Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:13 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next
Author Message
 Post subject: PVk
PostPosted: 2004 Dec 13 Mon, 1:31 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ma néztem egy csomó random PVt és közben jutott eszembe, hogy kellene azokról is egy topic, föleg mikor találtam egy új Halcali PVt amit nem lehet hisztérikus röhögés nélkül végignézni és ami azonnal a kedvencek közé került. :grin:

tehát kinek mik a kedvenc PVi és miért (vagyis ne hosszú listákat plíz :beee:) Mik az örök nagy favoritok és mik az aktuális kedvencek? Persze müfajban lehet akármi, rock, pop, visual, hiphop, punk, bármi~

Nekem az aktuális kedvenc természetesen a fentemlített Halcali darab. Teljesen véletlenül találtam, mert korábban azt sem tudtam, hogy létezik, mivel nem kislemezdalhoz készült, hanem egy remixhez (ilyen extra-PVk nagyon ritkaságszámba mennek... eddig csak négy JPop remixhez láttam PVt, az egyik az Ayu féle Connected, aminek a CG/anime videója van, ami ment valamelyik con-on is, meg volt még egy ELT és egy Tommy february6, plusz a Morning Musume is csinált egyet régen, mikor még jók voltak... ami összeköti az összeset, az, hogy mind kiemelkedöen jó volt és az adott elöadó legjobb videói közé tartozik. [illetve az ELT esetében magasan a legjobb.. xD]) *khm* szóval, ez az újabb Halcali dalok egyik legjobbjához, a Strawberry Chips-nek a remixéhez készült és az egyébként is szórakoztató eredeti PV (amiben karácsonyfának beöltözve tánciznak a lányok... o_O/) lett teljesen újravágva a nagyon szétesett és nagyonzseniális breakbeat remix ritmusára, kiegészítve egy-két extra jelenettel. Abszolút telitalálat az egész. :bluegrin:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: PVk
PostPosted: 2004 Dec 13 Mon, 2:01 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
Image

Anyának mondom, hogy ilyen karácsonyfár vegyen, bár ha így mozog, macerás lesz díszíteni :laugh: .
Hát kedvenc PVm van egy pár! :sweatdrop: Nézzük csak sorban:
Malice Mizer: Illuminati - örökzöld :vamp:
L'arc en ciel: Lose controll - olyan gyönyörű!!!! :hippy:
Dir en grey: Raison D'etre/ ZAN/ 304 goushitsu, hakushi no sakura - old Deg PVk rulez!!!!! :headbang:
Velvet eden: Sad mask - cép! :pinky2:
hide: Beauty & Stupid - ne kérdezzétek miért, ez márcsak így van :trampoline:
X-Japan: WeekEnd/ Celebration - yeah! :heart:
Merry: Violet harenchi - no comment :headphone:
Cali=gari: Maguro - jönnek a halak!!!!! :laugh:
Metronome: Mittsu kazoero/ space romantic - Ettől ijednek meg a sátánista deathmetálosok :kitty:
Buck-Tick: Love letter, Dream or Truth, Hyper love, M.A.D., Speed, Die, Dress, Candy, ...in Heaven..., Mienai mono stb. (mindkettő), Sabbat, Zangai, Aku no hana, Kodou (első verzió), Heroin, Sasayaki, Empty girl, National media boy, és végül, de nem utolsó sorban a Bran-new lover. - hát, ez kicsit sok van, dehát.... *droolez* *nosebleed* :hospital:
És végül Atsushi Sakurai: Taiji - éljen a gitáros, ha meglesz a live DVDje, csak őt fogom rajta keresni ^^".
Dióhéjjban most hírtelen ennyi jutott eszembe :sweatdrop:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 12:02 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Halcali PV: tegnap megpróbáltam megnézni... álmosan nem ment. Egy perc után nem voltam jól o_o;
Majd ma 2.szorra is megmérkőzöm vele @_@

Kedvenc PV-k... lássuk csak...

Go!Go!7188: Ruriro

Laruku: Tőlük szinte az összes nagy kedvenc... de leginkább mondjuk a Finale... meg a Heaven's Drive... ^^

Judy and Mary: Cheese Pizza & Dokidoki. Mindkettő aaaaaannyira idiótaaaaa XD
Meg Orange Sunrise: shiny, meg örömzene, meg waaaaaah \^_^/

MM: Beast of Blood (mert Kör nézése után pár nappal láttam 1x vmelyik conon, és majdnem sikoltozva rohantam ki a teremből... x_x
Akkor, ott a sötétben az eleje + a tükrös rész nekem durva volt :PPP)

