Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:13 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

Melyik a kedvenc Key Party zenekarod?
Aliene Ma'riage 40%  40%  [ 10 ]
Noir fleurir 24%  24%  [ 6 ]
NéiL 8%  8%  [ 2 ]
Eliphas Levi 12%  12%  [ 3 ]
Crow 8%  8%  [ 2 ]
SpeedID 4%  4%  [ 1 ]
NOi'X 0%  0%  [ 0 ]
Missalina Rei 4%  4%  [ 1 ]
Total votes : 25
Author Message
 Post subject: Key Party
PostPosted: 2004 Dec 27 Mon, 4:14 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Külön topicot kapott minden idök legjobb indies visual kiadója, a Key Party annak örömére, hogy több évnyi hallgatás után újra aktívak. :heart:

Végre van némi infó a háromnapos májusi Hold Your Key 2005 eseményröl:
http://www.kumara.jp/
Egyenlöre amennyire ki tudtam bogarászni nem nagyon lehet tudni, hogy ki lép fel, meg mi is lesz a program pontosan, csak annyi, hogy Mast, meg Kyoka (Aliene Ma'riage) ott lesz. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 28 Tue, 5:35 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
A szavazásnál gondban voltam, mert az Aliene Ma'riage és a Noir Fleurir is a kedvencek közt van. (Az Eliphas Levi kivételével, a többit még nem hallottam.)
Remélem, a kiadó talál/talált ilyen kaliberű csapatokat!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 28 Tue, 7:28 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:love3: Eliphas Levi nagyo~n rulez, Crow az tettszett :smile:, de azé egyértelműen Eliphas-ra szavaztam :grin:...
többieket annyira én se ismerem
Szóval Stabwesthez csatlakozva én is reménykedek, hogy csupa jó új cuccot dobnak majd ki :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 29 Wed, 1:53 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Én innen csak a Noir fleurir-t ismerem, mármint hallgattam már. Be kéne hoznom ezt a lemaradást is.... :P vagy nem :grin:
*Erisz ma megőrült*
De amit Noir fleurir-tól hallottam egész jó volt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 16 Wed, 9:09 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 11 Thu, 10:36 am
Posts: 82
Location: under the stairs
És még csak most vettem észre ezt a topicot..Avatarom után még kell kérdezni kire szavaztam? :greengrin: Aliene Ma'riage rulz, egyik kedvenc japán bandám, de a Noir Fleurirt és az Eliphas Levi-t is naon bírom, többieket nem ismerem. Úgyhogy Casehet intézném a következő kérdésem, hogy érdemes-e rájuk vadászni, vagy inkább a felejthetőbb bandák közé tartoznak? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 16 Wed, 9:16 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
egyértelmű noir fleurir :headphone: :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 26 Wed, 10:30 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ez a topic kissé be van halodva, de azé' ide is spammelem a hirrovatot.. xD

Quote:
*A legendás vk indies label, a szépemlékû Key Party rajongóinak nagy örömére, a kiadó három egykori zenekarának volt tagjai alkalmi zenekart alapítottak, mely session-zenekarhoz képest némiképpen meglepetõ módon, azonban sokak nagy örömére, nem csak koncertekre korlátozza majd tevékenységét, hanem meg is jelenteti az anyagait. A Deflina Ma'riage néven futó csapat tagjai közt van a volt Aliene Ma'riage énekes Kyoka, Tomo aki a Deflower-ben még gitárosként szerepelt, az utódzenekar Noir fleurir-ben azonban már énekesként, valamint Aya, aki pedig a Missaline Rei basszerosa volt. Hozzájuk csatlakozott még a Kenrlle/Kinarura dobosa, Dokodemodora és a zenekar augusztus 9-én és szeptember 17-én ad majd ki egy-egy kislemezt.

Ez azé' így mennyire rohadt jól hangzik már? *o*

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 26 Wed, 10:48 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Quote:
*A legendás vk indies label, a szépemlékű Key Party rajongóinak nagy örömére, a kiadó három egykori zenekarának volt tagjai alkalmi zenekart alapítottak, mely session-zenekarhoz képest némiképpen meglepető módon, azonban sokak nagy örömére, nem csak koncertekre korlátozza majd tevékenységét, hanem meg is jelenteti az anyagait. A Deflina Ma'riage néven futó csapat tagjai közt van a volt Aliene Ma'riage énekes Kyoka, Tomo aki a Deflower-ben még gitárosként szerepelt, az utódzenekar Noir fleurir-ben azonban már énekesként, valamint Aya, aki pedig a Missaline Rei basszerosa volt. Hozzájuk csatlakozott még a Kenrlle/Kinarura dobosa, Dokodemodora és a zenekar augusztus 9-én és szeptember 17-én ad majd ki egy-egy kislemezt.

