Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:28 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 987 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Next
Author Message
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 9:14 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Na, hát ez a pillanat is eljött, úristen. *ideges* ^^"

Egyszer egy szünet után pszabi úgy jött suliba, hogy azt mondta nekem "Te, mondok neked olyat, hogy elájulsz...", felvetette, hogy alakítsunk valami bandát, ami J-rock számokat dolgoz föl, "remixel" át akusztikus verzióba, mondtam "oké, jóóvan." :lol:

Így megalakult március 28-án a The 21st Cherry Boys (mely a nevét a Buck-Tick zenekar "21st Cherry Boy" c. számából vette), és nevéhez hűen egy B-T nóta átdolgozásának gondolatával állt elő, ez a Dress volt. Nehezen sikerült hozzá alapanyagot találni (kotta = nulla, maradt a midi és mindenféle gyanús progik), és közben a lelkesedés is kicsit alábbhagyott (érettségikre való készülés).
Így oszlott fel a The 21st Cherry Boys. :lol: :lol: :lol:

Persze a zenészek nem bírták sokáig, lassan, de biztosan egyre közelebb kerültek a célhoz ismét, amely végül egy titkos újjáalakulásban csúcsosodott ki. Az érettségi szünetnek és a tagok újból feltüzelt lelkesedésének köszönhetően egyre sűrűbbek voltak a próbák, a zenével való foglalkozások.
Ez a mozgolódás odáig "fajult", hogy végre sikerült felvennünk az első számunkat, amit mindig is akartunk, a Dresst, ráadásul még egy kis photoshoot is belefért a mókába.

További terveink is vannak (számokat illetően), amiket egyelőre nem szeretnénk elárulni. Nem akarunk single-öket/albumokat csinálni, nem adunk ki materializált hangzóanyagot, csakis az internetre támaszkodunk. Ez a banda egy hobbi, szórakozás nekünk - és reméljük, még ha néha be is fogjátok majd a fületeket ( :P ), Nektek is az lesz. :wink:

Tehát nem akarjuk megváltani a világot, szinte énekelni sem tudunk (annyira XD), nem is várjuk el, hogy tetsszen akárkinek a zenénk, bár fangirljeink már vannak. :D Kinézetre se várjon el senki semmi csilivilit, én mostani fotózásunkat amolyan "maszek kei"-nek nevezném... :)

A banda az alábbi tagokból áll (balról jobbra, elölről hátra, kinek hogy tetszik...) XD
Image
Jigsaw: ének, klasszikus gitár, szemüveg
Pszabi: ének, zongora és szintetizátor

Ha valaki kíváncsi több (hasonló minőségű, csak nagyobb) képre, annak velünk kell kapcsolatba lépnie, értelemszerűen.

Jó zenehallgatást és szórakozást, reméljük tetszeni fog a zenénk, mi rendkívül jól szórakoztunk a készítés alatt. :wink:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dark Cherry
alapítva: 2007.03.28

Tagok:
Oshare Booty (vokál, zongora) blog
Jigsaw (gitár) blog
Kyoki (bass) blog
Cay (dob)


Last edited by Jigsaw on 2008 Oct 24 Fri, 12:50 pm, edited 10 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 9:19 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nem is tok mit hozzáfűzni...kérem szépen azon bátor fiatalokat, akik ráhallgatnak eme cuccra legyenek szívesek kommentálni is (akár negatív, akár pozitív -bár ez nem fenyeget...)

