írni. De az újabbikról:
Yoshikai Gaku 17 Sai. Szóval igen, tudjuk milyen bjúútiful az Ajisai, és az egész Renai album olyan kellemes muzsika :grin:. Elindítom ezt az újonnan töltött pv-t, és itt vmi nem stimmel, biztos rosszul linkelték be, ez nem lehet Sid PV.... xD, a végén is leellenőrzöm, hogy mi a fájl neve. =D

minimum egy tempósabb Merry dalként csap oda. képileg meg semmi virágesőben zenélgető visualos bácsik. helyette fel-le ugráló-táncoló lánykák, mintha a tévében össze-vissza váltogatva a csatornákat néznéd őket.

*megy levadássza ezt az új Sid maxit*

[edit] =O ez nem ÚJ, hanem éppenhogy RÉGI DEMO -TAPE! *visszaazegész* akkor meg hova lettek az ijen ütős kis Sid dalok, haaaa? O_o namindegy, jó ez a PV, jó a Sid. sz'al akinek teccet Ajisai, mindenképp nézze meg ezt is :grin:

ja, ayu-chan! írtam rég üzit , nem hagytam szó nélkül a mucc pv-ket :sweatdrop:

~nemhiszemel, hogy pontosjével írtam az 'ilyen'-t.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group