Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:29 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 328 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 11:34 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
EZ A PÓLÓ NEKEM KELL!!!44!4


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 11:37 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Jude wrote:
^
EZ A PÓLÓ NEKEM KELL!!!44!4

Ahogy elnézem, ez a csináld magad kategória. De legalábbis diy is megoldható. :pinky2:

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 12:30 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
De nekem az övé kell. Hordva és mosatlanul. ...:flirty:
És most térjünk vissza a komoly, zenei témákat érintő beszélgetésekhez, kérem. :artist:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 1:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Jude wrote:
^
De nekem az övé kell. Hordva és mosatlanul. ...:flirty:
És most térjünk vissza a komoly, zenei témákat érintõ beszélgetésekhez, kérem. :artist:

Lehetőleg úgy, hogy egyszer benne is aludt, ugye? Moziba ne vigyen el?
Várom ám a kislemezt cefetül. Huh, ez most nagyon magasröptű volt.

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 2:10 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Hmm... csak ne nyálazza össze, az már nem szexi. XDDD Moziba? Hogy jutott ez eszedbe? Vigyen hát! Rikivel akár a világ végére is elmegyek.

Nos, asszem ennyit a szofisztikált zeneértő társalgásról, de majd bepótoljuk, amikor megjelenik a minialbum. :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 2:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Jude wrote:
csak ne nyálazza össze, az már nem szexi. XDDD

!!! :'DDDDDDD

Na de valami informésön van már arról a minialbumról? : o Cím, borító, tracklist?
Live DVD mikor lesz? *DVDbuzi* :pinky2: A 14souls dalait nagyon meghallgatnám élőben (*o*)b
És mi ez a 『ART-SCHOOL 10th ANNIVERSARY KINOSHITA NIGHT SPECIAL』? Ez "a" 10. évfordulós koncertjük vagy valami külön buli? Akárhogy is van, szerintem legyen belőle DVD! :pinky2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 2:44 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Dorte wrote:
Na de valami informésön van már arról a minialbumról? : o Cím, borító, tracklist?
Live DVD mikor lesz? *DVDbuzi* :pinky2: A 14souls dalait nagyon meghallgatnám élőben (*o*)b
És mi ez a 『ART-SCHOOL 10th ANNIVERSARY KINOSHITA NIGHT SPECIAL』? Ez "a" 10. évfordulós koncertjük vagy valami külön buli? Akárhogy is van, szerintem legyen belőle DVD! :pinky2:


Semmi egyelőre. Még korán van. XD
Nem tudom, de lehetne már live DVD, épp itt az ideje, az utolsót 2007-ben adták ki. És igen, az a 10. évfordulós koncert lesz (Bradford Cox születésnapján, offf :pinky2:), és valóban jó lenne, ha erről készülne valami videóanyag... Sosem lehet tudni, én szorítok nekik, hogy ez eszükbe jusson. XD

Egyébként most tudtam meg, hogy a LOVE/HATE és SWAN SONG Disc 1 CD-im konkrétan rádióknak kiküldött sample darabok (van bennük egy matrica, azt sikerült most megfejteni). Most ettől egy gyűjtő beájul, vagy ez nem akkora szám? XD

edit: A Riki szólólemez megint van Yahoo aukción, kacérkodtam a gondolattal, hogy megszerzem születésnapomra, amíg ki nem számoltam, hogy csak maga a lemez szerény 33 000 forint lenne, és akkor még a sok járulékos költségről szó se esett... Így nem lesz az enyém. Pfffff... :pinky2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 3:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Jól van, csak próbálkoztam zenéről beszélni :pinky2: XDD Na meg tényleg érdekel, de akkor még hamar van ^^
Illendő lenne, hogy eszükbe jusson. o_o' 2007 régen volt, most jubileum van, én meg 14souls számok után sírok (igen, persze hogy ez a legnyomósabb érv :pinky2: ). Talán írni kellene twitteren Ricsárdkának, hogy ha eddig még nem szervezte volna le a videós brigádot, akkor a hátralevő pár napban legyen szíves megtenni :artist:

