Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 11:15 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 133 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 3:12 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 04 Sun, 8:44 am
Posts: 108
hát nem csalódtam xDtöbbnyire azok nyertek akikre szavaztam és szerintem maximálisan megérdemlik az 1. helyet *_______*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 3:35 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
Matsu~ wrote:
^
Nem túl meglepõ bár nekem a árom DEG kicsit sok...

Valóban nem túl meglepő. És miért lenne sok? Idén kitettek magukért, megérdemlik. És nem csak az elvakult rajongó szólt belőlem.

Legjobb albumnak én a Memento Mori-ra szavaztam, sajnálom, hogy nem az lett, de hát így jártam, a második hely sem rossz.

Legjobb konci meg szerintem akkor is a detroit7 volt, de hát azon kevesen voltak, kevesebben szavazhattak rá xD

Amúgy nem, semmi bajom az eredményekkel ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 3:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Ayami wrote:
Amúgy nem, semmi bajom az eredményekkel ^^


Nekem sincs semmi bajom az eredményekkel, örülök, hogy a Fox Loco Phantom két kategóriában is nyert, a többiben meg nem vagyok ennyire jártas, de biztos jó ez így. ^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 3:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Mi az, hogy Amuro Namie csak a negyedik mindenhol. Direkt rá szavaztam pedig az albumoknál és az előadóknál is. A Past<Future a legérdekesebb abban a listában és különben is. xD

A klipeknél a Girl Next Door ment, meg a Capsule (meg a Dead End), de ha esetleg Shiina Ringo az egyéb kategóriába került volna, akkor senki másnak nem lett volna esélye ott. Egyébként Alma kisasszony pucérkodós klipjét jelölte valaki ? Csak kérdezem. :D

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 4:00 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
foodlfg wrote:
de ha esetleg Shiina Ringo az egyéb kategóriába került volna, akkor senki másnak nem lett volna esélye ott.


Én speciel semmiképp nem szavaztam volna rá, mivel nekem az a klip nem tetszik. A pucérkodós meg még annyira se.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 4:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Ayami wrote:
És miért lenne sok? Idén kitettek magukért, megérdemlik.


Jajaja, minden szempontból megérdemlik sztem is^^

Amúgy meg nem lett túl meglepő a végeredmény, valami ilyesmire számítottam :)

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 5:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
az eredmény nem meglepő, más kérdés, hogy sok ponttal nem értek egyet, dehát ez van.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 6:00 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Én összvissz három ponttal értek egyet. XDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 6:35 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Szerintem, és most tényleg minden elfogultságtól mentesen mondom, a DEG teljesen megérdemelten kapta meg a legtöbb szavazatot 3 kategóriában is.
2009-ben egyetlen másik JRock előadó nem tett le annyi mindent az asztalra mint ők, mindezt úgy h Kyo betegsége miatt egyáltalán nem indult zökkenőmentesen a tavalyi év számukra.
És azért ha zeneileg nem is volt annyi új megjelenésük, mint xyz másik együttesnek, ők legalább minőségi zenével készültek és nem hipp-hopp felvett, összecsapott számokkal...Nem véletlen h bizonyos előadók eleve kimaradtak (Gilgamesh, lynch, Despa...folytassam?)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 6:36 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Aru wrote:
folytassam?


ne, harmadik világháborút ne robbants ki :lol:

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 6:51 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
^
Értem, és én teljes mértékben elismerem a tevékenységük jelentőségteljességét, de nekem JRock műfajon belül más kislemezek, és más albumok is eszembe jutnak, sőt csak mások, de mondjuk én mondhatok akármit mert DEGet nem hallgatok. De azzal, hogy ennyit letettek az asztalra mindössze a Legjobb előadói címet nyerték el, attól függetlenül például a legeldugottabb együttes aki pl 5 éve nem adott ki semmit csak tavaly, nah egy olyan is nyerhetett volna legjobb kislemezzel. De így meg konkrétan nekem olyan mintha a JRockon belül csak a DEG féle tetszene itt az embereknek. Én elfogadom, bár szerintem több hely is juthatna a Visual Kein kívüli rock műfajoknak. És ezzel van a legnagyobb gondom, de hát nem tudok mit tenni hisz a Visual Kei a legnépszerűbb, a DEG a legismertebb is. Szóval még ha mindenki is szavazna valami eldugott kurvajóra, akkor meg biztos nem ugyanarra az eldugottra szavarnának és ezáltal nagyjából csak ilyen népszerű, ismert bandák nyerhetnek.
És semmi támadás nem volt ebben nehogy úgy érezd!

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 6:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 06 Sun, 6:02 pm
Posts: 592
Location: budapest
Uhh,én még csak most olvastam ^-^ hát....
Ayumi :love: egyetértek,nagyonnnn <3
Amúgy meg hát a Namie Amuro is jó <3 meg szerintem hiányzik a girugamesh... de azt nem sokan szeretik annyira,nem?O_o" namindegy én igen! <3

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 7:01 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Matsu: Részben egyet értek veled, de ennyi erővel, ez vonatkozhatna akkor a Jpop szavazásra is, és akkor tökéletes párhuzamot lehetne húzni Ayumi és a Deg között (bármilyen morbidan is hangzik.)
Ayu két díjat gyűjtött be, szvl csak egyel maradt le, hogy beérje a Deget. (És valjuk be, ha már a Deg az egyik legismertebb Jrock együttesek közé tartozik, akkor mondhatjuk azt is, hogy Ayumi meg az egyik legismertebb (ha nem a legismertebb) jpop énekesnők közé. Ennyi erővel akkor a jpop részleget is nyerhette volna egy kevésbé ismert előadó, aki teszem azt, jobb lemezt adott volna ki, mint Ayu, csak éppen a nonamedsége miatt nem került fel a listára.

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 7:09 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Matsu: Nem veszem támadásnak, én sem annak szántam az enyémet - csakhogy ezt is tisztázzam.
Mondjuk én pont az h meglepődtem h 3 első helyezést is magukénak tudhatnak, mert azt hittem, be sem fognak kerülni az első háromba, egyetlen kategóriában sem. Pont h egyre inkább háttérbe szorulnak, legalábbis ami az itthoni VK/JRock rajongótábort illeti. Egyrészt mert nem VK már egy ideje a banda és sok ember csak azért hallgat bizonyos zenekarokat mert "helyes bishik" a tagok.
Valóban igazat adok neked, hogy sok kis banda van, akik jobban előtérbe kerülhettek volna. Személy szerint jelöltem pl. legjobb album és legjobb előadó kategóriában is a Matenrou Opera-t, akik új banda is, VK is, első nagylemezzel és legalább 2 single-el jöttek ki tavaly és mégis kiestek már a szavazás előtti körben.
Jó volt látni h a Kaggra bent maradt, de pl. D ugyanúgy nem került be, vagy a MUCC totálisan lecsúszott.
Számtalan kis bandát hallgatok magam is, akiknek vannak ütős dalaik/megjelenéseik. Pl. OZ-ra azért nem szavaztam mert a Detox nekem nem tetszett, hiába szeretem őket hallgatni.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 05 Fri, 7:14 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
A MUCC szerintem jogosan csúszott le, mivel az új album meglátásom szerint elég fosika lett.

Az meg biztos, hogy sok esetben inkább az adott együttes/előadó népszerűsége volt a döntő, és az ismeretlenebb, de ugyanolyan nívós zenével előrukkolók simán lemaradtak. De hát ezen nem kell meglepődni.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 133 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group