Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 20 Sat, 9:10 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 284 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 6:48 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Doll wrote:
Kicsit megkésve, de itt az új Siva PV - riot
enjoy!^^ *megy nézni*

Vííííííí~ de izgi, köszi köszi köszi!!!! :D :D :D *ő is megy* xD

edit: Hát ez zúzott. Nagyon jól nyomják!!! Köszi mégeccer, hogy felhívtad rá a figyelmem, hogy egyáltalán van ilyen. xD ...hmm, mostmár csak valami jóminőségű letölthető verziót kéne vadászni... (meg újra elővenni a single-jeiket) ^.^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 7:33 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Nincs mit!^^ nekem annyira nem tetszett!^^; de azért jó volt egyszeri megnézésre!^___^

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 16 Sat, 9:11 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Kishidan - Christmas Medley 2003 :rainbowafro:
Marha szórakoztató (Kishidan-faneknek legalábbis biztosan xD) kis TV-live, a legjobb számaikból csipegetnek, megvan a karácsonyi fíling is (dzsinglibelsz japánul xD)... Szúrjátok ki az Imai cosplayert!! :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 19 Tue, 10:21 am 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Sep 19 Tue, 9:53 am
Posts: 132
KOnnichiwa Minna-sama!

Az én kedvenceim, nem éppen fontossági sorrendben: Dir en Grey, Gackt, L'Arc en Ciel, X-JAPAN, HIDE, Hyde, Tetsu69, Acid Android, Gazette, Kagerou, Kaggra, Despairs Ray, Glay, The Trax, Utada Hikaru, Aikawa, Nanase, Sakamoto Maaya, Seki Tomokazu, Koyasu Takehito, Kotani Kinya, Koda Kumi, Luna Sea, Inoran, Sugizo, Alice Nine, Jeanne D'Arc, Do as infinity, Megumi Hayashibara, Masami Okui, Malice Mizer, Klaha, Moix(Mana agymenése), Kozi, Dragon Ash, Arashi, Kinki Kids, Miyavi, Due la quartz, Vidoll.
Aki most érdekelne az a Kra, és a Karma shenjing.

Pradipa.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 19 Tue, 12:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Pradipa wrote:
KOnnichiwa Minna-sama!

Az én kedvenceim, nem éppen fontossági sorrendben: Dir en Grey, Gackt, L'Arc en Ciel, X-JAPAN, HIDE, Hyde, Tetsu69, Acid Android, Gazette, Kagerou, Kaggra, Despairs Ray, Glay, The Trax, Utada Hikaru, Aikawa, Nanase, Sakamoto Maaya, Seki Tomokazu, Koyasu Takehito, Kotani Kinya, Koda Kumi, Luna Sea, Inoran, Sugizo, Alice Nine, Jeanne D'Arc, Do as infinity, Megumi Hayashibara, Masami Okui, Malice Mizer, Klaha, Moix(Mana agymenése), Kozi, Dragon Ash, Arashi, Kinki Kids, Miyavi, Due la quartz, Vidoll.
Aki most érdekelne az a Kra, és a Karma shenjing.

Pradipa.


ne aggódj régen énis szerettem minden jcuccot...majd elkezdesz selejtezni...

kuroyume nite and day...na nekem ez a numero uno...ezt a számot (és pvt) hibátlannak tartom (a szövegét a mai napig nem merem elolvasni mert attól félek, ha azzal nem leszek maradéktalanul elégedett akkor szar kerül a palacsintába)

üljetek ki a teraszra hajnalban egy csésze forró teával és egy szál cigivel és hallgassátok a nite and dayt

Image

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 9:14 am 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Sep 19 Tue, 9:53 am
Posts: 132
Konnichiwa!
Nos, ha jól tudom a Kuroyumenek köze van Kiyoharuhoz.
Nos, a fiatalemberrel nincs semmi probléma. Piszok jó a zene, csak a hangja ne hasonlítana:Gackt, Haido, Kawamura Ryuichi(Luna Sea) hangjára. Bár érthető a hasonlítgatás Haido-sannal, mert hát ők ugye...na igen, valljuk be nőiesen, együtt éltek vagy 3 évig.

