Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 29 Fri, 8:53 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: OT: XPeripheria 4
PostPosted: 2003 Mar 18 Tue, 3:25 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
mivel IRC/BBS addikt vagyok, es Case-szel mostanaban nem talalkozom IRC-n, ez az egy megoldas maradt. ^_^
szoval ize. meglehetosen rulz, hogy 2 napos lesz, bar ez nekem kisse kellemetlenne teszi a dolgot, videki reven. Case, vagy nalad alszok megin, vagy az utcan. ^^" rad vagyok utalva.
meg hogy ne legyen annyira offtopic a dolog, irj egy kicsit Tojiko Norikorol, mer' meg nem hallottam rola. whee, ket legyet egy csapasra!

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 19 Wed, 8:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ehh, Xperipheria nem OT.. me' XPeri az jó és ami jó az meg sose OT.. :D
Meg ráadásul ugye megin' van japán vendég is.. *khmm..* tehát véleményem Tujiko Noriko-ról..?
Hát... az az igazsag, hogy nem vagyok egy nagy Tujiko Noriko rajongó. A zeneje kis fura hangocskákbál felépitett valami, általában semmi zajos, csak ilyen kis lassú andalgó bigyó. Mondjuk néha tényleg erdekes hangokat használ, csak ez nem társul jó számokkal, meg azzal a agyilag megborult zsenialitassal ami a zeneileg nemiképpen hasonlo Takako Minekawa-t jellemzi. No meg még jó hangja sincs mellé ami megmenthetné a dolgot.
Amint említettem a hírekben is, igazából azért lett nagyon felkapott, mert a Mego adja ki a cuccait. Aztán a sznobok meg jól ráharaptak, hogy "Fufu! Mego! Meg fufu! Japán! Hú de exotikus!!" És közben fel se tünik nekik, hogy mennyi jobb dolog van ami hasonló...
Ehh, ez kicsit túl durvára sikerült... me' igazából nem rossz ö.. csak nem is jó. Meg különbenis, nekem:
Japán+Cuki prüntyögös elektronika = Takako Minekawa. Nem pedig Tujiko Noriko. :dead:
Na, most aztán jól lehangolódott mindenki gondolom ^^"
Umm.. meg jéghegy, a szombat elvileg nem gond, de pénteken nem toom hova pakoljalak el.. ^^" nah, majd kitalálunk valamit~!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 20 Thu, 2:59 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
k @_@

btw, most ez hogy is van a nevevel? mert ugye hepburn atirasban nincs tu, csak tsu. (viszont a japanok altal hasznalt atirasban, ahol a tsu tu, es a shu syu, meg ienek, ott van.) vilagosits fel minket! bar ugyis csak en olvasom ezt a thread-et, szal nyugodtan mehetett volna PM-be. :P

edit: BORZALMASAK EZEK A SMILEY-K! @_@ *kikapcsol*

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 20 Thu, 5:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jegHegy wrote:
btw, most ez hogy is van a nevevel? mert ugye hepburn atirasban nincs tu, csak tsu. (viszont a japanok altal hasznalt atirasban, ahol a tsu tu, es a shu syu, meg ienek, ott van.) vilagosits fel minket!

Ehh, fogalmam sincs.. :dead: Én ugye nem vagyok japan nyelv szakértö, másrészt meg szerintem simán csak arrol van szo hogy a Mego-nál valaki ugy gondolta, hogy ez igy jobban hangzik, vagy mittomén..
Vagy Tujiko is olyan mint Shena Ringo, hogy hajlamos a legkülönbözöbb módokon irni nevét. (Shena, Shiina, Sheena, nomeg persze a felejthetetlen Shéna Ringö verzió XD)

jegHegy wrote:
edit: BORZALMASAK EZEK A SMILEY-K! @_@ *kikapcsol*

Tudom.. gondolkodom azon, hogy lecserélem az egészet egy másik smiley tipusra, de mikor csinaltam a forumot eppen ez volt kéznél.. ^__^"
Különben meg.. lehet ám csinálni a fórumnak új smileykat a mostaniak mellé.. ha valaki jelentkezik ezen csodás feladatra...
(meg azert van 1-2 jo.. pl: :eating: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 21 Fri, 12:43 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
tegnap mondtam anyamnak hogy majd megyek XP4-re, es mondtam hogy egyelore nem tudni hol fogok aludni penteken.

....elkezdett parazni. -_- ugyhogy kene ezzel csinalni vmit @_@ vagy csovezunk ^_^?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 23 Sun, 7:38 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jegHegy wrote:
tegnap mondtam anyamnak hogy majd megyek XP4-re, es mondtam hogy egyelore nem tudni hol fogok aludni penteken.

....elkezdett parazni. -_- ugyhogy kene ezzel csinalni vmit @_@ vagy csovezunk ^_^?

Ohh, májusban már csodálatos jó idö van, nincs is egészségesebb ilyenkor a szabadban alvásnál!

Dr. Case


XD


(jó, jó, majd még agyalok addig valami megoldáson.. o_o/)

edit: ja, meg ma végre lecseréltem az update oldal logoját amit te is kritizáltál (tökjogosan ^^") vacak kinézete miatt.. hogy teccik az új verzió? :)
edit2: pff.. még jó hogy megnéztem más monitoron is, most látom csak mennyire el vannak rontva a szinek.. o_o/ Nah, majd este kijavitgatom.. *sigh*
edit3: nah, meg van bütykölve. Csináltam belöle transparent gif-et. Legalább megtanultam az is.. :]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 26 Wed, 1:33 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
igy mar rulz a logo ^_^ csak a betuk kicsit alias-osak. mivel csinaltad, paint-tel? @_@
meg akkor majd ertesits itt vagy emailben fejlemenyekrol. matamata~

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group