XJapan: SAy Anything koncert-pv-whatever: mert széééép ^^

most ennyi jut eszembe, mert mennem kell gyakorlatot előkészíteni...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 6:55 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
angelwings wrote:
Halcali PV: tegnap megpróbáltam megnézni... álmosan nem ment. Egy perc után nem voltam jól o_o;
Majd ma 2.szorra is megmérkõzöm vele @_@

nem mondhatod, hogy nem figyelmeztettelek! :shock: egyébként annál ami az elején van csak súlyosabb lesz késöbb... xD (és nem! nem fogom fizetni a szemészetröl hozott számláidat!! :beee:)

a fentemlítettek közül meg.. no igen, ruriro nem csak a legjobb Go!Go!7188 szám, hanem a videója is embertelen jól sikerült a macskával, meg marionett zenekarral, meg a halálfejes zoknival... :heart: (télleg, a pár hónapja megjelent új Go!Go! album már volt fent requestben...?)

a Beast of Blood meg.. noja, az klasszikus. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 8:48 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Case wrote:
a fentemlítettek közül meg.. no igen, ruriro nem csak a legjobb Go!Go!7188 szám, hanem a videója is embertelen jól sikerült a macskával, meg marionett zenekarral, meg a halálfejes zoknival... :heart: (télleg, a pár hónapja megjelent új Go!Go! album már volt fent requestben...?)


MIIIIIII???? NEM!
(csak az Aoi Kiretsu single) GIMME PLIIIIIIIIIZ *__________*

[edit - előző + 10 perc] Túléltem, a pv király! ^-^v [/edit]

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 17 Fri, 12:30 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Seo Taiji: Live Wire

*bylon most látta, és nem tér magához* :drop2:
mint 5 perc 14 másodpercbe tömörített kétórás film~annyira mozgalmas.
:love3:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 17 Fri, 1:01 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
buck-tick : love letter

én nemigazán vagyok rajongója a pv-knek, de ez még az én kritikus hozzáállásomnál is megállta a helyét

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 17 Fri, 6:16 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
buck-tick : love letter

én nemigazán vagyok rajongója a pv-knek, de ez még az én kritikus hozzáállásomnál is megállta a helyét

Végre!!!!!!!!!! És én hogy örültem, hogy tudtam mutatni egy B-T klippet, ami tetszett! Ennyi próbálkozás után végre sikerült!!!!!! :trampoline: :kitty: :hippy: :angel: *sír a meghatottságtól*

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 28 Tue, 5:05 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
... jóvanna :headphone: de tudod hogy én nem vagyok nagy pv rajongó

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 23 Sun, 8:21 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
ezer hála An-channak hogy megmutatta a metronom - computer pv-t :love:
annyira aranyos az a táncikálás, és az az ártatlan tekintet benne :laugh: :laugh: :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 01 Tue, 2:09 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
most kaptam kézhez a noir fleurir - omocha no miisha pv-t :laugh: a kawaii-ometer kiakadt :pinky2: miisha a kis hörcsög, olyan aranyos, és aztán jönnek a csúnya kuklux klános emberkék és elrabolják, hogy az erdőben befenyítsék XD de még az a hegedűvel való táncikálás a háttérben karen (?) részéről XDD hát még mana is jobban imitálja a hangszeren való játszást :beaten: a zenét is szerettem, de ez ^_^ pláne hogy még a plüssmaci is majdnem sorra kerül, folyton fenyegetve van a kis balta által is :angel:
köszönet stabwestnek a pv-ért :master:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 06 Sun, 7:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Meg tudná Vki mondani, hogy hány PV-je készült a MUCC-nak? Ji-chan esetleg? :) Mert nekem a Zetsubou és a Monochro no keshiki van meg.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 10 Thu, 3:50 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
najó azthittem sikerül ennyi nézés után megunni, de a Deadman PV még mindig rulez! 8)
Kényszerzubbonyos Mako valami eszméletlen hogy néz ki, az éneklés közben művelt dolgai úgyszintén, még mindig bele vagyok hullva ebbe a "mintha sírna" stílusába :love2:
aie meg :love3: ...no further comment,szóval úgy jó ahogy van...csak nekiállhatnának kicsit gyakrabban PV-t forgatni.
kár hogy visszamenőleg nem csinálnak klippet, mert mondjuk egy Doris kara no tegami :heart: PV-t asszem el tudnék viselni :spin:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 10 Thu, 4:27 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
megumi wrote:
mondjuk egy Doris kara no tegami :heart: PV-t asszem el tudnék viselni :spin:


csatlakozom a klubbhoz ^^"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Feb 10 Thu, 7:03 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
megumi wrote:
najó azthittem sikerül ennyi nézés után megunni, de a Deadman PV még mindig rulez! 8)
Kényszerzubbonyos Mako valami eszméletlen hogy néz ki, az éneklés közben művelt dolgai úgyszintén, még mindig bele vagyok hullva ebbe a "mintha sírna" stílusába :love2:
aie meg :love3: ...no further comment,szóval úgy jó ahogy van...csak nekiállhatnának kicsit gyakrabban PV-t forgatni.
kár hogy visszamenőleg nem csinálnak klippet, mert mondjuk egy Doris kara no tegami :heart: PV-t asszem el tudnék viselni :spin:

*an-chan még nem látta :cry: , de ő is akar Doris kara no tegami PVt, de Gin no parasol PVt is xD*

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 194 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group