A felsorolásomból kihagytam a Penicillint. És már szelektálva vannak a kedvencek. Ayumit pl.kifejezetten ki nem állhatom. Irritál a hangja. Szép nő, de....
Szóval ennyi.
Pradipa


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 9:22 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Pradipa wrote:
Gackt, Haido, Kawamura Ryuichi(Luna Sea)

...ööö...ezekre így hogy hasonlít??? :shock: Nemtom, nekem legalábbis meglehetősen egyedinek tűnik Kiyoharu hangja, már csak azért is szeretem. :drop2:


Last edited by Jigsaw on 2006 Sep 20 Wed, 9:23 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 9:22 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Pradipa wrote:
Bár érthető a hasonlítgatás Haido-sannal, mert hát ők ugye...na igen, valljuk be nőiesen, együtt éltek vagy 3 évig.

te ugy konkretan megis mi a jo eletrol beszelsz..? szerintem valami ostoba fanfic-et olvastál és kevered a valosággal.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Last edited by Case on 2006 Sep 20 Wed, 1:21 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 1:11 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Szerintem is :nono: Itt essek össze, ha Kiyoharu hangja csak egy kicsit is hasonlít Gacktéra! Szerintem elolvastál valami hülyeséget és abból Veszed :!:

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 1:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Pradipa wrote:
Konnichiwa!
Nos, ha jól tudom a Kuroyumenek köze van Kiyoharuhoz.
Nos, a fiatalemberrel nincs semmi probléma. Piszok jó a zene, csak a hangja ne hasonlítana:Gackt, Haido, Kawamura Ryuichi(Luna Sea) hangjára. Bár érthető a hasonlítgatás Haido-sannal, mert hát ők ugye...na igen, valljuk be nőiesen, együtt éltek vagy 3 évig.

A felsorolásomból kihagytam a Penicillint. És már szelektálva vannak a kedvencek. Ayumit pl.kifejezetten ki nem állhatom. Irritál a hangja. Szép nő, de....
Szóval ennyi.
Pradipa


én hiszek neked.. kérlek fejtsd ki bővebben :D:D:D:D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 11:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Case wrote:
Pradipa wrote:
Bár érthető a hasonlítgatás Haido-sannal, mert hát ők ugye...na igen, valljuk be nőiesen, együtt éltek vagy 3 évig.

te ugy konkretan megis mi a jo eletrol beszelsz..? szerintem valami ostoba fanfic-et olvastál és kevered a valosággal.


igen :D

haido aznap este fáradtan érkezett az egész napi munkából.mikor leült elszívni egy cigit meghallotta hogy valaki zuhanyzik nála... lassan elindult a fürdőszobába és benézett a (már egy ördögi terv részeként) résnyire nyitva hagyott ajtón...kiyoharu ott állt meztelenül és berántotta magához haidot. ezután vadul csókolózni kezdtek...kiyoharu könnyedén lehúzza hyde "s"es ruhaneműit....a szívük egyre hevesebben ver....utána elkezdik egymás faszát szopni és a többit képzeljétek el :D

szerintem nem éltek együtt :wink:

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 20 Wed, 11:25 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Tokubei wrote:
Case wrote:
Pradipa wrote:
na igen, valljuk be nőiesen, együtt éltek vagy 3 évig.

te ugy konkretan megis mi a jo eletrol beszelsz..? szerintem valami ostoba fanfic-et olvastál és kevered a valosággal.


igen :D
haido aznap este fáradtan érkezett az egész napi munkából.mikor leült elszívni egy cigit meghallotta hogy valaki zuhanyzik nála... lassan elindult a fürdőszobába és benézett a (már egy ördögi terv részeként) résnyire nyitva hagyott ajtón...kiyoharu ott állt meztelenül és berántotta magához haidot... stbstbstb

o__O
...
...
...
: DDDDDDDDDDDDDDDDD x 1000
Na ez így lefekvés előtt most baromi jól esett!! XDD

Egyébként Kiyoharunak szerintem teljesen egyedi és különleges hangja van, a felsoroltak közül egyikhez sem hasonlít... ... fiatalember? : >

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 21 Thu, 2:55 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Wihi!Nekem tetszett... de én perverz yaois vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért tényleg súlyos volt.... a hangról folytatott vitába nem szállok be, Kiyoharu hangját nem ismerem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 21 Thu, 5:45 pm 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Sep 19 Tue, 9:53 am
Posts: 132
KOnbanwa!

Nos, van egy teljes albumnyi Kiyoharu solo a birtokomban, és onnan tudom. KOnyÍtok némit az énekléshez, úgyhogy bennfentesként felismerem a hajlításokat és a levegővételeket.
íhaido drága 21 évesen fülig belezúgott egy lányba, aki 2 év után kirúgta. Haido magába roskadt és úgy gondolta kipróbálja a másik oldalt, ami hazájában nem egy rossz szemmel nézett dolog. Csak nyíltan nem beszélnek róla. Ahogy arról sem hogy Yoshiki és Taiji az X megalakulása előtt együtt lakott, és hogy turnék alatt Hide és Yoshiki egy szobában lakott. Meg hogy Masa és Gackt...

Szóval ennyi.
Pradipa


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 21 Thu, 5:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
XDDDDDDDDDDDDDDD

bocs, de ezt nem bírtam ki röhögés nélkül.

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 284 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group