Na jóóó, ahol volt Aliene Ma'riage és Noir Fleurir muzsikusok vannak, az csak jó lehet. 8) 8) 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 2:45 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nyahh, ezzel el kell büszkélkednem. *o*
Ma jött meg pár CD, amit egy amcsi ismerös adott el.. (hogy miért ad el bárki ilyesmiket... sose fogom megérteni, de sebaj... nem én fogom lebeszélni róla. xD) csupa olyan cucc, ami már a megjelenése (2000-es mind) után pár hónappal elfogyott mindenhol. o_O"

Image

Noir fleurir-Deflower (ezt nem is árusították sehol, csak koncerteken osztogatták)
Image

Noir fleurir-Millenium (a kvázi legendás kvarc-órás díszdobozzal. <3)
Image

Noir fleurir-Celebration (válogatás VHS-eken megjelent 1-2 számot leszámítva az egyetlen Noir fleurir koncertvideó, amit amennyire tudom soha senki nem digizett be. Allitolag másfél óra tömény indie gyönyör. <3 <3 <3)
Image

Mióta megjelentek áhitozok ezek után, de már réges rég feladtam a reményt, hogy valaha is be tudom öket szerezni valahonnan.. erre meg.. :heart: A két CD meg ugyebár simán a tíz legjobb valaha megjelent indies vk kiadvány közt van. <3

*nagyon, nagyon, nagyon happy* :heart: :pinky2: :love4:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 3:07 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Case: Merre is laksz? :twisted: :P

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 5:20 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
StabWest wrote:
Case: Merre is laksz? :twisted: :P

nyemmondomeeg. :beee:

egyébként örülök, hogy még csekkolgatod a fórumot néha. már azt hittem teljesen eltüntél. :grin: (meg nálam van még egy rw-d, amit réges-réges-régen illett volna visszaadnom.. o_o/)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 6:07 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Szoktam itt nézelődni, csak nem vagyok aktív állapotban :). Meg a japán zenebonát is reklámozgatom erre-arra (többek közt a Noir Fleurir, Aliene Ma'riage, Missalina Rei triót is :)).
RW. Cég ajándéka :D .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 6:14 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Case wrote:
Ma jött meg pár CD, amit egy amcsi ismerös adott el.. (hogy miért ad el bárki ilyesmiket... sose fogom megérteni, de sebaj... nem én fogom lebeszélni róla. xD) csupa olyan cucc, ami már a megjelenése (2000-es mind) után pár hónappal elfogyott mindenhol. o_O"

*rá-droolozik a cuccokra, aztán udvariasan eltünteti a nyáltócsákat és odébbáll* :grin:
Csupa-csupa nagyon coolnak ígérkező stuff, hát szép vétel volt, az biztos!! :kitty:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 11:23 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
StabWest wrote:
Szoktam itt nézelõdni, csak nem vagyok aktív állapotban :). Meg a japán zenebonát is reklámozgatom erre-arra (többek közt a Noir Fleurir, Aliene Ma'riage, Missalina Rei triót is :)).
RW. Cég ajándéka :D .

oohh, köszönöm a nép nevében! (és azé' bocs.. :sweatdrop: )

(idokozben utanakeresgettem es rajottem, hogy van még 2 Nf koncertvideo, de ez ettöl még ugyanolyan csuda-csuda marad. *o*)

jah, és most jön le az évek óta keresgélt 'kuroki hana no sennenki ~shinshou' dupla CD, meg az utolsó NF album, a 'kuroki hana no sennenki ~saigoshou'. Majd rakom fel oket ftp-re a napokban. <3

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 4:02 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Case wrote:
oohh, köszönöm a nép nevében! (és azé' bocs.. :sweatdrop: )

Meg kismaci :P .

O_o... Mennyi NF cucc. Nekem videóban még mindig csak az ismertebb klipek vannak meg :(. Az mp3-akat meg letámadom majd :D .

(off: Ha gondolod, lehet majd reklámozni a Nippon Shoxx-t egy rockkal foglalkozó hazai honlapon. Hazai és romániai eseményekkel kapcsolatos dolgok vannak rajta. Csak meg kell értekeznem a főszerkesztővel - hú, de komolyan hangott xD. Persze, ez nem garancia, hogy utána már a Pecsában kell tartani a következő bulit :wink: .)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group