jah...jigsaw borítót is rajzolt...de sztem elfelejtette belinkelni

Image

_________________
Image
cnaj


Last edited by pszabi on 2006 May 27 Sat, 9:21 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 9:21 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Igen, borító is van ám, ami egyébként csak egy szerény fanart részemről, ugyanis Ermine-chan alakját Pszabi vetette először (utánozhatatlan módon XD) papírra. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 9:22 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
btw...ermine-chan a banda logója :D (kópirálytilag levédve)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 9:58 pm 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Mar 09 Thu, 9:08 pm
Posts: 146
Hát meghallgattam a "demo"-t és izé... :D
Remélem a még kissé csiszolatlan énekhangot elnyomja majd egy mesteri gitárszóló remix vagy egy Art of Life szintű fél órás gyöngyszem.
A színapdi fanservice meg gondolom alap. :twisted: (a fangirl-ök legnagyobb örömére persze)
De a legjobban a "maszek kei" elnevezés tetszik.:lol:
A végén még stílusteremtők lesztek.
Sok sikert a továbbiákhoz! I :heart: Ermine-chan :!: :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 10:14 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Szabi wrote:
Hát meghallgattam a "demo"-t és izé... :D
Remélem a még kissé csiszolatlan énekhangot elnyomja majd egy mesteri gitárszóló remix vagy egy Art of Life szintű fél órás gyöngyszem.
A színapdi fanservice meg gondolom alap. :twisted: (a fangirl-ök legnagyobb örömére persze)
De a legjobban a "maszek kei" elnevezés tetszik.:lol:
A végén még stílusteremtők lesztek.
Sok sikert a továbbiákhoz! I :heart: Ermine-chan :!: :oops:


Haha, hát sajnos ilyesmit egyelőre nem tervezünk bele...hallójárataitok legnagyobb bánatára. :twisted:
Nooo~, no fanservice!! XD

Ja, és Ermine-chant mi is szeressük. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 10:16 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Jigsaw wrote:
Nooo~, no fanservice!! XD

Ja, és Ermine-chant mi is szeressük. :wink:


*pszabi nem fanservice-szel* ha jigsawt rá tudjátok venni h mondjuk egy plüssel....de nem hiszem :p

zeneileg meg XD a köv szám bitti h sokkal több (és nehezebb) vokált fog tartalmazni. remix banda vunk nem tribute szal nem fogunk törekedni h visszaadjuk az eredeti énekes hangját.

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 10:35 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Én már a művészeknek a saját derszpészén (<- valójában nem, de mindegy, szóval a fan club only felületen) kommentáltam a single-t, úgyhogy itt most csak arra reagálnék, hogy deigen, az élesszemű fangirl (aki az egész photoshootot látta) bizony látott fanservice-t (OMGahátukegymáshozérOMGéskülönbenisegyhelyiségbenvannakésazfanservice)!

Ermine-chan pedig amolyan harmadik tag, sosem szólal meg, de legalább aranyos (és ki tudja, még egy PVben felbukkanhat! a technika segítségével bármi megtörténhet! :idea: ).
És akkor majd a fangirlök választhatnak, hogy kiért rajonganak, a zongoristáért (temá'zongoristamaraccneistiltakozzá'), a gitárosért vagy Ermine-chanért (de hívjuk Ermine-kunnak meg -samanak is majd, attól függően, hogy passzol a yaoi fanficbe :P ). És majd sokat vitatkozunk arról, hogy a dal végén az a fura nyikkanás vajon mi, és ti nem akarjátok majd tudni, hogy a fanek mire gondoltak, később pedig éjszakákon át roleplayelünk titeket, és arról pláne nem akartok tudni, aztán pedig rengeteg májszpész oldalt nyitunk, ami mind a tiétek lesz. És megveszünk minden vackot, amit csak el akartok nekünk adni, a T21CB currytől kezdve az Ermine-műtetkókig! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 10:47 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
D wrote:
Én már a művészeknek a saját derszpészén (<- valójában nem, de mindegy, szóval a fan club only felületen) kommentáltam a single-t,


:D meg is lepett h ide is írsz!

D wrote:
úgyhogy itt most csak arra reagálnék, hogy deigen, az élesszemű fangirl (aki az egész photoshootot látta) bizony látott fanservice-t (OMGahátukegymáshozérOMGéskülönbenisegyhelyiségbenvannakésazfanservice)!


hja XD ha a nagy jigsaw-sama úgy dönt, még ide is kerülhet fel kép...

