Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 02 Thu, 6:49 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 328 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 02 Wed, 1:23 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
A vendégzenészes résznél még nem járok. De ma már bizti befejezem! :wink: De a tegnap kicsit sok volt, nem mintha a mai nap könnyebbnek ígérkezne.. szóval lehet, hogy megint valami különleges jelenséget fogok észlelni a koncert közben! De feltétlenül csinálok róla screenshot-ot! :lol:

Szóval azt mondod IN THE BLUE... na majd figyelek rá. A vágás tényleg nagyon jó, egészen konkrétan ritmusban van a zenével, van egy olyan rész, amikor végigmutatják egymás után a tagok lábait, ahogy a ritmusra így izé... "tapp-tappolnak", na azzal szórakozhatott a vágó egy ideig, de tök jó ötlet volt.

Na jó, most már tényleg dolgozni fogok, és akkor sem indítom el a koncertet a munkahelyi gépemen... mert ugye rajta van. :)

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 11:47 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Uff... fenn van az ISO, ha valakinek kell, szedje, amíg meleg. Aztán most ugrok neki a turnédokunak.

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8
Part9
Part10
Part11
Part12
Part13
Part14
Part15
Part16
Part17
Part18
Part19
Part20

Csak úgy mondom... NAGY. 7,70 GB.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 1:45 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!


Brutál!!!!!!


:master:


Ui: tegnap is bealudtam a koncert közepén, de megvan a jézusos rész, ma este, miközben sül a csokis-erdei gyümis muffin, megcsinálom a screenshotokat :D

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 3:53 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Ez tényleg egy brutális menet volt... XD
Közben kész lett a turnédoku, már csak darabolnom kell, aztán töltöm is fel. Bár nem garantálom, hogy ma végzek vele. ^^"

Muffin... :drool: Screenshotokat meg akkor várom! XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 6:06 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Turnédoku... :drool: Becserélném pár muffinért XD Jön egy külföldi barátnőm, neki sütöm.
... meg szerintem megnézetem vele is a Floralive-ot, művelődés címszó alatt, mert leragadt a Gackt, Gazette, Nightmare bermuda-háromszögben.

jön NS-re is... szegényke, nem tudja még milyen méhkasba nyúlt ... :lol:

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 6:22 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Részemről deal! XDDD Máris kezdem feltölteni. És nagyon helyes, művelődni sosem árt! :pinky2:

Addig is ízelítő gyanánt két gif a dokuból, hogy lehessen tudni, mire kell számítani... :')

Yuichi lábgitároz (később nekiállt sztriptízelni a kocsiban). XDDD Sose volt normális szegénykém. :lol:

Image

Toddy fegyelmez. :beaten:

Image

és ugyanez az én értelmezésemben XDDD Elnézést.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 7:25 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
:laugh:

Most komolyan... :lol:

Kész vagyok... egyébként is... de ez ... :lol:

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 7:34 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Vannak még benne hasonló csodás pillanatok... :lol: Retard az összes, imádnivalóak. És ilyenkor jobban fáj a szívem, hogy Yuichi lelépett, pedig ő volt a legnagyobb állat (jó értelemben) mind közül. -_-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 11:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
nya~ jelentem, megvannak a jézusos pillanatok, sőt, találtam ám még többet is!!!
Lehet, hogy Toddy [huh, akkor ez most tényleg az ő neve?] ~valóban~ Jézus japán vizuális reinkarnációja? :?

Viszont, a screenshot-képző szervem leállt, csak vagy fekete az egész, vagy csak ugyanazt a képet mutatja, amit egyébként nem is screenshotoltam... komolyan, kell valami normális lejátszó, mert Windows Media Playerrel meg mplayerrel eddig csak.... bajom volt.

De megvannak, megjegyeztem az időket, lesz screenshot ha addig élek is, megkapod [meg én is, mert tuti desktopot csinálok belőle] :multi:

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 11:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
^off: virtualdubbal is lehet nagyszerű screenshotokat csinálni, legalábbis azzal szoktam. ^^"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 11:16 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
pocketlawyer wrote:
nya~ jelentem, megvannak a jézusos pillanatok, sőt, találtam ám még többet is!!!
Lehet, hogy Toddy [huh, akkor ez most tényleg az ő neve?] ~valóban~ Jézus japán vizuális reinkarnációja? :?


Todaka Masafumi a becses neve egyébként, de ki tudja miért, ő a Toddy becenevet használja, a blogján, és a twitterjén is így fut.

Egyébként screencapelésre kiválóan alkalmas még a BSplayer (csak a p-t kell nyomni a klaviatúrán, mint süket a csöngőt, és a lejátszó mappájába menti a screenshotokat), illetve az SMplayer is haszálható erre a célra, rajta külön screencap gomb is található. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 03 Thu, 11:37 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Na szóval így lefekvés előtt: megkerestem az in the blue-t a felvételen, mert le kell feküdnöm, de nem hagyhattam azt nézetlenül...

kész

Azt vártam, hogy a végén felrobban a világ és az emberiség úgy ahogy van, zusammen, boldog mosollyal az ajkán hal meg. Én azt tettem volna.

Van egy barátnőm, aki vágó, tuti meg fogom neki mutatni. A zene az egy dolog... de vágással együtt az egész olyan, mint egy földrengés.

Én most boldog vagyok. Jó éjt.

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 04 Fri, 7:18 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Ezt így tökéletesen leírtad. *__* Mikor anno először láttam ezt a számot ebben az előadásban, leszakadt az állkapcsom, és vissza is léptettem, mert nem hittem el, amit látok, meg azt se, amit hallok. XDDD Azóta is garantált libabőr minden egyes alkalom. Nem tudom, mit csináltam volna, ha ezt élőben láthatom, szerintem elvitt volna a szívmegállás, vagy valami. XD És bizony, a vágások ott valami zseniálisak.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 04 Fri, 8:53 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Az egész annyira energetikus és szívszorító egyszerre, és a váltások annyira élesek, hogy jajj. Alig várom, hogy végre egyszerre megnézzem nyugiban az egész koncertet... :puppydogeyes: Jövő hét szerda a leghamarabbi időpont... :cry2: Az életem akadályozza, hogy jól érezzem magam.

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 04 Fri, 9:42 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Feldob engem a tény, hogy más is így gondolja ezt. XD Pedig amikor megnyitottam a topicot, azt hittem, nem lesz túl népszerű, erre tessék... Hiába, ami jó, az jó. A koncertet meg tényleg nyugiban, megszakítások nélkül érdemes meglesni, akkor lesz igazán élmény. ^^
És jövőre akkor is kimegyek egy live-ra, ha a fene fenét eszik. :retard:

Mellesleg két perc, és fenn a turnédoku.

edit: Voilá!

part1
part2
part3
part4
part5

Elég méretes lett ez is, de legalább a minőség kiváló. Az ilyesmire meg igényes vagyok. ^^


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 328 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group