A rádiós CD-k nem tudom mennyire különleges darabok. Lehet hogy csak túl sokat készítettek belőle és ami megmaradt eladták :pinky2: *elszalad*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 3:33 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Dorte wrote:
Jól van, csak próbálkoztam zenérõl beszélni :pinky2: XDD Na meg tényleg érdekel, de akkor még hamar van ^^
Illendõ lenne, hogy eszükbe jusson. o_o' 2007 régen volt, most jubileum van, én meg 14souls számok után sírok (igen, persze hogy ez a legnyomósabb érv :pinky2: ). Talán írni kellene twitteren Ricsárdkának, hogy ha eddig még nem szervezte volna le a videós brigádot, akkor a hátralevõ pár napban legyen szíves megtenni :artist:

A rádiós CD-k nem tudom mennyire különleges darabok. Lehet hogy csak túl sokat készítettek belõle és ami megmaradt eladták :pinky2: *elszalad*

Ez a twitteres ötlet nem is olyan rossz :roll: vagy írni kellene neki fan-mailt. Bizti örülne neki, ha betámadnák a jóképű magyar rajongó leánykákok :pinky2: Legalább megnézné a térképen, hol vagyunk.

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 3:44 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Dorte wrote:
Ricsárdkának


:laugh: Kéne, amúgy is beszédem van vele több dologról is (például Kago Ai "cukiságáról" :'DDD).

Szerintem is illene, ha eszükbe jutna egy jubileumi DVD kiadása, azért egy tízes évfordulót rendesen meg kell ünnepelni (rád nézek, Kuu... :drop3:).

De asszem, ha még nem szerveződött le semmilyen stáb videófelvételre, akkor most már ha fejreállunk, akkor se fog. Kicsit szorít az idő. XD

Egyébként egyszer már írtam Rikinek twitteren, gratuláltam a kerek évfordulóhoz, de nem válaszolt... Bezzeg az egyik ismerősömnek meg igen!!! FUUUU! :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 3:51 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Jude wrote:
Egyébként most tudtam meg, hogy a LOVE/HATE és SWAN SONG Disc 1 CD-im konkrétan rádióknak kiküldött sample darabok (van bennük egy matrica, azt sikerült most megfejteni).

Jééé~ nekem a Case-től vett cali≠gari - 8 CD-m olyan! [/off] ...ööö...szóval...várom a mini albumot!! XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 5:42 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
pocketlawyer wrote:
Bizti örülne neki, ha betámadnák a jóképű magyar rajongó leánykákok :pinky2:

Sajnos én sem jóképű nem vagyok, sem cuki, mint Kago Ai, úgyhogy rátok hagyom a dolgot, avagy nem küldök képet a fanmail mellé :pinky2:

Jude: 3 nap, az nagyon sok idő. :artist: De nekem az is jó, ha kézi kamerával felveszik, azt csak tud kőccsönözni ez a Ricsárd 3 nap alatt :pinky2:

Igen, tudatában vagyok, hogy mindenről beszélek, csak zenéről nem :beaten: *megszűnik*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 5:59 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Kago Ai nem cuki :o olyan furcsa arca van o__o Tanaka Reina!!!! <3333

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 6:01 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Dorte: Sajnos én se közelítem meg a cukiságnak azt a magosiskoláját, amit Kago Ai csont nélkül abszolvál. :'DDDDDDDDD
Oké, szerezzen egy kézikamerát, meg nekem repjegyet, és akkor nagyon szívesen felveszem az egész koncertet, azon nem múlik. XD

Alcsi: Szerintünk se, de Riki szerint igen. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 11 Tue, 6:24 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Jude wrote:
Oké, szerezzen egy kézikamerát, meg nekem repjegyet, és akkor nagyon szívesen felveszem az egész koncertet, azon nem múlik. XD

Na pont ezt akartam még írni, hogy valakinek a kezébe nyomja az első sorban, és az majd felveszi :'D De aztán majd ne végig csak Rikit vedd! :artist: :pinky2: /off.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 328 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 93 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group