D wrote:
Ermine-chan pedig amolyan harmadik tag, sosem szólal meg, de legalább aranyos (és ki tudja, még egy PVben felbukkanhat! a technika segítségével bármi megtörténhet! :idea: ).


fú..pv...XD csábít minket is de annyi idő..hm....ezt majd a jövő dönti el, imo

D wrote:
És akkor majd a fangirlök választhatnak, hogy kiért rajonganak, a zongoristáért (temá'zongoristamaraccneistiltakozzá'), a gitárosért vagy Ermine-chanért (de hívjuk Ermine-kunnak meg -samanak is majd, attól függően, hogy passzol a yaoi fanficbe :P ).


:P pianist-sama? (sounds weird...) ami meg a fanficeket illeti...csak engem kíméljetek meg tőle (aki ismer engem az a véleményemet is tudja :D)

D wrote:
És majd sokat vitatkozunk arról, hogy a dal végén az a fura nyikkanás vajon mi, és ti nem akarjátok majd tudni, hogy a fanek mire gondoltak, később pedig éjszakákon át roleplayelünk titeket, és arról pláne nem akartok tudni, aztán pedig rengeteg májszpész oldalt nyitunk, ami mind a tiétek lesz. És megveszünk minden vackot, amit csak el akartok nekünk adni, a T21CB currytől kezdve az Ermine-műtetkókig! :lol:


^^" a fura nyikkanást én hagytam benne és nem mondom egyelőre meg h mi. de az télleg érdekelne h minek hiszitek XD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 28 Sun, 1:56 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 12 Sun, 7:16 pm
Posts: 209
Location: gép elött az ágyamon XD
HÁH LOL...ha így folytatjuk Case-nek kell csinálni Soud of Hungary-t....

_________________
"...nincs lehetetlen csak tehetetlen, s az utóbbiból túl sok..."
Chibi Yenő


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 28 Sun, 2:35 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Yene wrote:
HÁH LOL...ha így folytatjuk Case-nek kell csinálni Soud of Hungary-t....


de most miért? XD mi csak fanbanda vunk...meg nem is írnék ien hungary cuccos fórumba :P

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 13 Tue, 9:55 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Csak hogy egy leendő hallgatónak se maradjon épségben a hallószerve, az eredeti (már lejárt) linket kicseréltem egy újonnan feltöltöttel, úgyhogy aki eddig még nem tapasztalta meg azt a már-már disszonáns noise-ba hajló (énekteljesítményt tekintve legalábbis mindeképp, hihi) borzadályt, ami ez a dal, az most megteheti. Mi kérünk elnézést. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 14 Wed, 5:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
most esett le hogy itt miről van szó.. eddig youtube-on kerestem klippet a zenekartól :D Pedig pont tegnap mesélt tokubei is valami sound of-on keringő szerzeményről... fasza..bizony bizony!! Itt az ideje a sound of j-hungary -nak. Ti képviselitek az elitet én meg az ilyen mainstream gacktokkal jövök mint ami az ash-feldolgozásom is volt:D Kúúúl

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 14 Wed, 5:27 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Haha, PV-nél még nem tartunk, de remélhetőleg lesz az is! :D
Kösz a pozitív reakciót (úristen, van ilyen is! XD), de azér' a Te Gacktod se semmi (nekem jobban tetszik, mint a mi számunk :sweatdrop: ), sőt, nagyon is szuper. ^^
Jeee~, Sound of J-Hungary~!! XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 14 Wed, 5:36 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Jigsaw wrote:
Haha, PV-nél még nem tartunk, de remélhetőleg lesz az is! :D
Kösz a pozitív reakciót (úristen, van ilyen is! XD), de azér' a Te Gacktod se semmi (nekem jobban tetszik, mint a mi számunk :sweatdrop: ), sőt, nagyon is szuper. ^^
Jeee~, Sound of J-Hungary~!! XD


nekem van egy csöpp előnyöm ami a 6+2 év énektanulásban van ;) szal azt vond le belőle

a zenét mivel csináltátok??

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 987 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group